PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.477
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zvali me iz city centra jutros oko 9 da dodem u subotu, kazu da im je alokacija 15 komada.
 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

U hg spotu i dalje tiha misa.

 

Kad vec ne mogu dobit ps5

mogu si narucivat PS pizdarijice. 🥲

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo odgovora. CCOE.

 
2 0 hvala 2
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Molio bih nekog boga da ako dobije za prednarudbu 13.03.+ ili dobije informaciju iz GardenaMalla da dobivaju ovi do 13.03. da me prosvjetli.

Zahvaljujem  

 

Edit: Slika datum i vrijeme kada su me obavijestili za prednarudbu unatoc tome sto sam se prijavio na 'sve ps5 novosti' jos od zime :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 12:01 (Javus0234).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...

Evo ovako, sad sam bio u arena centru i svratim do SD. Pitam lika kada će isporuka konzola za 2 mjesec ove godine. Lik mi kaže da očekuju konzole za dva tjedna. Ja ono, molim? Kakva dva tjedna? Pa govori se da će konzole biti na lageru ovaj vikend? Kaže lik da on nema pojma niti im je itko išta rekao niti oni imaju konzolu u dućanu. Potom me pita od kuda meni informacija da konzole dolaze ovaj tjedan? I onda klasika, kad dođe bit ćete kontaktirani i to je to. Znači počinjem vjerovati da je SD seljačka radna zadruga u kojoj svatko vuče na svoju stranu i svatko ima neku svoju priču za ispričati kupcima.

 Moguće i da si naletio na krivog lika. Žena je išla pitati prošli tjedan u arenu, pa je jedan prodavač na ulazu rekao odmah drsko da nema ps5 i ne znaju kad će doći. Žena se nije htjela svađati jer je bila s djecom. Zatim je pitala prodavača koji sjedi na blagajni i čovjek je normalno odgovorio da će biti za tjedan dana, eventualno 10 dana i da će zvati. To je bilo sredinom prošlog tjedna.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Javus0234 kaže...

Molio bih nekog boga da ako dobije za prednarudbu 13.03.+ ili dobije informaciju iz GardenaMalla da dobivaju ovi do 13.03. da me prosvjetli.

Zahvaljujem  

 

Edit: Slika datum i vrijeme kada su me obavijestili za prednarudbu unatoc tome sto sam se prijavio na 'sve ps5 novosti' jos od zime :D

 Ja sam tamo uzeo 25.02. pa kad me nazovu javim ti. Inače stric šalje puno pozdrava kolegama s foruma i kaže da je na skladište stiglo 1000 komada PS5. 

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...
Javus0234 kaže...

Molio bih nekog boga da ako dobije za prednarudbu 13.03.+ ili dobije informaciju iz GardenaMalla da dobivaju ovi do 13.03. da me prosvjetli.

Zahvaljujem  

 

Edit: Slika datum i vrijeme kada su me obavijestili za prednarudbu unatoc tome sto sam se prijavio na 'sve ps5 novosti' jos od zime :D

 Ja sam tamo uzeo 25.02. pa kad me nazovu javim ti. Inače stric šalje puno pozdrava kolegama s foruma i kaže da je na skladište stiglo 1000 komada PS5. 

 Kad je strikanu rođendan i kaj pije ? 😁

10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...

Evo ovako, sad sam bio u arena centru i svratim do SD. Pitam lika kada će isporuka konzola za 2 mjesec ove godine. Lik mi kaže da očekuju konzole za dva tjedna. Ja ono, molim? Kakva dva tjedna? Pa govori se da će konzole biti na lageru ovaj vikend? Kaže lik da on nema pojma niti im je itko išta rekao niti oni imaju konzolu u dućanu. Potom me pita od kuda meni informacija da konzole dolaze ovaj tjedan? I onda klasika, kad dođe bit ćete kontaktirani i to je to. Znači počinjem vjerovati da je SD seljačka radna zadruga u kojoj svatko vuče na svoju stranu i svatko ima neku svoju priču za ispričati kupcima.

 Mene je zvalo iz Arene jutros i reklo mi da u petak mogu doć po konzolu

Ugl svi koji su mi slali pm, konzola je prodana ekspresno sry

Not funny dude
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pišem ja u HG spot da je naručeno 15.02 i kad mogu očekivat konzolu. Kaže mi ovaj da još moraju završit isporuke za 12mj.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
TKScump kaže...

 Mene je zvalo iz Arene jutros i reklo mi da u petak mogu doć po konzolu


Koji si datum? Znači ja sam bio u poslovnici i lik nema pojma da ovaj tjedan dolaze konzole a tebe zovu da sutra dođeš po konzolu? Tko je ovdje lud?

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 12:36 (movie).
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ajde zovite više!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

23.02 movie 

Not funny dude
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 12:44 (TKScump).
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo me zvali iz SD West Gate da mogu doći po konzole. Naručeno 23.02. i 04.03. Napokon mogu ići ofarbati sijede 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
TKScump kaže...

23.02 movie 

Znači kao i ja. Mene nitko nije zvao.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

22.02. SD Arena Park Zagreb. Nitko ne zove......

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Eto krenulo i 23.2 a mi 22.2 još čekamo iz SD CCW 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Eo sad me opet zvalo iz Arene da iza 14:00 mogu doci po konzolu, dakle došle su i spremne su

Not funny dude
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zanimljivo kako ne zovu nikoga iz hg spota lol jeben sam sebe glupoga sto sam kod njih narucia

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
stipe567 kaže...

Zanimljivo kako ne zovu nikoga iz hg spota lol jeben sam sebe glupoga sto sam kod njih narucia

 Baš sam poslao mail maloprije.

18.3 sam ja kupio.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 13:32 (Dodinho).
10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo brata isto zvalo da dolazi konzola, tj da sutra šalju poštom.

Također prodaje, Šibensko-kninska županija ili susjedne samo na ruke, cijena po dogovoru u pm

Not funny dude
Moj PC  
3 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam 21.1 HGspot i rekli su mi da ne ulazim u ovaj krug isporuka da rjesavaju 12mj prosle godine. I kaze lik da mozda ali naglasio je mozda u 6mj zato sto ne znaju koliko ce konzola doci u 6mj. Ugl. da se ne nadam previse.

bego
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo zvali me iz sd za preuzimanje, naruceno 22.2 cco east
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Danas sam slao mail upit na Samsung store u Areni gdje sam naručio 26.02. Odgovor je da kozole stižu do kraja dana. I da će javiti kad budu spremne za preuzimanje

 
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jel neko koje narucio 14.03. dobio poziv?
PeTak
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam 09.12 u hg spotu i ne ulazim u isporuku za 6 mjesec…tako da nacekat cete se za zalost…vjerojatno jos i ja…
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Znaci ovaj hg spot. Hahahaha kakve bajke mi bacaju.

Ma nista kad dode u A1 produzim ugovor i vozi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
IvanDado kaže...
Jel neko koje narucio 14.03. dobio poziv?

 Rečeno je da u ovoj turi isporuka ide do 12.03. a svi ostali kasnije u 6 mjesecu kad opet dođu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Javio mi prijatelj
U subotu u sd rijeka preuzimanje 😀
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dobro ajde, mogu jos pricekat iduci mjesec. Ali zajebano
PeTak
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Hg Spot 1.12. naruceno rekli mi iduci tjedan 100%

 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice