PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.238
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kakva je to fora sa paketima na e kupi lol

PeTak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
IvanDado kaže...

Kakva je to fora sa paketima na e kupi lol

IvanDado

Ovako je bilo 01.07. imaš na 133 strani foruma u sredini stranice.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/playstation-5-dostava/279235.aspx?page=132

 

Paket 1 PlayStation 5 + 3 igre (Demon's Souls PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + Destruction AllStars) 4.899,00
Paket 2 PlayStation 5 + 3 igre (Demon's Souls PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 3 PlayStation 5 + 3 igre (Demon's Souls PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 4 PlayStation 5 + 3 igre (Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.899,00
Paket 5 PlayStation 5 + 3 igre (Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 6 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + Demon's Souls PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 7 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5 + Destruction AllStars) 4.859,00
Paket 8 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 9 PlayStation 5 + 3 igre (Sackboy A Big Adventure! PS5 + The Nioh Collection PS5 + Destruction AllStars) 4.999,00
Paket 10 PlayStation 5 Digital Edition + dodatni PS5 Dualsense Wireless Controller 3.699,00

 

P.S. sad su možda druge igre u paketima.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2021 20:31 (hummer0).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Znaci samo jedna digitalka

PeTak
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
IvanDado kaže...

Znaci samo jedna digitalka

 Ma najbolje da njih sutra nazoveš i pitaš.

Ne znam koji se pametnjaković sjetio ovako označiti pakete od 1-10 bez opisa ovo što sam ti ja postao možda više ne vrijedi.

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ovo je prisilnu bundle jer kada su bile odvojene stavke na računu npr. Ps5 i kontroler mogao si naknadno vratiti kontroler jer ga ne želiš. Zato sada na računu dobiješ 1 artikl: npr. paket 10. 

 
0 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa to me i najvise zanimalo, koja je to fora sa paketima, bas su pametniji od drugih 

PeTak
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Žena mi je neki dan bila u Se-Marku u CCE,Zagreb i vele dečki da im roba dolazi pon-sri-pet i da bi trebalo osobno doć kupit PS5 (da čim dođe isti dan skoro sve ode), preko neta narudžbe 0 bodova. Nažalost ne znam koja verzija te dal je bundlano il ne.

Danas sam ih kontaktirao i vele da dolazi ovaj tjedan (dan i cijenu ne znaju):

PlayStation 5 B Chassis + Ratchet & Clank Rift Apart PS5 + Destruction AllStars PS5 + Playstation Plus Card 365

 

Zvao sam i links i vele da nemaju ništa na stanju, isto tako i hgshop al oni vele da se može naručiti i dolazi za cca 30 dana (digitalna verzija oko 3500hrk, dok s 3 igre blueray oko 4600 ovisno koje igre zemete) - imaju hrpu bundlova kakti.

 

e-kupi - vele da su bundlovi još dostupni (barem bundle 10 za koji sam pitao).

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.8.2021 14:05 (sinkee).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pozz ekipa,
Evo skrina sadrzaja paketa sa ekupi od prije neki dan. Imam par nejasnoca koje sam ih pitao danas pa cu javiti ako odgovore. Uglavnom, ja sam uzeo jedan od ovih paketa, za svaki paket pise da isporucuju od 20.8. Kada sam narucio nisu imali ps5 konzole u normalnoj prodaji na stranici..neki dan mi na mail dolazi obavijest da su dosle (u isto vrijeme kad i Zeldi) te ulazim i vidim da ih prodaju isto sa igrama kao i ove u paketima ali za 300-tinjak kn vise. Nije mi jasno zasto?? Takoder, te "javne" plejke isporucuju od 18.8, a ove pakete od 20. Ove javne kao imaju a ove za pakete kazu mi danas da ih jos kao nisu dobili?Pa koja je razlika jbt? Uglavnom, javim ako saznam vise i javim ako isporuka bude na vrijeme. Jos da nadodam, jucer su mi javili kao da ce im posiljka doci ranije pocetkom ovog tjedna i kao pitaju zelim li da prije posalju...Ja rekao da moze ali smo se morali dogovarati oko nove adrese za dostavu, nakon par mailova danas kazu da ipak artikal jos nisu zaprimili te da isporuka ide kao sto je najavljeno od 20.-og. Opet mi nije jasan taj dio sa ovim javno prikazanim bundleovima konzola i ovim skrivenim u paketima...Kad saznam vise javim.
 
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jos jedna stvar. I meni ide na jetru to sto se konzola samostalno ne moze kupiti, a igre nisam planirao igrati. Onda sam malo skontao, oke igrati cu demons souls, igrati cu spidermana, a mozda nekad i odigram destruction allstars sa ekipom. Uglavnom ne volim taj ucjenjivacki pristup ali cijena od 4900-5000kn nije pre losa. Onda sam jos morao uzeti dodatni kontroler i ps+ 365, uzeo dock za punjenje kontrolera i jos prednarucio ghost of tsushima directors cut. Kupio i ufc 4 i assassins creed valhalla sto je bila neki dan za 200injak kn na ps storeu. Uglavnom sve me ukupno izislo oko 1000€ sto nije malo, ali ipak nisam prosao prelose jer imam pretplatu, 2 kontrolera i igrica za igrati barem 4,5 mjeseci. Sretno svima sto i dalje cekaju i ako ima neko iskustva s ekupi neka javi. Pozz
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jos malo da naivcine pokupovaju bundlove i za koji mjesec cu ka covik uci u ducan i kupiti konzolu za 3850 kn
 
1 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Stari nema potrebe za vrijedanjem, kao sto sam reko jeftinije me izade odma uzeti bundle sa igrama nego posebno plejku za 3900 sa istim tim igrama. Uostalom sve i da nije, a je ako si spreman cekat ko zna koliko mjeseci da bi ustedio 200kn to je tvoj problem.
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako jos netko planira kupiti, imate sada i na SD. Mislim da je malo jeftinije nego na ekupi, ja svoje otkazao na ekupi i narucio na SD
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Neka, fala...k'o što kolega iznad kaže, strpiti se par mjeseci, eventualno godinu dana, pa ćeš moći birati konzolu po normalnoj cijeni, a moći ćeš, gle čuda, birati i igrice koje ćeš si uzeti.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
3 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Brate ko zeli cekat neka izvoli, ja samo dajem informacije kako bi pomogo nekome tko zeli kupit a mozda ne zna. Ja ne bi kupovo da imam neku jacu plejku i dosta igrica, al dobio sam bio free vec polusrusenu najobicniju plejku 4 i jednostavno kako nije bila moja,nova, ocuvana i neki jaci model nisam kupovo vise od 2 igre. Sad sam jedva doceko da izade 5 i da napokon uzmem svoju konzolu, novu. A jos i zelim igrat sve one igre sto nude tako da zasto ne. Iziso sam iz gaminga na par godina i sad zelim nadoknadit sve.
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m77 kaže...

Neka, fala...k'o što kolega iznad kaže, strpiti se par mjeseci, eventualno godinu dana, pa ćeš moći birati konzolu po normalnoj cijeni, a moći ćeš, gle čuda, birati i igrice koje ćeš si uzeti.

 Mozda pricekati par godina pa ih bude za 2000kn.

Tj sada se najvise isplati uzeti trojka 

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Čekati cu PS5 Pro do navodne 2023., do tada ce Xbox series posluziti. Tko zna kako cijene TV-a padaju, mozda do 2023. dode cjenovno prihvatljiv microled bez burn in, a ako ne bar bi 65-77 inchni tvi trebali biti jeftiniji...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Budi ti sarkastičan koliko hoćeš, ali meni je nenormalno dati 5-6k kn za konzolu čija je cijena 3100 odnosno 3800.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam prije dva tjedna kupio ps5 digital sa dva kontrolera za 3700.

Nezz o kakvim vi pisete cijenama od 5000kn! Mislim tko to jos kupuje.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Užas kad vidim te cijene još sam ja i dobro prošao.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
I to još s popustom... pukli su skroz.

Bajdevej, ova oznaka B Chasis donosi što točno? Te bi bile one malo tiše?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Slao sam mail u SD jel postoji mogučnost kupovine samo konzole ili u kombinaciji sa dodatnim kontrolerom.

Odgovorili su mi da za sad prodaju samo u paketu sa igrama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pa nezz u cemu je problem ekipo.imas na ekupi paket broj 10 ps5 sa dodatnim kontrolerom za 3700

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hexfire kaže...
I to još s popustom... pukli su skroz.

Bajdevej, ova oznaka B Chasis donosi što točno? Te bi bile one malo tiše?

 Serijski broj 5ice za EU ili BR edition samo ukratko ?

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lange kaže...

Pa nezz u cemu je problem ekipo.imas na ekupi paket broj 10 ps5 sa dodatnim kontrolerom za 3700

 Ja bi sa "cedejem".

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ej, nakon koliko dana su ti predali paket dostavnoj službi ovi sa SD i nakon koliko dana ti je došao? I ja naručio piše isto dostava odmah, al mi se čini da ništa od tog.
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tebe sam htio označit u prijašnjoj poruci
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ehh.. i ja bi da graficke imaju normalnu cijenu, da je benzin jeftiniji,pdv manji,.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lange kaže...

Pa nezz u cemu je problem ekipo.imas na ekupi paket broj 10 ps5 sa dodatnim kontrolerom za 3700

 Istina. Još kad se pogleda da je novi ps4 2400 kn, onda 3700 za ps5 je okej cijena.

11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

U Sancti su najjeftiniji ti paketi, recimo na ekupi isti paket kosta 400kn vise nego u sancti. Bas gledam na njuskalu nova neraspakirana konzola 4000kn. Sve si nekak nemogu vjerovat s obzirom kakve cijene gore stavljaju. Polako i sigurno ce i ''oni'' kljuc u bravu sa tim svojim preprodajama. Sve duze ih ima u trgovinama u ponudi, a i kad ih nebude, nova posiljka stigne za dva, max. tri tjedna, tako da nevidim koja budala bi im dala tolike pare na njuskalu kad je u trgovini jeftinije. 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice