Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.713.211
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Purger155 kaže...
GTA V/PS5 preorder price u Mediamarktu 75 eura..pa tko je tu lud?

 Ti koji uopće gledaš GTA V za PS5?

Zar nisu rekli da GTA Online dolazi besplatno za PS5?

 Yep. Dolazi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa. Vidim na cdkeys da dosta ljudi uzima ovaj PS+ na US accauntu. E sad, ja sam iz BiH na HR accauntu i zanima me ako ja na ovom drugom US accauntu ukucam kod koji uzmem na cdkeysu hocu li sve normalno moci raditi na svom HR accauntu? Znaci da skinem igrice s US koje budu free a igram sasvim normalno i offline i online na svom HR accauntu? Hvala na pomoci unaprijed.

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
GTA V/PS5 preorder price u Mediamarktu 75 eura..pa tko je tu lud?

 

jebeš mi sve, pa jesu oni normalni?????

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bude li se ova praksa korištenja drugih psn država nastavila...mogao bi Sony to ukiniti...najbolje da sad svi Europljani navale na usa psn store

znači Sony bude nadogradnje naplačivao 10€..80+10
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
u nedostatku next gen igara s obzirom na situaciju...sad budu svi to iskoristili...cila sljedeća godina će biti remasteri i odgode
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Purger155 kaže...
GTA V/PS5 preorder price u Mediamarktu 75 eura..pa tko je tu lud?

 Ti koji uopće gledaš GTA V za PS5?

Zar nisu rekli da GTA Online dolazi besplatno za PS5?

 Kopao po Mediamarktu i izbacilo mi..doslovno me oči zasvrbile od cifre 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
bude li se ova praksa korištenja drugih psn država nastavila...mogao bi Sony to ukiniti...najbolje da sad svi Europljani navale na usa psn store

znači Sony bude nadogradnje naplačivao 10€..80+10

 Pa kad moja drzava nije dostupna primoran sam da biram drugu regiju. Htjeli to oni ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 23:15 (miikaa77).
15 godina
online
Sony PlayStation 5

ne vidim kako bi zabranili koristenje us psna u hrvatskoj. to bi znacilo da npr amer kad dode u europu ne moze koristit svoj account. ili opcenito nitko ko izade iz svoje zemlje ne moze koristit svoj psn account. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

ne vidim kako bi zabranili koristenje us psna u hrvatskoj. to bi znacilo da npr amer kad dode u europu ne moze koristit svoj account. ili opcenito nitko ko izade iz svoje zemlje ne moze koristit svoj psn account. 

 

Mogli bi, zato što nisu blesavi, ali vjerojatno neće.

Vrlo lako se skuži ko fejka kreiranje US accounta, a tko ne.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 23:52 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

ne vidim kako bi zabranili koristenje us psna u hrvatskoj. to bi znacilo da npr amer kad dode u europu ne moze koristit svoj account. ili opcenito nitko ko izade iz svoje zemlje ne moze koristit svoj psn account. 

Otprilike. Kad sam išao kćeri u ameriku najavio sam da ću na drugom kontinentu malo igrati preko svog acc jer mi je palo na pamet da bi to mogao biti problem s obzirom na ip adrese s kojih sam se do sada spajao i s koje ću se spojiti pa da ne pomisle da mi je netko hakirao acc. Prvo što mi je osoba zadužena za kontakt rekla je da mi to ne preporuča i da ga koristim na vlastitu odgovornost. kao nije to dozvoljeno i moguće je da mi sony bloka acc na neodređeno vrijeme dok ne završi istraga kako se moj acc spojio na net s drugog kraja svijeta. Eto. Inače, sve je završilo dobro jer sam većinu vremena hrabro koristio acc od kćerinog dečka.

15 godina
online
Sony PlayStation 5

ja sam imao us account godinama, zapravo sve sto sam ikad kupio na psnu je bilo preko us accounta i nikad niti jedan problem. cak nisam niti napravio jos i hrvatski pa da igram preko njega nego sam i igrao preko tog us acca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima puno ljudi koji (inače, ne sada) putuju sa svojim konzolama, onda neki žive privremeno izvan matične države kao npr. US vojnici koji su stacionirani u drugim državama itd.
Kad bi im se banirali accounti, to bio cirkus.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 23:51 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Ima puno ljudi koji (inače, ne sada) putuju sa svojim konzolama, onda neki žive privremeno izvan matične države kao npr. US vojnici koji su stacionirani u drugim državama itd.
Kad bi im se banirali accounti, to bio cirkus.

 

Pa nije problem u onima koji si većinu vremena u US i putuju povremeno. Ali začas bi skužili po IP adresi sve kreirane američke accounte iz Hrvatske koji nikad u životu nisu bili spojeni iz Amerike.

Vjerojatno neće, ali imaju sve te podatke nadohvat ruke.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 23:54 (Bitanga).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...

Pozdrav ekipa. Vidim na cdkeys da dosta ljudi uzima ovaj PS+ na US accauntu. E sad, ja sam iz BiH na HR accauntu i zanima me ako ja na ovom drugom US accauntu ukucam kod koji uzmem na cdkeysu hocu li sve normalno moci raditi na svom HR accauntu? Znaci da skinem igrice s US koje budu free a igram sasvim normalno i offline i online na svom HR accauntu? Hvala na pomoci unaprijed.

 Jel mi moze ekipa samo neko potvrdit jesam ja to skontao odprilike kako sam napisao ili? I opet kazem glupo je da banuju ista kad prvi ja moram stavit HR za drzavu jer moja nije ponudjena, tako da im to odma pada u vodu

7 godina
offline
Sony PlayStation 5

cyberpunk isto izlazi na ps4 i na ps5?

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Yep. Tko kupi za PS4, imat će free upgrade za 5icu.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako je, kupis ps4 verziju i dobijes besplatnu nadogradnju na PS5 verziju
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...
miikaa77 kaže...

Pozdrav ekipa. Vidim na cdkeys da dosta ljudi uzima ovaj PS+ na US accauntu. E sad, ja sam iz BiH na HR accauntu i zanima me ako ja na ovom drugom US accauntu ukucam kod koji uzmem na cdkeysu hocu li sve normalno moci raditi na svom HR accauntu? Znaci da skinem igrice s US koje budu free a igram sasvim normalno i offline i online na svom HR accauntu? Hvala na pomoci unaprijed.

 Jel mi moze ekipa samo neko potvrdit jesam ja to skontao odprilike kako sam napisao ili? I opet kazem glupo je da banuju ista kad prvi ja moram stavit HR za drzavu jer moja nije ponudjena, tako da im to odma pada u vodu

 Ja koliko sam skuzio citajuci, kada aktiviras PS+ mozes koristiti sa bilo kojeg acc na toj konzoli. Znaci aktiviras PS+ na US acc a onda igras sa HR acc. Ali pitanje je sta ce biti sa PS5. 

 

Jedno pitanje i od mene, ako bi slucajno i banali acc, jel to znaci da onda ne mozes ni SP igra igrati ili to vrijedi samo za MP ? 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

A ove igre što će izaći kao "PS+ COLLECTION" dali će biti s grafikom za PS4 ili poboljšane na PS5?

 

LP

Battlefield 1: [G]Diretore_BB
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam, ali logika nalaže da gubiš sve igre koji si dobio na PS+ kao minimum. Ako ti banaju account na kojem su ti igre onda imaš dodatnih sr*nja, ali mislim da to nije slučaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Ne znam, ali logika nalaže da gubiš sve igre koji si dobio na PS+ kao minimum. Ako ti banaju account na kojem su ti igre onda imaš dodatnih sr*nja, ali mislim da to nije slučaj.

 Aha, mene zanima iskljucivo SP gaming ali eto, mozda bih nekad bacio FIFU ili nesto u MP. Opet racunam, ako imam fizicku kopiju, sto se tice SP ne dira me ni bananje accounta. Ipak mislim da ce Sony zatvoriti oci na to, prevelika je lova u igri... 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Tako je, kupis ps4 verziju i dobijes besplatnu nadogradnju na PS5 verziju

 Ja mastam o nekom bozicnom bundleu PS5 + Cyberpunk. Jel pretjerujem u svojim zeljama?

9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
Gogy7 kaže...
Tako je, kupis ps4 verziju i dobijes besplatnu nadogradnju na PS5 verziju

 Ja mastam o nekom bozicnom bundleu PS5 + Cyberpunk. Jel pretjerujem u svojim zeljama?

 

Mislim da ne pretjeruješ, jedino je pitanje hoće biti spreman cp2077 u fizičkom izdanju do kraja godine, mislim da nije nemoguće

 

ono što bi ja upiknuo svakako je kad bi bila PS5 special edition konzola sa temom cyberpunka, možda onako žuta kao xbox, i također da u istoj temi budu i sluške. Samo to će biti onda navala samo takva, to se tek neće moći kupiti

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Što se tiče migracije PS4 - PS5, vidim kako se polako javljaju nedostatci u obliku toga da se ne podržava save data. Za Spidermana je potvrđeno, vidjet cemo za ostale..
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 11:55 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sto miješate kruske i jabuke.
Spiderman Remaster je nova igra s novim trofejima. Spiderman ps4 mozes normalno igrati na ps5 sa svojim saveom. Niti jedan Remaster ili remake nisu podržavali save od prije.
Spiderman za ps5 je nova igra za 40$
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 12:06 (Gogy7).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
4mal kaže...

Prednarucio sluške od acc-a u SD-u 800kn 😎

 

 

 Jel se to realno isplati?

Do sada sam u ds4 piknuo Hyper X Cloud 2 i radilo je bez problema a odlicne slusalice a taj mali kabelcic ne smeta apsolutno nista

 

 

 Ovo i mene jako zanima. Što znači "slušalice ili headset za Playstation"?? Što sam god do sad pokušao spojiti (bluetooth slušalice, bluetooth headset, žičane slušalice u kontroler, žičani headset u kontroler) sve je normalno radilo. 

 

Konkretno, po čemu se ovaj headset:

 

https://www.hyperxgaming.com/en/headsets/cloud-gaming-headset-for-ps4

 

razlikuje od onog koji "nije za PS4/PS5"?

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znam da "neki" neće radit, dok kod nekih, večine ako se ne varam, određeni featurei neće biti podržani.

Trebalo bi negdje iskopat što je taj "3D" zvuk kod njih, koji će bit podržan u novim PS5 naslovima, dok recimo neće raditi na ostalim uređajima.

 

Jednako tako što će biti podržanoo od PS5 featurea oko tog 3d zvuka na 3rd party proizvodima. Vjerujem da ne bi smjelo biti problema, sumnjam da su Pulse3D "world's best headset" , ali to ne znaći da neće određene feature SAMO na njima omogučit

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Pa di neće bit rasprodano 

 

Netko je napisao ranije, nisam to imao pojma; da se igre tj kodovi mogu kupovati i sa drugih stranica, ne samo sa Storea. 

 

Dobije li se uz fizičku kopiju neki kod s kojim se igra može skinut za digitalnu verziju? U biti dal je moguće tak kupiti špilke prek Njuškala? Kak to funkcionira?

 kakva neisplatljiva tipicno HT-ovska ponuda. bez uvrede, al ovo stvarno moras biti lud da uzmes.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hoću li moći koristiti PS4 račun na PS5 tj logiati se na PS Network na 5 koristeći account koji sam koristio na PS4?

When all else fails - crowbar the fucker
 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Ako se moglo sa 3 na 4, onda nema razloga da ne radi sa 4 na 5...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice