Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.617
|
čitano: 4.737.467
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije bas istina.....placam PSN, pass ultimate, Nintendo online i na kraju igram igre koje si ciljano kupim jer ih zelim odigrat. 

Ti servisi nam guraju hrpu toha sto nikad necemo niti skinut a kamoli pokrenut ali nisu skupi pa ajde ok ponekad dodje nesto sto cu zaigrat. 

Ali ovisit samo o tome da bih se naigrao....nebih palio niti pc ni konzole onda. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...
Hexfire kaže...
Ali sve te igre dolaze na Xbox One X, nije baš fer usporedba. Rekli su da dosta dugo neće biti igara samo za XSeX

 Pa ko im je kriv sto su donijeli takvu odluku? Mislis li da korisnike brine je li nesto fer ili nije? Zao mi je zbog microsofta sto sami sebe gaze i svaki put naprave overhype pa na kraju flop pa zbog tog sony i nema pravu konkurenciju. Jedino mi je drago zbog one fanboy djecurlije koja konstantno pljuju po PS5 i sve u vezi njega neka se malo ohlade sa svojih 12 tflops.

 A tko tvrdi da im je itko kriv? Pa od početka najavljuju da neće biti igara koje se rade samo za SeX.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Nije bas istina.....placam PSN, pass ultimate, Nintendo online i na kraju igram igre koje si ciljano kupim jer ih zelim odigrat. 

Ti servisi nam guraju hrpu toha sto nikad necemo niti skinut a kamoli pokrenut ali nisu skupi pa ajde ok ponekad dodje nesto sto cu zaigrat. 

Ali ovisit samo o tome da bih se naigrao....nebih palio niti pc ni konzole onda. 

 Koji dio nije istina? Pa ovo što sam radiš je cijela poanta priče. Plaćaš tri pretplate jer eto, ima se može se. I to je ono što svi oni žele. 

 

Nitko te ne tjera da ovisiš samo o tome, ali tko nije izbirljiv bez brige će se naigrati i samo putem game passa. Za klince i casual ekipu dušu dalo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Nije bas istina.....placam PSN, pass ultimate, Nintendo online i na kraju igram igre koje si ciljano kupim jer ih zelim odigrat. 

Ti servisi nam guraju hrpu toha sto nikad necemo niti skinut a kamoli pokrenut ali nisu skupi pa ajde ok ponekad dodje nesto sto cu zaigrat. 

Ali ovisit samo o tome da bih se naigrao....nebih palio niti pc ni konzole onda. 

 Koji dio nije istina? Pa ovo što sam radiš je cijela poanta priče. Plaćaš tri pretplate jer eto, ima se može se. I to je ono što svi oni žele. 

 

Nitko te ne tjera da ovisiš samo o tome, ali tko nije izbirljiv bez brige će se naigrati i samo putem game passa. Za klince i casual ekipu dušu dalo.

Ma samo sam misljenja da se sa game pass ne mozes naigrat,mozda ce 5-10 igara od njih 100 bit po tvom ukusu. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
arnes_king kaže...
Hexfire kaže...
Ali sve te igre dolaze na Xbox One X, nije baš fer usporedba. Rekli su da dosta dugo neće biti igara samo za XSeX

 Pa ko im je kriv sto su donijeli takvu odluku? Mislis li da korisnike brine je li nesto fer ili nije? Zao mi je zbog microsofta sto sami sebe gaze i svaki put naprave overhype pa na kraju flop pa zbog tog sony i nema pravu konkurenciju. Jedino mi je drago zbog one fanboy djecurlije koja konstantno pljuju po PS5 i sve u vezi njega neka se malo ohlade sa svojih 12 tflops.

 A tko tvrdi da im je itko kriv? Pa od početka najavljuju da neće biti igara koje se rade samo za SeX.

 Pa oni govore svasta. To ne znas tko pije tko placa.

Recimo Fable nece bit na starim konzolama , Forza isto...

 

https://www.theverge.com/2020/7/23/21335984/microsoft-xbox-series-x-exclusive-next-gen-promise

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Za što bi force feedback volanu koristio haptic feedback?

Pa da osjetiš kada voziš po asfaltu a kada po zemlji a kada recimo po travi. U svakoj kombinaciji volan će drukčije reagirati jer voziš po drukčijoj podlozi. Nije isto kada sjednem u auto i vozim po cesti i kada s nje siđem na zemljani put. Kažu da je to svrha haptičke vibracije koja sve to dočara jako lijepo. Otkud znam. Lik je neki dan govorio kako vibracija mijenja intezitet i osjećaj ovisno o situaciji na ekranu. zašto ne bi tako nešto onda stavili i u novi volan. Sigurno bi gušt igranja bio veći kada bi ti volan različito reagirao i ponašao se ovisno po kakvoj podlozi voziš

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 18:12 (movie).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

 A tko tvrdi da im je itko kriv? Pa od početka najavljuju da neće biti igara koje se rade samo za SeX.

Da, ali su istovremeno tvrdili da sex zbog toga neće patiti.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gledao sam event...na početku i na kraju dvi eksluzive koje su prodavale prvi Xbox...između toga:(...wow ori na 120fps-a....A 99% TV-a imaju 2.0b hdmi

100 milijuna prodanih PS4 je dokaz da se ne kupuje konzola radi broja slika u sekundi nego ipak radi nečega drugog
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Što se tiče MS ovo im je sigurno zadnja konzola i polagano se okreću X cloud, a oni koji budu htjeli igrati na svojem hardwaru imaš PC.

To im se vidi kroz svaku prezentaciju. Čak koliko vidim da će Xbox Live Gold isto doživjeti velike promjene.

 

moore law is dead kaže da je GPU RNDA2 sa nekim mogučnostima iz nove arhitektur RNDA3, dok je neki inženjer iz Sony rekao da se radi o RNDA 1.5.

Čak su neki izvori rekli da je sony planirao izbaciti konzolu sa RNDA1 GPU, pa kad su vidjeli da Xbox ide na RNDA2 odlučili su modificirati čip.

BF3:fluffy_inside
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Hexfire kaže...

 A tko tvrdi da im je itko kriv? Pa od početka najavljuju da neće biti igara koje se rade samo za SeX.

Da, ali su istovremeno tvrdili da sex zbog toga neće patiti.

 Ma to je propalo slobodno zaboravi na to

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Hexfire kaže...

 A tko tvrdi da im je itko kriv? Pa od početka najavljuju da neće biti igara koje se rade samo za SeX.

Da, ali su istovremeno tvrdili da sex zbog toga neće patiti.

 Lako SeX konzola može postati najprodavaniji komad hardware-a...stave hardware dodatak za masažu za gamere i gamerice..u pauzama između game seansi...da malo poboljša cirkulaciju

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Bitanga kaže...

 

Za što bi force feedback volanu koristio haptic feedback?

Pa da osjetiš kada voziš po asfaltu a kada po zemlji a kada recimo po travi. U svakoj kombinaciji volan će drukčije reagirati jer voziš po drukčijoj podlozi. Nije isto kada sjednem u auto i vozim po cesti i kada s nje siđem na zemljani put. Kažu da je to svrha haptičke vibracije koja sve to dočara jako lijepo. Otkud znam. Lik je neki dan govorio kako vibracija mijenja intezitet i osjećaj ovisno o situaciji na ekranu. zašto ne bi tako nešto onda stavili i u novi volan. Sigurno bi gušt igranja bio veći kada bi ti volan različito reagirao i ponašao se ovisno po kakvoj podlozi voziš

 

Pa to već imaš sa force feedbackom i sada.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Pa to već imaš sa force feedbackom i sada.

 Nemam volan pa ne znam da sadašnja generacija volana koristi haptičku vibraciju. Ok, onda....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa to već imaš sa force feedbackom i sada.

 Nemam volan pa ne znam da sadašnja generacija volana koristi haptičku vibraciju. Ok, onda....

 

Pa force feedback je naprednija tehnologija od haptic feedbacka. Haptic feedback je force feedback za sirotinju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Bitanga kaže...

 

Za što bi force feedback volanu koristio haptic feedback?

Pa da osjetiš kada voziš po asfaltu a kada po zemlji a kada recimo po travi. U svakoj kombinaciji volan će drukčije reagirati jer voziš po drukčijoj podlozi. Nije isto kada sjednem u auto i vozim po cesti i kada s nje siđem na zemljani put. Kažu da je to svrha haptičke vibracije koja sve to dočara jako lijepo. Otkud znam. Lik je neki dan govorio kako vibracija mijenja intezitet i osjećaj ovisno o situaciji na ekranu. zašto ne bi tako nešto onda stavili i u novi volan. Sigurno bi gušt igranja bio veći kada bi ti volan različito reagirao i ponašao se ovisno po kakvoj podlozi voziš 

BtW t300 GT nije neki hw od par sto kuna.. To kod nas kosta 3000 kn i naravno da ocekujem da ce raditi sa novom konzolom a ne da ga moram mijenjati svako malo...

Btw za ovo boldano to vec postoje rjesenja i to hw-a koji nikakav sw ne moze simulirati a zove se direct wheel rjesenja.

 

Osim toga ASM2 to  radi trenutno najbolje na trzistu i osjetim kada sam na asvaltu a kada na travi kako ti kazes.. jel si probao?

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 19:19 (toxic).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

BtW t300 GT nije neki hw od par sto kuna.. To kod nas kosta 3000 kn i naravno da ocekujem da ce raditi sa novom konzolom a ne da ga moram mijenjati svako malo...

Btw za ovo boldano to vec postoje rjesenja i to hw-a koji nikakav sw ne moze simulirati a zove se direct wheel rjesenja.

 

Osim toga ASM2 to  radi trenutno najbolje na trzistu i osjetim kada sam na asvaltu a kada na travi kako ti kazes.. jel si probao?

 

 

 Nisam. Zadnji volan sam imao prije nekih osam godina. Od tada nisam probao niti jedan volan. Mislio sam da sadašnja generacija volana rađena za PS4 ima vibru kao i gamepad od PS4.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
movie kaže...
Bitanga kaže...

 

Za što bi force feedback volanu koristio haptic feedback?

Pa da osjetiš kada voziš po asfaltu a kada po zemlji a kada recimo po travi. U svakoj kombinaciji volan će drukčije reagirati jer voziš po drukčijoj podlozi. Nije isto kada sjednem u auto i vozim po cesti i kada s nje siđem na zemljani put. Kažu da je to svrha haptičke vibracije koja sve to dočara jako lijepo. Otkud znam. Lik je neki dan govorio kako vibracija mijenja intezitet i osjećaj ovisno o situaciji na ekranu. zašto ne bi tako nešto onda stavili i u novi volan. Sigurno bi gušt igranja bio veći kada bi ti volan različito reagirao i ponašao se ovisno po kakvoj podlozi voziš 

BtW t300 GT nije neki hw od par sto kuna.. To kod nas kosta 3000 kn i naravno da ocekujem da ce raditi sa novom konzolom a ne da ga moram mijenjati svako malo...

Btw za ovo boldano to vec postoje rjesenja i to hw-a koji nikakav sw ne moze simulirati a zove se direct wheel rjesenja.

 

Osim toga ASM2 to  radi trenutno najbolje na trzistu i osjetim kada sam na asvaltu a kada na travi kako ti kazes.. jel si probao?

 

 

Apsolutno si u pravu i ako ne podrze takav volan i na ps5 to je ultra fail.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sony dijeli 10 eura za 10 godina PSN svim korisnicima PSN+ usluge. Ja nisam dobio ništa po običaju a plaćam pretplatu bez prestanka od prvog dana. Vidim da su mnogi već dobili 70 kn kod nas.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Sony dijeli 10 eura za 10 godina PSN svim korisnicima PSN+ usluge. Ja nisam dobio ništa po običaju a plaćam pretplatu bez prestanka od prvog dana. Vidim da su mnogi već dobili 70 kn kod nas.

 Vide koliko si para ulupao u FUT paketiće pa znaju da ćeš preživjeti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Sony dijeli 10 eura za 10 godina PSN svim korisnicima PSN+ usluge. Ja nisam dobio ništa po običaju a plaćam pretplatu bez prestanka od prvog dana. Vidim da su mnogi već dobili 70 kn kod nas.

 movie

Ti previše kupiješ pa su skužili da imaš para i da ti ne treba njihovih 10 EUR.

P.S. Hexfire me preduhitrio.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2020 17:46 (hummer0).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Salju i ljudima koji nemaju aktivnu preplatu vec su prije bili ps plus korisnici. 3 lika su mi javila da su dobili a uopće nemaju ps plus
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bio sam razmišljao da uzmem taj psn+ Ali nakon što bacih oko na sve te igre koje su dali...svega njih par je po mom guštu...MP ne igram...tako da rađe s tih 350kn kupiti polovnih igara

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja imam sve svoje pretplate na Vizi pa se to samo skida i nemam pojma ni do kad traje ni nista 😁

Sta mogu sa 10eu ako mi to daju 😂😂😂😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ja imam sve svoje pretplate na Vizi pa se to samo skida i nemam pojma ni do kad traje ni nista 😁

Sta mogu sa 10eu ako mi to daju 😂😂😂😂

 Pa tebi nist, al nekog ce sigurno razveselit :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

 Vide koliko si para ulupao u FUT paketiće pa znaju da ćeš preživjeti.

 Da vide, pomogli bi sirotinju jer od mene nisu imali koristi.

 

hummer0 kaže...

Ti previše kupiješ pa su skužili da imaš para i da ti ne treba njihovih 10 EUR.

P.S. Hexfire me preduhitrijo.

 Jedinu igru koju svake godine preko storea kupim je fifa. Zalomi se još eventualno jedna uz naravno plaćanje PSN+ pretplate. To je sve kaj ja godišnje potrošim preko PSN.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ja imam sve svoje pretplate na Vizi pa se to samo skida i nemam pojma ni do kad traje ni nista 😁

Sta mogu sa 10eu ako mi to daju 😂😂😂😂

 Uzmeš pol gajbe žuje za ekipu s foruma.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Citam na redditu neko postavio Screenshot od dopisivanja sa supportom gdje kazu da random korisnici dobijaju 10$ i nema veze sa tim ima li se psplus ili ne sve do 11.08.2020 ce se dobijati.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam pratio.Jel ima kakvih naznaka o datumu prednarudzbi

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2020 22:48 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Nisam pratio.Jel ima kakvih naznaka o datumu prednarudzbi

Ništa konkretno osim što su rekli da će ljudi imati dovoljno vremena od objave do početka preordera da se pripreme. Sony ima event slijedeći mjesec pa možda onda bude nešto. Ako izlaze u studenome nije da ima baš puno vremena.

 

Recimo da u osmom mjesecu objave da od devetog kreću preorderi mi zvuči realno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Cudi me da jos nisu objavili cijenu, isto kao niti MS. 

Sad je izlazak vec poprilicno blizu.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice