Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.714.322
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Isti princip kao i ostale PS+ igre. Dok imaš pretplatu, imaš i pristup tim igrama.

Samo što ove igre nećeš morati manualno dodavati u košaricu, kao npr. nove PS+ igre svaki mjesec.

 Cilj je imat stalno pretplatu pa i te igre. Super stvar ako daju for free.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zna li itko koliko dugo traje kod za PS plus kad se kupi? Uzeo bih ga sada pa ga iskoristio kao giveaway pri izlasku PS plus Collectiona i 10K Subscribera 😄
Koliko imam vremena da ga aktiviram?

 I mene isto zanima. Uzeo bih sad na akciji ako mogu aktivirati u 11 mjesecu kad stigne konzola.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma to ne moras brinuti, mozes ga aktivirati odmah imat ces ga na ps plus, moj vrijedi do 2022
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ma to ne moras brinuti, mozes ga aktivirati odmah imat ces ga na ps plus, moj vrijedi do 2022

 Jel se može ps plus imat na više od jedne godine?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ma to ne moras brinuti, mozes ga aktivirati odmah imat ces ga na ps plus, moj vrijedi do 2022

 Pitanje je može li se kupiti sada, a aktivirati 19.11.

Trenutno su igre krš, ko nema PS4 ne isplati se nikako aktivirati.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno, sad da ga uzmem imao bih ga do 2023, svaki put ti se nadoda na trenutni istek. Recimo da ti istjece u 1om mj iduće godine, ako ga sad kupis traje ti do 1. Mj 2022
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam kupio kod u 6. mjesecu ove godine na akciji u zeldi i iskoristio ga krajem 8. mjeseca i vrijedi mi do kraja 8. mjeseca 2021., tako da nema straha za kodove
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko vidim trenutno nije akcija za PS+ , 489kn košta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gdje je PS+ na akciji? Na HR storeu mi piše 438kn?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

cdkeys, imaju sniženja svako malo. Za DE verziju je 49.99€ trenutno. US je 26.89€.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

koliko je sigurna kupovina preko cdkeys-a ili instantgaming i g2a. Nisam nikada kupovao preko tih stranica nista, vidim da su dosta jeftiniji, ali nesiguran sam..

13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Gdje je PS+ na akciji? Na HR storeu mi piše 438kn?

 Svako malo bude akcija na PS+ mislim da je bila prije mjesec dana zadnja.

Pretplatu možeš dijeliti sa prijateljem isto kao i igre pa sve plaćaš u pola cijene.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

To je i moje pitanje, pogotovo što PS5 izlazi 19.11. a 26.11. je black friday i sigurnih 350kn u SD-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
nedac96 kaže...

koliko je sigurna kupovina preko cdkeys-a ili instantgaming i g2a. Nisam nikada kupovao preko tih stranica nista, vidim da su dosta jeftiniji, ali nesiguran sam..

 Ja sam kupovao preko https://www.instant-gaming.com/en/

za PC igre sve je prošlo ok igre rade i dalje bez problema.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nedac96 kaže...

koliko je sigurna kupovina preko cdkeys-a ili instantgaming i g2a. Nisam nikada kupovao preko tih stranica nista, vidim da su dosta jeftiniji, ali nesiguran sam..

 Ja kupio PS+ prije par dana na cdkeys. Sve prošlo bez problema, platio paypalom. Jedino sam morao čekati par sati da dobijem kod ali slobodno uzmi, sigurni su iz mog iskustva.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nedac96 kaže...

koliko je sigurna kupovina preko cdkeys-a ili instantgaming i g2a. Nisam nikada kupovao preko tih stranica nista, vidim da su dosta jeftiniji, ali nesiguran sam..

 Platis PPom i nemas brige.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moze pitanje ako se kupi ps plus za DE verziju ili US jel treba vps ili samo se upise cd key i to je to nema nikakve provjere?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislimda treba jer bi inace kupovali ps+ na cdkeys za 30$ i aktivirali na hrvatskom accu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Krenule prednarudžbe za PS5 dodatnu opremu u Sancta Domenici.

Ubo još jedan Dualsense da se mogu sa ženom pokačiti u GT7 :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...

Moze pitanje ako se kupi ps plus za DE verziju ili US jel treba vps ili samo se upise cd key i to je to nema nikakve provjere?

 Ako sam ja dobro razumio treba ti samo account DE ili US.

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam da li ste primjetili, ali PS5 dolazi sa 2 god jamstva.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 9:22 (bloodborne).
Moj PC  
6 0 hvala 3
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Ne znam da li ste primjetili, ali PS5 dolazi sa 2 god jamstva.

 Otkako smo u EU, sva tehnička roba (iznad određene vrijednosti i ako nije potrošni materijal) bi trebala dolaziti sa minimalno 2 godine jamstva. EU zakon.

 

Imamo doma PS3 od 2007-e sa 80GB HDD-om; još uvijek radi, tako da se nadam da je i PS5 na tragu te kvalitete 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

To je i moje pitanje, pogotovo što PS5 izlazi 19.11. a 26.11. je black friday i sigurnih 350kn u SD-u

 

ako imam trenutno ps plus i vrijedi mi do npr. 20.08.2021., i za crni petak kupim kod za 350 kn u SD, i recimo odmah ga unesem, jel mi onda vrijedi ps plus do 20.08.2022.?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, tako je
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

ovo sto vidim na njihovoj naslovnici se odnosi na pretpaltu za mobitel? ja sam mislio na maxadsl internet

13 godina
odjavljen
offline
Sony PlayStation 5

Da, produženje pretplate u Tele2 i Tcomu se odnosi na mobilne tarife. 

 

Nego, ekipa, koji account bi se isplatio napraviti, naš ili US? Nisam imao playstation od trojke pa me interesira kako stvari sad stoje. 

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
TomoR kaže...
bloodborne kaže...

Ne znam da li ste primjetili, ali PS5 dolazi sa 2 god jamstva.

 Otkako smo u EU, sva tehnička roba (iznad određene vrijednosti i ako nije potrošni materijal) bi trebala dolaziti sa minimalno 2 godine jamstva. EU zakon.

 

Imamo doma PS3 od 2007-e sa 80GB HDD-om; još uvijek radi, tako da se nadam da je i PS5 na tragu te kvalitete 

 u teoriji da u praksi bas i ne vidim da po nekim stvarima vrijedi taj EU zakon.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bass kaže...
Mislimda treba jer bi inace kupovali ps+ na cdkeys za 30$ i aktivirali na hrvatskom accu.

 ne možeš aktivirati psn+ za američko ili englesko tržište na hrvatskom acc i obrnuto. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vidi, digitalne igre u US su ti puno jeftinije, evo recimo Demon's Souls koji dolazi je 70$ u US je 450 kn a u EU je 80€ 600kn. Ili recimo Cod Cold War je trenutno 385kn u US a u nasem storeu 500kn.
S druge strane fizičke kopije mozes naci kod nas za 400-450 kn.
Ovisno što kupuješ 😄
Ja imam US, Hr i Australija Accountove 😄

@movie tako je, ali mozes imati ps plus na US i igrati mp na hr accountu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 10:26 (Gogy7).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
TomoR kaže...

 Otkako smo u EU, sva tehnička roba (iznad određene vrijednosti i ako nije potrošni materijal) bi trebala dolaziti sa minimalno 2 godine jamstva. EU zakon.

 

Imamo doma PS3 od 2007-e sa 80GB HDD-om; još uvijek radi, tako da se nadam da je i PS5 na tragu te kvalitete 

 u teoriji da u praksi bas i ne vidim da po nekim stvarima vrijedi taj EU zakon.

 
Jamstvo i odgovornost za materijalne nedostatke su dvije različite stvari. 2 godine je samo za materijalne nedostatke, nema veze s jamstvom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 10:28 (Bitanga).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice