Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.713.696
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Je probao netko na PS5 igrat WRC 9, kako se Dual Sense ponasa na toj igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...
bloodborne kaže...
ante-sb kaže...

 davno sam htio kod njih nesto kupit i onda skuzio da je ducan u karlovcu :D

 nego cek cijena 3800, odnosno 4100 je cijena preordera

 a ovo s linka ce biti zapravo cijena plejke nakon preordera 4600 odnosno 4300 za "keš" ?

 

Inace Atel mulja.

Jučer sam se javio vlasniku na faceu.

Kaže ih na stanju, Blu ray verziju, otvori mi web narudzbu prekucam i veli šalje u ponedeljak.

 

Danas ujutro mi šalje poruku da ih nema, da se sve rasprodalo u sat vremena u maloprodaji.

Da nema u HR niti jedne jedine.

Da mi je bolje uraditi prednarudžbu jer će iduće količine doći ali malo.

 

Kolegi je rekao drugačije opet.

Da nove pošiljke dobivaju idući tjedan i šalju.

Pa tko tu koga jebe?

 

Vjerojatno je lik skužio da je bolje staviti na njuškalo(proda član familije ili neko treći)

Sebi prekuca u dućanu normalno i stavi 1500-2000 u džep.

 

Imam slike i mogu postati ovdje da nebi bilo da serem bez veze.

 

Dobro pa sam odabrao pouzećem plaćanje, 4300 kn.

Neću ništa više uplaćivati unaprijed.

Sancta Domenica me izigrala, playgame.si (tamo nisam uplatio hvala bogu) 

Bezobrazno uglavnom

 

 

Nemam ja nikaj protiv zarade ali boga ti dragoga, daj 500 kn gore(a to Atel već ima jer 3800 je normal, maržu si nabije do 4300) ali nemoj mi 2000 kn više tražiti za komad plastike kao ovi scalperi.

Za 7000 kn složiš pošteni PC ako pametno kupuješ.

Ryzen+plus 5700XT ili Nvidia 3060ti kad izađe.

 tipicno hrvatski, ja ne znam kad cu je nabavljati ne tako brzo.

 ali znam da je moj vrhunac 3800 u dućanu keš.

 ako nece ici za te pare necu je ni uzeti, ti lešinari na meni
 nebudu vrtili lovu.

 

 ono sto znam u vezi tog ducana da su cesto znali imat okej

 snizenja za igrice, cak i neki puta bolje snizene nego 

 sd, st, links, itd... al velim ducan u karlovcu ja u gorici. no way :D

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

platinum sluške rade ko zmaj... bolje i glasnije nego na četvorci.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 11:24 (fract).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav, da li ima tko da je naručio digital verziju konzole iz Sancta Domenice 18.09.2020. a da je dobio konzolu ili će ju uskoro dobiti?

Ispada da svi koji su uzeli 18.09.2020.(pa na dalje) u S.D. će digitalnu konzolu dobiti u 2021.g

Kad ste naručili svoje digitalne konzole preko ostalih prodavača, vi koji ste ih već dobili?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Strelok kaže...
bloodborne kaže...
ante-sb kaže...

 davno sam htio kod njih nesto kupit i onda skuzio da je ducan u karlovcu :D

 nego cek cijena 3800, odnosno 4100 je cijena preordera

 a ovo s linka ce biti zapravo cijena plejke nakon preordera 4600 odnosno 4300 za "keš" ?

 

Inace Atel mulja.

Jučer sam se javio vlasniku na faceu.

Kaže ih na stanju, Blu ray verziju, otvori mi web narudzbu prekucam i veli šalje u ponedeljak.

 

Danas ujutro mi šalje poruku da ih nema, da se sve rasprodalo u sat vremena u maloprodaji.

Da nema u HR niti jedne jedine.

Da mi je bolje uraditi prednarudžbu jer će iduće količine doći ali malo.

 

Kolegi je rekao drugačije opet.

Da nove pošiljke dobivaju idući tjedan i šalju.

Pa tko tu koga jebe?

 

Vjerojatno je lik skužio da je bolje staviti na njuškalo(proda član familije ili neko treći)

Sebi prekuca u dućanu normalno i stavi 1500-2000 u džep.

 

Imam slike i mogu postati ovdje da nebi bilo da serem bez veze.

 

Dobro pa sam odabrao pouzećem plaćanje, 4300 kn.

Neću ništa više uplaćivati unaprijed.

Sancta Domenica me izigrala, playgame.si (tamo nisam uplatio hvala bogu) 

Bezobrazno uglavnom

 

 

Nemam ja nikaj protiv zarade ali boga ti dragoga, daj 500 kn gore(a to Atel već ima jer 3800 je normal, maržu si nabije do 4300) ali nemoj mi 2000 kn više tražiti za komad plastike kao ovi scalperi.

Za 7000 kn složiš pošteni PC ako pametno kupuješ.

Ryzen+plus 5700XT ili Nvidia 3060ti kad izađe.

 tipicno hrvatski, ja ne znam kad cu je nabavljati ne tako brzo.

 ali znam da je moj vrhunac 3800 u dućanu keš.

 ako nece ici za te pare necu je ni uzeti, ti lešinari na meni
 nebudu vrtili lovu.

 

 ono sto znam u vezi tog ducana da su cesto znali imat okej

 snizenja za igrice, cak i neki puta bolje snizene nego 

 sd, st, links, itd... al velim ducan u karlovcu ja u gorici. no way :D

 Jbg jel sad do kesa ili trebe?

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kolacic kaže...
bloodborne kaže...
Strelok kaže...
bloodborne kaže...
ante-sb kaže...

 davno sam htio kod njih nesto kupit i onda skuzio da je ducan u karlovcu :D

 nego cek cijena 3800, odnosno 4100 je cijena preordera

 a ovo s linka ce biti zapravo cijena plejke nakon preordera 4600 odnosno 4300 za "keš" ?

 

Inace Atel mulja.

Jučer sam se javio vlasniku na faceu.

Kaže ih na stanju, Blu ray verziju, otvori mi web narudzbu prekucam i veli šalje u ponedeljak.

 

Danas ujutro mi šalje poruku da ih nema, da se sve rasprodalo u sat vremena u maloprodaji.

Da nema u HR niti jedne jedine.

Da mi je bolje uraditi prednarudžbu jer će iduće količine doći ali malo.

 

Kolegi je rekao drugačije opet.

Da nove pošiljke dobivaju idući tjedan i šalju.

Pa tko tu koga jebe?

 

Vjerojatno je lik skužio da je bolje staviti na njuškalo(proda član familije ili neko treći)

Sebi prekuca u dućanu normalno i stavi 1500-2000 u džep.

 

Imam slike i mogu postati ovdje da nebi bilo da serem bez veze.

 

Dobro pa sam odabrao pouzećem plaćanje, 4300 kn.

Neću ništa više uplaćivati unaprijed.

Sancta Domenica me izigrala, playgame.si (tamo nisam uplatio hvala bogu) 

Bezobrazno uglavnom

 

 

Nemam ja nikaj protiv zarade ali boga ti dragoga, daj 500 kn gore(a to Atel već ima jer 3800 je normal, maržu si nabije do 4300) ali nemoj mi 2000 kn više tražiti za komad plastike kao ovi scalperi.

Za 7000 kn složiš pošteni PC ako pametno kupuješ.

Ryzen+plus 5700XT ili Nvidia 3060ti kad izađe.

 tipicno hrvatski, ja ne znam kad cu je nabavljati ne tako brzo.

 ali znam da je moj vrhunac 3800 u dućanu keš.

 ako nece ici za te pare necu je ni uzeti, ti lešinari na meni
 nebudu vrtili lovu.

 

 ono sto znam u vezi tog ducana da su cesto znali imat okej

 snizenja za igrice, cak i neki puta bolje snizene nego 

 sd, st, links, itd... al velim ducan u karlovcu ja u gorici. no way :D

 Jbg jel sad do kesa ili trebe?

 Odlucio se u krivom valu. 

 Tvoja na putu ? 😁

 

 Edit: p.s. maja šupak dobila besplatno, a ja da pretplatim ? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 11:45 (bloodborne).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
cobra66 kaže...
Pozdrav, da li ima tko da je naručio digital verziju konzole iz Sancta Domenice 18.09.2020. a da je dobio konzolu ili će ju uskoro dobiti?

Ispada da svi koji su uzeli 18.09.2020.(pa na dalje) u S.D. će digitalnu konzolu dobiti u 2021.g

Kad ste naručili svoje digitalne konzole preko ostalih prodavača, vi koji ste ih već dobili?

 Tako je. Ja sam narucio digitalnu 18.09 i kazu da cu dobiti u 2021. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ma nije. Haha

Nisam uzimao. Skuzio sam da mi se nista ne igra.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koja sramota za Sanctu Domenicu.Glavni uvoznik za Sony a ljudima nisu mogli osigurat digitalne plejke.Jedan mali Svijet medija bez problema osigurao digitalke.Preuzeo sam svoju u cetvrtak.Ljudi prednarucili prije 2 mjeseca i ovi supci su sutili do kraja jer znaju da bi izgubili 90% prednarudbi da su rekli prije to.Ljudi su mogli u drugim trgovinama naruciti dok cekaju supke.Uzas
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

A ovo tek

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja i lega narucili taj dan u SD kad su bile prednaruđbe, oba digital verzije, stigle obojici. 

On je narucio pouzećem jer je jedino tako prolazila naruđba i platio je bez onog popusta ali pošto mu lova nije problem nije ga puno diralo tako naručiti.

Ja nisam htio iz principa tako ali sam uspio navecer oko 23h kad se opet moglo sa popustom i cijeli iznos unaprijed. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
Koja sramota za Sanctu Domenicu.Glavni uvoznik za Sony a ljudima nisu mogli osigurat digitalne plejke.Jedan mali Svijet medija bez problema osigurao digitalke.Preuzeo sam svoju u cetvrtak.Ljudi prednarucili prije 2 mjeseca i ovi supci su sutili do kraja jer znaju da bi izgubili 90% prednarudbi da su rekli prije to.Ljudi su mogli u drugim trgovinama naruciti dok cekaju supke.Uzas

 Istina Ares. Ispali su supci samo takvi. Glume neku ekskluzivu a odradili su launch tolko traljavo i jadno. Umjesto da su u srijedu isporucili ostalima (Links,Instar itd) da i oni mogu u cetvrtak imat konzole,ne,oni ih u cetvrtak tek pustaju svima. I dok se to zaprimi,fakturira i krene na dostavu prode par dana. Ja svoju cekam,navodno tek u ponedjeljak ide na dostavu a u ZG- u sam. 5 dana samo za dostavu u Zg. Bezveze. I onda fore da ne smiju ranije nikome slat. Gluposti. Prije bi rekao da su se potpuno pogubili u tim valovima i da nemaju pojma kad i ko je narucio. A nemaju sigurno niti dovoljno konzola za sve. Imam dva frenda koji su uzeli u ekupi cim su krenule prve narudzbe i ni bu ni me kad ce ih dobit. Odgovor koji su eobili je da konzole nisu stigle. Traljavo i bezveze odradeno.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uspio naručiti u Telekomu 19.11 dali netko zna kad će te konzole krenuti kupcima? Piše u roku 7 dana
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dana 2020-09-18 04:09:37, izvršili ste narudžbu "#000165978" u iznosu 3099.00 HRK na prodajnom mjestu Sancta Domenica.

Da li je netko naručio digitalnu prije mene, a da ju je dobio? Ako biste mogli provjeriti, bio bih zahvalan :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sprajotti kaže...
Uspio naručiti u Telekomu 19.11 dali netko zna kad će te konzole krenuti kupcima? Piše u roku 7 dana

 Pise u roku 7 dana, a doli malim slovima kad ih nabave  od tad se racuna 7 dana😄🤣

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
theutti kaže...
cobra66 kaže...
Pozdrav, da li ima tko da je naručio digital verziju konzole iz Sancta Domenice 18.09.2020. a da je dobio konzolu ili će ju uskoro dobiti?

Ispada da svi koji su uzeli 18.09.2020.(pa na dalje) u S.D. će digitalnu konzolu dobiti u 2021.g

Kad ste naručili svoje digitalne konzole preko ostalih prodavača, vi koji ste ih već dobili?

 Tako je. Ja sam narucio digitalnu 18.09 i kazu da cu dobiti u 2021. 

 Kada su ti to rekli i tko da ćeš dobiti u 2021. godini?

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
theutti kaže...
cobra66 kaže...
Pozdrav, da li ima tko da je naručio digital verziju konzole iz Sancta Domenice 18.09.2020. a da je dobio konzolu ili će ju uskoro dobiti?

Ispada da svi koji su uzeli 18.09.2020.(pa na dalje) u S.D. će digitalnu konzolu dobiti u 2021.g

Kad ste naručili svoje digitalne konzole preko ostalih prodavača, vi koji ste ih već dobili?

 Tako je. Ja sam narucio digitalnu 18.09 i kazu da cu dobiti u 2021. 

 Kada su ti to rekli i tko da ćeš dobiti u 2021. godini?

 05.10. , s tim da sam naručio u 6:00 ujutro, 18.09.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 12:32 (theutti).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovo je potvrda narudžbe:
"Dana 2020-09-18 04:09:37, izvršili ste narudžbu "#000165978" u iznosu 3099.00 HRK na prodajnom mjestu Sancta Domenica."

Ovo -je njihov odgovor na moj upit jučer:
" Pozdrav,hvala na javljanju vaša narudžba za PlayStation 5 Digital Edition je napravljena drugi dan ujutro, isporuka konzole očekuje se početkom 2021.g.
Ako Vam ne odgovara navedeni termin isporuke, možete otkazati narudžbu za povrat sredstava, slanjem maila na podrska@sancta-domenica.hr"
unaprijed hvala,
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
theutti kaže...
KobeHOF- kaže...
theutti kaže...
cobra66 kaže...
Pozdrav, da li ima tko da je naručio digital verziju konzole iz Sancta Domenice 18.09.2020. a da je dobio konzolu ili će ju uskoro dobiti?

Ispada da svi koji su uzeli 18.09.2020.(pa na dalje) u S.D. će digitalnu konzolu dobiti u 2021.g

Kad ste naručili svoje digitalne konzole preko ostalih prodavača, vi koji ste ih već dobili?

 Tako je. Ja sam narucio digitalnu 18.09 i kazu da cu dobiti u 2021. 

 Kada su ti to rekli i tko da ćeš dobiti u 2021. godini?

 05.10. , s tim da sam naručio u 6:00 ujutro, 18.09.

 Dobit ćeš u 12. mjesecu oko sredine prosinca točnije. Meni je više ljudi iz SD-a reklo da dobivamo sigurno konzolu ovi koji smo naručili 19.11. na launch day. Još ti je na njihovoj stranici pisalo, a nažalost vi koji ste naručili 18. pa nadalje spadate u isti val isporuke kao i mi koji smo izvršili prednarudžbu 19.11. što nije fer ali jbga.

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
cobra66 kaže...
Ovo je potvrda narudžbe:
"Dana 2020-09-18 04:09:37, izvršili ste narudžbu "#000165978" u iznosu 3099.00 HRK na prodajnom mjestu Sancta Domenica."

Ovo -je njihov odgovor na moj upit jučer:
" Pozdrav,hvala na javljanju vaša narudžba za PlayStation 5 Digital Edition je napravljena drugi dan ujutro, isporuka konzole očekuje se početkom 2021.g.
Ako Vam ne odgovara navedeni termin isporuke, možete otkazati narudžbu za povrat sredstava, slanjem maila na podrska@sancta-domenica.hr"
unaprijed hvala,

 Ne razumijem kakvog smisla ima da vi dobijete početkom 2021. godine, a mi koji smo prednaručili 19.11. dobivamo sigurno sredinom prosinca. Nikakvog smisla mi nema to. Više ljudi mi je potvrdilo iz SD-a da je isporuka sredina 12.og mjeseca.  I čak je na njihovoj stranici na launch day pisalo da dobivaju konzole svi koji su prednaručili, sredinom prosinca. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 12:37 (KobeHOF-).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
cobra66 kaže...
Ovo je potvrda narudžbe:
"Dana 2020-09-18 04:09:37, izvršili ste narudžbu "#000165978" u iznosu 3099.00 HRK na prodajnom mjestu Sancta Domenica."

Ovo -je njihov odgovor na moj upit jučer:
" Pozdrav,hvala na javljanju vaša narudžba za PlayStation 5 Digital Edition je napravljena drugi dan ujutro, isporuka konzole očekuje se početkom 2021.g.
Ako Vam ne odgovara navedeni termin isporuke, možete otkazati narudžbu za povrat sredstava, slanjem maila na podrska@sancta-domenica.hr"
unaprijed hvala,

 Ne razumijem kakvog smisla ima da vi dobijete početkom 2021. godine, a mi koji smo prednaručili 19.11. dobivamo sigurno sredinom prosinca. Nikakvog smisla mi nema to. Više ljudi mi je potvrdilo iz SD-a da je isporuka sredina 12.og mjeseca.  I čak je na njihovoj stranici na launch day pisalo da dobivaju konzole svi koji su prednaručili, sredinom prosinca. 

 Mozda jer je digitalna verzija? Ne znam stvarno :D

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sve to ima smisla, kad ne bi bilo ljudi koji su naručili kasnije od mene u S. D. a već dobili digitalnu konzolu.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
cobra66 kaže...
Sve to ima smisla, kad ne bi bilo ljudi koji su naručili kasnije od mene u S. D. a već dobili digitalnu konzolu.

 Znam da, ali mislim da spadaš pod val isporuke koja će biti izvršena sredinom prosinca, zajedno sa nama koji smo 19.11. naručili. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
cobra66 kaže...
Sve to ima smisla, kad ne bi bilo ljudi koji su naručili kasnije od mene u S. D. a već dobili digitalnu konzolu.

 Poslao sam im sada eMail kako je moguće da su neki prije dobili, pa ćemo vidjeti.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
Netko napravio custom Dualsense. Odlicno izgleda

Meni to izgleda prešareno i vuče na ciganluk. Ovakav kakav je baš je decentan i dobija mi neku dozu uglađenosti. Bijelo crna kombinacija ne trpi previše drugih boja.

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam narucio isto 18.09. u 9 ujutro,i poslali su mi da isporuka ide pocetkom 2021! Pa kako ovi koji su narucili kasnije dobivaju prije?
Jel su to nase konzole na njuskalu?
Ne kuzim....
Evo i slika odgovora
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dream0n kaže...
Ja sam narucio isto 18.09. u 9 ujutro,i poslali su mi da isporuka ide pocetkom 2021! Pa kako ovi koji su narucili kasnije dobivaju prije?
Jel su to nase konzole na njuskalu?
Ne kuzim....
Evo i slika odgovora

 Ovo sad stvarno ne razumijem. Ne znam zbilja 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
KobeHOF- kaže...
Netko napravio custom Dualsense. Odlicno izgleda

Meni to izgleda prešareno i vuče na ciganluk. Ovakav kakav je baš je decentan i dobija mi neku dozu uglađenosti. Bijelo crna kombinacija ne trpi previše drugih boja.

Nisam ga još dobio pa neznam kako izgleda uživo tako da, budem vidio kada dođe 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Mislim da bi trebali osnovati novu grupu:

 

"Sony PlayStation 5 - za one koji ga posjeduju!"

ili

"Sony PlayStation 5 - novi val?"

 

Ne može čovjek više ništa pametno o playki ovdje saznati :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 12:56 (Bitanga).
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jos u 10. mjesecu kada sam se raspitivao preko poznanika u SD kada bi mogla biti dostava za preorder u zadnjem krugu sam dobio informaciju da misle da ce Standard edition uspjeti isporuciti do kraja godine ali digital tek pocetkom iduce zato sto je puno veca potraznja za digital verzijom a kolicine su manje

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice