Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.716.352
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo moj radi vec jedno 10h od tog je bio i u rest modu par puta. Prebacivo sam neke stvari preko lana i igro vise toga i stvarno nikakvih problema, sve radi perfektno (digitalna verzija)
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Bitanga kaže...

Jeste svi pogasili rest mode zbog onog buga?

 

Za sad mi poprilično fali stari način gašenja konzole / stavljanja u rest mode preko long pressa na PS button.

Ovaj novi je puno više posla.

Navodno je riješeno u ovoj prvoj nadogradnji što smo je dobili neki dan ali nisam isprobavao. Ugasio sam konzolu. 

 

Ne znam, čitao sam da nije još riješeno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni rest mode uredno radi, a sto se tice buke ne cuje se nikako konzola tako da ne znam sta je problem. Ili je stvarno od primjerkw do primjerka..

PSN: user432b2b
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jedva čekam da vi svi koji ste prednarucili, dobijete svoj PS5, da mi iz 10og mj mozemo početi dosadivati s upitima o terminu nase dostave. 😄
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 22:35 (Gogy7).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Blu ray mi se cini dosta glasan. Dok se instalirao RDR2 ispalio sam...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni sve radi dobro. Rest mode, kontroler sve pet. Konzola je tiha, ne cujem je.

Ne znam koju cu igru igrat u 30 fpsa ukoliko ima performance mod. U slucaju da ima performance mod ovaj drugi je skroz nebitan. Nebo i zemlja koja razlika i napokon uzivanie u konzoli kako i treba
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi kakva su vaša iskustva s dostavom hrvatske pošte (paket24), u cijeloj žurbi da naručim konzolu sam zaboravio izabrati GLS dostavu već sam uzeo ovu besplatnu, ima li neke razlike izmedu te dve vrste dostava?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

BIlo je govora na prethodnim stranicama, ako si uzeo u SD da oni sve salju gls , nema veze sta si odabrao hp recimo

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni radi konzola citav dan, u rest modu bio par puta nikakvih problema nema. Skino sam 6 igrica od jutros, svasta igro i masina radi perfektno. Neko je spominjao dualsense za bateriju isto. Citav dan ga koristim evo 1 crticu sam potrosio samo.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jedva čekam da vi svi koji ste prednarucili, dobijete svoj PS5, da mi iz 10og mj mozemo početi dosadivati s upitima o terminu nase dostave. 😄

 I mi iz 11-og mjeseca*

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

BIlo je govora na prethodnim stranicama, ako si uzeo u SD da oni sve salju gls , nema veze sta si odabrao hp recimo

 Aaa okej odlicno onda hvala

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
LeBron2233 kaže...

Ljudi kakva su vaša iskustva s dostavom hrvatske pošte (paket24), u cijeloj žurbi da naručim konzolu sam zaboravio izabrati GLS dostavu već sam uzeo ovu besplatnu, ima li neke razlike izmedu te dve vrste dostava?

 Koliko vidim po komentarima drugih, HP je očajan. Ono što ti je predlažem je da nazoveš SD i kažeš kako želiš da ti samo stave pod dostavu GLS iako će ti reći da bi svejedno GLS izvršio dostavu jer SD ima ugovor s njima gdje snose troškove za kupce tako da je ta ,,standardna besplatna dostava'', odnosno GLS, a ne HP. Tako da ne brini, ja sam isto napravio jer sam bio u panici da ne nestanu dostupne količine pa sam odmah stisnuo standard opcija. 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Danas sam zvao SD i rekli su da mi koji smo naručili 19.11. možemo konzolu ,,najvjerojatnije'' oko 15.12. očekivati. 

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Isprobao sam spatial 3D audio testove na YT ...ovo je vrh


usporedio sam ih na istom testu sa svojim Bose QC2 35 II i na 3D pulse je bilo preciznije


taj prostorni zvuk , kaj se tice mjuze su dobre imaju fini bass i treble....

ovak wireless je dobar zvuk a kad se poveze zicom to je another level....

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...

Danas sam zvao SD i rekli su da mi koji smo naručili 19.11. možemo konzolu ,,najvjerojatnije'' oko 15.12. očekivati. 

 Po tome bi ju trebo i ranije dobit jer sam ju prednarucio 09.10., isto u SD

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobit ces qurac a ne ranije
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
KobeHOF- kaže...

Danas sam zvao SD i rekli su da mi koji smo naručili 19.11. možemo konzolu ,,najvjerojatnije'' oko 15.12. očekivati. 

 Po tome bi ju trebo i ranije dobit jer sam ju prednarucio 09.10., isto u SD

 I budes, netko je danas ili jucer reko da je u 10 mj iz A1 i da mu je dostava predvidena za danas ili sutra, tako da ce i vama uskoro valjda.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 23:17 (LeBron2233).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, mislim da svi koji su narucili nakon sto je rasprodana launch posiljka dobivaju sredinom prosinca, bilo da smo narucili u 10om ili sad za launch. A oni koji tad naruce dobivaju pocetkom godine.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
KobeHOF- kaže...

Danas sam zvao SD i rekli su da mi koji smo naručili 19.11. možemo konzolu ,,najvjerojatnije'' oko 15.12. očekivati. 

 Po tome bi ju trebo i ranije dobit jer sam ju prednarucio 09.10., isto u SD

 Nope. Vi koji ste naručili u 10. mjesecu i mi koji smo za launch naručili spadamo pod isti val isporuke 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Dobit ces qurac a ne ranije

 Jeci mu

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

PlayStation 5 je prednaručen u Sancta Domenica, dostavna služba je bila GLS (nisu tražili potpis). Plejka mi je doslovno bila zamotana u vreću za smeće. :D 

Po slikama ispod možete vidjeti kako je kutija završila. Dali ima još tko da je naručio u Sancta Domenica i da nije dobio PS5 u dodatnoj kutiji prilikom dostave?

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 23:37 (PS5).
 
8 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Da, mislim da svi koji su narucili nakon sto je rasprodana launch posiljka dobivaju sredinom prosinca, bilo da smo narucili u 10om ili sad za launch. A oni koji tad naruce dobivaju pocetkom godine.

 Tko dobiva početkom godine?

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Super je novi OS, ne vidiš u listi igara koja je pokrenuta, a ako pokreneš neku drugu ovu prvu ugasi bez pitanja :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 kaže...

PlayStation 5 je prednaručen u Sancta Domenica, dostavna služba je bila GLS (nisu tražili potpis). Plejka mi je doslovno bila zamotana u vreću za smeće. :D 

Po slikama ispod možete vidjeti kako je kutija završila. Dali ima još tko da je naručio u Sancta Domenica i da nije dobio PS5 u dodatnoj kutiji prilikom dostave?

 

 

 

 

 Lik znam da je ludnica i da oni koji dobe mogu biti sretni jer je nedostupnost svepristuna i plus novac koji si dao, ali ja bi se žalio jer ovo je sramotan način poslovanja, bilo Covid ili neznam kakva situacija. Jad i bijeda

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 kaže...

PlayStation 5 je prednaručen u Sancta Domenica, dostavna služba je bila GLS (nisu tražili potpis). Plejka mi je doslovno bila zamotana u vreću za smeće. :D 

Po slikama ispod možete vidjeti kako je kutija završila. Dali ima još tko da je naručio u Sancta Domenica i da nije dobio PS5 u dodatnoj kutiji prilikom dostave?

 

 

 

 

 Pa dobro kaj je ovo? Prestrašno.. Ja sam recimo rekao dostavljacu iz GLS-a da ne mrda dok ne otvorim prvu kartonsku kutiju i provjerim stanje original ambalaže...Trebao si napraviti isto,jbga..

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
PS5 kaže...

PlayStation 5 je prednaručen u Sancta Domenica, dostavna služba je bila GLS (nisu tražili potpis). Plejka mi je doslovno bila zamotana u vreću za smeće. :D 

Po slikama ispod možete vidjeti kako je kutija završila. Dali ima još tko da je naručio u Sancta Domenica i da nije dobio PS5 u dodatnoj kutiji prilikom dostave?

 

 

 

 

 Pa dobro kaj je ovo? Prestrašno.. Ja sam recimo rekao dostavljacu iz GLS-a da ne mrda dok ne otvorim prvu kartonsku kutiju i provjerim stanje original ambalaže...Trebao si napraviti isto,jbga..

 Tako se to radi

p
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Premda mi se ovo cini kao da je netko naknadno drkao,razvaljivao - kuriri/skladistari..

 

Za ubuduće:

C/P sa Sanctine stranice, ne dajte se jebati :

 

"Proizvodi će biti zapakirani tako da se uobičajenom manipulacijom u transportu ne mogu oštetiti. Kupac je dužan prilikom preuzimanja proizvoda provjeriti eventualna oštećenja i odmah ih reklamirati dostavnom radniku koji je paket dostavio, odnosno odbiti preuzeti pošiljku na kojoj su vidljiva vanjska oštećenja. U slučaju oštećenja ili umanjenja sadržaja pošiljke primatelj ili druga ovlaštena osoba mora podnijeti prigovor odmah pri dostavi pošiljke dostavljaču popunjavanjem obrasca Zapisnik o šteti koji posjeduje sam dostavljač."

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa, zna netko info o PS plusu koji dolazi sa 20 igrica, da li je to periodična ponuda ili će toga još biti, kao nekakav suptilan odgovor Xboxu na game pass-u?

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
Gogy7 kaže...
Da, mislim da svi koji su narucili nakon sto je rasprodana launch posiljka dobivaju sredinom prosinca, bilo da smo narucili u 10om ili sad za launch. A oni koji tad naruce dobivaju pocetkom godine.

 Tko dobiva početkom godine?

Oni koji su prednaručili 19.11.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je dosla konzola u velikoj kartonskoj kutiji i u njoj je bilo puno stretch folije da konzola ne "plese" po kutiji.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice