Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.714.199
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Santana kaže...

Meni je samo bitno da je baterija u kontroleru, a ne da se moram zezat sa punjenjem AA baterija kaj moze potrajat i do 18h ili pak da moram dodatno kupovat neki play n charge kit.
Rađe kupim jos jedan kontroler nego tu play n charge kit debilanu koja bi trebala doc uz svaki xbox kontroler

 

Imam 2 Xbox Controllera i 3 DS4 kontrolera.

DS4 kontroleri su mi non stop na punjaču, a Xbox nikad. Kad se isprazni, zamijenim 2 baterije u sekundi.

 

18h?! U ladici imam 8 eneloop baterija viška koje napunim sa punjačem u 20 minuta kad se nakupi više praznih. Puno praktičnije i brže nego punjenje USBom. Meni su to sve prednosti, a ne nedostaci.

Onda imas bolji punjac

Ja imam onaj koji je dosao sa eneloop baterijama i sigurno traje dulje od 10h punjenje.
Uglavnom nepotrebna glupost ak mene pitas. Onaj play and charge kit bi morao bit stanardan sa svakim kontrolerom.

Bolje mi je dodat jos love pa kupit dodatan kontroler, ak mi punjenje predstavlja problem nego bacat novce na baterije i punjace.
No na PS4 mi to nikad nije bio problem. Kad odigram stavim konzolu u rest mode i spojim kontroler i to je to. U igri nikad mi nije crko. Zamisli problema...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 23:45 (Santana).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Onda imas bolji punjac

Ja imam onaj koji je dosao sa eneloop baterijama i sigurno traje dulje od 10h punjenje.
Uglavnom nepotrebna glupost ak mene pitas. Onaj play and charge kit bi morao bit stanardan sa svakim kontrolerom.

Bolje mi je dodat jos love pa kupit dodatan kontroler, ak mi punjenje predstavlja problem nego bacat novce na baterije i punjace.
No na PS4 mi to nikad nije bio problem. Kad odigram stavim konzolu u rest mode i spojim kontroler i to je to. U igri nikad mi nije crko. Zamisli problema...

 

Imam ovaj, stvarno je dobar. Kupio u elipsu, čak nije bilo ni skupo. Upiknem u zid u hodniku i skinem kad je napunjeno (piše da dvije AA 2500mAh napuni za 2h), baš je praktičan.

https://www.panasonic-eneloop.eu/en/chargers/bq-cc55-charger-including-4-eneloop-pro-aa-2500-mah

 

Inače imam hrpu tih Eneloop baterija, što za blic od fotića, što za razne daljinske, Lego Mindstorms i sl.

 

Naravno da nije problem ni jedno ni drugo, ali kažem ti. U sekundi zamijenim baterije, igram, i punim po potrebi. 

Shvati da nisu svi sami na svijetu, ja imam dvoje djece koji igraju. I draže mi je na Xbox kontroleru zamijeniti uvijek spremne AA baterije nego dok navečer upalim playku i skužim da su oba kontrolera prazna jer ih klinci nisu stavili na punjač. 

Ili dođu neki klinci na igranje, frendovi, a svi kontroleri prazni. Pa onda ti puni preko USBa. Ovdje zamijeniš baterije i rokaona.

I nikad mu neće crknuti ni interna baterija, ni sklop za charging, niti ga možeš sjebat sa "krivim" punjačem.

 

Sve ima svoje prednosti i nedostatke. Osobno mi je draži model sa zamjenjivim baterijama, ali živim i sa DS4, neću umrijet sigurno :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 0:22 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

 navodno.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

 navodno.

 A lik ima profil na Youtubeu "Paulo Manso Animation" i to ti nije bilo sumnjivo?

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Otvorio preko browsera tak ds nisam ni obracao paznju iskreno.

11 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
S obzirom na situaciju... sljedeća generacija konzola bude u prvoj godini najviše vrtila igre s prethodne generacije..ne bih se začudio da se pod izlikom krize i virusa krene s naplaćivanjem nadogradnji da igre bolje iskorištavaju novi hardware...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Objavljena nova igra za PC i konzole, Black Myth: Wu Kong, od kineskih developera, baš mi je ovaj video izgledao zanimljivo, zainteresirali su me, pa kog zanima nek škicne

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja jučer prednaručio konzolu tu u GameStopu u Irskoj. Odnosno osigurao prednarudžbu. Plaća se 50 eura unaprijed i onda kad se potvrdi prednarudžba kad službeno najave cijenu konzole, tih 50 eura odbije od finalne cijene kad platiš konzolu. Vjerojatno postoji nešto slično u Hrvatskoj? Frend bi prednaručio konzolu, a ne zna gdje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Još ne dok ne objave cijenu I dan izlaska.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

A mogel si stavit Jubitu link, nije to tak teško fučkaj ga sad.

 

 

Ukratko, taj EPP je vrlo loš uradak ili samo reda radi kao Clickbait da ne bude dosadno.

 

Baš me zanima kak če izgledat glavni ili udarni Trailer najava za PS5.

 

Kad smo več tu, podsjetimo se kak je izgledal Trailer za prastari stari Desktop AMD Trinity APU.Uz tu reklamu ili najavu, pa često se spominje ono najbolja reklama ili Trailer za bilo koji PC hardver uopče.

 

AMD,........is that Epyc or what?
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moram se zaletit do Saturna i Media Markta ako imaju vec prednarudzbe da uplatim. 

 

I obavezno prednarudzbu za Spidermana i Demons Souls. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

https://blog.playstation.com/2020/08/20/presenting-playstations-first-global-ad-spot-showcasing-key-immersive-features-for-the-ps5-console-generation/

 

U tekstu dolje developeri govore o tome kako će koristiti nove funkcije PS5 kontrolera u igrama. Zvuči zanimljivo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

https://blog.playstation.com/2020/08/20/presenting-playstations-first-global-ad-spot-showcasing-key-immersive-features-for-the-ps5-console-generation/

 

U tekstu dolje developeri govore o tome kako će koristiti nove funkcije PS5 kontrolera u igrama. Zvuči zanimljivo.

Vibracija je u pravilu prva stvar koju isključujem u bilo kojoj igri. Troši bateriju, a rijetko kad doprinosi samom doživljaju igre. Ovo zvuči kao popriličan step up i nadam se da neće "propasti" kao touchpad na DS4. Osim što će developeri morati prokužiti kako na najbolji način iskoristiti sve mogućnosti, biti će bitno da pogode onu liniju u kojoj konstantni feedback od kontrolera nije iritantan, a opet ga hoćeš imati uključenog jer diže iskustvo na drugu razinu.

 

Također je upitno koliko će se third party developeri posvetiti tom segmentu konzole.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja drzim rumble ukljucen u svakojoj igri koja ga podrzava,onaj HD rumble u Switch gamepadu mi nije ispao nista posebno......nadam se da ce ovo u DS ispunit barem dio obecanja. 

 

Ehh da odlican mi je rumble u trigerima Xbox gamepada u voznjama. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ja jučer prednaručio konzolu tu u GameStopu u Irskoj. Odnosno osigurao prednarudžbu. Plaća se 50 eura unaprijed i onda kad se potvrdi prednarudžba kad službeno najave cijenu konzole, tih 50 eura odbije od finalne cijene kad platiš konzolu. Vjerojatno postoji nešto slično u Hrvatskoj? Frend bi prednaručio konzolu, a ne zna gdje.

MEGATAMA kaže...

Moram se zaletit do Saturna i Media Markta ako imaju vec prednarudzbe da uplatim. 

 

I obavezno prednarudzbu za Spidermana i Demons Souls. 

Eto zasto se ide van sljakat, da imas za plejku dayone :D

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...
antimadridista kaže...

Ja jučer prednaručio konzolu tu u GameStopu u Irskoj. Odnosno osigurao prednarudžbu. Plaća se 50 eura unaprijed i onda kad se potvrdi prednarudžba kad službeno najave cijenu konzole, tih 50 eura odbije od finalne cijene kad platiš konzolu. Vjerojatno postoji nešto slično u Hrvatskoj? Frend bi prednaručio konzolu, a ne zna gdje.

MEGATAMA kaže...

Moram se zaletit do Saturna i Media Markta ako imaju vec prednarudzbe da uplatim. 

 

I obavezno prednarudzbu za Spidermana i Demons Souls. 

Eto zasto se ide van sljakat, da imas za plejku dayone :D

Samo da taj day one sto prije dodje, sve moramo iscekivat....PS5.....Ampere.....

15 godina
offline
Sony PlayStation 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Chaky kaže...
antimadridista kaže...

Ja jučer prednaručio konzolu tu u GameStopu u Irskoj. Odnosno osigurao prednarudžbu. Plaća se 50 eura unaprijed i onda kad se potvrdi prednarudžba kad službeno najave cijenu konzole, tih 50 eura odbije od finalne cijene kad platiš konzolu. Vjerojatno postoji nešto slično u Hrvatskoj? Frend bi prednaručio konzolu, a ne zna gdje.

MEGATAMA kaže...

Moram se zaletit do Saturna i Media Markta ako imaju vec prednarudzbe da uplatim. 

 

I obavezno prednarudzbu za Spidermana i Demons Souls. 

Eto zasto se ide van sljakat, da imas za plejku dayone :D

Samo da taj day one sto prije dodje, sve moramo iscekivat....PS5.....Ampere.....

 

A i kad dođe Ampere..onda ćemo isčekivati rtx 3060 jer 95% ljudi neće davati 500+ eura za gpu. A i kad dođe ps5 onda moramo isčekivati igre..  Thug life 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 14:16 (AFARON).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...
MEGATAMA kaže...
Chaky kaže...
antimadridista kaže...

Ja jučer prednaručio konzolu tu u GameStopu u Irskoj. Odnosno osigurao prednarudžbu. Plaća se 50 eura unaprijed i onda kad se potvrdi prednarudžba kad službeno najave cijenu konzole, tih 50 eura odbije od finalne cijene kad platiš konzolu. Vjerojatno postoji nešto slično u Hrvatskoj? Frend bi prednaručio konzolu, a ne zna gdje.

MEGATAMA kaže...

Moram se zaletit do Saturna i Media Markta ako imaju vec prednarudzbe da uplatim. 

 

I obavezno prednarudzbu za Spidermana i Demons Souls. 

Eto zasto se ide van sljakat, da imas za plejku dayone :D

Samo da taj day one sto prije dodje, sve moramo iscekivat....PS5.....Ampere.....

 

A i kad dođe Ampere..onda ćemo isčekivati rtx 3060 jer 95% ljudi neće davati 500+ eura za gpu. A i kad dođe ps5 onda moramo isčekivati igre..  Thug life 

Moj plan je bio uzet rtx3080ti ali to je sad ocito ta rtx3090 koja ne stane u moje kuciste barem ne ta referentna, ako ce bit normalne nereferentne rtx3090 onda zelim tu ako ne onda rtx3080.

 

Za Ps5 ocekujem day one Spidermana i Racheta barem i te bih kupio uz konzolu a i Demons Souls ako odmah izlazi,plan je uzet i dva gamepada uz konzolu.

 

Multiplate zadnjih godinu dana kupujem za pc radi 60fps a disk izdanja vecinom za Ps Pro radi kolekcije.

 

Ampere ce moguce bit u prodaji odmah nakon presice a PS5 kroz nekih dva mjeseca...happy days ❤️

8 godina
online
Sony PlayStation 5

Ja mislim da ta graficka nece imat smisla isto kao sto nit RTX Titan nema

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Ja mislim da ta graficka nece imat smisla isto kao sto nit RTX Titan nema

Ako je ta 3090 u biti Titan onda bi trebala postojat i 3080ti.....

8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...

Ja mislim da ta graficka nece imat smisla isto kao sto nit RTX Titan nema

Ako je ta 3090 u biti Titan onda bi trebala postojat i 3080ti.....

 Pa tko je reko da nece ?


If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ako je ta 3090 u biti Titan onda bi trebala postojat i 3080ti.....

 I cijena će joj biti titan. Navodno oko 1400 dollara.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

To nije ni blizu cijene titana

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da to sam vec napisao prije da su Titani 2000+ pa mi nema logike da je ovo novi Titan za 1400

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

To je iskljucivo na njima, imaju ogormne marže i na 1400 bi zaradivali na titanu.

13 godina
online
Sony PlayStation 5

I na 1400 vjerovatno imaju maržu 50%+.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice