Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.714.020
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izgleda da je dirket od dobavljača, da
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bullseyecro kaže...
Izgleda da je dirket od dobavljača, da

 To je kutija od sancte jel?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Orbico pise na njoj i to je to koliko vidim... Nisam jos doma, supruga poslala foto...
Da, sancta domenica ipak
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 14:30 (Bullseyecro).
8 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo da se i ja javim i nekome ublažim čekanje.

Prebilježeno ugovoreno preko A1 24.9. PS5 digital plus homebox pokučni int.

Dugogodišnji korisnik Vip sad A1 .imam 2 preplate i mob na bonove.

Danas došla konzola bez najave .HP . PS5 digital 

A1 kasni ali mislim da je glavni krivac SD kao glavni diler.

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ZeNGe_CRO-mt kaže...

da li postoji mjesto u Hrvatskoj da je moguće napraviti prednarudžbu? hvala

 zasad nema, vjerojatno dogodine, ali bolje pratiti europski amazon, imaju cesce restockove

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bullseyecro kaže...
Izgleda da je dirket od dobavljača, da

 To je ono što sam slao i ja neki dan, to su original kutije za dvije playke.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa, jel ima netko da je nasao gdje bi se mogli nabaviti charging stationi za PS5? Skuzio sam da to nisam ubacio u preorder, a kako cu imat 2 kontrolera, malo je glupo da punim jedan po jedan preko kabela ili da mi dva kabela vise iz njega da se kontroleri pune. Gledam u SD i vidim da ima jedino remote od dodataka, pa ako ima netko neku informaciju, bio bi zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
NixaFX kaže...

Evo da se i ja javim i nekome ublažim čekanje.

Prebilježeno ugovoreno preko A1 24.9. PS5 digital plus homebox pokučni int.

Dugogodišnji korisnik Vip sad A1 .imam 2 preplate i mob na bonove.

Danas došla konzola bez najave .HP . PS5 digital 

A1 kasni ali mislim da je glavni krivac SD kao glavni diler.

 Hmm, zanimljivo s obzirom na to da to nije u prvom krugu...mozda su krenule nove posiljke?

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moram stol za igranje nabavit. Monitor za neke fps igre kao npr CoD u 120fps i 120hz a telka za uzivanciju.
A1 naruceno 28.09. Isto je doslo bez najave.
PSN:Dacho_223
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Duplic
PSN:Dacho_223
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 18:15 (Dacho223).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Naručio u T-comu 26.9. Od tada do launcha su me dva puta zvali da potvrde kako isporuka kreće 18.11., nakon toga mi vele da će isporuka kasniti i da mogu očekivat do kraja idućeg tjedna. Par dana kasnije ih zovem i kazu mi da šalju tek nakon aktivacije uređaja 26.11.

 

Jučer razgovaram s agentom i kaze mi da čekaju dostavnu službu da pokupi uređaj na dostavu. I danas kazu da nemaju vise uređaja na zalihi...

 

Bitno da su mi uredno aktivirali pretplatu i da to moram uredno plaćat 350 kn mjesecno

 

Dno dna

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 16:59 (mm4993).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

vi kaj ste prek tih teleoperatera naručili ste mi baš smješni i točno mi vas uopće nije žao, koda nitko od vas ne zna da njih zaboli ona stvar za vaš ps5, njima je najbitnije da su vam uvalili pretplate jer tu zarađuju pare na vama, konzola je samo šminka koju podvale da vam prodaju tarifu, a to kad će ju isporučit i tako nije do njih nego do uvoznika

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
0 11 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Povedi nas, Presvijetli
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...

vi kaj ste prek tih teleoperatera naručili ste mi baš smješni i točno mi vas uopće nije žao, koda nitko od vas ne zna da njih zaboli ona stvar za vaš ps5, njima je najbitnije da su vam uvalili pretplate jer tu zarađuju pare na vama, konzola je samo šminka koju podvale da vam prodaju tarifu, a to kad će ju isporučit i tako nije do njih nego do uvoznika

 Ispravak netocnog navoda. Ne znam u cem je fora ali pretplata uopce nejde na mobilni broj znaci i dalje je bez ugovorne obveze i dodao sam ps5 uredjaj na vec postojecu pretplatu koju sam imao prije buduci nisam iskoristio kupnju novog mobilnog uredjaja

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy, pomalo netocno.

Ako se uzima novi broj, barem kod t-coma, aktivacija broja krece tek nakon sto uredjaj uz koji je "vezana" bude isporucen. U ovom slucaju ps5, u drugim slucajevima novi mobitel ili sto vec.

Meni na ugovoru pise da prvu ratu za ps5 i broj placam u 1.2021, sto je sasvim sukladno onome da je isporuka konzole i sim kartice u 12 mjesecu, kako mi je ranije receno.

No da, u oravu si, puca njima za prodaju konzola, njima je to samo sredstvo za prodati nove brojeve i pretplate, tu se slazem s tobom.

No za razliku od ovoga sto citam, ovaj "preorder" kod njih je u biti samo rezervacija, jer sve stupa na snagu tek kad isporuce uredjaj, dakle, nista ti nece i nemogu naplatiti ranije, jer nemaju na osnovu cega.

Za ugovor se racuna datum isporuke kao nulti dan, a ne datum pravljenja te narudzbe.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja znam da su u A1 imali foru isto u pokućni net i PS5, i onda ti pokućni uruče i rok za povrat prođe a PS5 neće tjednima još

al dobro, znam kakvi su otprilike, bez njih nažalost teško možeš

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

S obzirom da sam propustila prednarudžbe za ps5 odustala skroz od njega i danas odem u hg spot po mikrofon kad tamo primaju prednarudžbe za ps5. Placa se unaprijed i ne znaju kad dolaze..eto ako netko zeli da zna 

 
4 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lilith90 kaže...

S obzirom da sam propustila prednarudžbe za ps5 odustala skroz od njega i danas odem u hg spot po mikrofon kad tamo primaju prednarudžbe za ps5. Placa se unaprijed i ne znaju kad dolaze..eto ako netko zeli da zna 

 Odlično za znati, hvala. Najvjerojatnije početkom godine. Možda čak veljača, ožujak. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...

vi kaj ste prek tih teleoperatera naručili ste mi baš smješni i točno mi vas uopće nije žao, koda nitko od vas ne zna da njih zaboli ona stvar za vaš ps5, njima je najbitnije da su vam uvalili pretplate jer tu zarađuju pare na vama, konzola je samo šminka koju podvale da vam prodaju tarifu, a to kad će ju isporučit i tako nije do njih nego do uvoznika

 Zbilja ne razumijem toksitet tvojeg posta. Što želiš dobiti s time? Čemu? Stvarno ne vidim svrhu toliko da ako je tvoje pitanje ,,koja je tvoja svrha komentiranje mojeg posta''? da jednostavno moram kratku observaciju napravit. Sve najbolje tho 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovo sve skupa je cirkus i preočito je da je Sony podbacio sa cijelom organizacijom. Postoji stvar zvana alokacije kod narudžbi i ne bi me čudilo ni da naši domaći trgovci nisu uzimali prevelik broj narudžbi, neusklađen s brojem dostupnih konzola. Preostaje jedino da čekamo navedene rokove, pa ako nas iznenade ranije, super. Samo da ne bude kašnjenja i sl. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezel94 kaže...

Ovo sve skupa je cirkus i preočito je da je Sony podbacio sa cijelom organizacijom. Postoji stvar zvana alokacije kod narudžbi i ne bi me čudilo ni da naši domaći trgovci nisu uzimali prevelik broj narudžbi, neusklađen s brojem dostupnih konzola. Preostaje jedino da čekamo navedene rokove, pa ako nas iznenade ranije, super. Samo da ne bude kašnjenja i sl. 

 Brzo ce oni to nadoknaditi, pocetkom sljedece godine, svatko tko zeli imat ce svoj primjerak ps5, mislim da ce vec u prosincu isporucit ogromne kolicine, nisu ludi propustit ovu ludnicu :)

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Scrappy, pomalo netocno.

Ako se uzima novi broj, barem kod t-coma, aktivacija broja krece tek nakon sto uredjaj uz koji je "vezana" bude isporucen. U ovom slucaju ps5, u drugim slucajevima novi mobitel ili sto vec.

Meni na ugovoru pise da prvu ratu za ps5 i broj placam u 1.2021, sto je sasvim sukladno onome da je isporuka konzole i sim kartice u 12 mjesecu, kako mi je ranije receno.

No da, u oravu si, puca njima za prodaju konzola, njima je to samo sredstvo za prodati nove brojeve i pretplate, tu se slazem s tobom.

No za razliku od ovoga sto citam, ovaj "preorder" kod njih je u biti samo rezervacija, jer sve stupa na snagu tek kad isporuce uredjaj, dakle, nista ti nece i nemogu naplatiti ranije, jer nemaju na osnovu cega.

Za ugovor se racuna datum isporuke kao nulti dan, a ne datum pravljenja te narudzbe.

 Nebi bas rekao da je bila rezervacija jer su odmah naplatili iznos (manji ili veci),.odnosno ovisi kolika je opcija uredaj. Manji iznos odmah=veca rata, veci iznos odmah=manja rata, kako je tko odabrao. Ujedno je za isporuku pisalo da krece 19.11. Kad nije krenula govorili su da je na putu,da samo sto nije. Pa su rekli da su isporucili itd... Uglavnom naplata je isla odmah, isporuka je trebala bit 19.11 na dalje. Isporuke nema, nikakve komunikacije nema itd. To je ono sto ljude ljuti. Lazno informiranje i spranca odgovori. Ovo je za Tele2. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam za ostale, kako su naplacivali, no evo napisao sam svoj primjer kod t-coma.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
abbondanzieri1 kaže...

Pozdrav, ocajnicki pokusavam kupiti ove nove sluske 3d pulse za ps5 pa jel netko zna gdje ih je moguce naruciti, bilo to cak iz susjednih drzava madarske il slovenije...

 Ima u Saudijskoj Arabiji 

https://www.amazon.sa/-/en/PlayStation-PULSE-3D-Wireless-Headset/dp/B08HKBYT6R/ref=as_li_ss_tl?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=M4TM8NTYBAD89XK1YF1N&linkCode=sl1&tag=ps5onlysa-21&linkId=ce38a653bf15cc8873b76f8836e36dde&language=en_AE

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lilith90 kaže...

S obzirom da sam propustila prednarudžbe za ps5 odustala skroz od njega i danas odem u hg spot po mikrofon kad tamo primaju prednarudžbe za ps5. Placa se unaprijed i ne znaju kad dolaze..eto ako netko zeli da zna 

 Koji kreten moras biti da das novce unaprjed a neznas kad ces ga dobiti.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uskoro svuda opet krecu prednarudzbe, vidim da razne trgovine salju mailove da se pribiljezite da ste zainteresirani
Ima nas koji smo jos u 10om platili a i dalje se nista nezna 😄
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 21:35 (Gogy7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Uskoro svuda opet krecu prednarudzbe, vidim da razne trgovine salju mailove da se pribiljezite da ste zainteresirani
Ima nas koji smo jos u 10om platili a i dalje se nista nezna 😄

 suludo i nevjerovatno

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
Lilith90 kaže...

S obzirom da sam propustila prednarudžbe za ps5 odustala skroz od njega i danas odem u hg spot po mikrofon kad tamo primaju prednarudžbe za ps5. Placa se unaprijed i ne znaju kad dolaze..eto ako netko zeli da zna 

 Koji kreten moras biti da das novce unaprjed a neznas kad ces ga dobiti.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nitko tebe ni druge ne tjera da platis, niti sam spomenula dali sam ja platila. Moja poruka je iskljucivo bila informativnog karaktera jer ih nekoliko pitalo za prednarudžbe. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Uskoro svuda opet krecu prednarudzbe, vidim da razne trgovine salju mailove da se pribiljezite da ste zainteresirani
Ima nas koji smo jos u 10om platili a i dalje se nista nezna 😄

 Koje trgovine? Gdje se mogu pribilježiti?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice