Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BlueMax kaže...

 Fortnite je isto super igra. U biti Fortnite je vrhunska pucačina koja traži puno skilla pa otuda i pljuvanje po njemu.

PUBG je puno sporiji što odgovara mojim otupjelim očima i refleksima.

 

 

Fortnite, bez obzira na skill, mi izgleda odlično i nadograđuju ga stalno sa zabavnim sadržajima. Doduše više za djecu, ali nemam problema s time.

Produkcijski je top igra.

 

PUBG mi, baš kako je kolega gore rekao, izgleda kao sranje. I ono malo što sam igrao nisam uopće mogao skužiti što i kako, osim što sam čekao cijelo vrijeme na partije u kojima su me ubili na prvom encounteru.

I ne vidim da se išta mijenja godinama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li neko li k gdje se može prednarucit ps5? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
manipulator kaže...

Ima li neko li k gdje se može prednarucit ps5? 

 Ja sam u drugom valu narucijo i neznaju jos kad ce doci. Samo ovi sto su odma narucili imaju garantirani PS5 19.12

Iskreno mozda mi nedođe do 2021 tako da uzmi to u obzir konzola je rasprodana svuda, santa domenica je jedini oficijalni distributor. 

Ako prednarucis mozda tek dobijes sljedece godine. 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BlueMax kaže...

PUBG je puno sporiji što odgovara mojim otupjelim očima i refleksima.

Mojim refleksima odgovara samo TBS. Turn Based System. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Destruction AllStars...jedina Ps5 launch igra koja nikog ne zanima (vjerojatno zbog cijene i jer se radi o MP naslovu) je odgodena za veljaču i bit ce dio PS Plusa na 2 mjeseca 😄
Big Like 👍
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
...bit ce dio PS Plusa na 2 mjeseca 😄 ...

Ako te dobro razumijem, dva mjeseca free, pa kupis ako ti se svida?

Osobno me vise zanima Riders Republic.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2020 17:01 (Chaky).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bit ce dio ps plusa od veljače do travnja, interes za igru je nikakav, bio bi to fijasko
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

 

 Skill Up |  I PLAYED PLAYSTATION 5!!! (and the controller blew me away)

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 13:16 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Mrcina

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 14:01 (bloodborne).
Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

haptic feedback zvuči stvarno dobro. E sad kolko će se upotrebljavati po igrama je druga stvar, valjda bude

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo se nadam da će i 3rd party igre znati iskoristiti to za kontroler. Zbilja zvuči kao nešto što se može dobro iskoristiti u igrama, a da nije samo gimmick kao touchpad na PS4.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bas sam si to razmisljao cini mi se da ce sony svoje studije "forsirat" po pitanju toga

sad sto se tice ostalih hmm izgleda da valja cekati pa da vidimo sami.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da, za dualshock 4 se od početka vidjelo da će ono sa touchpadom biti gimmick jer nema ništa korisno u tome. Dok recimo ovo sa PS5 kontrolerom, pogotovo adaptive triggers, može biti i korisno u igrama. Možeš recimo napraviti da svaka puška koju koristiš ima drugačiji osjećaj kad pucaš, drugačiju težinu itd. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da steta sto se touchpad nije vise koristio, jedina igra koju pamtim da sam ga aktivno koristio

je bila infamous i to za sprejanje i "upijanje" moci. Pored toga navikao sam se pisati poruke

koristeci ga kao kursor, sviranje gitare u tlou 2 i povremeno otvaranje mape u nekim igrama.

U sustini malo, gotovo nista.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U last of us 2 je korišteno odlično s gitarom, šteta što takvih stvari nije bilo više po drugim igrama.

Al ovaj haptic može imati i puno bolju upotrebu. Odmah mi je palo napamet da može možda poslužiti u from software igrama za borbu, mozda i za blokiranja i napade.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

haptic feedback zvuči stvarno dobro. E sad kolko će se upotrebljavati po igrama je druga stvar, valjda bude

 Mislim da ce ovo sa adaptive triggerima bit genijalno u utrkama. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
Cansee kaže...

haptic feedback zvuči stvarno dobro. E sad kolko će se upotrebljavati po igrama je druga stvar, valjda bude

 Mislim da ce ovo sa adaptive triggerima bit genijalno u utrkama. 

 Rekli su da ce GT7 iskoristit kontroler skroz

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Cyberpunk odgođen za 10.12.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 17:56 (bloodborne).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BlueMax kaže...
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
I PUBG je launch naslov za Ps5

 

Šteta što je nebitan :-)

 Šta fali PUBG-u?

 

Osim što je napravljen u engineu u kojem nikad nije trebao biti napravljen i od prvog dana ima očajno neresponzivne kontrole, recimo bilo bi dobro da poštuje neke osnovne zakone fizike koji vrijede za ovaj planet. Npr. da skok ne traje 3-4 sekunde kao da skačem po Mjesecu, nego da gravitacija odradi svoj posao kako treba. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Cyberpunk odgođen za 10.12.

 Fala bogu, bar cu u miru igrati Valhallu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

ali Valhala nema RT, neigrivo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

ali Valhala nema RT, neigrivo.

 

RT mi je apsolutno nebitan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
*gasp* :O
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sigurno tad izlazi za PS5, dam se kladit. Idu odgađati igru koja je vec gold odavno, to je kao da Odgode demons souls koji je gold vec vise od mjesec dana
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sigurno tad izlazi za PS5, dam se kladit. Idu odgađati igru koja je vec gold odavno, to je kao da Odgode demons souls koji je gold vec vise od mjesec dana

 Sumnjam. Rekli bi odmah da je to razlog, zašto bi to skrivali? Dapače, to bi bilo i razumljivo. Vjerojatno igra ne radi dobro na starim konzolama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Gledam onu američku PS pretplatu, ubacili su upozorenje  Pretpostavaljam da se upozorenje ne odnosi na lokaciju konzole već na vrstu accounta

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Odgođena je jer su nesposobni. Nema tu neke posebne filozofije. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kakva jebena komedija sa sajberpankom.
Nema sanse da igra izadje ispolirana. Bit ce velikih problema kad izadje koliko god je odgadjali.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam pitanjce...

hocu li svoj account u isto vrijeme moci koristiit i na ps4 i ps5...

 

npr ja picim plejku s svojim accountom a u isto vrijeme mi klinac roka na mom accountu ps4?

 

ili samo odvojeno?

razmisljam kako da mu na ps4 ostavim sejvove koje imam ...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice