PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.997
|
čitano: 649.138
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

A šta si točno stavio

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Stavio sam Ferrox 4.75... Samo sam ispao glup što nisam pročitao da zasad ne mogu menadžeri na njega. Međutim, nađem info da može Gamesonic Master Manager, ali ne znam kako da ga instaliram, pošto nemam opcije Instal Package.

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Inače napišeM: PROČITATI UPUTE KOJE DOLAZE UZ CFW

Ovo sam našao na prvom linku cfw-4-75-ferrox-v1-00

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pročitao sam ovo... Ali nemam opciju da instaliram nikakve menadžere i ostalo.

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Uz ovo i komentare ja ga nikada ne bih stavljao:

 

OBAVEZNO:

  • [Preporuča se da, nakon uspješne instalacije custom firmware, pokrenuti:
  • - Vraćanje datotečnog sustava (oporavak)
  • - Obnoviti baze podataka (oporavak)
  • Dakle, imat ćete čistu instalaciju, a vi ćete biti u redu. (Zahvaljujući franci97 & SonyForever)

 

 

 

 Koga ne bi samo prva tri komentara odbila onda neznam što bi:

 

 

1. bok
Ja sam instalirati poput vas tužno, ali ja ne mogu instalirati igre više ....
Emulator BD Rim nije exixt više, i nemoj reconize bilo koju igru ​​da želim instalirati tvore USB obor.
Što da napravim??
Nažalost moj engleski

 

2. Ne mogu učitati moje igre više. Bilo tko znati kako ja mogu učitati moje igre opet? Koristim irisman.

 

3. možda je lažna ... ja sam instalirati OFW 4,75 dual čizme i njegova kaže da može promijeniti CFW, a sada ne mogu igrati moj PS3 igre

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pošto si instalirao 4.75 na njega možeš instalirati samo 4.75 ili viši.

 

Imaš na Rebugovoj stranici za skinut CFW 999, što je ubiti CFW 3.55.
To si instaliraj, i preko toga odmah stavi CFW po želji.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2015 19:26 (zmac).
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Našao sam rebugov update, pa ću riješiti to. Da li bi trebao instalirati i toogle_qa.ipkg, pošto sam pročitao ti???

 

 

A na drugoj konzoli sam imao YLOD. Preduvao sam ploču, zamijenio termalnu pastu, sve vratio kako je bilo i sve je normalno radilo. Nakon određenog vremena pri ulasku u menadžer konzola bi zaledila, jedino riješenje je bilo da se išteka iz struje skroz. Instaliranjem drugih menadžera nije popravljen ovaj problem. 

Da li je neko imao išta slično? Da li bi pomoglo možda i nju da vratim na 3.55, pa stavim drugi CFW?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2015 19:43 (200_eura).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Takve stvari se događaju kad FW ima problema, no kako si imao ylod svašta je moguče.

vjerujem da si dobro upučen kad si sam radio da je to kratkog vijeka, spremi si sa te konzole CID i PSID,

trebat če ti ako dobiješ ban ili možeš prodati

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Došlo je vrijeme da promijenim CFW.

 

Na Habib Cobra 4.65 sam direktno iz XMB-a stavio Rebug 4.75.1 – Cobra 7.1 - REX .

 

Dolazi sa močnim Rebug Toolbox-om 02.02.05 i Webmanom 1.42.04

 

Da se aktivira potrebno je otiči na Install Package Files i instalirati Rebug  Toolbox, zatim pokrenuti Rebug Toolbox i aktivirati Cobra mod. Webman je spreman za korištenje.

 

Nisam primijetio nikakve probleme u radu.

PS2 igre se u ISO formatu se učitavaju direktno iz Webmana i pokreču sa Placeholderom ili PS2 Rebug Launcherom ako je to nekome zanimljivo

 

 

official-rebug-4-75-1-cobra-7-1

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2015 0:17 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Tu sam konzolu nabavio polovnu. Čak je prethodni vlasnik nosio na servis u Italiji, pa je ugrađen veći kuler. Kako znam, čim imam YLOD, mogu spremati sahranu za konzolu, samo je pitanje vremena. Većinom sve radim, jer nisam lud u Bosni da dajem po 50 eura za servis, a konzola košta oko 100e.

13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Wontay kaže...

Došlo je vrijeme da promijenim CFW.

 

Na Habib Cobra 4.65 sam direktno iz XMB-a stavio Rebug 4.75.1 – Cobra 7.1 - REX .

 

Dolazi sa močnim Rebug Toolbox-om 02.02.05 i Webmanom 1.42.04

 

Da se aktivira potrebno je otiči na Install Package Files i instalirati Rebug  Toolbox, zatim pokrenuti Rebug Toolbox i aktivirati Cobra mod. Webman je spreman za korištenje.

 

Nisam primijetio nikakve probleme u radu.

PS2 igre se u ISO formatu se učitavaju direktno iz Webmana i pokreču sa Placeholderom ili PS2 Rebug Launcherom ako je to nekome zanimljivo

 

 

official-rebug-4-75-1-cobra-7-1

 Jel ima kakvih prednosti u odnosu na obični Habib koji sam do sada instalirao (nemam cobru) i Multiman.

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pa ako ti sad radi sve što trebaš onda i nema neke razlike, ono što je mene zanimalo rade li PS2 igre bez pretvaranja i nije potreban spoof za nove igre.

Zanimljiv Toolbox..

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Zanima me taj toolbox kad bi netko mogao objasniti jer ima jako puno opcija na njemu..
A nigdje nemogu nac za sto sve služe??
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ekipo, imam jedno pitanje..

Dosta sam novi u ovom svijetu tj  kupio sam konzolu prije cc 13-14 dana i dao je modificirati. No jučer kad mi je došla sa servisa, skužio sam da su mi stavili gore cfw 4.75. Koliko čitam po  forumima, s njim se ne može ići online jer je izašao 4.76, zar ne? (I znam da je jako rizično ići online no igrao bi starije igre tipa BF3 itd) Jel mogu ja to nekako sam sredit tj staviti update?

Ovima u BB elektroniku u Varaždinu (di su mi modificirali) više ne želim nositi tj reklamirati jer se doslovce bezobrazni. Kaže mi konzola bude gotova za jedan dan pa se prvo serviser razboli, pa onda ode u Njemačku itd da bi na kraju čekao skoro pol mjeseca jer sam im odnio odmah prvi dan kako sam kupio. 

Pročitao sam cijeli onaj prvi post no dosta je stari i ne znam di da što skinem itd. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2015 15:49 (Nixa991).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
slk21 kaže...
Zanima me taj toolbox kad bi netko mogao objasniti jer ima jako puno opcija na njemu..
A nigdje nemogu nac za sto sve služe??

 Nije za igranje, kada i ako ti nešto od toga zatreba znat češ ali za igranje ti netreba baš ništa, ni sam nisam koristio ništa osim uključio Cobru, Webmana i imort flasha , root key-a i xregistrya.

 

 

14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Nixa991 kaže...

Ekipo, imam jedno pitanje..

Dosta sam novi u ovom svijetu tj  kupio sam konzolu prije cc 13-14 dana i dao je modificirati. No jučer kad mi je došla sa servisa, skužio sam da su mi stavili gore cfw 4.75. Koliko čitam po  forumima, s njim se ne može ići online jer je izašao 4.76, zar ne? (I znam da je jako rizično ići online no igrao bi starije igre tipa BF3 itd) Jel mogu ja to nekako sam sredit tj staviti update?

Ovima u BB elektroniku u Varaždinu (di su mi modificirali) više ne želim nositi tj reklamirati jer se doslovce bezobrazni. Kaže mi konzola bude gotova za jedan dan pa se prvo serviser razboli, pa onda ode u Njemačku itd da bi na kraju čekao skoro pol mjeseca jer sam im odnio odmah prvi dan kako sam kupio. 

Pročitao sam cijeli onaj prvi post no dosta je stari i ne znam di da što skinem itd. 

 Nema još CFW-a 4.76 , trebaš stavit spoof na 4.76 ( lažno prikazivanje verzije FW-a) , nisam več dugo online zbog bana tako da ti sigurnosne detalje da netko drugi

8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Wontay kaže...
Nixa991 kaže...

Ekipo, imam jedno pitanje..

Dosta sam novi u ovom svijetu tj  kupio sam konzolu prije cc 13-14 dana i dao je modificirati. No jučer kad mi je došla sa servisa, skužio sam da su mi stavili gore cfw 4.75. Koliko čitam po  forumima, s njim se ne može ići online jer je izašao 4.76, zar ne? (I znam da je jako rizično ići online no igrao bi starije igre tipa BF3 itd) Jel mogu ja to nekako sam sredit tj staviti update?

Ovima u BB elektroniku u Varaždinu (di su mi modificirali) više ne želim nositi tj reklamirati jer se doslovce bezobrazni. Kaže mi konzola bude gotova za jedan dan pa se prvo serviser razboli, pa onda ode u Njemačku itd da bi na kraju čekao skoro pol mjeseca jer sam im odnio odmah prvi dan kako sam kupio. 

Pročitao sam cijeli onaj prvi post no dosta je stari i ne znam di da što skinem itd. 

 Nema još CFW-a 4.76 , trebaš stavit spoof na 4.76 ( lažno prikazivanje verzije FW-a) , nisam več dugo online zbog bana tako da ti sigurnosne detalje da netko drugi

 

Jel to 100% tako? Jer vidim da po njuskalu (tipa consola univers), pise da stavljaju najnoviju modifikaciju tj 4.76, isto tako na ps3hax.net ima da je već izašao?

No uglavnom, ako nije, kako da to sredim? Skinem spoof, samo instaliram i to je to?

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Postoji 4.76 CFW - Rebug 4.76.1 Lite, ima ih još ali se ovaj čini najbolji, ja ga koristim od kad je izašao znači nekih 1mj+ i radi odlično

Of beast and man am I, transformed by the full moons shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
nontryer kaže...

Postoji 4.76 CFW - Rebug 4.76.1 Lite, ima ih još ali se ovaj čini najbolji, ja ga koristim od kad je izašao znači nekih 1mj+ i radi odlično

 E upravo taj je i na onoj stranici ps3hax.net :)

Jel ima kakve koji trenutno koristim ili mogu njega svakak staviti? Jer vidim da postoji taj Rebug, Rogero i HABIB, a ja iskreno ni ne znam provjeriti koji su oni meni stavili.. 

PS poslao sam ti privat poruku ;)

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Istina , izvalio sam glupost.

Nisam u 9 mjesecu ništa stigao pratiti a Sony je 4.76 izbacio početkom devetog a isti CFW su izbacili nakon desetak dana, inače to bude malo duže pa sam pretpostavio da ga još nema.

Ona stara narodna: Pretpostavka je majka svih zajeba .

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Rebug mi se u zadnje vrijeme čini kao najbolji izbor.

Nemoj koristiti spoof za online

 

Što koristite za spajanje na PSN?

 

Ja sam našao ovo

http://www.ps3hax.net/2015/10/update-sen-enabler-v5-9-1/

 

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ja nađem na netu public Console ID koji nije baniran i s PSNPatch disableam CFW i spoofam CID (.cfg file sa CID-om bude na usb-u ili u folderu od PSNPatch i to je to..

Mada ne idem često na PSN, jedino me FIFA zanima za igrat online a serveri od te igre za*ebavaju u zadnje vrijeme pa pogubim tonu živaca

Of beast and man am I, transformed by the full moons shine
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Meni treba CID, koliki je problem nači ga?

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Hvala svima na pomoći / savjetu i linkovima, posebice članu nontryer. 

Prvi puta u životu sam napravio update i sve uspješno sredio. BTW, ukoliko netko treba, sve korake sam pratio sa stranice ps3hax.net i stavio sam zadnji CFW, odnosno Official – Rebug 4.76.1-LITE te PSN patch. Može se online i sve radi ;)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Wontay kaže...

Meni treba CID, koliki je problem nači ga?

Nije uopće problem, postoji par foruma koji se "bave" s tim samo je problem što kod free CID-ova postoji mali time frame od kad ga netko objavi do baniranja, ali ako se uspiješ spojit dok je još aktivan sve će radit, problem je samo ako se hoćeš disconnectat pa opet connectat

Jedini je problem što free CID nije uvijek dostupan, pa nekad moraš čekat da ga netko posta.. al obično ne traje dugo

Alternativa su plaćeni CID-ovi s npr pokvarenih konzola, ali nisam imao iskustva s njima pa ne znam koji je izvor pouzdan niti gdje ih kupiti uopće.

Poslat ću ti PM s linkovima, pošto ne znam kako ovaj forum stoji sa pravilima, al ne biva mi se baniran :D

 

Of beast and man am I, transformed by the full moons shine
10 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozdrav, namjeravam kupiti jailbreakani ps3 sa Darknet 4.66 v1.02 jailbreakom. Zanima me, da li mogu igrati najnovije naslove na njemu, te da li mogu igrati igrice mp ili samo sp?
Hvala unaprijed ;)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Javi se u pm dat cu ti ja jedan console id. i psid..

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 21:18 (slk21).
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Slk svaka ti cast na ovome. Danas sam probao i radi ko urica. Jos jednom Hvala.  

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

nema na cemu... glavno da mozes ponovo online.. 
vazno// uvijek prije spajanja na PSN ugasite internet konekciju i maskirajte cfw tj. opcija disable syscalis/hide data u seen enableru ili psn patchu..
ako je moguce spojite se na PSN tek u igri.. ako vec trebate se logirati na PSN u xmb-u nemojte NIKAD dok ste spojeni ulaziti npr. u multiman,irisman,control fun utility i ostale homebrew koje ste instalirali...
i nemojte igrati online Cod black ops2 ..
prije nego sto izlazite iz bilo koje igre sto igrate online odlogirajte se sa PSNa ..

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2015 20:44 (slk21).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice