Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.708.502
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

 obicno oko black fridaya bude 100+kn jeftiniji i u prvom mjesecu.

 ja uglavnom uzimam preko store-a. ako ti se da kombinirat US acc onda bude i jeftinija pretplata.

 Evo da odmah kolegu uputimo: 

 

https://www.cdkeys.com/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

 

 

EDIT: 

 

Zna li netko, radi li Sony PSN Store inhouse ili? Nadam se da će novi biti puno bolji, ovaj stari mi je iskreno katastrofa bio i ostao. Bilo bi super kada bi uz novi store došla i nova aplikacija. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2020 19:39 (Vandit).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nema aplikacije, sve je na razini sustava.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@Vandit

Kako ide ovo s USA? Trebam neki vpn ili koja kombinacija je u pitanju ako se uzme preko cdkeysa?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moras imati americki account.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Posto nemam jos nista, a u planu mi je uzeti ps5, to napravim kod kreiranja acc-a?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Šta mislite da li su HyperX Wireless Gaming, Cloud Stinger Core - 7.1 dobre slušalice za ps5?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav, PS5 prednarudžbe su rasprodane, dali itko zna kada će opet optrilike opet biti dostupne?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
@Vandit

Kako ide ovo s USA? Trebam neki vpn ili koja kombinacija je u pitanju ako se uzme preko cdkeysa?

 

Ne treba ti VPN. Normalno kupiš, ja sam uzeo preko PayPala. 

 

Što se tiče američkog accounta kao što kreiraš hrvatski account tako kreiraš i američki, samo što kod njega staviš USA adresu, najbolje Aljaska zbog poreza. Na američkom accountu ne možeš plaćati našim karticama stoga kupuješ PSN bonove. Ja ih uzimam preko Amazona, kod ti na mail dođe doslovno par sekundi od izvršene kupovine. Kod uneseš u PSN i kupiš što želiš. Npr. ja ću kupiti Cyberpunk, cijena mu je 60$ što je cca 388.00 kn. Najjeftinija fizička kopija kod nas košta ako se ne varam oko 460 +/- kn. E sad, ako ti tih 100kn ne igra veliku ulogu u životu onda ti ni ne treba USA account. Akcije su manje više iste kao i na našem store-u, ali kako su igre zbog tečaja jeftinije na USA store-u, onda uz popust još budu jeftinije. 

 

Recimo igra koja kod nas bude na popustu 300 kn na USA store-u će biti u prosjeku između cca 220-250 kn. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Vandit  do kad traje ta akcija/cijena,razmisljam da si uzmem jedan i aktiviram prije nego dodje PS5 zbog PS+ collectiona. 

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo ako nije problem nekome da mi posalje na pm sta da upisem za adresu ako odaberam aljasku.

THX

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...

Evo ako nije problem nekome da mi posalje na pm sta da upisem za adresu ako odaberam aljasku.

THX

 upises neku adresu u aljasci. odi na google, izguglaj neku adresu tamo, mozes bilo sto stavit. 

ja sam mislim imao portland, oregon na accountu, stavio adresu nekog hotela ako se dobro sjecam. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo iz ps4 teme od kolege @Gogy7 tutorial za usa account.

hvala mu i ovom prilikom jer sam i sam napravio usa acc i uzeo par igri koje sam trebao.

samo da napomenem, ja sam uzeo bonove preko G2A stranice i bonovi su cak bili i ispod vrijednosti bona, znaci, kupio sam bon od 50 usd, koštao je 48,80 i nikakve naknade nema kod njih.

 

US Account Guide
1. Korak: Email adresa koju ne koristite
2. Korak: US fake adress generator, pozeljno je da je adresa u Aljasci ili Oregonu zbog 0% pdva
3. Korak: Napravite US Account s fake adresom
4. Korak: Kupujete Psn Kartice na PC Game Supply.... Za svakih 10$ ide 1$ Naknade više, plaćate paypalom ili karticom, kod dolazi instantno
5. Korak: Unesete kod na vašem US računu i iznos se nalazi u vasem walletu i direktno iz walleta placate igre.
To je sve. Bit ce ogromna razlika između US i EU na PS5. 70$ naspram 80€ pa vi vidite, pogotovo ako kupite digitalnu verziju.

Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odi na https://www.fakenamegenerator.com/

I izgeneriraj si adresu.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Vandit  do kad traje ta akcija/cijena,razmisljam da si uzmem jedan i aktiviram prije nego dodje PS5 zbog PS+ collectiona. 

 Nemam pojma do kada traje. Samo znam da je ovo sniženje aktivno već par tjedana, ako ne i mjesec dana. Uzmi si sada i akiviraj si kada dođe PS5. 

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igre ce bit max 70 usd i u eu i us.Mislim na ove standardne verzije

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

I što kad se desi, kak je sad Netflix uveo , ne samo da moraš bit na VPN da bi pristupio USA verziji, već dodatno hvataju proxy/vpn i blokiraju ti sadržaj, ako se desi da USA account ne možeš koristiti van USA, plus proxy detector?

Po meni samo pitanje vremena.

Koliko kužim, u tom slučaju gubiš sve igre, odnosno možeš prodati acc na ebayu... al nećeš biti jedini.

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

I što kad se desi, kak je sad Netflix uveo , ne samo da moraš bit na VPN da bi pristupio USA verziji, već dodatno hvataju proxy/vpn i blokiraju ti sadržaj, ako se desi da USA account ne možeš koristiti van USA, plus proxy detector?

Po meni samo pitanje vremena.

Koliko kužim, u tom slučaju gubiš sve igre, odnosno možeš prodati acc na ebayu... al nećeš biti jedini.

 
Netflix ima jedan account za cijeli svijet. Content je region locked zbog prava na emitiranje i sl, a ne zbog cijene.

Ovo na PSNu je druga priča. Tu može biti govora jedino o plaćanju poreza.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

I što kad se desi, kak je sad Netflix uveo , ne samo da moraš bit na VPN da bi pristupio USA verziji, već dodatno hvataju proxy/vpn i blokiraju ti sadržaj, ako se desi da USA account ne možeš koristiti van USA, plus proxy detector?

Po meni samo pitanje vremena.

Koliko kužim, u tom slučaju gubiš sve igre, odnosno možeš prodati acc na ebayu... al nećeš biti jedini.

 Jel ti znas kolko bi racuna bilo unisteno ?

Hrpa ljudi jos ima PSN napravljen vani ne samo zbog cijene nego zasto sto PSN nije bio odma dostupan u njihovim drzavama kao recimo kod nas. Moj prvi account je bio UK account jer naseg nije bilo.
Kaj bi sad banali sve te ljude koji su morali napravit account u nekoj drugoj drzavi zato kaj oni nisu imali podrsku za zemlju u kojoj su prodavali konzolu... malo sutra

 

I PS igre nemaju region lock

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 10:04 (Santana).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jbg, sretno sa time, uz stranice poput allkeyshop ne pada mi na pamet igrat se sa US accountom.

Koliki bi računa bilo uništeno ne mogu ni zamislit. Ali ako i kada dođe do toga, neću ih ja uništavati, niti će to imati veze samnom, ja samo pitam "što ako?"

 

EDIT: i ne bi bili uništeni, samo bi ti se provjeravala IP adresa recimo za online play, download, pristup accoubtu općenito.

Mislim da po EULA-i i ne bi trebao koristiti account van USA-e, netko bi trebao pročitati malo o tome ak još nemate account prije nego ga napravite.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 10:30 (Rhodin).
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jsRetr0 kaže...
Pozdrav, PS5 prednarudžbe su rasprodane, dali itko zna kada će opet optrilike opet biti dostupne?

 Pozdrav, ako je vjerovati prodavaču iz Mikronisa, ove godine se više neće moći kupiti PS5 kod nas. Možda Sony iznenadi pa pošalje konzole za božićnu rasprodaju, živi bili pa vidjeli.

I am over 9000!!!
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Jbg, sretno sa time, uz stranice poput allkeyshop ne pada mi na pamet igrat se sa US accountom.

Koliki bi računa bilo uništeno ne mogu ni zamislit. Ali ako i kada dođe do toga, neću ih ja uništavati, niti će to imati veze samnom, ja samo pitam "što ako?"

 

Ništa, isplačeš i kreneš dalje sa životom.

 

Kao da ćeš igrati igre koje si već davno prošao, nisam niti jednu nikad poslije više instalirao.

Ni na Steamu ni na Uplayu ni na ijednoj drugoj platformi. Odigraš i zaboraviš da postoji pa igraš nešto sljedeće.

S time da na PCu barem možeš igrati igre stare 30 godina, a na konzoli rijetko kad, ovo su valjda prve konzole koje su backward kompatibilne.

 

A kad dođu pošteni game streaming servisi to ionako više neće biti ni bitno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 10:29 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Rhodin kaže...

Jbg, sretno sa time, uz stranice poput allkeyshop ne pada mi na pamet igrat se sa US accountom.

Koliki bi računa bilo uništeno ne mogu ni zamislit. Ali ako i kada dođe do toga, neću ih ja uništavati, niti će to imati veze samnom, ja samo pitam "što ako?"

 

Ništa, isplačeš i kreneš dalje sa životom.

 

Kao da ćeš igrati igre koje si već davno prošao, nisam niti jednu nikad poslije više instalirao.

Ni na Steamu ni na Uplayu ni na ijednoj drugoj platformi. Odigraš i zaboraviš da postoji pa igraš nešto sljedeće.

S time da na PCu barem možeš igrati igre stare 30 godina, a na konzoli rijetko kad, ovo su valjda prve konzole koje su backward kompatibilne.

 

A kad dođu pošteni game streaming servisi to ionako više neće biti ni bitno.

 Osim ako dođu poput Stadie gdje igre moraš svejedno kupovati... 

 

Sve se okreće na "gimme the money" u najgorem obliku.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

 

Sve se okreće na "gimme the money" u najgorem obliku.

 

Tako funkcionira svijet, na razmjeni dobara i usluga :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da trenutno nema nikakvog straha da ce uzeti račune. Pratim cijene igara i zna biti velika razlika.
Prosli tjedan AC Odyssey 20$/30€
Trenutno Dbz Kakarot 40$/50€
Razlika je preko 100 kn.
Sluzbeno je potvrđeno da ce ps5 eskluzive kostati 70$/80€
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prema trenutnom tečaju: 

 

70$ = 452.90 kn

80€ = 606.43 kn

 

Znači da će američka verzija PS5 ekskluzive biti jeftinija od trenutnih PS4 igara po punoj cijeni. Kažem, kome je bitno tih 100+ kn nema što razmišljati. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zasto je onda call of duty cold war za PS5 62 EUR(shopto i simplygames)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To nije Sony eskluziva
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Čudi me da Pevex ne prodaje, tj ništa ne govori ako će oni imati zalihe ili ne.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Jbg, sretno sa time, uz stranice poput allkeyshop ne pada mi na pamet igrat se sa US accountom.

Koliki bi računa bilo uništeno ne mogu ni zamislit. Ali ako i kada dođe do toga, neću ih ja uništavati, niti će to imati veze samnom, ja samo pitam "što ako?"

 

EDIT: i ne bi bili uništeni, samo bi ti se provjeravala IP adresa recimo za online play, download, pristup accoubtu općenito.

Mislim da po EULA-i i ne bi trebao koristiti account van USA-e, netko bi trebao pročitati malo o tome ak još nemate account prije nego ga napravite.

Imamo psn accounte vani jos tam od 2006-7 godine i sad si ti doso tu nama solit pamet o riziku USA accounta u 2020. godini. Postedi nas molim te

 

Kolko je ljudi isto sralo kad smo kupovali ruski COD:MW pa eto moj jos dan danas radi

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 11:40 (Santana).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice