Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.714.499
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jos i kako uhhh

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jbt pa vise primjeraka ispadne poklonjeno "i kurti i murti" (sto narod kaze), nego isporuceno ljudima koji su ih posteno platili.

Jos razumijem primjerak poslan nekom relevantnom, koga prate horde ljudi, ali bas me zanima tko je pomislio - hajmo njoj poslati, njeni pratitelji su nam ciljana publika za reklamu, da ih nalozimo na kupovinu. Pa 99,9% pratitelja doticne nema pojma o ps-u, niti ih zanima.

Sad samo da doticna otvori gaming kanal.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

Jel dobio netko od TCOMa? Meni nitko niš još nije javio. :(

 

On the bright side...

 

Kupljen dodatni kontroler!  Još mi treba dock za punjenje.

 

A kupljene i prve igre! Unchartedi i i oba Last of Us! Jedva čekam hehehe 

 

Vidim da ste svi navalili na ove sluške za PS5 al recenzije su nekako meh. Niš posebno a skup je. Što ne bi bilo bolje kupit STEELSERIES ARCTIS 7P kojeg je recenzirao naš Davor?

Do ponedeljka da stiže konzola mi kolega rekao(tcom). Nadao se da će možda danas doći, ali možda bolje da nije jer sam popodne danas na poslu. Kupio sam ps plus za us profil i ubacio preko laptopa tako da je i to sve spremno. Za 213 kn 23 igre na 12 mjeseci, idealno za početak uz 20-ak igri šta imam na raznim profilima. Nego, ovo razdoblje bez konzole baš udari u glavu toliko da bi kupio i demons souls remake i assassin's creed valhalla. Sve bih igrao

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

otvorim danas instagram ono reklama neka za Podravku i njihovu nagradnu igru, normalno da imaju PS5 kao nagradu LOL, Podravka ono alo???!!!! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 ovo je bas jako glupa strategija sonya. imala bi smisla da proizvod koji prodaju treba dodatno izreklamirat, da im mozda poveca prodaju itd. ali oni imaju proizvod gdje im masovno fali kolicine i onda ga dijele nekim kvazi pjevacicama koje ni ne znaju da ps5 uopce postoji a kamoli da je izaso kako "bi ga priblizili masama". pa kojim jebenim masama, svi vec znaju da ps5 izlazi, priblizili su ga masama s ovim kaosom koji su izveli jer dns na poslu me 5 kolegica pitalo di si uspio nabavit ps5. kak, kolko novaca samo zato sto su vjerojatno procitale neki clanak kako je to tesko dobavljiva roba trenutno. 

 

nisam vjerovo da ce me na izlasku konzole kojoj je cijena jasno objavljena svi zivi prvo pitat kolko si ju platio ako smijem pitat i kad kazem 3850 kn reakcija im je opce cudenje. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

PS Plus na sniženju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 16:26 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

PS Plus na sniženju.

 Budi oprezan jer cini mi se da je ovo za DE verziju. Ako vec trazis jeftiniji store od HR onda radije uzmi US prema ovim uputama. Ja sam isprobao prosli tjedan i radi. US PS Plus kupis ovdje na popustu.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
x18x05x kaže...

PS Plus na sniženju.

 Budi oprezan jer cini mi se da je ovo za DE verziju. Ako vec trazis jeftiniji store od HR onda radije uzmi US prema ovim uputama. Ja sam isprobao prosli tjedan i radi. US PS Plus kupis ovdje na popustu.

 Sve ok, ima nas puno u DE.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
emerik kaže...
x18x05x kaže...

PS Plus na sniženju.

 Budi oprezan jer cini mi se da je ovo za DE verziju. Ako vec trazis jeftiniji store od HR onda radije uzmi US prema ovim uputama. Ja sam isprobao prosli tjedan i radi. US PS Plus kupis ovdje na popustu.

 Kad aktiviras taj Ps+ na tom fake US acc, jel ga možeš koristit i na primarnom tj. Hrv accountu?

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Dobio poruku od HP dostava sutra.Sad neznam jeli dostavljaju subotom. Naručeno preko TCOMa. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jasne su mi frustracije, ali tjednima prije nego su počeli preorderi se pričalo kako će biti nestašica i kako treba naručiti na vrijeme i pratiti sve. I onda su ljudi govorili "ma to su gluposti, uvijek je bilo konzola pa će i sada". Ako ste bili zagrijani za nove konzole onda ste imali vremena za napraviti preorder. Ja sam prednaručio i nakon što sam napravio prednarudzbu bilo je još par sati vremena za naručiti. Znači samo je trebalo pratiti vijesti što se tiče konzola. U današnje vrijeme smartphonea sa svim notifikacijama i svime, jednostavno je teško moguće bilo propustiti preorder ako ste bili baš zagrijani za konzolu.

 

Ali puno ljudi se mislilo želi li uopće kupiti konzolu pa nisu napravili preorder i onda kad je došla nestašica su shvatili da ju žele.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 16:36 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...
emerik kaže...
x18x05x kaže...

PS Plus na sniženju.

 Budi oprezan jer cini mi se da je ovo za DE verziju. Ako vec trazis jeftiniji store od HR onda radije uzmi US prema ovim uputama. Ja sam isprobao prosli tjedan i radi. US PS Plus kupis ovdje na popustu.

 Kad aktiviras taj Ps+ na tom fake US acc, jel ga možeš koristit i na primarnom tj. Hrv accountu?

da, kad stavis konzolu da je primarna za taj US acc, mozes na bilokojem drugom accountu na toj konzoli koristit taj ps plus. 

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Jasne su mi frustracije, ali tjednima prije nego su počeli preorderi se pričalo kako će biti nestašica i kako treba naručiti na vrijeme i pratiti sve. I onda su ljudi govorili "ma to su gluposti, uvijek je bilo konzola pa će i sada". Ako ste bili zagrijani za nove konzole onda ste imali vremena za napraviti preorder. Ja sam prednaručio i nakon što sam napravio prednarudzbu bilo je još par sati vremena za naručiti. Znači samo je trebalo pratiti vijesti što se tiče konzola. U današnje vrijeme smartphonea sa svim notifikacijama i svime, jednostavno je teško moguće bilo propustiti preorder ako ste bili baš zagrijani za konzolu.

 

Ali puno ljudi se mislilo želi li uopće kupiti konzolu pa nisu napravili preorder i onda kad je došla nestašica su shvatili da ju žele.

 Realno uopće nema potrebe za žurbom, odigrao sam sve naslove na ps4, i trenutno na ps5 postoji samo Demon Souls za odigrati. Ima vremena za novu konzolu :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 16:38 (BeLLicus).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako brutalno izgleda ovaj Spiderman, čudo je. Em što je iskorak grafički u odnosu na prošli zbog jačeg hardvera, em je setting igre smješten u drugo godišnje doba, znači New York po zimi uz snijeg po noći. Kako to brutalno izgleda dok igraš. Par puta sam stao na vrh zgrade i uživao u pogledu uz snijeg (najbolji snijeg što sam vidio u igrama). Stvarno bolesno lijepa igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

WOOOOHOOOO upravo dobio poruku da plejka sutra dolazi!!! 

 

Uzeo prek TCOM prošli tjedan! :D

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...
emerik kaže...
x18x05x kaže...

PS Plus na sniženju.

 Budi oprezan jer cini mi se da je ovo za DE verziju. Ako vec trazis jeftiniji store od HR onda radije uzmi US prema ovim uputama. Ja sam isprobao prosli tjedan i radi. US PS Plus kupis ovdje na popustu.

 Kad aktiviras taj Ps+ na tom fake US acc, jel ga možeš koristit i na primarnom tj. Hrv accountu?

 Mislim da ne, PS+ ti je vezan uz account koliko ja znam. Ja sam tek nedavno kupio PS4 i sad napravio novi US acc s PS+ tako da ne znam iskreno moze li se nekako prebaciti na HR account. Meni je taj US account prvi i jedini kojeg imam. Ali mislim da se ne moze jer bi ekipa vec pisala o tome.

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Meni nije bed kaj oni poklanjaju plejku.

Al mi je debilizam kad poklanjaju osobi koja ju 

nece uopce koristit niti ima bilo kakve veze s gamingom.

Totalno mi je nejasna ova kampanja. Glupost neviđena

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Kako brutalno izgleda ovaj Spiderman, čudo je. Em što je iskorak grafički u odnosu na prošli zbog jačeg hardvera, em je setting igre smješten u drugo godišnje doba, znači New York po zimi uz snijeg po noći. Kako to brutalno izgleda dok igraš. Par puta sam stao na vrh zgrade i uživao u pogledu uz snijeg (najbolji snijeg što sam vidio u igrama). Stvarno bolesno lijepa igra.

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 16:58 (x18x05x).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

koliko točno je dugačak HDMI kabl što se dobije uz PS5?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

koliko točno je dugačak HDMI kabl što se dobije uz PS5?

 Metar i pol. HDMI 2.1 kabel se dobije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kak si to uspio kad je bila nedostupna preko tcoma?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo da javim. Stigao i eKupi sa hp-om

Jučer je bilo izgledno da neće ni jedan, a ono na kraju oba su pala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 17:17 (Grga1984).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na kraju kupio onaj s linka i on je za 2.1...odmah HDR radi i sl...naravno da sam spusil sat vremena po ovoj guzvi do trgovine i nazad, ali dobro..

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

WOOOOHOOOO upravo dobio poruku da plejka sutra dolazi!!! 

 

Uzeo prek TCOM prošli tjedan! :D

 Kako si uspio kad je bila nedostupna ?

4 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Na kraju kupio onaj s linka i on je za 2.1...odmah HDR radi i sl...naravno da sam spusil sat vremena po ovoj guzvi do trgovine i nazad, ali dobro..

 

 Jel ima ikakve razlike u odnosu na defaultni iz kutije ? 

Osim duzine :D

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovaj Astro playroom je zaista super za odigrat, osjeti se sve i svasta no medutim tom feelingu hodanja po pjesku buckanju u vodi doprinosi lagani zvucnik na gamepadu... da se ne cuje nisam siguran da bih uspio raspoznati svaku povrsinu itd...

 

S obzirom da nisam prosao RDR2 te da imam kutiju te igre, dakle nisam odigrao niti pola sata jer eto nisam stigao a i nisam imao volje mislim da ce to biti prva igra koju cu odigrati na novom ps5 dok iscekujem neke meni zanimljive naslove.

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...
Azmo kaže...

WOOOOHOOOO upravo dobio poruku da plejka sutra dolazi!!! 

 

Uzeo prek TCOM prošli tjedan! :D

 Kako si uspio kad je bila nedostupna ?

 Piknuo ko ćorava kokoš u zrno u pravom trenutku 

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imaju istu glavu (velicinu) samo sto ovaj sonyev ima kockaste rubove, a Bandridge lagano zaobljene

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ajd kad pospajate svi koji ste dobili konzolu danas javite jel imate problem s networkom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice