Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.734.740
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno da ce biti, Ipak se radi o eskluzivi za ps5
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
HeadHunter1649 kaže...

Probaj smanjiti osjetljivost da ti ide polako nišan i tako igraj. Onda si lagano s vremenom povećavaj po malo osjetljivost nišana i ući će ti u mišićnu memoriju. U početku je teško ali što više igraš to će ti biti lakše. 

 dali zoom nisanjenje i free aim moraju biti iste osjetljivosti? cisto da odmah radim pravilno

.Trenutno kada napravim zoom uspori mi se osjetljivost

 Baš ovo što je DeniZG napisao. Isprobaj sam kako ti odgovara pa vidi kako tebi osobno odgovora. Recimo na Call of Duty serijalu možeš komotno spojiti miš i tipkovnicu pa tako igrati. Sad koliko je to kome praktično... ja volim cod baš tako igrati, dok primjerice the division igram s kontrolerom. Baš mi je nemoguće neke igre igrati s kontrolerom pa kad već cod nudi miš I tipkovnicu zašto ne.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Naravno da ce biti, Ipak se radi o eskluzivi za ps5

 

pas me jebo, 615 kn, i to u najjeftinijem shopu za igre kojeg sam dosad našao, ghost of tshushima je bio 397 kn, 615 kn za remake? Ne dam, jednostavno ne dam, pa ovo stvarno nije normalno.

 

https://www.gamershop.hr/playstation5/demons-souls

 

edit: to je 82 eura, pa kod nas mora najskuplje kak god da okreneš, jebote pa to je lova u americi a ne kod nas, ekipa iz geta će te ubiti za te novce i spavati ko bebe

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 23:27 (Cansee).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

Moj klinac od 5 godina igra bolje od mene ... evo upravo malo pici po Cold of War alphi ... lol

 Moji imaju 7 i 9 godina i još sam alpha, ali povremeno dođu blizu pa glumim da puštam... bit če zanimljivo za 2-3 godine

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Naravno da ce biti, Ipak se radi o eskluzivi za ps5

 

pas me jebo, 615 kn, i to u najjeftinijem shopu za igre kojeg sam dosad našao, ghost of tshushima je bio 397 kn, 615 kn za remake? Ne dam, jednostavno ne dam, pa ovo stvarno nije normalno.

 

https://www.gamershop.hr/playstation5/demons-souls

 A jbg, mi koji nemamo PS account/igre , jednu bum moral platit 600kn + dodatni controller + 2* wireless sluške...

Btw osim sony PS5 sluškinje za 99$ koje su "surprisingly cheap" , koje su opcije fully kompatibilne sa PS5? Se zna što?

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

615kn za remake lol.

 

Strašno

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

615kn za remake lol.

 

Strašno

 dode ti na isto vise manje...

 

dakle umjesto standardnih 500kn vrtis u krug tih 615 kn..

uzmes igru i opet zamjenis i tako u krug..

zele se oni rjesti ocito fizickih igara...

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 2:51 (toxic).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

615kn za remake lol.

 

Strašno

 Spider-Man je 60 eura, FIFA 60 eura, Assassins Creed 60 eura. Tako da ne znam baš da će svaka igra ubuduće koštati 80 eura kako se to najavljuje. Jedino ne znam zašto je Demon Souls toliko skup.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zna li netko hoce li kontroleri trece strane raditi na Ps5? Imam Nacon komtroler pa bi mi bilo zao da propadne
na svadbi zovu me Svemirko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ove što navodiš su cross platform, pa je možda u tome caka? Ne bih se čudio da sve Sony Studio igre budu skuplje jer vjerojatno neće biti live service mtx smeća, ali ako će svaka biti 80 eura vidjet ćemo kako će tržište reagirati.

U teoriji mi cijena nije toliko bitna ako ću i dalje moći igru u roku mjesec dva prodati uz sličan gubitak kao i sad. Ali sigurno ću rjeđe kupovati digitalno jer će trebati dulje da bi cijena na akciji došla na meni prihvatljiv iznos.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trebali bi moći koliko mi je poznato, ali ovisiti će od proizvođača do proizvođača. Mene isto zanima hoće li mi raditi HORI gamepad.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Ove što navodiš su cross platform, pa je možda u tome caka? Ne bih se čudio da sve Sony Studio igre budu skuplje jer vjerojatno neće biti live service mtx smeća, ali ako će svaka biti 80 eura vidjet ćemo kako će tržište reagirati.

U teoriji mi cijena nije toliko bitna ako ću i dalje moći igru u roku mjesec dva prodati uz sličan gubitak kao i sad. Ali sigurno ću rjeđe kupovati digitalno jer će trebati dulje da bi cijena na akciji došla na meni prihvatljiv iznos.

 Spider-Man je Sonyeva igra i košta 60. Samo Ultimate Edition je 80.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Taj "samo Ultimate edition" je verzija u kojoj sve move tehnologije i grafička poboljšanja dolaze do izražaja. Dakle ni PS3 varijanta Demon's Soulsa ne košta 80€, isključivo PS5 remake.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Hexfire kaže...
Ove što navodiš su cross platform, pa je možda u tome caka? Ne bih se čudio da sve Sony Studio igre budu skuplje jer vjerojatno neće biti live service mtx smeća, ali ako će svaka biti 80 eura vidjet ćemo kako će tržište reagirati.

U teoriji mi cijena nije toliko bitna ako ću i dalje moći igru u roku mjesec dva prodati uz sličan gubitak kao i sad. Ali sigurno ću rjeđe kupovati digitalno jer će trebati dulje da bi cijena na akciji došla na meni prihvatljiv iznos.

 Spider-Man je Sonyeva igra i košta 60. Samo Ultimate Edition je 80.

 ali spiderman nije igra pune duljine. Bit ce dost kraca od spidermana sa ps4

 

ja cu si napravit americki psn pa cu placat 70$ i boli me kifla

 

ako je to cijena da nemamo lootbox i slicna sranja onda nek im bude

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

zato na drugim platformama ako baš moraš odmah igrati novu hit igru, platiš cc 40 eura  CYBERPUNK 2077

 

i bez plaćanja dodatne pretplate

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 8:27 (forumaš).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

zato na drugim platformama ako baš moraš odmah igrati novu hit igru, platiš cc 40 eura  CYBERPUNK 2077

 

i bez plaćanja dodatne pretplate

 ak cu kupit cyberpunk onda ce to bit preko gog-a,  a ne preko nekih sumljivih stranica gdje je uopce pitanje dal developeru idu novci.

Bolje onda piratizirat nego financirat takve stranice

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...

zato na drugim platformama ako baš moraš odmah igrati novu hit igru, platiš cc 40 eura  CYBERPUNK 2077

 

i bez plaćanja dodatne pretplate

 Ma show covjece.

 

Mislim da nikad pozeljnije nije bilo imati jedan account sa frendom i dijeliti trosak igre.

 

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code - Tko ima US account. Ovo je show ponuda. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 8:45 (SimeKZ).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne bih htio da se zaletim pa me zanima ako produzim pretplatu koja je bila za ps4 ona ce 100% vrijediti i za ps5?
Ili Sony moze nesto novo smisliti?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa ja to radim već godinama, sa frednom shaream account na PS4 i plaćamo igre po pola. Čak i da kupiš igru po punoj cijeni prvi dan izađe nas po 30-35 eura što nije previše.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
markma kaže...
Ne bih htio da se zaletim pa me zanima ako produzim pretplatu koja je bila za ps4 ona ce 100% vrijediti i za ps5?
Ili Sony moze nesto novo smisliti?

 Naravno, sve je vezano za account. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Naravno da ce biti, Ipak se radi o eskluzivi za ps5

 

pas me jebo, 615 kn, i to u najjeftinijem shopu za igre kojeg sam dosad našao, ghost of tshushima je bio 397 kn, 615 kn za remake? Ne dam, jednostavno ne dam, pa ovo stvarno nije normalno.

 

https://www.gamershop.hr/playstation5/demons-souls

 

edit: to je 82 eura, pa kod nas mora najskuplje kak god da okreneš, jebote pa to je lova u americi a ne kod nas, ekipa iz geta će te ubiti za te novce i spavati ko bebe

bloodborne kaže...

615kn za remake lol.

 

Strašno

Nema sanse da dam 80€ za remake.

Uzet cu Godfall.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
forumaš kaže...

zato na drugim platformama ako baš moraš odmah igrati novu hit igru, platiš cc 40 eura  CYBERPUNK 2077

 

i bez plaćanja dodatne pretplate

 ak cu kupit cyberpunk onda ce to bit preko gog-a,  a ne preko nekih sumljivih stranica gdje je uopce pitanje dal developeru idu novci.

Bolje onda piratizirat nego financirat takve stranice

ovo se i aktivira na gogu. što se sumnjivosti tiče nema tu nikave misterije. izdavači cicaju gdje mogu, za različite regije svijeta imaju različite cijene, a ovakve stranice kupuju sa regija gdje je jeftinije i preprodaju dalje. i naravno da ide developeru, ide manje posredniku a više tebi.

kad nas sve naprave jednakima, i kad ukinu razlike po regijama onda će i ovakve stranice biti višak.

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Šteta da sam prije ljeta produljio pretplatu u Tele2 jer sad gledam u HTu, za nekog tko radi novu pretplatu, ako uzme flat za 225kn (pod pretpostavkom da nema nekih dodataka na cijenu) i kupnju PS5 odjednom, cijena je 3000kn. Za model sa diskom.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Naravno da ce biti, Ipak se radi o eskluzivi za ps5

 

pas me jebo, 615 kn, i to u najjeftinijem shopu za igre kojeg sam dosad našao, ghost of tshushima je bio 397 kn, 615 kn za remake? Ne dam, jednostavno ne dam, pa ovo stvarno nije normalno.

 

https://www.gamershop.hr/playstation5/demons-souls

 

edit: to je 82 eura, pa kod nas mora najskuplje kak god da okreneš, jebote pa to je lova u americi a ne kod nas, ekipa iz geta će te ubiti za te novce i spavati ko bebe

bloodborne kaže...

615kn za remake lol.

 

Strašno

Nema sanse da dam 80€ za remake.

Uzet cu Godfall.

 

pa normalno, 615 kn za igru koju ću igrati 20 sati, a s druge strane slušalice koje će raditi super nekoliko godina 750 kn, nešto tu ne štima. Pretjerali su s tom igrom, neću to poticati svojim novcima. Ja shvaćam da mi toliko novaca naplate CP2077, iako gle čuda, baš ta igra ostaje po staroj cijeni. Ali to bi shvatio jer je ta igra u razvoju 8 godina, i bez obzira što se nekome nešto ne sviđa, činjenica je da će igra imati preko 100 sati svježeg gameplaya i to u prvom walkthrough. Igra će imati više različitih pristupa svakom questu, hrpu NPCa koji će u nekom questu postupiti na ovaj ili onaj način jer je naš lik izveo nešto 4 questa prije, dakle ogromna isprepletena mreža, ogroman svijet.

 

ja volim i assasin creede ali većina njihovih questova su vrlo generični i zbog toga mi oni nemaju opravdanja za poskupljenje, ali kad se izbaci dugačka igra u koju je uloženo hrpu vremena, pažnje i novaca, onda mi je jasno da košta više

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...
bloodborne kaže...

615kn za remake lol.

 

Strašno

Nema sanse da dam 80€ za remake.

Uzet cu Godfall.

 Ajd sretno ti bilo ako misliš dati 600 kuna za Godfall.

Meni to izgleda kao mobilna igra sa 4K grafikom.

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sama konzola je full jeftina ali pocevsi od dodataka pa do igara sve je otislo gore cijenom. 

80eu za igru je podosta i ovdje a kamoli u Hr gdje su primanja visestruko manja. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Sama konzola je full jeftina ali pocevsi od dodataka pa do igara sve je otislo gore cijenom. 

80eu za igru je podosta i ovdje a kamoli u Hr gdje su primanja visestruko manja. 

 Veci je problem kaj dok su igre bile 59,99e kod nas su bile 69,99e... Ovo ce sad bit jebeno dizanje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Taj Cyberpunk ću kupiti na PS5, odigrati i prodati za 50kn manje. Ajd napravi to na PC-u biseru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice