PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Ja ga danas isto dobio

 Isto kaze 

Izvorni planirani datum dostave
17.12.2020.
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel vam piše koji je sadržaj paketa?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Citam da svima javljaju da stizu konzole, pa mi zvoni mobitel (nepoznati broj) sva sretna reko garant iz hg-a zovu, kad naravno sipak. Skoro klijenta u 3 lepe oterala koliko sam razočarana i ljuta bila. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ViktorPS kaže...

Jel vam piše koji je sadržaj paketa?

 Samo, Ovime Vas obavještavamo da je SANCTA DOMENICA d.o.o. pripremio paket(e) za Vas i 

Iznos pouzeća
0 HRK
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Lijepo, sad ja još hoće Tele2 nešto javit, milina bi bila.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mew kaže...
Marcek555 kaže...

Ja ga danas isto dobio

 Isto kaze 

Izvorni planirani datum dostave
17.12.2020.

 

Ma vjerojatno neće sutra dostavit. Tak su i u prvoj turi ljudima slali, a na kraju došlo za 2-3 dana jer gls ide s pretpostavkom da ako je paket pripremljen da će im ga sancta taj dan predat i idući dan ide na dostavu.

 

Tek kad vidim da je predano gls-u onda ću im vjerovat da ću dobit tog i tog dana.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Iz HTa javili da sutra ide isporuka
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pozdrav, dostava Bluray verzije je u siječnju 2021., dok je Digital edition u travnju

 

To su mi poslali iz hg spota

 
0 0 hvala 0
3 godine
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marint kaže...
Iz HTa javili da sutra ide isporuka

 jel to za narudzbe od 19.11 ili od ranije?

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam napisao da sam narucio 19.11. i napisala mi da ide sutra isporuka
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sancta Domenica

status narudzbe promjenjen iz Rezervacija -> Dokument snimljen

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Gdje da provjerim status narudžbe iz sancte?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel nekom možda javio šta Tele2?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@foofajter...
Neće SVI koji su naručili na te datume dobiti plejke, ne znam odakle si izvukao tu informaciju, ali je definitivno netočna.
Već sam postao mail koji sam dobio od njih, ukratko, prednaručio sam standardnu verziju 06.10. te su mi rekli da zbog velikog interesa i male količine PS5, neću dobiti plejku u prosincu, nego tek u siječnju 2021. čak ni to nije sigurno...
Tako da, nemoj budit nadu ekipi, jer će se još više razočarati, zajedno sa mnom.
Ja bih vrlo rado da svi mi dobijemo ovaj tjedan, bez obzira kada i koju verziju smo prednaručili, ali mislim da nikaj od toga...
Mislim da bi najviše pomogli jedni drugima, barem što se SD-a tiče, je da nakon što nekome od nas stigne PS5, postamo koji nam je bio broj prednarudžbe i koji datum je napravljena prednarudžba, pa ako ima kakvih nepravilnosti u pogledu redoslijeda, da im možemo hebat ma..r....

Lp ;)
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

10.12. je dosla nova tura konzola. Tak da ocigledno ekipa dobiva sad svoje konzole.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@SimeKZ
Ok, ne kažem da nova pošiljka PS5 nije stigla, samo kažem da NEĆE svi koji su prednaručili, dobiti konzolu...
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spartan-2402 kaže...
@foofajter...
Neće SVI koji su naručili na te datume dobiti plejke, ne znam odakle si izvukao tu informaciju, ali je definitivno netočna.
Već sam postao mail koji sam dobio od njih, ukratko, prednaručio sam standardnu verziju 06.10. te su mi rekli da zbog velikog interesa i male količine PS5, neću dobiti plejku u prosincu, nego tek u siječnju 2021. čak ni to nije sigurno...
Tako da, nemoj budit nadu ekipi, jer će se još više razočarati, zajedno sa mnom.
Ja bih vrlo rado da svi mi dobijemo ovaj tjedan, bez obzira kada i koju verziju smo prednaručili, ali mislim da nikaj od toga...
Mislim da bi najviše pomogli jedni drugima, barem što se SD-a tiče, je da nakon što nekome od nas stigne PS5, postamo koji nam je bio broj prednarudžbe i koji datum je napravljena prednarudžba, pa ako ima kakvih nepravilnosti u pogledu redoslijeda, da im možemo hebat ma..r....

Lp ;)

 

Ok, a sad još jednom pogledaj kaj sam napisao u poruci, a usput ću i objasniti za svaki slučaj jer su možda neki krivo shvatili:

 

"svi koji su naručili 6. i 7.10. te 19.11. će dobiti idući tjedan, a oni koji ne dobiju će dobiti u siječnju."

 

Očito je moja poruka malo nejasna. Ja sam samo napisao ono što je vidljivo iz mailova koje je ekipa dobila od sancte. Dakle, SVI koji su naručili 6. i 7.10. te 19.11 će svoje plejke zaprimiti ovih dana ili u siječnju, netko prije, netko kasnije, ali će ih dobiti, ovisno kako je kome sancta javila, a vjerujem da to vrijedi i za druge trgovine jer one ovise o sancti.

 

"Svi ostali moraju čekat do daljnjega, to je i sancta izjavila" 

 

A ovaj dio se odnosi na one koji još nisu ni napravili narudžbe.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 16:18 (foofajter).
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spartan-2402 kaže...
@SimeKZ
Ok, ne kažem da nova pošiljka PS5 nije stigla, samo kažem da NEĆE svi koji su prednaručili, dobiti konzolu...

 Da, da... sve 5. Samo kazem informaciju koju sam dobio. Da su 10.12 dobili jos konzola koje nisu isle direknto u prodaju vec ekipi iz prednarudzba i servisu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@foofajter....
Kužim, ali si onda malo krivo napisao...
"Pa nemaju da, svi koji su naručili 6. i 7.10. te 19.11. će dobiti idući tjedan, a oni koji ne dobiju će dobiti u siječnju. Svi ostali moraju čekat do daljnjega, to je i sancta izjavila"

Prvi dio rečenice je da SVI koji su naručili 06. i 07.10. će dobiti plejku, drugi dio govori nešto drugo.

Sorry, ali da, malo nejasno.

Uglavnom, ja bih vrlo rado da SVI dobijemo plejku ovaj ili idući tjedan, pa da svi peglam preko praznika...

Foo, lp :)
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
...
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ima netko da čeka obavijest iz HTa ili da ju je dobio?
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 16:48 (Marint).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marint kaže...
...

 Ne želi se otvorit slika.

9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ViktorPS kaže...

Jel nekom možda javio šta Tele2?

 Tele2 se brani šutnjom :D Ne znam ni da li su isporučili sve konzole iz "1. vala"....

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Korisnik1251 kaže...
ViktorPS kaže...

Jel nekom možda javio šta Tele2?

 Tele2 se brani šutnjom :D Ne znam ni da li su isporučili sve konzole iz "1. vala"....

 Tele2 se brani krajem prosinca.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prvo sam dobio ovu poruku oko 13h

"Da, sutra kreću isporuke te vjerujemo kako će uređaj stići u najkraćem mogućem roku. Andrea Ž. "

Onda ovu maloprije!

Vjerujemo da hoće no ne možemo garantirati. Naime, čekamo isporuku uređaja od strane Samsunga stoga čim nam se stanje uređaja nadopuni odmah šaljemo uređaj prema tebi. :) Dominik
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
T-com, sutra pocima isporuka.

Doduse,neznam koliko i kome, pitao sam genericki "kad krecu isporuke narucene 19.11", dakle ne za sebe konkretno, i receno mi je sutra da krecu isporuke i da cekam sms da je paket predan.

Bumo vidjeli sutra
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marint kaže...
Prvo sam dobio ovu poruku oko 13h

"Da, sutra kreću isporuke te vjerujemo kako će uređaj stići u najkraćem mogućem roku. Andrea Ž. "

Onda ovu maloprije!

Vjerujemo da hoće no ne možemo garantirati. Naime, čekamo isporuku uređaja od strane Samsunga stoga čim nam se stanje uređaja nadopuni odmah šaljemo uređaj prema tebi. :) Dominik

 Samsunga?

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
To se i ja pitam!? U klincu je to kad svaku poruku netko drugi pise.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sutra krece vjerojatno, po nekoj logici bi ovi iz HT-a trebali svi dobiti koji uzimaju uz tarifu. Da mogu poceti naplacivati i jer je prvi racun 16.1. tak da bi svi koji su narucili iz HT-a i tele2 trebali dobiti...
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vi iz HT bi trebali, ali mi iz Tele2 ne jer nama u ugovoru piše da počinjemo plaćati kada nam pošiljka stigne.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice