PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 961.918
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Izgleda da je neki scalper pokupio vjesti jer su nestale plejke s vipa do danas ujutro :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naručio sam PS5 u SD Arena park 19.3., platio odjednom 4580kn, rekli su mi tada da je rok isporuke kraj travnja početak svibnja, nakon toga rečeno je kraj svibnja, a sad na zadnje se niti ne javljaju na upite o isporuci. Prave od jezika lopatu, poslovnost = 0. Razumijem da su i oni možda dobili takav info o roku isporuke, ali tu u blizini u mom gradu jedan je dobio konzolu naručenu u SD 15 dana kasnije nego što sam ja naručio. Po kojem to ključu oni raspodjeljuju, ne razumijem...

 
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Biti ce isporuka vrlo vjeorjatno ovaj mjesec za sve nas koji smo narucili u drugoj polovici 3. mj. Moja narudzba je iz 14.3. te su mi u SD Garden mallu odgovorili da imaju info da ce stici u lipnju.
PeTak
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bpodnar kaže...

Naručio sam PS5 u SD Arena park 19.3., platio odjednom 4580kn, rekli su mi tada da je rok isporuke kraj travnja početak svibnja, nakon toga rečeno je kraj svibnja, a sad na zadnje se niti ne javljaju na upite o isporuci. Prave od jezika lopatu, poslovnost = 0. Razumijem da su i oni možda dobili takav info o roku isporuke, ali tu u blizini u mom gradu jedan je dobio konzolu naručenu u SD 15 dana kasnije nego što sam ja naručio. Po kojem to ključu oni raspodjeljuju, ne razumijem...

 

Lista ide po poslovnici a ne po dobavljaču, tj. kako ko ima sreče sa odabirom poslovnice dobije PS5 prije ili kasnije.

 

Iako je najvjerojatnije 100% ljudi samo prednaručilo usput negdje kad im se našlo najbliže a ne po tome gdje bi moglo biti više/manje prednarudžbi i brža isporuka što je vjerojatno svima znatno bitniji kriterij.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Javus0234 kaže...
bpodnar kaže...

Naručio sam PS5 u SD Arena park 19.3., platio odjednom 4580kn, rekli su mi tada da je rok isporuke kraj travnja početak svibnja, nakon toga rečeno je kraj svibnja, a sad na zadnje se niti ne javljaju na upite o isporuci. Prave od jezika lopatu, poslovnost = 0. Razumijem da su i oni možda dobili takav info o roku isporuke, ali tu u blizini u mom gradu jedan je dobio konzolu naručenu u SD 15 dana kasnije nego što sam ja naručio. Po kojem to ključu oni raspodjeljuju, ne razumijem...

 

Lista ide po poslovnici a ne po dobavljaču, tj. kako ko ima sreče sa odabirom poslovnice dobije PS5 prije ili kasnije.

 

Iako je najvjerojatnije 100% ljudi samo prednaručilo usput negdje kad im se našlo najbliže a ne po tome gdje bi moglo biti više/manje prednarudžbi i brža isporuka što je vjerojatno svima znatno bitniji kriterij.

 Svakako sam prednaručio tamo gdje mi je bilo bliže. Tko je i kako unaprijed mogao znati tko će od trgovaca prvi imati PS5? Evo, zeznuo sam se jer nisam sredinom ožujka prihvatio ponudu Svijeta Medija. Sada bih imao PS5 doma. A oni koji su prednaručili u HG Spotu pišu da su riješili tek dio siječnja.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Javus0234 kaže...

Izgleda da je neki scalper pokupio vjesti jer su nestale plejke s vipa do danas ujutro :(

 Hm, jesi siguran? Na webu još uvijek stoji da je dostupan.

 

https://www.a1.hr/privatni/uredaji-uz-pakete#gaming

2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naručio digital edition 2.6. u Sancta Domenica Arena. 

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
El_Coffeina kaže...

Naručio digital edition 2.6. u Sancta Domenica Arena. 

 

 

 Dosta me cudi da tako sa sigurnoscu pisu ovakve stvari, jer recimo ako odete malo gnjaviti korisnicku podrsku, oni doslovno nemaju pojma kad bi mogla ici isporuka sljedeca. 

PeTak
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
El_Coffeina kaže...

Naručio digital edition 2.6. u Sancta Domenica Arena. 

 

 

 Kao što sam napisao, 2.4., naručio dva mjeseca prije tebe, tip u SD CCO West kaže srpanj ili čak pri kraju srpnja.

 

Ali BR bundle varijanta.


Volio bih da bude ovaj mjesec.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 15:13 (zelenapaprika).
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vidio danas u prolazu PS5, blueray verzija 6.499kn, Importanne Centar. Neću reklamirati trgovinu, koga zanima može me pitati privatno, ili ako se većina slaže stavim ime. Kaže čovjek, na moje pitanje čemu takva cijena da je to verzija sa BR i da je tržište takvo. Navodno imaju 5 komada.
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Znam o kojoj trgovini pričas. No da li je moguće da su stavili takvu cifru za konzolu bez ijedne igre ili dodatnog kontrolera?

PeTak
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
El_Coffeina kaže...

Naručio digital edition 2.6. u Sancta Domenica Arena. 

 

 

 Moze bit da je digitalna verzija u slabijoj potraznji, pa kad in uleti digitalna... Mi rijetki koji smo narucili bi mogli to dobit puno prije. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Izgleda da je moguće. Prodavač mi nije ništa rekao da je to bundle već samo konzola sa BR
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

upravo produljio ugovor u A1, imaju još dosta komada cca 40-tak...pa eto info

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Naručio digitalnu zadnji tjedan u 5. mjesecu, prije par minuta stigla mi poruka od GLS da je paket spreman za dostavu i dolazi sutra

 

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zvali iz Sancte da mogu doci po nju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Jebes? Koja poslovnica jer i ja sam narucio digital edition 24.5. neznam dal da i ja ocekujem poziv hahah

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
reticent_dude kaže...

Jebes? Koja poslovnica jer i ja sam narucio digital edition 24.5. neznam dal da i ja ocekujem poziv hahah

 CC East.

 

Nisam se ni snasel, zamucal sam kad sam reko da cu doc po nju 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava


 Ja sam narucio iz Arene, dostava na adresu.

2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Taman mi frend javlja da je iz Ludbrega krenuo za Zagreb po digitalku... Nice

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MasterG kaže...

upravo produljio ugovor u A1, imaju još dosta komada cca 40-tak...pa eto info

 Uvjeti? Cijena?

10 godina
odjavljen
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Znaci krenula isporuka digitalki, a mi ostali otom potom opet... Uzivajte!
PeTak
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
DoctorEvil kaže...

Naručio digitalnu zadnji tjedan u 5. mjesecu, prije par minuta stigla mi poruka od GLS da je paket spreman za dostavu i dolazi sutra

 

 Zbilja sam idiot. Idem zvati ponovno SD u CCO West jer ovo nema smisla. Tako mi je svejedno, DE ili BR.

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...
reticent_dude kaže...

Jebes? Koja poslovnica jer i ja sam narucio digital edition 24.5. neznam dal da i ja ocekujem poziv hahah

 CC East.

 

Nisam se ni snasel, zamucal sam kad sam reko da cu doc po nju 🤣

 Hahaha a kuzim te, sad sam ja nestrpljiv jer nemam poslovnicu blizu pa moram cekat da mi jave kad ju salju na kucnu adresu. Nadam se da cu i ja dobit ovaj tjedan jer smo isti dan narucili ja i frend. Samo sta sam ja u Rijeckoj a on u Zagrebackoj poslovnici

10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

dakle ahhahaha...sad me zvali iz SD-a dal hoću doć po plejku ili da ju šalju poštom...reko  kaj? pa naručio sam doslovno prije dva tjedna. rekla da evo stigla isporuka1''!?!? tko je tu lud, a prije sat vremena sam produljio ugovor  radi plejke u A1 hahaha koji ludi dan XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zvao upravo SD CCO West (jer mi je najbliži) i čovjek u trgovini tvrdi da ovo s digital edition nije točno i da je njemu prvi glas da netko tko je naručio 24.5. već sada dobiva playstation.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
MasterG kaže...

upravo produljio ugovor u A1, imaju još dosta komada cca 40-tak...pa eto info

 Uvjeti? Cijena?

 219kn tri paket sa ultra brzinom (zaboravio sam koja, ali još brže nego sad) + 150kn uređaj na 24mj....999kn na ruke poštaru.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MasterG kaže...

dakle ahhahaha...sad me zvali iz SD-a dal hoću doć po plejku ili da ju šalju poštom...reko  kaj? pa naručio sam doslovno prije dva tjedna. rekla da evo stigla isporuka1''!?!? tko je tu lud, a prije sat vremena sam produljio ugovor  radi plejke u A1 hahaha koji ludi dan XD

 Evo, nema ni 2 minute kako sam zvao SD i tip mi kaže da nemaju digital edition i da nije moguće da oni koji su prednaručili prošli tjedan već dobivaju ps5.


EDIT: zaboravio da je započeo novi tjedan - dakle, koji su naručili prije 2 tjedna, ali u razgovoru na telefonu sam jasno i glasno rekao da su naručili 24.5. Nama nisu ni nudili digital edition. Samo BR bundle.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 14:49 (zelenapaprika).
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
MasterG kaže...

dakle ahhahaha...sad me zvali iz SD-a dal hoću doć po plejku ili da ju šalju poštom...reko  kaj? pa naručio sam doslovno prije dva tjedna. rekla da evo stigla isporuka1''!?!? tko je tu lud, a prije sat vremena sam produljio ugovor  radi plejke u A1 hahaha koji ludi dan XD

 Evo, nema ni 2 minute kako sam zvao SD i tip mi kaže da nemaju digital edition i da nije moguće da oni koji su prednaručili prošli tjedan već dobivaju ps5.

 evo da sam pročitao od negog drugog sa foruma ovo što sam ja napisao rekao bi da laže 100%.

 

sad me zvala ženska, dal ću doć po plejku ili šalju posštom a dao predujam 1000kn....doslovno sam ostao bez teksta na par sekundi.

Dakle očito neka veća isporuka došla...ja uzeo digitalnu + kontroler, dakle kao po to bih mogao doć

 

rekao sam da ću osobno doći otkazati narudžnbu

 

ako netko hoće nek ode sa mnom i predam mu ju odmah uz to da mi vrati 1000kn, plati plejku u punoj cijeni odmah i vozi XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 14:52 (MasterG).
3 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

A HGSpot? Vi? Kako te?

 
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice