Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.711.196
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

u Santi od sutra ujutro ce biti omogucene dodatne kolicine ps5 za prednarudzbu.

pa eto tko nije uspio ugrabiti.

 Danas ujutro. Odnosno sad negdje.

 

Imaju, ali samo disk verziju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 9:14 (SimeKZ).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni nikako da kupnja prođe..unesem podatke o kartici i vrti već 10 min....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Također.

...but once you get locked into a serious hardware collection, the tendency is to push it as far as you can.
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Također

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa krenule prednarudžbe za PS5 u Santa Domenici pa eto ko želi neka naruči :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Također, vec preko 20 min nista

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
skroby17 kaže...

Također, vec preko 20 min nista

Ja sam pokušao ispočetka kupovinu i opet loop...

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BlueMax kaže...
movie kaže...

Niti jednog trenutka nisam djeci nametao koju će igru igrati ili koji će film gledati. Uvijek je to bio njihov izbor. Uvijek smo htjeli da imaju vlastiti stav, izbor i promišljanje a ne da im mi to namećemo. 

 

već želim na svom primjeru reći da se dijete može izvesti na pravi put bez ikakvih zabrana i tabua. Samo ih treba pustiti da istražuju svijet i pronalaze svoje interese bez zabrana i nametanja tuđih mišljenja i shvaćanja života.

 Jako puno je i do samog djeteta. 

Odnos roditelja prema djetetu je bitan ali nije presudan. Čak mislim da je bitnije kako se roditelj odnosi prema drugim ljudima, školi, bračnom partneru, poslu, zdravlju... od onoga što govori djetetu. Moje mišljenje je da ako želiš odgojiti dobro dijete, budi mu dobar primjer. Iako ni to nije garancija ničega.

 

 

ovo je živa istina, to je ono kad djetetu govoriš nemoj pušiti, a cigara ti stalno visi iz usta. Ako si krkan najvjerojatnije će ti biti i dijete krkan

 

Ja se slažem da ne treba dijetetu nabijati nasilje i seks na nos, treba ga pustiti i da bude nevino dijete, ali ne može ga se ni sakriti pod staklenim zvonom. 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koiko je jamstvo u SD, na svijet medija kaže 

Jamstvo: 12 mjeseci

 

Koliko vidim i tamo se može prednarućiti opet ali 19.11 je rasprodan 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Koiko je jamstvo u SD, na svijet medija kaže 

Jamstvo: 12 mjeseci

 

Koliko vidim i tamo se može prednarućiti opet ali 19.11 je rasprodan 

 

 

trebalo bi biti dvije godine, sada bi po zakonu, odnosno tim uredbama EU trebale za sve te stvari biti garancija barem 2 godine

9 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gamershop veli da je 2 godine garancija
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

Koiko je jamstvo u SD, na svijet medija kaže 

Jamstvo: 12 mjeseci

 

Koliko vidim i tamo se može prednarućiti opet ali 19.11 je rasprodan 

 

 1+1. Jedna od Sonya a druga od SDa. Produzetak jamstva mozes uzet samo za vrijeme trajanja prve godine. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Obavijest - Prednarudžbe PS5 konzola su završene!

 

Znači ništa, a kod mene i dalje vrti. 

...but once you get locked into a serious hardware collection, the tendency is to push it as far as you can.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vojnik kaže...

Obavijest - Prednarudžbe PS5 konzola su završene!

 

Znači ništa, a kod mene i dalje vrti. 

 

možda su te i uračunali? 

 

Uglavnom ekipa šta god da se događa samo nemojte kupovati od preprodavača po višim cijenama, onda samo potičemo gamad

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vojnik kaže...

Obavijest - Prednarudžbe PS5 konzola su završene!

 

Znači ništa, a kod mene i dalje vrti. 

Ocito su imali 2 konzole lmao....

 

EDIT: ja cu isto ovo svoje pustit jos pola sata nek vrti jer doslovno je bilo na auto refreshu i cim se pojavila mogucnost kupovine dodao sam u kosaricu

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 9:44 (FileFicho).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

To ak je bilo 10ak konzola, dobro je bilo. Digitalne nisu ni imali. Uzas zivi. Puno kvalitetnije je bilo ono sa voucherima. Ovo je sprdacina ziva. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
FileFicho kaže...

Meni nikako da kupnja prođe..unesem podatke o kartici i vrti već 10 min....

 

Isti problem koji su imali i prvi dan preordera, nemaju sustav koji može izdržati bilo kakvu veću gužvu.

 

Ja sam mislio da ću prednaručiti, ali sam odustao. Isti dan, 19.11. izlazi Cyberpunk 2077 u kojem ću uživati na PC-ju, pa nema svrhe da gledam u konzolu kad me ne zanima nijedna od igara najavljenih za launch.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Je li itko na kraju uspio platiti? Probao sam 5 puta i evo sad sam ostavio da vrti do daljenjega. U međuvremenu mi se u narudžbama pojavila narudžba ali stoji opis "GPN - 3D-Secure u tijeku".

 

EDIT: Status - Otkazan.

 

Toliko o tome.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 9:51 (binkis).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

A ove prednarudžbe što su u svijet medija,kada bi te konzole trebale stići ako netko možda zna ako je prva tura za 19.11 rasprodana,hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Prvo sam stavio u chrome u kosaricu i zastekalo mi je, zatim sam stavio u xiaomi browseru i vrtilo je cijelo vrijeme i odustao sam. Vratim se prije koju minutu u chrome i prosla kao narudba, a maila nisam dobio.

 

Edit: ipak je dosao mail i potvrda o narudzbi. Jos cu viditi jel cu otkazati ili ne, odabrao sam pouzecem i punu cijenu od 4270 kn

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 10:12 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
FileFicho kaže...

Meni nikako da kupnja prođe..unesem podatke o kartici i vrti već 10 min....

 

Isti problem koji su imali i prvi dan preordera, nemaju sustav koji može izdržati bilo kakvu veću gužvu.

 

Ja sam mislio da ću prednaručiti, ali sam odustao. Isti dan, 19.11. izlazi Cyberpunk 2077 u kojem ću uživati na PC-ju, pa nema svrhe da gledam u konzolu kad me ne zanima nijedna od igara najavljenih za launch.

 ja slično razmišljam, dosta sam se i nećkao, s jedne strane me nosi taj hype da imam što raniji novu konzolu al s druge strane bi samo igrao demon souls, cyberpunk i ac valhalu ću igrati na PC-u.

 

mislim da ću uzeti neki special edition PS5 ovog puta

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

I kod mene, ali nekako njušim otkazivanje narudžbe.

Status narudžbe na SD stranici "Luceed - Rezervacija".

...but once you get locked into a serious hardware collection, the tendency is to push it as far as you can.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel zna netko da li će RDR2, Mafia i Tony Hawk 1 i 2 radit na PS5? To mi je u planu odigrat na ps4, ali ako će radit na ps5, onda mi je bolje da prodam četvorku još dok nešto mogu dobit za nju
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Ja sam jucer bio na sancta domenica profilu u listi narudžbi, pa vidim da imam dvije otkazane narudzbe za ps5, valjda od onih silnih pokusaja samo 2 su na kraju dosle do necega da bi bilo otkazano. Uzeo sam na kraju u svijetu medija, al ovo mi je smijesno, nikakve mailove o narudzbama i otkazivanju nisam ni dobio od sancte :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
kbenzema kaže...
Jel zna netko da li će RDR2, Mafia i Tony Hawk 1 i 2 radit na PS5? To mi je u planu odigrat na ps4, ali ako će radit na ps5, onda mi je bolje da prodam četvorku još dok nešto mogu dobit za nju

 Radit će 100%. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Ja sam jucer bio na sancta domenica profilu u listi narudžbi, pa vidim da imam dvije otkazane narudzbe za ps5, valjda od onih silnih pokusaja samo 2 su na kraju dosle do necega da bi bilo otkazano. Uzeo sam na kraju u svijetu medija, al ovo mi je smijesno, nikakve mailove o narudzbama i otkazivanju nisam ni dobio od sancte :)

 

Ma komunikacija im je užasna. Najvažnija stvar kod online trgovine je jasno komunicirati korisniku što se događa, a oni ti ne pošalju nikakvu informaciju nego još na stranici izbacuje nekakve error poruke koje nemaju veze sa stvarnošću. Ja u profilu na stranici još uvijek imam kao otvorene narudžbe za stvari koje su mi isporučene prije godinu ili dvije.

 

Nakon prvog dana preordera na FB sam im poslao da je sramota da službeni zastupnik ima stranicu koja se ruši u svakoj rasprodaji ili gužvi, dok Svijet medija sa stranicom iz drugog svjetskog rata radi.

 

Njihov odgovor je bio ovo: "Hvala što ste htjeli kupiti kod nas."

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Oke, ali ako ih imam na disku, da li će isto radit ili će to prolazit samo onima koji imaju kupljeno digitalno?

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

I u harvey normanu ima za prednaruciti ps5

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

Njihov odgovor je bio ovo: "Hvala što ste htjeli kupiti kod nas."

 Meni su na kritiku upucenu na njihov web porucili da ce prenjeti
 kritiku informaticarima zaduzenim za web. od tada je proslo dvije godine
 i nije se bas puno promijenilo.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa rekli su da će se normalno ubaciti disk i to je to. Eventualno će igra povući neki patch ako treba.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice