Playstation VR 2 izdvojena tema

poruka: 748
|
čitano: 228.733
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2

Cudna poslovna odluka.

 

Igram mini golf i apsolutno sam odusevljen,hrpa staza,skrivene loptice za pronac....

3 godine
neaktivan
offline
Playstation VR 2

Kakva je kod vas situacija sa grebanjem leca? Ovo je definitivno najveca mana uredjaja, koliko god bio oprezan i koristio samo krpice koje su maksimalno mekane i od materijala koje ne bi trebale praviti probleme opet vidim da se sitne parnice pojavljuju. Bas sam sinoc narucio neke zastitne folije kao za mobitel, koje idu na lece pa treba sad cekati dok stigne. Naocale ne koristim uz VR upravo zbog grebanja, ali me pocelo smarati da toliko moram paziti oko tog da vise vremena provodim gledajuci kako cu sprijeciti buduci problem nego uzivajuci u uredjaju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Kakva je kod vas situacija sa grebanjem leca? Ovo je definitivno najveca mana uredjaja, koliko god bio oprezan i koristio samo krpice koje su maksimalno mekane i od materijala koje ne bi trebale praviti probleme opet vidim da se sitne parnice pojavljuju. Bas sam sinoc narucio neke zastitne folije kao za mobitel, koje idu na lece pa treba sad cekati dok stigne. Naocale ne koristim uz VR upravo zbog grebanja, ali me pocelo smarati da toliko moram paziti oko tog da vise vremena provodim gledajuci kako cu sprijeciti buduci problem nego uzivajuci u uredjaju.

Ja sam u startu kupio one silikonske ili gumene poklopce za lece,pa ih nataknem kad ne igram.

Ti vidis da si izgrebao prilikom igranja,vidis ogrebotine na ekranu?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...

Kakva je kod vas situacija sa grebanjem leca? Ovo je definitivno najveca mana uredjaja, koliko god bio oprezan i koristio samo krpice koje su maksimalno mekane i od materijala koje ne bi trebale praviti probleme opet vidim da se sitne parnice pojavljuju. Bas sam sinoc narucio neke zastitne folije kao za mobitel, koje idu na lece pa treba sad cekati dok stigne. Naocale ne koristim uz VR upravo zbog grebanja, ali me pocelo smarati da toliko moram paziti oko tog da vise vremena provodim gledajuci kako cu sprijeciti buduci problem nego uzivajuci u uredjaju.

Ja sam u startu kupio one silikonske ili gumene poklopce za lece,pa ih nataknem kad ne igram.

Ti vidis da si izgrebao prilikom igranja,vidis ogrebotine na ekranu?

 Vidjao sam to ali mi nije bas problem da se grebu ako headset stoji i ne koristi se jer ga svakako pokrijem necim. Sigurno je koja parnica nastala i kada sam u pocetku par puta koristio naocale, dok nisam shvatio da grebu, ali mislim da ih najvise nastane  kada hocu prebrisati lece. Bez obzira kakvu krpicu koristio uvijek moze prasine biti izmedju leca i krpice koja ce grebati. Srecom jos uvijek se ne vide prilikom igranja jer nisu bas na centru, vecina su one sitne skroz ali imaju i dvije vece pa kontam da se zastitim prije nego ih bude vise i pocnu se vidjeti prilikom koristenja. 

 

For PSVR2 VR Headset Glasses TPU Lens Guards Drone 4PCS Films Screen Protectors | eBay


Eto sta sam narucio, nisam mogao naci nigdje da nije iz Kine a da salju u BiH, pa sad najveci problem cekati dok stignu i vidjeti hoce li to uopste valjati cemu.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...

Kakva je kod vas situacija sa grebanjem leca? Ovo je definitivno najveca mana uredjaja, koliko god bio oprezan i koristio samo krpice koje su maksimalno mekane i od materijala koje ne bi trebale praviti probleme opet vidim da se sitne parnice pojavljuju. Bas sam sinoc narucio neke zastitne folije kao za mobitel, koje idu na lece pa treba sad cekati dok stigne. Naocale ne koristim uz VR upravo zbog grebanja, ali me pocelo smarati da toliko moram paziti oko tog da vise vremena provodim gledajuci kako cu sprijeciti buduci problem nego uzivajuci u uredjaju.

Ja sam u startu kupio one silikonske ili gumene poklopce za lece,pa ih nataknem kad ne igram.

Ti vidis da si izgrebao prilikom igranja,vidis ogrebotine na ekranu?

 Vidjao sam to ali mi nije bas problem da se grebu ako headset stoji i ne koristi se jer ga svakako pokrijem necim. Sigurno je koja parnica nastala i kada sam u pocetku par puta koristio naocale, dok nisam shvatio da grebu, ali mislim da ih najvise nastane  kada hocu prebrisati lece. Bez obzira kakvu krpicu koristio uvijek moze prasine biti izmedju leca i krpice koja ce grebati. Srecom jos uvijek se ne vide prilikom igranja jer nisu bas na centru, vecina su one sitne skroz ali imaju i dvije vece pa kontam da se zastitim prije nego ih bude vise i pocnu se vidjeti prilikom koristenja. 

 

For PSVR2 VR Headset Glasses TPU Lens Guards Drone 4PCS Films Screen Protectors | eBay


Eto sta sam narucio, nisam mogao naci nigdje da nije iz Kine a da salju u BiH, pa sad najveci problem cekati dok stignu i vidjeti hoce li to uopste valjati cemu.

Mozda bi ti bila najbolja investicija da narucis dioptrijske lece koje se stave na ove,to se narucuje tocno za svaku osobu pojedinacno po tvojoj dioptriji.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...

Kakva je kod vas situacija sa grebanjem leca? Ovo je definitivno najveca mana uredjaja, koliko god bio oprezan i koristio samo krpice koje su maksimalno mekane i od materijala koje ne bi trebale praviti probleme opet vidim da se sitne parnice pojavljuju. Bas sam sinoc narucio neke zastitne folije kao za mobitel, koje idu na lece pa treba sad cekati dok stigne. Naocale ne koristim uz VR upravo zbog grebanja, ali me pocelo smarati da toliko moram paziti oko tog da vise vremena provodim gledajuci kako cu sprijeciti buduci problem nego uzivajuci u uredjaju.

Ja sam u startu kupio one silikonske ili gumene poklopce za lece,pa ih nataknem kad ne igram.

Ti vidis da si izgrebao prilikom igranja,vidis ogrebotine na ekranu?

 Vidjao sam to ali mi nije bas problem da se grebu ako headset stoji i ne koristi se jer ga svakako pokrijem necim. Sigurno je koja parnica nastala i kada sam u pocetku par puta koristio naocale, dok nisam shvatio da grebu, ali mislim da ih najvise nastane  kada hocu prebrisati lece. Bez obzira kakvu krpicu koristio uvijek moze prasine biti izmedju leca i krpice koja ce grebati. Srecom jos uvijek se ne vide prilikom igranja jer nisu bas na centru, vecina su one sitne skroz ali imaju i dvije vece pa kontam da se zastitim prije nego ih bude vise i pocnu se vidjeti prilikom koristenja. 

 

For PSVR2 VR Headset Glasses TPU Lens Guards Drone 4PCS Films Screen Protectors | eBay


Eto sta sam narucio, nisam mogao naci nigdje da nije iz Kine a da salju u BiH, pa sad najveci problem cekati dok stignu i vidjeti hoce li to uopste valjati cemu.

Mozda bi ti bila najbolja investicija da narucis dioptrijske lece koje se stave na ove,to se narucuje tocno za svaku osobu pojedinacno po tvojoj dioptriji.

 Razmisljao sam i o tome ali trebam malo istraziti i vidjeti da budem siguran da valja a da mogu naruciti ovdje :) S tim da kod mene dioptrija je skroz sitna, naocale vise nosim kao zastitne jer radim za PC po cijeli dan pa ako bih takve narucivao onda bih prije gledao neke bez dioptrije pa da ih bar mogu koristiti bez obzira ko koristi uredjaj.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...

Kakva je kod vas situacija sa grebanjem leca? Ovo je definitivno najveca mana uredjaja, koliko god bio oprezan i koristio samo krpice koje su maksimalno mekane i od materijala koje ne bi trebale praviti probleme opet vidim da se sitne parnice pojavljuju. Bas sam sinoc narucio neke zastitne folije kao za mobitel, koje idu na lece pa treba sad cekati dok stigne. Naocale ne koristim uz VR upravo zbog grebanja, ali me pocelo smarati da toliko moram paziti oko tog da vise vremena provodim gledajuci kako cu sprijeciti buduci problem nego uzivajuci u uredjaju.

Ja sam u startu kupio one silikonske ili gumene poklopce za lece,pa ih nataknem kad ne igram.

Ti vidis da si izgrebao prilikom igranja,vidis ogrebotine na ekranu?

 Vidjao sam to ali mi nije bas problem da se grebu ako headset stoji i ne koristi se jer ga svakako pokrijem necim. Sigurno je koja parnica nastala i kada sam u pocetku par puta koristio naocale, dok nisam shvatio da grebu, ali mislim da ih najvise nastane  kada hocu prebrisati lece. Bez obzira kakvu krpicu koristio uvijek moze prasine biti izmedju leca i krpice koja ce grebati. Srecom jos uvijek se ne vide prilikom igranja jer nisu bas na centru, vecina su one sitne skroz ali imaju i dvije vece pa kontam da se zastitim prije nego ih bude vise i pocnu se vidjeti prilikom koristenja. 

 

For PSVR2 VR Headset Glasses TPU Lens Guards Drone 4PCS Films Screen Protectors | eBay


Eto sta sam narucio, nisam mogao naci nigdje da nije iz Kine a da salju u BiH, pa sad najveci problem cekati dok stignu i vidjeti hoce li to uopste valjati cemu.

Mozda bi ti bila najbolja investicija da narucis dioptrijske lece koje se stave na ove,to se narucuje tocno za svaku osobu pojedinacno po tvojoj dioptriji.

 Razmisljao sam i o tome ali trebam malo istraziti i vidjeti da budem siguran da valja a da mogu naruciti ovdje :) S tim da kod mene dioptrija je skroz sitna, naocale vise nosim kao zastitne jer radim za PC po cijeli dan pa ako bih takve narucivao onda bih prije gledao neke bez dioptrije pa da ih bar mogu koristiti bez obzira ko koristi uredjaj.

To se samo utakne na psvr2 pa ako netko drugi zeli igrat samo ih maknete.

 

 

11 godina
offline
Playstation VR 2

Djeluje kao vrhunska VR igra,prvo mini golf pa sad odmah ovo...nece falit igara.

Osvijetljenje i fizika djeluju nevjerovatno za VR naslov,120fps,visoka rezolucija,4k teksture.....

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.5.2023 19:39 (MEGATAMA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Playstation VR 2

Jučer sam igrao Demeo s likom koji je igrao preko jailbreakanog PSVR2, kaže da može igrati sve PC i android igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Bas svi od reda hvale ovu igru...

 

 

Edit

Dosla je igra u prodaju,teska je malo iznad 9gb i kosta 29eu.

Skida se pa cu sutra napisat dojmove....ili nocas ako ne odem ranije spavat 😁

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2023 0:49 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Red Matter 2 izgleda apsolutno fantasticno,izuzetno bistro,glatko,teksture i osvijetljenje su top.

Materijali poput metala itd imaju realan izgled sa refleksijama itd tojest djeluju stvarno.

Zao mi je sto nisam igrao prvi dio ali sta se moze...

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
nex987 kaže...

Jučer sam igrao Demeo s likom koji je igrao preko jailbreakanog PSVR2, kaže da može igrati sve PC i android igre.

 Bas pratim i provjeravam ovo povremeno na sajtovima koji se time zanimaju i nigdje jos ne vidim potvrdu da se PSVR2 vec moze na PC koristiti osim kao obicni monitor bez VR podrske.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...
nex987 kaže...

Jučer sam igrao Demeo s likom koji je igrao preko jailbreakanog PSVR2, kaže da može igrati sve PC i android igre.

 Bas pratim i provjeravam ovo povremeno na sajtovima koji se time zanimaju i nigdje jos ne vidim potvrdu da se PSVR2 vec moze na PC koristiti osim kao obicni monitor bez VR podrske.

Naravno da ne vidis jer je to obicna budalastina.

Meni je frend rekao da on vec igra na PSVR3.....

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...
nex987 kaže...

Jučer sam igrao Demeo s likom koji je igrao preko jailbreakanog PSVR2, kaže da može igrati sve PC i android igre.

 Bas pratim i provjeravam ovo povremeno na sajtovima koji se time zanimaju i nigdje jos ne vidim potvrdu da se PSVR2 vec moze na PC koristiti osim kao obicni monitor bez VR podrske.

Naravno da ne vidis jer je to obicna budalastina.

Meni je frend rekao da on vec igra na PSVR3.....

 Pitaj ga ko mu gljive nabavlja. I ja bi probao psvr3

 

11 godina
offline
Playstation VR 2

Jel uzeo jos netko Red Matter 2?

Zanimaju me vasi dojmovi,ovo je vjerovatno prva igra koja pokazuje sto uistinu mogu oled ekrani unutar VR2.

Mini Golf je bistar ali ovo je jos bistrije,sto se tice mure ona je skoro pa kompletno neutralizirana sto znaci da rezolucija igre ili refresh rate ili vjerovatno oboje kombinirano utjecu na bistrinu/prikaz.

Takodjer kao da je sveet spot daleko siri u RM2 ali to ne bi trebalo imat veze sa pojedinacnom igrom vec sa samim headsetom tojest lecama.

 

Sad kad vidim kako ova igra izgleda i kakvu sliku u biti VR2 moze prikazat zelja mi je da svaka igra radjena od nule bas za VR2 ima kao minimum ovakvu rezoluciju i refresh rate.

 

Ne znam dali je uzrok ova glatkoca i bistrina prikaza tog svijeta ili nesto drugo ali RM2 mi je prva igra gdje sam zaboravio da sam u igri...doslovno...kad sam zapeo u zid sennsom sam se sjetio da sam u igri....sulud osjecaj.

Takodjer prikaz mraka....u Village se u mraku primjetila mura ovdje je to crni mrak...ne vidis prst pred nosom,kad ispalim flare u taj mrak to je spektakl svijetla i sjena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Jel uzeo jos netko Red Matter 2?

Zanimaju me vasi dojmovi,ovo je vjerovatno prva igra koja pokazuje sto uistinu mogu oled ekrani unutar VR2.

Mini Golf je bistar ali ovo je jos bistrije,sto se tice mure ona je skoro pa kompletno neutralizirana sto znaci da rezolucija igre ili refresh rate ili vjerovatno oboje kombinirano utjecu na bistrinu/prikaz.

Takodjer kao da je sveet spot daleko siri u RM2 ali to ne bi trebalo imat veze sa pojedinacnom igrom vec sa samim headsetom tojest lecama.

 

Sad kad vidim kako ova igra izgleda i kakvu sliku u biti VR2 moze prikazat zelja mi je da svaka igra radjena od nule bas za VR2 ima kao minimum ovakvu rezoluciju i refresh rate.

 

Ne znam dali je uzrok ova glatkoca i bistrina prikaza tog svijeta ili nesto drugo ali RM2 mi je prva igra gdje sam zaboravio da sam u igri...doslovno...kad sam zapeo u zid sennsom sam se sjetio da sam u igri....sulud osjecaj.

Takodjer prikaz mraka....u Village se u mraku primjetila mura ovdje je to crni mrak...ne vidis prst pred nosom,kad ispalim flare u taj mrak to je spektakl svijetla i sjena.

 Kupio sam je i ja, nisam pretjerano igrao ali da, stvarno je super. Svidja mi se sto ingame "kontrolere" koje drzis imaju isti button layout kao sense kontroleri :) Sto se tice grafike i meni je bas impresivna a pogotovo sto je u 120Hz, ali opet ovo je dosta "ogranicena" igra pa je sigurno lakse tu gurati takve vizuale, iako mi se sama igra i gameplay svidjaju. Odlicno mi je sto moras mozgati i sto te igra ne vodi za ruku, nista ne svijetli niti pokazuje gdje i sta treba, pratis desavanja i snalazis se a tog mi fali kod danasnjih igara.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...

Jel uzeo jos netko Red Matter 2?

Zanimaju me vasi dojmovi,ovo je vjerovatno prva igra koja pokazuje sto uistinu mogu oled ekrani unutar VR2.

Mini Golf je bistar ali ovo je jos bistrije,sto se tice mure ona je skoro pa kompletno neutralizirana sto znaci da rezolucija igre ili refresh rate ili vjerovatno oboje kombinirano utjecu na bistrinu/prikaz.

Takodjer kao da je sveet spot daleko siri u RM2 ali to ne bi trebalo imat veze sa pojedinacnom igrom vec sa samim headsetom tojest lecama.

 

Sad kad vidim kako ova igra izgleda i kakvu sliku u biti VR2 moze prikazat zelja mi je da svaka igra radjena od nule bas za VR2 ima kao minimum ovakvu rezoluciju i refresh rate.

 

Ne znam dali je uzrok ova glatkoca i bistrina prikaza tog svijeta ili nesto drugo ali RM2 mi je prva igra gdje sam zaboravio da sam u igri...doslovno...kad sam zapeo u zid sennsom sam se sjetio da sam u igri....sulud osjecaj.

Takodjer prikaz mraka....u Village se u mraku primjetila mura ovdje je to crni mrak...ne vidis prst pred nosom,kad ispalim flare u taj mrak to je spektakl svijetla i sjena.

 Kupio sam je i ja, nisam pretjerano igrao ali da, stvarno je super. Svidja mi se sto ingame "kontrolere" koje drzis imaju isti button layout kao sense kontroleri :) Sto se tice grafike i meni je bas impresivna a pogotovo sto je u 120Hz, ali opet ovo je dosta "ogranicena" igra pa je sigurno lakse tu gurati takve vizuale, iako mi se sama igra i gameplay svidjaju. Odlicno mi je sto moras mozgati i sto te igra ne vodi za ruku, nista ne svijetli niti pokazuje gdje i sta treba, pratis desavanja i snalazis se a tog mi fali kod danasnjih igara.

Ja mislim da sam pri kraju,bas sam se zakvacio od kad sam ju kupio.

Zagoneki ima puno i jedna me je bas nazivcirala 😁

Ono sto mi je nevjerovatno je koliko je to sve fizikalno tojest interaktivno.

Svaki objekt reagira na drugi na vrlo realistican nacin,godinama svi cekamo da se poguraju granice fizikalne interakcije u igrama tojest nekakav nextgen i nista a u VRu doslovno pokusavaju simulirat fiziku stvarnog svijeta.

Poanta je....to je itekako moguce sto se tice hardvera ali developeri to skoro pa nikad ne rade,osim u slucaju nove Zelde.

 

Opet...kao u Zeldi jako mi se svidja ova sloboda rijesavanja problema...trebam se negdje popet,naslazem objekte iz okolisa i popnem se preko toga.

Inace u VRu igre ne izgledaju kao na TV ekranu,ta bistrina i cistoca prikaza ali u RM2 je to 4K dojam...toliko je slika bistra i cista.

 

Ovu igru je napravio mali tim sa ogranicenim resursima a iskreno je vizualno tehnicki spektakl,tesko je i zamislit sto moze napravit jedan od Sonyevih velikih studia sa ogromnim budzetom i produkcijom.

Tehnologija je tu ,sad ju treba iskoristit do maksimuma a u VRu je samo nebo granica.

3 godine
neaktivan
offline
Playstation VR 2

Sad sam opet igrao i jedva ugasio 😁 bas je imerzivna, znaci bas se cesto osjecam kao da sam stvarno u odijelu i tamo u svemiru. Ove zagonetke zanimljive i intuitivne, a nigdje te ni mrvu igra ne navodi, to mi je bas top.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Sad sam opet igrao i jedva ugasio 😁 bas je imerzivna, znaci bas se cesto osjecam kao da sam stvarno u odijelu i tamo u svemiru. Ove zagonetke zanimljive i intuitivne, a nigdje te ni mrvu igra ne navodi, to mi je bas top.

 Imerzivnost je nevjerovatna,tako je lagano zaboravit da nam je headset na glavi i da smo u virtualnom svijetu.

Meni je cak i menu screen spektakl...crvena  planeta...muzika...atmosfera,ja bas volim SF zanr i procitao sam hrpu SF knjiga te romana i ovo me vraca u moju mladost i onaj osjecaj kad sam citao o raznim lokacijama u svemiru.Kad bi netko financijski podrzao ove developere ja sam siguran da bi oni mogli prebacit i Odiseje u Svemiru(sve cetiri) u virtualnu stvarnost.

Inace dosta djelova u igri me artisticki podsjeca na igru Control,minimalisticki a impresivno.

11 godina
offline
Playstation VR 2

Vr2 se prodao u preko pola milijuna komada sto je realno fantasticna brojka jer se Vr2 moze normalno kupit u trgovinama tek unazad tjedan dana.

Unatoc "visokoj" cijeni headset se uspio prodat u vise komada u usporedbi sa VR1 u istom vremenskom razdoblju,sad kad je dostupan u trgovinama prodavat ce se i brze.

 

https://www.pushsquare.com/news/2023/05/psvr2-sales-at-600000-six-weeks-after-launch-sony-confirms

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Vr2 se prodao u preko pola milijuna komada sto je realno fantasticna brojka jer se Vr2 moze normalno kupit u trgovinama tek unazad tjedan dana.

Unatoc "visokoj" cijeni headset se uspio prodat u vise komada u usporedbi sa VR1 u istom vremenskom razdoblju,sad kad je dostupan u trgovinama prodavat ce se i brze.

 

https://www.pushsquare.com/news/2023/05/psvr2-sales-at-600000-six-weeks-after-launch-sony-confirms

 Samo dokazuje koja je prevara onaj lik iz Bloomberga.

11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

Vr2 se prodao u preko pola milijuna komada sto je realno fantasticna brojka jer se Vr2 moze normalno kupit u trgovinama tek unazad tjedan dana.

Unatoc "visokoj" cijeni headset se uspio prodat u vise komada u usporedbi sa VR1 u istom vremenskom razdoblju,sad kad je dostupan u trgovinama prodavat ce se i brze.

 

https://www.pushsquare.com/news/2023/05/psvr2-sales-at-600000-six-weeks-after-launch-sony-confirms

 Samo dokazuje koja je prevara onaj lik iz Bloomberga.

Da,ogromna razlika je u pitanju.....vise nego duplo.

 

The result is nevertheless well ahead of a forecast by IDC, which was cited by Bloomberg at the end of March. The market research firm estimated at the time that Sony would sell only about 270,000 units from launch on Feb. 22, 2023, to the end of March 2023. The estimate covers a similar period as Sony’s official figures, namely just under five and a half weeks.

14 godina
offline
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2

 Meni je veće iznenađenje što nije bila launch title za VR2.

 

Lijepo da je free upgrade, ali ovih 14$ za 11 pjesama mi zvuči malo puno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Hexfire kaže...

 Meni je veće iznenađenje što nije bila launch title za VR2.

 

Lijepo da je free upgrade, ali ovih 14$ za 11 pjesama mi zvuči malo puno.

 
Meni cijena nije problem. Treba mapirati tih 11 pjesama, plus prava vjerojatno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...

 Meni je veće iznenađenje što nije bila launch title za VR2.

 

Lijepo da je free upgrade, ali ovih 14$ za 11 pjesama mi zvuči malo puno.

 
Meni cijena nije problem. Treba mapirati tih 11 pjesama, plus prava vjerojatno.

 Meni je ta cijena problem, pogotovo kad se zbroje ti dodaci od samog početka igre. Pa nije ti 400e dosta da ih sve poplaćaš, i onda opet nemaš custom pjesama i modova, kojih je na beat saveru more. 

Znam da piratluk nije dozvoljen, ali kad je to uz modove i hrpetinu pjesam koje su radili igrači, mnogo bolja igra.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 9:18 (dax-lax).
11 godina
offline
Playstation VR 2

Rezi 4 ce bit VR spektakl,mozda cak i veci od Village i to cu igrat iskljucivo u VRu.

Sta se tice ostaloga u prezentaciji,vidjet cu sta ce me privuc da zelim igrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Playstation VR 2
dax-lax kaže...

 Meni je ta cijena problem, pogotovo kad se zbroje ti dodaci od samog početka igre. Pa nije ti 400e dosta da ih sve poplaćaš, i onda opet nemaš custom pjesama i modova, kojih je na beat saveru more. 

Znam da piratluk nije dozvoljen, ali kad je to uz modove i hrpetinu pjesam koje su radili igrači, mnogo bolja igra.

 

A da, ja igram na Questu 2 pa kupim i ove official packove, a i na PC verziji ima custom trackova. Ima hrpa stvarno odličnih koje su radili random ljudi tako kvalitetno da sad rade official mapping za Beat Saber.

U globalu mi nije problem dati 10ak eura svakih par mjeseci za par novih songova. A Queen bi mogao biti dobar za razliku od nekih koji me nisu zanimali (nisam sve kupio).

 

Ali da, sad to sve ponovo kupovati i za PS VR2 bi bio problem. To niti ne bih.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Hexfire kaže...

 Meni je veće iznenađenje što nije bila launch title za VR2.

 

Lijepo da je free upgrade, ali ovih 14$ za 11 pjesama mi zvuči malo puno.

Nije bas iznenadjenje posto se nagadjalo da VR2 verzija nece niti izac jer je Meta kupila studio.

Ne znam dali da kupim igru.....gameplay mi djeluje jednolicno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice