Playstation VR 2 izdvojena tema

poruka: 748
|
čitano: 228.961
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Playstation VR 2
nex987 kaže...

I moja pošiljka predana dostavljaču, no zbog posla neću moći isprobati par dana 

Ja se tek u petak ujutro vracam doma... cetvrtak sam takodjer planirao uzeti slobodan dan, ali kolega koji napusta firmu radi oprostajku, tako da ce prvo biti AiVR (Alcohol induced VR) :D

Knowledge is power!
16 godina
offline
Playstation VR 2

In depth tech review 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2023 18:12 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation VR 2

Dobio sam mail u 10 h da je pošiljka spremna za predaju dostavnoj službi ali ništa poslje toga.

Da li ste vi dobili tracking brojeve?

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2023 19:36 (Grga1984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Grga1984 kaže...

Dobio sam mail u 10 h da je pošiljka spremna za predaju dostavnoj službi ali ništa poslje toga.

Da li ste vi dobili tracking brojeve?

 da, prije 27 minuta

Knowledge is power!
14 godina
offline
Re: Playstation VR 2

Maloprije od pošte sms i mail. 

13 godina
offline
Playstation VR 2

Evo i meni stiglo. Sve je pod kontrolom:)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Kad ce se pojavit u slobodnoj prodaji,bez ovih gluposti sa prednarudzbama?

Danas prosetao do Saturna u nadi da ih mozda vec imaju 🤣

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2023 21:35 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Playstation VR 2

Od sutra krece u službenu prodaju po regular cijeni tj.10 % skuplje kao i charger dock.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 8:48 (4mal).
16 godina
offline
Playstation VR 2

Stigao paket, popodne bacim kratak osvrt i slike

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 12:02 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Playstation VR 2

Meni još nije stiglo iako sam jučer dobio tracking i da je paket vagan. Izgleda da HP nije u stanju dostaviti idući dan ako je izvan ZG.
Ali pričekam do kraja dana, možda me iznenade. 

 

Update:
Povlacim receno, iznenadili su me, upravo dobio mail da je pošiljka utovarena i ide isporuka popodne.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 12:21 (Pixel).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation VR 2

Očito nije ni u Zagreb, još nisam dobio najavu. Piše da je u 5 ujutro došao u sortirnicu i od tada ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Playstation VR 2
HP očito ne može u jednom danu dostaviti iz Jankomira do Sesveta....

Edit: sada došla obavijest da je paket na dostavi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 13:56 (lars82).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation VR 2

Ne možeš ništa kod nas bez dobre veze.:)

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Cak ce i Rezi 4 Remake podrzavat VR2 kroz besplatni update koji ce doc kasnije,bit ce AAA igara 🥂

 

With a new tweet on the series' official Japanese Twitter profile, the company confirmed that work on the game's VR mode has just started. This mode will not be available at launch but will be offered as a free DLC on PlayStation 5 and PSVR 2. Given how the Resident Evil 4 remake is not a first-person game, it will be really interesting to see how much the experience will differ in this VR mode

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playstation VR 2

Vidi ovo navodno su još kvalitetnije leče od regularnih, znaci mogu se mijenjat lako danas sutra kad se pohabaju.

 

Edit: ovo su leče sa dioptrijom 

 

https://www.reloptix.com/products/playstationvr2

 

Btw nema fiber krpice za brisanje leča, bzvz. al dobro da imam za VR1 od prije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2023 15:39 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playstation VR 2

Let's play 👀

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Playstation VR 2

I meni stiglo 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Navodno će Resident Evil 4 remake naknadno dobiti besplatan VR update i cijela bi igra trebali biti igriva u VR.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playstation VR 2

Zena jutros preuzela na paketomatu, kad ce taj petak...? 

 

Knowledge is power!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Playstation VR 2

Odradio probu, inststalacija/kalibracija jednostavna, isprobao RE Village i Horizon.

E sad dojmovi, prvo lose pa onda dobro.

Recenzije su definitivno pretjerane i ocito je tu ipak promocija odradila svoje.

I dalje imam onaj dojam s psvr1 da sam  u vr-u, vidi se ekran  kao izmaglica preko svega i iako je daleko manje izrazeno nego prije i dslje se vidi. I zbog tog slika nije nikad potpuno ostra.  Eye tracking ima mali delay, oko 1sec pa se slika izrenderira s vecim detaljima trk kad se malo smiri pogled u nekim smjeru.  Sto se udobnosti tice, meni je malko neudoban jer imam nosinu :) pa kad nastimam udaljenost ociju malo me stisce po nosu kad je headset u najoptimalnijem polozaju. I malo mi se celo znoji, ali to je vise radi vr-a, ali guma oko glave tome sigurno ne pomaze. Povremeno se gubio tracking, mislim da je problem ako se stavi ruka preblizu tracking kamere.

jos jedna zamjerka je duplanje slike objekata u pokretu, vjerojatno jer se nativno renderira 60 fps pa se multiplicira.

Kontroleri su lagano van balansa pa kao da tezinom zakrecu prema van, nista strasno, ali ipak malko smeta.

Meni se mucnina i dalje javlja, ali dosta manje nego na psvr1.

To bi bilo to sto se primjedbi tice, nista strasno kad te igra ponese, ali ipak je prisutno.


Sad dobre stvari.

Definitivno se vidi pomak u kvaliteti prikaza (iako sam ocekivso i vise), teksture su detaljnije , ostrije, puno je vise detalja i objekata na sceni, vidi se puno vise u daljinu, boje i kontrast su neusporedivi s vr1, znaci vizualno puno puno bolje. Kontroleri su odlicni, super je kako prepoznaju gdje su prsti pa se tako prikazuje i u igri. Haptika ok i na kontrolerima i na headsetu iako ne toliko intenzivna kao na obicnom kontroleru. Kabel mi nije smetao dok igram.

 

Horizon je zaista vizualno poslastica, zabavan je, vidjeti masine i likove iz igre izbliza, zaista dozivljaj. Borba isto zabavna.

RE isto vizualno doraden, ali za to treba imati zivce jer je sve realnije nego s vr1.

 

na kraju zakljucak, sony odradio dobar posao, ovi nedostatci su jednostavno realnost danasnjih  vr headseta, vjerojatno dok ne bude 8k po oku ne budemo mogli izbjeci ove neke nedostatke.


Tko jos nije preorderao definitivno preporucujem da prvo proba prije kupnje jer se ipak radi o 650-700€. 

 

 

 

 
2 0 hvala 4
13 godina
online
Playstation VR 2

Hm, da. Prije tjedan dva sam plejku prodavao a sad sam u napasti da ovo uzmem al cijena je uffff, 1000 kn jeftinije od ovog čuda sam platio konzolu i to onda kad je bilo najgore vrijeme za kupnju.

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playstation VR 2

Ne mogu skinuti Horizon, ima li još netko sličnih problema?

***** Maxxy *****
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Iako je Sony dao najvecu pozornost Horizonu i cak nije niti omogucio GT7 VR u periodu recenziranja headseta,svi od reda isticu GT7 kao razlog radi kojega se mora imat PSVR2 tojest kao sistem seller.

Meni osobno je takodjer GT7 najveci razlog zasto planiram uzet VR2 dok mi je Horizon vise kao nekakav tech demo.

 

Bilo bi fantasticno imat cjeli setup sa volanom,sjedistem i VRom ali za sad nemam mjesta za takvo nesto....

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
Stigao mi je jutros.I dok sam ga igrao primjetio sam u sredini ljubičastu točku vidi se po određenim kutom gledanja zna li itko što što može biti?
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2023 1:38 (Danci taskmaster).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Playstation VR 2

Prvi dojmovi su odlicni sto se tice Kayaka i GT7 u odnosu na PSVR1,

Horizom, RE VIII cu danas čekirat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2023 7:29 (4mal).
16 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Maxxy kaže...

Ne mogu skinuti Horizon, ima li još netko sličnih problema?

 Naravno, nisam dobro ostrugao kod, pa sam umjesto Q upisivao O... 

 

Odigrao sam demo Star Warsa, mrak... ovo mi je prvo VR iskustvo, i odu[evljen sam!

***** Maxxy *****
15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Danci taskmaster kaže...
Stigao mi je jutros.I dok sam ga igrao primjetio sam u sredini ljubičastu točku vidi se po određenim kutom gledanja zna li itko što što može biti?

 

Jel ju vidiš s oba oka ili samo s jednim? Možda je neki hot pixel na jednom od displaya.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2

Na oba oka vidim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2023 11:56 (Danci taskmaster).
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Danci taskmaster kaže...

Na oba oka vidim.

 A kad zatvoriš oba oka?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Hexfire kaže...
Danci taskmaster kaže...

Na oba oka vidim.

 A kad zatvoriš oba oka?

 

Da, to je isto legit test :-) Ako i onda vidi, onda ima veći problem nego što je mislio :-)

Ne znam što bi moglo biti, ja i na Quest2 znam vidjet neku svijetlu točkicu na jednom mjestu, ali ne uvijek, u nekim trenucima. Pripisao sam to bugu u softveru.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice