PS4 JAILBREAK

poruka: 25
|
čitano: 13.357
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
PS4 JAILBREAK
Može li se i kako na PS4 napraviti jailbreak ili instalirati HEN?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK
Jailbreak u smislu custom firmwarea jos uvijek ne. Ako i ikada bude, javno.

Hen ili web exploit moze, ukoliko ti je konzola na firmwareu koji za koji je javno objavljen exploit.

Ukoliko nije - ne moze.

Koji firmware imas na konzoli?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PS4 JAILBREAK

Hen postoji,ali preko web exploita ...

 

Firmware 6.72 ... ako si na višem,zaboravi,downgrejda još nema ...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK
Jel to broj firmwarea:
System software version: 8.01
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
PS4 JAILBREAK

Da firmware je 8.01

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS4 JAILBREAK

7.02 ti je zadnji FW na kojem možeš pokrenuti HEN, Downgrade u teoriji moguć ali kao da ni nije downgrade jer nije to isti način kao na PS3 nekad kako se radilo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS4 JAILBREAK

Uspio napraviti jailbreak na 7.51. skinuo NFS hot pursuit i napravio instal kroz debug no igra je pod lockom. 

 

Što dalje? Da li trebam nešto hostat na kompu da bi se otključala ili...?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK
Samo pokazuje lock, ili ne mozes pokrenuti?

Na starijim.verijama je bio bug gdje bi igre bile zakljucane, a pokretale su se normalno.

Naravno, pokrenes hen?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK

Hej, novi u ovome.. znači ovako, napravim JB odabirom na MIra ili GoldenHen, prođe sve succesful i imam opciju debug preko koje napravim install package. Instalirao NFS i sada Tony Hawk remastered igre su u menu lockane. Stoji lock ikona i kada kliknem javlja mi da odem na store.

 

Kako misliš pokrenem HEN? GoldenHen JB ili...?

3 godine
protjeran
offline
PS4 JAILBREAK

ja na 5.05 samo pokrenem Hen 2.1.4 na browseru instaliram igru na onom debug pa package instaler i normalno mi pokreće sve nakon instalacije.

tak bi trebalo bit i na ovoj novoj verziji valjda

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
PS4 JAILBREAK

Imam Ps4 pro i psvr na 7.55

Koji su privatni trackeri dobri za igre, aplikacije . ili ako netko ima neki dobar link za download istog .

 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS4 JAILBREAK

Izašao JB i za 9.00 FW 

 

PS4 Kernel Exploit also impacts PS5

A PS4 9.00 Jailbreak is huge, but it doesn’t stop there! Znullptr has stated that the kernel exploit also impacts the PS5. This could actually be a bigger piece of news than the PS4 Jailbreak itself, and we’ll be sure to follow up on that as soon as we have more details (for now, the PS5 exploit is not implemented yet).

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK
Trawis kaže...

Izašao JB i za 9.00 FW 

 

PS4 Kernel Exploit also impacts PS5

A PS4 9.00 Jailbreak is huge, but it doesn’t stop there! Znullptr has stated that the kernel exploit also impacts the PS5. This could actually be a bigger piece of news than the PS4 Jailbreak itself, and we’ll be sure to follow up on that as soon as we have more details (for now, the PS5 exploit is not implemented yet).

 I radi odlično, čak i bolje nego na 7.55 ...

 

jedino kaj se mora stik složiti za JB,ali i to se doma napravi, nemora se ništa kupovati (naravno ako posjedujete stik) :-)

14 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK
nbdy32 kaže...
Trawis kaže...

Izašao JB i za 9.00 FW 

 

PS4 Kernel Exploit also impacts PS5

A PS4 9.00 Jailbreak is huge, but it doesn’t stop there! Znullptr has stated that the kernel exploit also impacts the PS5. This could actually be a bigger piece of news than the PS4 Jailbreak itself, and we’ll be sure to follow up on that as soon as we have more details (for now, the PS5 exploit is not implemented yet).

 I radi odlično, čak i bolje nego na 7.55 ...

 

jedino kaj se mora stik složiti za JB,ali i to se doma napravi, nemora se ništa kupovati (naravno ako posjedujete stik) :-)

 Yep. Vidio sam da je dosta poboljšana stabilnost, ja sam i dalje na 6.72 i ne mislim još updateat. Nekako me ne privlači uštekvanja USB-a, podsjeća me na Cobra ODE i swap disk (PS3). Ako updateaš, javi dojmove :)

8 godina
offline
PS4 JAILBREAK

Jbno, nemam kaj reć, radi od prve ...

 

Na 7.55 imao po 10 tak pokušaja da prođe, ovo na 9.00 simplicija ....

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK

moze neki link za devetku u pp za lijene? :)

8 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK
Link na sto?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK

pa link na tutorial. :)

 

evo nasao sam na gugletu... nego jel preporucate local server ili neki online?

 

 

P.S.

 

inace sam u xbox svijetu pa ne pratim bas ovu scenu... jel ima neke razlike izmedju jb-a na verzijama 6.72, 7.5 i 9 ?

 

imam dva slima... jedan je na 9 a drugi na 6.2, pa da ovog drugog ne upgradeam ako je bolje da ostane na nizem

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2021 14:40 (MarioArt).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 JAILBREAK
MarioArt kaže...

moze neki link za devetku u pp za lijene? :)

 

na youtube Modded Warfare nudi sve. Linkove i šta skinut. Easy skroz. 

Nemam potpis osim na licnoj
8 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK
I ako nisi, psxhax.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.12.2021 17:24 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK

Znaci mogu ovog sa 6 dici na devetku? Isto rade oba jb?

8 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK

Čak mi je devetka nekako brža ...

 

Kaj da velim, radi, navodno još stiglo i poboljšanja i kajaznam sve kaj ne ...

 

Ja sam upgrejdo, i za sad ok ...

13 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK

nakon malo patnje (error 421186 pa nisam mogao napraviti upgrade na 9), uspio sam i ja staviti jb ... radi odlicno... ovaj MW je stvarno napravio tutorial koji ne mozes promasiti...

 

ima li smisla mjenjati interni HDD sa SSD-om ili je bolje ici na vanjski ssd preko USBa ili nijedno nema smisla zbog stre arhitekture?

 

 

zna li netko neki servis u Osijeku i okolini koji rjesava zamjenu osiguraca F6202? ja sam zasad to rjesio kratkim spojem, ali bih volio to trajnije rjesiti zamjenom osiguraca...

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS4 JAILBREAK
MarioArt kaže...

nakon malo patnje (error 421186 pa nisam mogao napraviti upgrade na 9), uspio sam i ja staviti jb ... radi odlicno... ovaj MW je stvarno napravio tutorial koji ne mozes promasiti...

 

ima li smisla mjenjati interni HDD sa SSD-om ili je bolje ici na vanjski ssd preko USBa ili nijedno nema smisla zbog stre arhitekture?

 

 

zna li netko neki servis u Osijeku i okolini koji rjesava zamjenu osiguraca F6202? ja sam zasad to rjesio kratkim spojem, ali bih volio to trajnije rjesiti zamjenom osiguraca...

 

Meni je MW top. Drug mi je rekao da mu je PS4 Pro mnogo bolje radio sa SSD-om. Ja sam prešao na 5cu ali sam 4ku JB da odigram onako neke igre koje mislim da su ok al mi se ne kupuju a nema demo da se proba prije kupovine. Dešavalo mi se da gledam video i igra top a kad skinem ne bude ono što ja volim.

Nemam potpis osim na licnoj
6 godina
offline
Re: PS4 JAILBREAK
Šta god da radiš, nemoj nosit u onaj elektro servis na Vinkovačku. Godinu i dva mjeseca sam čekao na "ne može se popravit"
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice