Playstation VR 2 izdvojena tema

poruka: 748
|
čitano: 227.709
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
CroVandal kaže...

Gran turismo 7 sa Logitech g29 i VR je odlican jedino mi bude muka nakon 30min ali toliko je bolesno. Moram nabaviti jos mjenjac za logitech da bude do kraja sim onda.

 Mene cudi da nemam nikakav osjecaj nelagode uz GT7,igrao sam ga satima u komadu a onda me onaj Village demo uspije "uznemirit" nije mi muka ali kao nelagoda ako stavim na smooth okretanje.

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
dax-lax kaže...
MEGATAMA kaže...
4mal kaže...

 

Izgleda odlično 

Da bome dobro izgleda,to vec ima za VR sisteme ili je full nova igra u pitanju?

 Nema. To je kao spinoff War thundera. Ista ekipa radi ali ovo bi trebalo biti puno bolje za vr nego kaj je war thunder sad

Igra o kojoj sam pricao za Pico 4 je Hyper Dash,sad sam isao opet isprobat da usporedim Pico 4 i VR2 opcenito.

Nekak mi je ta igra prošla ispod radara. Čuo jesam ali uopće nisam probao a džabe je.

Skinem večeras pa možda i zaigram. Možda bude neka zamjena za echo vr. Ne vidim da je dostupna za ps za sad.

 

Ovo za muku u viliđu. Gt7 je simulacija vožnje a auto ide većinom prema naprijed, osim kod drifta i sudara. 

Kod slobodnog kretanja se desi to da strejfaš dosta često. Kao, ideš prema naprijed a onda s gljivom napraviš posmak u lijevo ili desno, na što ti centar za ravnotežu nije naviknut pa se fino iziritira tijelo i bude ti muka jer mozak očekuje neke kretnje u stvarnom svijetu, koje se na kraju uopće ne dese. 

Ne znam samo zašto ti se to javlja ako, kako si rekao, nemaš mjesta pa sjediš dok igraš. Osobno mi muka ni jednom nije bila dok sjedim. Kad stojim se znalo desit u početku korištenja vr-a. Sad se i tak češće znam okretat fizički u prostoru umjesto gljivom pa i to vjerojatno olakšava sve skupa s mozgom.

11 godina
offline
Playstation VR 2

Krenuo  Rezi Village,ovaj pocetak u njihovoj kuci je jednostavno nevjerovatno kako to izgleda....da to moze u VRu bit tako detaljno.Postavio kretanje na smooth a okretanje na snap i za sad nikakvih problema sa nelagodom,igra je jednostavno nevjerovatna.

 

Inace jedna od najgenijalnijih stvari u vezi samom gameplaya u igrama koju je VR2 donio je nisanjenje pomocu pogleda,svaki put kad u Horizonu gledam u nesto i ispalim strijelu ona tocno u taj dio leti,perfekcija.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playstation VR 2

Samo cu jedno reci RE Village jako realan i intenzivan horror experience, meni je fantastican ali oprez za koga nije navikao na nasilje u VR-u, garfika je ostra kap britva, igrao sam 2h danas u komadu tj došao do dvorca . sad odmor sa GT7 da se saberem 😀

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2023 12:47 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Ja sam od jutra u Village,potpuno mi je nevjerovatno da nemam niti najmanju nelagodu a u demou sam imao vec nakon par minuta.Dali sam se priviknuo ili je sama igra po necemu drukcija od demoa....nemam pojma.

Kako brutalno ovo sve izgleda u VRu,proporcije svega,madam Dimitrescu je OGROMNA,detaljnost svakog objekta se moze vidjet tek u VRu i ni ne znamo koliko su u biti developeri truda ulozili u sve to dok ne vidimo ovako iz bliza i u 3d.

Hrpu stvari niti ne vidimo jer gledamo svijet igre kroz mali prozor koji predstavlja nas TV i kada se nadjemo unutar tog svijeta onda tek mozemo razumijet sve bogatsvo detalja i dizajna.

Meni je ovo veci skok nego sto mi je bio u devedesetima iz 2d u 3d grafiku.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
4mal kaže...

Samo cu jedno reci RE Village jako realan i intenzivan horror experience, meni je fantastican ali oprez za koga nije navikao na nasilje u VR-u, garfika je ostra kap britva, igrao sam 2h danas u komadu tj došao do dvorca . sad odmor sa GT7 da se saberem 😀

Uspio sam potrosit bateriju u jednom igranju,mislim da drze 4-6 sati,ovisno koliko haptika i trigeri rade u kojoj igri.

U Village je neprestano nekakav feedback,pucanje itd.

Dosao u kucu lutki dok me ona ogromna beba lovi 😁

11 godina
offline
Playstation VR 2

Nazalost uz Village sensovi drze nesto malo iznad 4 sata ali mozda je i razumljivo jer svaki ispaljeni metak se prenosi hapticki na nase ruke.

Ovaj zadnji update je definitivno poboljsao bistrinu a samim time i boje te brightness ali oni itekako moraju unaprijedit kako kamere registriraju prostor oko nas,ja sa time imam poprilicne probleme.

 

Jucer sam dozivio najludje i najbolje trenutke u gamingu ili opcenito modernim zabavnim medijima.

Kada se Frau Demitreschu transformirala u zadnju formu to me je jednostavno "izulo iz cipela",takvo nesto nikada nisam vidio.....ogromno cudoviste u prirodnoj velicini a grafika da padnes na gu.icu.Takodjer ona "riba" u jezeru,kada se spustamo po sajli a ona skoci iz vode da nas proguta....to su scene dostojne buducnosti a ne danasnjeg gaminga.

Ehh da...igrivost...ispocetka mi je bilo malo clunky jer nisam imao iskustva sa VRom ali sad nakon nekih 10 sati Villagea ovo je tako prirodno i u konacnici lakse jer naprimjer mogu bjezat od Bossa a u isto vrijeme se okrenut i pucat u njega.Takodjer headshotovi su enormno laksi jer je puuuno lakse ciljat u "stvarnosti" nego preko TVa sa pokazivacem na ekranu.

 

Kako su mi sad smijesni oni 3d efekti i u najboljim zamislivim kinima....

 

Znaci Flonky....unprijedio si prikaz na panelu sad unaprijedi tracking kamera i to je onda to 🥂🥂🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Zanimljivo.......

Za tu sam igru citao da se cjela moze odigrat samo sa ocima.....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
4mal kaže...

 

Izgleda odlično 

 Maj gad. Baš sam razmišljao jučer kak bi bilo super da portaju Ace Combat za PSVR2, znam da su dosta hvalili već i za prvi PSVR. Ovo izgleda savršeno.

 

 

In other news, jučer sam uzeo Synth Riders. Očekivao sam da će bit zabavno, ali nisam imao pojma koliko. I zbilja solidna tjelovježba već na beginner modu. Imam neki osjećaj da će mi to na kraju biti najigranija igra...

 

Jedino razočaranje do sad mi je No Mans Sky. Možda bi mi bilo više wow osjećaj da sam ju igrao prije, al grafika je na razini PS2.

 

 

 

Ovo si vidio?

 

 

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Ovo si vidio?

 

 

 

Nisam, dobro izgleda al kolko vidim samo PCVR. Nisu najavili za PSVR2?

 

Još se nadam da će Microsoft uskrsnut Crimson Skies... To je bila igretina.

16 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ovo si vidio?

 

 

 

Nisam, dobro izgleda al kolko vidim samo PCVR. Nisu najavili za PSVR2?

 

Još se nadam da će Microsoft uskrsnut Crimson Skies... To je bila igretina.

 Navodno izlazi i za PSVR2, Polish Paul VR  je objavio taj tweet u svom videu...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2023 9:00 (4mal).
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ovo si vidio?

 

 

 

Nisam, dobro izgleda al kolko vidim samo PCVR. Nisu najavili za PSVR2?

 

Još se nadam da će Microsoft uskrsnut Crimson Skies... To je bila igretina.

To je Sony.de blog greskom objavio da dolazi na VR2 pa su obrisali jer su prerano objavili,i jos par drugih igara.

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

To je Sony.de blog greskom objavio da dolazi na VR2 pa su obrisali jer su prerano objavili,i jos par drugih igara.

 

Odlično, samo nek pumpaju! Samo ne prebrzo, već sam potrošio puno više na VR igre... A inače sam patient gamer.

16 godina
offline
Playstation VR 2

Istina, počeo sam više trošit na VR igre nego na obične 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
4mal kaže...

Istina, počeo sam više trošit na VR igre nego na obične 

 

Začas će se stvar preokrenuti opet jer nećete imati što za kupiti za VR :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Playstation VR 2

Ma i ovo mi je dovoljno za sad 

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...
4mal kaže...

Istina, počeo sam više trošit na VR igre nego na obične 

 

Začas će se stvar preokrenuti opet jer nećete imati što za kupiti za VR :-)

 Nadam se da nece bit tako,za sad sam vidio da je oko dvadesetak novih igara u dolasku za VR2.

Doduse to su vecinom manji naslovi ali ima i AAA igara u dolasku,naprimjer Rezident Evil 4 Remake.

 

Ja sam nocas zavrsio Rezi Village nakon nekih 14h igre,jucer sam ga peglao cjeli dan.Odigrao sam vec na XsX kad je igra izasla pa se sjecam kuda ic i sta napravit.

Prije sam pisao kako me impresionirala borba sa Lady Dimitreschu i onom ribom ali ovo na kraju...Heisenberg....nesto daleko nejimpresivnije u gamingu sto sam ikad vidio,vizualna prezentacija je toliko podignuta VRom da se to ne moze niti opisat.Mora se probat....

Flat verzija Villagea mi je bila nekih 8.5 dok mi je VR verzija cistih 9.5 i jedina zamjerka mi je sto se za dio itema mora otvarat kaput a u zestokim borbama to zna bit itekako kaoticno.

 

Eto,tko god zeli igrat u VRu moja apsolutna preporuka je Rezi Village,cisti sistem seller.

 

Jedino mi nije jasno zasto nisam imao niti najmanji osjecaj mucnine a igrao sam jucer dok se sennsovi nisu istrosili,napunio ih pa nastavio igrat a u demou mi je bilo nelagodno vec nakon par minuta....

15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
4mal kaže...

Istina, počeo sam više trošit na VR igre nego na obične 

 

Začas će se stvar preokrenuti opet jer nećete imati što za kupiti za VR :-)

 Nadam se da nece bit tako,za sad sam vidio da je oko dvadesetak novih igara u dolasku za VR2.

Doduse to su vecinom manji naslovi ali ima i AAA igara u dolasku,naprimjer Rezident Evil 4 Remake.

 

Ja sam nocas zavrsio Rezi Village nakon nekih 14h igre,jucer sam ga peglao cjeli dan.Odigrao sam vec na XsX kad je igra izasla pa se sjecam kuda ic i sta napravit.

Prije sam pisao kako me impresionirala borba sa Lady Dimitreschu i onom ribom ali ovo na kraju...Heisenberg....nesto daleko nejimpresivnije u gamingu sto sam ikad vidio,vizualna prezentacija je toliko podignuta VRom da se to ne moze niti opisat.Mora se probat....

Flat verzija Villagea mi je bila nekih 8.5 dok mi je VR verzija cistih 9.5 i jedina zamjerka mi je sto se za dio itema mora otvarat kaput a u zestokim borbama to zna bit itekako kaoticno.

 

Eto,tko god zeli igrat u VRu moja apsolutna preporuka je Rezi Village,cisti sistem seller.

 

Jedino mi nije jasno zasto nisam imao niti najmanji osjecaj mucnine a igrao sam jucer dok se sennsovi nisu istrosili,napunio ih pa nastavio igrat a u demou mi je bilo nelagodno vec nakon par minuta....

 Moguće da je ovaj zadnji update dosta popravio stvari što se mucnine tice,  meni se isto čini da sad mogu dota dolje igrati bez da mi smeta

15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

 Nadam se da nece bit tako,za sad sam vidio da je oko dvadesetak novih igara u dolasku za VR2.

Doduse to su vecinom manji naslovi ali ima i AAA igara u dolasku,naprimjer Rezident Evil 4 Remake.

 

Ja sam nocas zavrsio Rezi Village nakon nekih 14h igre,jucer sam ga peglao cjeli dan.Odigrao sam vec na XsX kad je igra izasla pa se sjecam kuda ic i sta napravit.

Prije sam pisao kako me impresionirala borba sa Lady Dimitreschu i onom ribom ali ovo na kraju...Heisenberg....nesto daleko nejimpresivnije u gamingu sto sam ikad vidio,vizualna prezentacija je toliko podignuta VRom da se to ne moze niti opisat.Mora se probat....

Flat verzija Villagea mi je bila nekih 8.5 dok mi je VR verzija cistih 9.5 i jedina zamjerka mi je sto se za dio itema mora otvarat kaput a u zestokim borbama to zna bit itekako kaoticno.

 

Eto,tko god zeli igrat u VRu moja apsolutna preporuka je Rezi Village,cisti sistem seller.

 

Jedino mi nije jasno zasto nisam imao niti najmanji osjecaj mucnine a igrao sam jucer dok se sennsovi nisu istrosili,napunio ih pa nastavio igrat a u demou mi je bilo nelagodno vec nakon par minuta....

 

A kad mene hororci ne zanimaju baš. Pogotovo u VRu. No thanks :-)

Zato mi se neće igrati ni HalfLife Alyx, ne trebaju mi jump scareovi. 

 

Ja sam malo opet isprobavao Project Cars 2 VR sa PCom i Questom 2 i mogao sam odvoziti par krugova u autu bez ikakve mučnine. Formulu ipak malo "osjetim" jer je nabrijanija, al vjerojatno bih se s vremenom mogao priviknuti.

Najgori mi je taj osjećaj motion sicknessa, samo odjednom ti postaje sve više vruće po cijelom tijelu, a kad skineš VR instant olakšanje i ohladim se vrlo brzo.

 

Glupo mi je dat tolko para za PS VR2 samo radi GT 7 i još možda koje igre. Ove sve ostale mogu igrati i na Questu 2.

No hype je velik, teško je izbjeći reklame i youtube filmiće koji su na sve strane :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...

 

Začas će se stvar preokrenuti opet jer nećete imati što za kupiti za VR :-)

 

Nema brige, tak mi je sad vrijeme ograničavajući faktor. Sve i da nije, Pavlov, Synth Riders, GT7 su mi dovoljni za par godina zabave. :)

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Pixel kaže...
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...
4mal kaže...

Istina, počeo sam više trošit na VR igre nego na obične 

 

Začas će se stvar preokrenuti opet jer nećete imati što za kupiti za VR :-)

 Nadam se da nece bit tako,za sad sam vidio da je oko dvadesetak novih igara u dolasku za VR2.

Doduse to su vecinom manji naslovi ali ima i AAA igara u dolasku,naprimjer Rezident Evil 4 Remake.

 

Ja sam nocas zavrsio Rezi Village nakon nekih 14h igre,jucer sam ga peglao cjeli dan.Odigrao sam vec na XsX kad je igra izasla pa se sjecam kuda ic i sta napravit.

Prije sam pisao kako me impresionirala borba sa Lady Dimitreschu i onom ribom ali ovo na kraju...Heisenberg....nesto daleko nejimpresivnije u gamingu sto sam ikad vidio,vizualna prezentacija je toliko podignuta VRom da se to ne moze niti opisat.Mora se probat....

Flat verzija Villagea mi je bila nekih 8.5 dok mi je VR verzija cistih 9.5 i jedina zamjerka mi je sto se za dio itema mora otvarat kaput a u zestokim borbama to zna bit itekako kaoticno.

 

Eto,tko god zeli igrat u VRu moja apsolutna preporuka je Rezi Village,cisti sistem seller.

 

Jedino mi nije jasno zasto nisam imao niti najmanji osjecaj mucnine a igrao sam jucer dok se sennsovi nisu istrosili,napunio ih pa nastavio igrat a u demou mi je bilo nelagodno vec nakon par minuta....

 Moguće da je ovaj zadnji update dosta popravio stvari što se mucnine tice,  meni se isto čini da sad mogu dota dolje igrati bez da mi smeta

Da,dobar zakljucak jer se nista drugo nije promjenilo.

Igrao sam Village u seansama 4+ sati i nista a kretanje u igri zna bit brzo/kaoticno kad se borimo protiv hrpe brzih protivnika ili Bossova.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

 Nadam se da nece bit tako,za sad sam vidio da je oko dvadesetak novih igara u dolasku za VR2.

Doduse to su vecinom manji naslovi ali ima i AAA igara u dolasku,naprimjer Rezident Evil 4 Remake.

 

Ja sam nocas zavrsio Rezi Village nakon nekih 14h igre,jucer sam ga peglao cjeli dan.Odigrao sam vec na XsX kad je igra izasla pa se sjecam kuda ic i sta napravit.

Prije sam pisao kako me impresionirala borba sa Lady Dimitreschu i onom ribom ali ovo na kraju...Heisenberg....nesto daleko nejimpresivnije u gamingu sto sam ikad vidio,vizualna prezentacija je toliko podignuta VRom da se to ne moze niti opisat.Mora se probat....

Flat verzija Villagea mi je bila nekih 8.5 dok mi je VR verzija cistih 9.5 i jedina zamjerka mi je sto se za dio itema mora otvarat kaput a u zestokim borbama to zna bit itekako kaoticno.

 

Eto,tko god zeli igrat u VRu moja apsolutna preporuka je Rezi Village,cisti sistem seller.

 

Jedino mi nije jasno zasto nisam imao niti najmanji osjecaj mucnine a igrao sam jucer dok se sennsovi nisu istrosili,napunio ih pa nastavio igrat a u demou mi je bilo nelagodno vec nakon par minuta....

 

A kad mene hororci ne zanimaju baš. Pogotovo u VRu. No thanks :-)

Zato mi se neće igrati ni HalfLife Alyx, ne trebaju mi jump scareovi. 

 

Ja sam malo opet isprobavao Project Cars 2 VR sa PCom i Questom 2 i mogao sam odvoziti par krugova u autu bez ikakve mučnine. Formulu ipak malo "osjetim" jer je nabrijanija, al vjerojatno bih se s vremenom mogao priviknuti.

Najgori mi je taj osjećaj motion sicknessa, samo odjednom ti postaje sve više vruće po cijelom tijelu, a kad skineš VR instant olakšanje i ohladim se vrlo brzo.

 

Glupo mi je dat tolko para za PS VR2 samo radi GT 7 i još možda koje igre. Ove sve ostale mogu igrati i na Questu 2.

No hype je velik, teško je izbjeći reklame i youtube filmiće koji su na sve strane :-D

E bas tu vrucinu sam i ja osjetio kad sam igrao Village demo.

Village ti nije horor nego vise akciona avantura,i moram rec da sam se manje zbrecao nego u flat verziji jer u VRu daleko bolje vidim gdje je tko...osim u mracnim djelovima u kuci lutki 😁

 

Igrao sam i razmisljao kakva bi nevjerovatna bila Alien igra u VRu sa takvom grafikom i kontrolama....

 

Inace pisao sam kako su mi ljepi Moss 1 i 2,i jesu ali u usporedbi sa Village to je kao da usporedjujem Nintendo Switch igre sa PS5 igrama....tolika je nevjerovatna razlika.

Pogotovo od kada je slika na VR2 bistrija pa se mogu vidjet svi ti detalji.

 

PC2 igras sa volanom u VRu?

 

15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

E bas tu vrucinu sam i ja osjetio kad sam igrao Village demo.

Village ti nije horor nego vise akciona avantura,i moram rec da sam se manje zbrecao nego u flat verziji jer u VRu daleko bolje vidim gdje je tko...osim u mracnim djelovima u kuci lutki 😁

 

Igrao sam i razmisljao kakva bi nevjerovatna bila Alien igra u VRu sa takvom grafikom i kontrolama....

 

Inace pisao sam kako su mi ljepi Moss 1 i 2,i jesu ali u usporedbi sa Village to je kao da usporedjujem Nintendo Switch igre sa PS5 igrama....tolika je nevjerovatna razlika.

Pogotovo od kada je slika na VR2 bistrija pa se mogu vidjet svi ti detalji.

 

PC2 igras sa volanom u VRu?

 

 

Ne, nemam više volan. Imao sam G29 dva puta i dva puta prodao. Neću ga i treći put kupovati :-)

Namjerno sam išao probati s kontrolerom da vidim kako bi mi bilo igrati GT7 s kontrolerom. I ne smeta mi, s tim da GT7 ima još bolje upravljanje kontrolerom nego PC2.

Volan je super, ali troši puno mjesta, prebučan je, nemam prostora u stanu za to, a i racing igre mi dosade dosta brzo pa neću više ulagati u racing hardver.

 

Moss sam igrao i imam za PS VR, sad vidim da opet hoće 179kn za PS VR2 verziju. I don't think so.

Probao sam demo na Questu 2 i da, grafika je ništ posebno, ali koncept mi je predobar. Dvojku nisam igrao, tamo je valjda bolja grafika.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

E bas tu vrucinu sam i ja osjetio kad sam igrao Village demo.

Village ti nije horor nego vise akciona avantura,i moram rec da sam se manje zbrecao nego u flat verziji jer u VRu daleko bolje vidim gdje je tko...osim u mracnim djelovima u kuci lutki 😁

 

Igrao sam i razmisljao kakva bi nevjerovatna bila Alien igra u VRu sa takvom grafikom i kontrolama....

 

Inace pisao sam kako su mi ljepi Moss 1 i 2,i jesu ali u usporedbi sa Village to je kao da usporedjujem Nintendo Switch igre sa PS5 igrama....tolika je nevjerovatna razlika.

Pogotovo od kada je slika na VR2 bistrija pa se mogu vidjet svi ti detalji.

 

PC2 igras sa volanom u VRu?

 

 

Ne, nemam više volan. Imao sam G29 dva puta i dva puta prodao. Neću ga i treći put kupovati :-)

Namjerno sam išao probati s kontrolerom da vidim kako bi mi bilo igrati GT7 s kontrolerom. I ne smeta mi, s tim da GT7 ima još bolje upravljanje kontrolerom nego PC2.

Volan je super, ali troši puno mjesta, prebučan je, nemam prostora u stanu za to, a i racing igre mi dosade dosta brzo pa neću više ulagati u racing hardver.

 

Moss sam igrao i imam za PS VR, sad vidim da opet hoće 179kn za PS VR2 verziju. I don't think so.

Probao sam demo na Questu 2 i da, grafika je ništ posebno, ali koncept mi je predobar. Dvojku nisam igrao, tamo je valjda bolja grafika.

 Da volani uzimaju mjesta,meni je PC2 nekako bas cudan sa gamepadom(kupio sam PC i Ps4 verzije).

Moss 2 izgleda primjetno bolje od jedinice ali kao sto rekoh,to je nekakva Switch razina grafike ali VR to dize enormno.

 

Ehh da,jucer tracking prostora radio savrseno,nisam morao niti jednom skenirat prostor ponovo a dan prije svako malo.

Ne znam sta bi to moglo bit osim da se softver zblesira,i sto se tice sennsova oni nisu izgubili pracenje niti jednom nego bas ono skeniranje gaming zone.

 

Bas mi je drago da sam u VR usao sa GT7 i Village i dozivio tu tehnologiju u punom sjaju.

 

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

 Da volani uzimaju mjesta,meni je PC2 nekako bas cudan sa gamepadom(kupio sam PC i Ps4 verzije).

Moss 2 izgleda primjetno bolje od jedinice ali kao sto rekoh,to je nekakva Switch razina grafike ali VR to dize enormno.

 

Ehh da,jucer tracking prostora radio savrseno,nisam morao niti jednom skenirat prostor ponovo a dan prije svako malo.

Ne znam sta bi to moglo bit osim da se softver zblesira,i sto se tice sennsova oni nisu izgubili pracenje niti jednom nego bas ono skeniranje gaming zone.

 

Bas mi je drago da sam u VR usao sa GT7 i Village i dozivio tu tehnologiju u punom sjaju.

 

 

Zauzimaju mjesta, al ne nužno strašno puno ak uzmeš stalak koji se može sklopiti.

https://wheelstandpro.com/product/wheel-stand-pro-for-logitech-g29-g920-g27-g25-racing-wheel-deluxe-v2/?region=europe

 

Ja imam ovaj od 2011. Super stvar, dignem ga i naslonim na zid, zauzima prostora ko mali ladičar.

15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

 Da volani uzimaju mjesta,meni je PC2 nekako bas cudan sa gamepadom(kupio sam PC i Ps4 verzije).

Moss 2 izgleda primjetno bolje od jedinice ali kao sto rekoh,to je nekakva Switch razina grafike ali VR to dize enormno.

 

Ehh da,jucer tracking prostora radio savrseno,nisam morao niti jednom skenirat prostor ponovo a dan prije svako malo.

Ne znam sta bi to moglo bit osim da se softver zblesira,i sto se tice sennsova oni nisu izgubili pracenje niti jednom nego bas ono skeniranje gaming zone.

 

Bas mi je drago da sam u VR usao sa GT7 i Village i dozivio tu tehnologiju u punom sjaju.

 

 

Zauzimaju mjesta, al ne nužno strašno puno ak uzmeš stalak koji se može sklopiti.

https://wheelstandpro.com/product/wheel-stand-pro-for-logitech-g29-g920-g27-g25-racing-wheel-deluxe-v2/?region=europe

 

Ja imam ovaj od 2011. Super stvar, dignem ga i naslonim na zid, zauzima prostora ko mali ladičar.

 

Moraš imati i dobru stolicu za njega, a ova koju imam za računalom ne odgovara jer se kotrljaš unazad na kotačićima.

Vjerovao ili ne u stanu nemam više niti jednu stolicu bez kotačića :-)

Nisam toliki ljubitelj utrka da bih to morao imati. A niti G29 nije posebno dobar volan, no povoljan je.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...

 

Moraš imati i dobru stolicu za njega, a ova koju imam za računalom ne odgovara jer se kotrljaš unazad na kotačićima.

Vjerovao ili ne u stanu nemam više niti jednu stolicu bez kotačića :-)

Nisam toliki ljubitelj utrka da bih to morao imati. A niti G29 nije posebno dobar volan, no povoljan je.

 

 

 

Ima verzija za više manje sve bitne volane. Dobro funkcionira i s trosjeda i s blagovaonskim stolcem.

 

Ma skroz su dobri Logitechovi G volani, ako igraš povremeno sve više od toga je bacanje novca. Imam G27 od te 2011., i kolko god bi rado išao na neki Fanatec DD ne mogu si to opravdati. Vjerojatno ću samo uzeti G29 s obzirom da G27 ne podržava PS4/5.

 

 

11 godina
offline
Playstation VR 2

Koja steta sto i Village DLC nije u VRu.....sad dali da ga krenem igrat ili cekam mozebitni VR update..

 

Hoghwarts Legacy je igra kao stvorena za VR,koji bi to bio jackpot da dodaju podrsku.

 

U biti jako puno Ps4 i Ps5 AAA igara bi se moglo relativno lagano prilagodit za VR2 samo sto vecina velikih izdavaca sikanira cjelokupnu VR gaming platformu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playstation VR 2

Ubo sam The Dark Pictures: Switchback VR

 

Pa da vidimo to rolercoster ludilo od 16.3 

 

Rush of Blood je bio vrh na VR1!

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
4mal kaže...

Ubo sam The Dark Pictures: Switchback VR

 

Pa da vidimo to rolercoster ludilo od 16.3 

 

Rush of Blood je bio vrh na VR1!

 To je u stilu light gun shootera tipa Virtua Cop,House of the Dead?.....btw bas mi fale takve igre.

Steta sto light gunovi ne mogu radit na modernim panelima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice