PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.105
|
čitano: 510.755
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Na koji si se nacin cuo s njima?
4 mjeseca
PLAYSTATION 5 - dostava

Mene zanima hoce uspjet 12mj rijesit strucnjaci za logistiku.

Hg teško razočaranje.

bego

0 0 hvala 0
2 godine
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni nije jasno kako naprimjer trgovina Gamestore u Zagrebu nema konzola na lageru ni u webshopu ni u poslovnici a prodaju ih na njuskalu?

Pa jel normalno da trgovina na lageru kao nema konzola a u isto vrijeme ih prodaje na njuski za 6000kn?

Sad posaljem upit nekom liku na njuskalu u vezi konzole a on mi odgovara:

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 22:33 (shecky).

1 1 hvala 0
4 mjeseca
PLAYSTATION 5 - dostava

Yolo oprosti,culi smo se putem mobitela nazvao prodaju i pitao

0 0 hvala 0
2 mjeseca
PLAYSTATION 5 - dostava

Fascinantno mi je kako se ljudi zivciraju sta im konzola ne dolazi, kako im se trgovine ne javljaju i zale se cijelo vrijeme. Cim im jave da odu po konzolu u trgovinu stavljaju oglas na njuskalo... Zalosno

1 0 hvala 0
4 godine
Jel bi mogao nap broj?
16 mjeseci
reticent_dude kaže...

Fascinantno mi je kako se ljudi zivciraju sta im konzola ne dolazi, kako im se trgovine ne javljaju i zale se cijelo vrijeme. Cim im jave da odu po konzolu u trgovinu stavljaju oglas na njuskalo... Zalosno

Nisi daleko od istine, na Njuškalu su 4 oglasa više za ps5 konzole, izgleda da je i na Njuški restock...

2 mjeseca
shecky kaže...

Meni nije jasno kako naprimjer trgovina Gamestore u Zagrebu nema konzola na lageru ni u webshopu ni u poslovnici a prodaju ih na njuskalu?

Pa jel normalno da trgovina na lageru kao nema konzola a u isto vrijeme ih prodaje na njuski za 6000kn?

Sad posaljem upit nekom liku na njuskalu u vezi konzole a on mi odgovara:

Prijavi ih poreznoj i sve 5 😜

8 godina
reticent_dude kaže...

Pa eto ja san je odma stavija na marketplace, i šta sad? Čeka san ih 5 miseci i u međuvremenu nabavija na drugom mistu. ža mi je šta te to žalosti

Not funny dude
9 godina
reticent_dude kaže...

Mene frend zove veli "znas da mozes dobtit 6-7k za PS5, koliko si ga ti platio?" Reko stari da mi neko da 10k ne bi ga prodao, cekam ga od prosle godine ali da ima ljudi sta ce preprodat odmah.

9 godina
TKScump kaže...
reticent_dude kaže...

Pa eto ja san je odma stavija na marketplace, i šta sad? Čeka san ih 5 miseci i u međuvremenu nabavija na drugom mistu. ža mi je šta te to žalosti

To je uredu, ti nisi problem vec osobe koje kype u ducanu za 3.800 pa preprodaju na njuskalu, naravno da ces ju prodat, neces imat 2 komada. Mada sad kako ducani bundlove drze, ne znam da ce se isplatit skalperima bas.

8 godina
PLAYSTATION 5 - dostava

A ko zna, ja san ga da za 4200 a platija san ga 3849 i proda se instantno. Al mislin da će cijena sad padat rapidno jer će se oglasnici nakrcat. A kroz 15 dana dolazi još jedna velika isporuka i sredinom 7 miseca dolazi velika isporuka tako da konzola će bit

Not funny dude
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 mjeseca
protjeran
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja cu ih traziti popust kad stigne tamo oko bozica 2022e.

1 0 hvala 0
5 mjeseci
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo sretnih vijesti. Infomark se javio kako im u ponedjeljak stižu na skladište i u srijedu šalju svima koji su kod njih naručili. Instant otkazana narudžba u HGshopu. BTW ako netko nije naručio a naručio bi topla preporuka za ekipu u infomarku i primaju sad narudžbe za 7./8. mjesec.

Naručeno u infomarku 16.03. i isporučuju sada. HGshop naručeno 07.01. ni traga ni glasa.

Sretno svima :)

3 0 hvala 1
4 mjeseca
PLAYSTATION 5 - dostava

Yolo ako imas koji drugi nacin da ti posaljem broj moze

0 0 hvala 0
4 godine

016611585 jel to ovaj? Zas ga nemos tu napisat?😅

4 mjeseca
PLAYSTATION 5 - dostava

+385 1 6611 555 ne ne evo ti broj zapravo briga me hahah 😅

0 0 hvala 0
3 mjeseca
protjeran
medvedovski kaže...

Evo sretnih vijesti. Infomark se javio kako im u ponedjeljak stižu na skladište i u srijedu šalju svima koji su kod njih naručili. Instant otkazana narudžba u HGshopu. BTW ako netko nije naručio a naručio bi topla preporuka za ekipu u infomarku i primaju sad narudžbe za 7./8. mjesec.

Naručeno u infomarku 16.03. i isporučuju sada. HGshop naručeno 07.01. ni traga ni glasa.

Baš sam im poslao mail ako mi se svidi odgovor otkazujem 

HG Šrot.

4 godine

Kaze treba stici sljedeci tjedan. Jasno mi je da SD mora to sve podijeliti u ostale trgovine i tek onda te trgovine salju dalje, ali na koju foru je hg spot najsporiji??

Infomark vec salje potvrdne mailove, a hg spot govori "pa trebalo bi sljedeci tjedan".

5 mjeseci
Division Bell kaže...
medvedovski kaže...

Baš sam im poslao mail ako mi se svidi odgovor otkazujem 

HG Šrot.

Meni je tragedija jedino da sam dva mjeseca poslije narudžbe u hgshopu naručio u infomarku a od ovih ni traga ni glasa. Uzeli ljudima pare pa se kao posipaju pepelom. Meni od 1. mjeseca govore sljedeći mjesec. Ko stožer - sljedeća dva tjedna su ključna.

4 godine

Kad si ti narucio?

3 mjeseca
protjeran
yolo123 kaže...

Kad si ti narucio?

U hg šrotu 30.01. a infomarku sam sad poslao mail

s upitom za okvirno vrijeme dolaska ako ju danas naručim

kod njih.

@medvedovski meni su prodali foru do kraja veljače. :)

i onda pročitam na fejsu da ljudi još iz prosinca čekaju.

Naći ću ja nekoga tko želi moje novce. 🤣

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 8:30 (Division Bell).
5 mjeseci
Division Bell kaže...
yolo123 kaže...

Kad si ti narucio?

kod njih.

Ako sad ne dobiješ od hg spota nemaš šta više čekat.. spasit ćeš se bilo gdje drugdje :)

12 godina

Jel moguće da u SD idu u isporuku narudžbe do 13.03. ?
Ja sam naručio 14.03. - bad luck 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 8:45 (tintin).

0 0 hvala 0
3 mjeseca
protjeran
medvedovski kaže...
Division Bell kaže...
yolo123 kaže...

Kad si ti narucio?

kod njih.

Ako sad ne dobiješ od hg spota nemaš šta više čekat.. spasit ćeš se bilo gdje drugdje :)

Citam bas sad na fejsu oni znaju kad im dolaze i kad ih salju.

Hg spot "misli" da im dolaze iduci tjedan. Tj samo sto nisu 🤣

8 godina
tintin kaže...

Jel moguće da u SD idu u isporuku narudžbe do 13.03. ?
Ja sam naručio 14.03. - bad luck 

Navodno od 13.03 pa nadalje ima višestruko više narudžbi nego do 13.03 i da ce isporuka toga ić u više navrata kroz 2 miseca sljedeca

Not funny dude
11 godina
reticent_dude kaže...

Pa i meni dođe da isto napravim kad dođe konzola i kupim ps4 pro. Mislim ako nemaš TV-e za ps5, bačen novac. A i igre su skuplje itd..

Nisam baš 100% siguran u ovu tvrdnju al mi se čini da je tako.

3 mjeseca
protjeran
PLAYSTATION 5 - dostava

Dobio sam maik od infomarka cekaju da vide kakvi ce

bundleovi biti i onda ce se moci naruciti konzole za lipanj/srpanj

ici ce kronoloski i biti ce limitiran broj. Za razliku od nekih khm hg šrot koji su uzimali sodoma i gomora jos nisu ni prvo slovo isporucili. 🥲

Edit: svaka im čast

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 9:12 (Division Bell).

2 0 hvala 0
13 godina
yolo123 kaže...

Kaze treba stici sljedeci tjedan. Jasno mi je da SD mora to sve podijeliti u ostale trgovine i tek onda te trgovine salju dalje, ali na koju foru je hg spot najsporiji??

Infomark vec salje potvrdne mailove, a hg spot govori "pa trebalo bi sljedeci tjedan".

Nije hg šrot najsporiji već je hg šrot nakupio najviše narudžbi. U vrijeme kada nitko nije primao narudžbe jer se nije znalo kada će konzole doći, hg šrot je i dalje primao narudže bez ideje kada će moći isporučiti konzole. Nadali su se da će s vremenom doći velika pošiljka konzola kojom će riješiti sve zaostatke. Zajeb. Normalno je da je hrpa ljudi otišla kod njih jer nigdje nisu mogli naručiti konzolu, i normalno je da su primili hrpu narudžbi a konzole dobijaju kao i sve ostale trgovine. Zato sada imaju velike zaostatke koje ne znam kada će riješiti. Još nisu riješili 12 mjesec a besramno i dalje primaju narudže i lažu ljude.

4 godine

Hvala na info. U svakom slucaju imaju najmanje informacija o dolasku za razliku od drugih. Ja sam narucio 15.12. i ako sad ne dodje eto ne znam.

E-mail:
Lozinka:

vrh stranice