PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.470
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
MasterG kaže...

dakle ahhahaha...sad me zvali iz SD-a dal hoću doć po plejku ili da ju šalju poštom...reko  kaj? pa naručio sam doslovno prije dva tjedna. rekla da evo stigla isporuka1''!?!? tko je tu lud, a prije sat vremena sam produljio ugovor  radi plejke u A1 hahaha koji ludi dan XD

 Evo, nema ni 2 minute kako sam zvao SD i tip mi kaže da nemaju digital edition i da nije moguće da oni koji su prednaručili prošli tjedan već dobivaju ps5.

 Evo screenshot. I ja sam se iznenadio, dođe mi poruka od GLS i mislim si WTF je ovo, nisam ništa naručio da stigne sada haha

 

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

18.05.2021 narucena preko maila i uplacena kapara od 500kn. Digitalna + kontroler za 3500kn-500kn kapare, keš. 

 

Rekao bi da je ovo dobra kolicina digitalnih edicija kaj je dosla.

 

 

Moram se sjetit uzet ovu kunu, da ne ispadne blam :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 14:54 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
DoctorEvil kaže...
zelenapaprika kaže...
MasterG kaže...

dakle ahhahaha...sad me zvali iz SD-a dal hoću doć po plejku ili da ju šalju poštom...reko  kaj? pa naručio sam doslovno prije dva tjedna. rekla da evo stigla isporuka1''!?!? tko je tu lud, a prije sat vremena sam produljio ugovor  radi plejke u A1 hahaha koji ludi dan XD

 Evo, nema ni 2 minute kako sam zvao SD i tip mi kaže da nemaju digital edition i da nije moguće da oni koji su prednaručili prošli tjedan već dobivaju ps5.

 Evo screenshot. I ja sam se iznenadio, dođe mi poruka od GLS i mislim si WTF je ovo, nisam ništa naručio da stigne sada haha

 

 Narasle su mi magareće uši. Pa ovo tvoje je 10 puta bolje. PS5 + dodatni kontroler. Nama su nudili PS5 + 2 igre.

10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

tak sam i ja uzeo 3890kn digital edition sa dodatnim joyem

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MasterG kaže...

tak sam i ja uzeo 3890kn digital edition sa dodatnim joyem

 Da... i jos popust na keš, to je to.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo i mene zvali iz Rijeke. cekaju da im dodu posiljke iz Zagreba pa salju postom. 😁

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Hgspot 0 bodova.... pitam ih da kako to da druge trgovine isporučuju digitalke koje su naručene pred 2 tjedna, pa kažu da će me obavijestiti kada stigne moj primjerak tokom idućeg mjeseca....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Hgspot 0 bodova.... pitam ih da kako to da druge trgovine isporučuju digitalke koje su naručene pred 2 tjedna, pa kažu da će me obavijestiti kada stigne moj primjerak tokom idućeg mjeseca....

 Kad si naručio? Ja sam 18.3

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

jel možete otkazati?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MasterG kaže...

jel možete otkazati?

 Ma mogu, ali to je poklon pa mi se neda tlačiti osobu. Kad dođe dođe, ali sam samo znatiželjan.

 

Baš su kupus napravili u HG-u. Jako neprofisionalno.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 16:01 (Dodinho).
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MasterG kaže...

jel možete otkazati?

 Ja mogu. Ali je PS5 također poklon i jedva čekam da završim tu priču.

 

Samo se sada stvarno osjećam blesavo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 18:29 (zelenapaprika).
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Podignuo konzolu, joya... Sad samo doc doma i spojit sve.

 

Fascinantna je sreca ljudi koji tamo stoje u redu, svi imamo maske, ali pogledi kad izlazis sa kutijom i smijeh sa "stamp of approval" kad izlazis sa konzolom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 19:48 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Naručeno 15.02. Prvo je bilo isporuka tokom travnja, pa svibanj, pa lipanj i evo sad zadnje govore opet idući mjesec... neznaš ko je ovdje lud. A mogu otkazati ali kakve sam sreće onda ću negdje drugdje ić uzimat pa ću ju opet čekat pun k....

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam narucio danas.

Nije mi neka sila,ali glavno da dode do 10 mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 21:09 (Yamacha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mi smo bar na pocetku slike stavljali koji smo dobili xd, dobro nije vam za zamjerit ipak ste dugo cekali, uzivajte

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
MasterG kaže...

jel možete otkazati?

 Ja mogu. Ali je PS5 također poklon i jedva čekam da završim tu priču.

 

Samo se sada stvarno osjećam blesavo.

 Pitam vas zato, jer ako želi netko od vas sa foruma ja vam prepustim svoju digitalnu verziju + joy. Sutra riješimo sve na licu mjesta u sancti cce

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sad kad mikrofon na kontroleru radi, mogu koristit svoje Sony sluse a ove gold headset mogu prodat.

Konzola je komad hardwarea, dominira. I dalje ne vjerujem da je tu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...

Sad kad mikrofon na kontroleru radi, mogu koristit svoje Sony sluse a ove gold headset mogu prodat.

Konzola je komad hardwarea, dominira. I dalje ne vjerujem da je tu. 

Ovu vikend ligu letiš na krilima petice do elite3, bar....

2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
El_Coffeina kaže...

Naručio digital edition 2.6. u Sancta Domenica Arena. 

 

 

 Danas javili da je stiglo. Sutra dostava. Stvarno ne mogu vjerovati kolko imam sreće 

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Sad kad mikrofon na kontroleru radi, mogu koristit svoje Sony sluse a ove gold headset mogu prodat.

Konzola je komad hardwarea, dominira. I dalje ne vjerujem da je tu. 

Ovu vikend ligu letiš na krilima petice do elite3, bar....

Ako bude fluidnije nego na cetvroki, ko zna... mozda mi se bude igralo nakon S1 :D 

 

Momci. Ja vas napustam kaj se tice ove grupe. Sretno svima koji traze ili krenu u potragu za konzolom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Imaš li kakav noviji odgovor od njih? Ja sam im jučer poslao upit jel ima kakvih novih informacija o dolasku pošto neki su naručili sutra a došlo im jučer... I naravno nisam dobio odgovor

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
votto kaže...

Imaš li kakav noviji odgovor od njih? Ja sam im jučer poslao upit jel ima kakvih novih informacija o dolasku pošto neki su naručili sutra a došlo im jučer... I naravno nisam dobio odgovor

Shema je u tome da je jako malo ljudi narucilo digitalnu verziju. Jer smo frend i ja narucili u dan razlike i obojicu su nas zvali. Mozes zvat do sutra ako BR verzija uopce nema i lista cekanja je puno, puno duza. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...
votto kaže...

Imaš li kakav noviji odgovor od njih? Ja sam im jučer poslao upit jel ima kakvih novih informacija o dolasku pošto neki su naručili sutra a došlo im jučer... I naravno nisam dobio odgovor

Shema je u tome da je jako malo ljudi narucilo digitalnu verziju. Jer smo frend i ja narucili u dan razlike i obojicu su nas zvali. Mozes zvat do sutra ako BR verzija uopce nema i lista cekanja je puno, puno duza. 

 Ja bih uzeo digital edition tada kada sam naručivao jer je to naprosto jeftinija verzija, ali uopće nije bila u ponudi. Nudili su samo blue ray + dvije igre. I sada je gotovo.

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

ja stalno prcam ove od hgspota na chatu i nitko nemože objasnit kako netko naruči u sancti prošli tjedan i dobije već ovaj tjedan konzolu, a kod njih se čeka 4 mjeseca i još uvijek nisu sigurni točno kada će dobiti.... užas

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Baš me zanima prima li HG Spot i dalje rezervacije punom parom...

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vrlo je jednostavno za objasnit, Sancta je primila prednaruđbe za konzole koje su znali da mogu isporučit, a HG Šrot je besramno jedini u HR uzimao prednaruđbe za konzole za koje su znali da nemogu isporučit, uzmu 500-1000kn pa kad bude. Kao da smo im posudili lovu za daljnje poslovanje. 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A zbog čega točno ljudi ne naruče onda u Sancti, a od HG Spota traže povrat sredstava + kamate?

Lijenost? Razlika u cijeni? Nadaju se i dalje da će svaki čas doći?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 11:30 (Hexfire).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hexfire kaže...
A zbog čega točno ljudi ne naruče onda u Sancti, a od HG Spota traže povrat sredstava + kamate?

Lijenost? Razlika u cijeni? Nadaju se i dalje da će svaki čas doći?

Ono kad misle da glavni distributer ne bude imao vise konzola za razliku od svih ostalih :D 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigao PS5 bundle uz produljenje u A1 telekomu.

Produljenje naručeno telefonski 2.6., danas 8.6. stiglo.

Sretno svima u nabavci.

 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hexfire kaže...
A zbog čega točno ljudi ne naruče onda u Sancti, a od HG Spota traže povrat sredstava + kamate?

Lijenost? Razlika u cijeni? Nadaju se i dalje da će svaki čas doći?

 Mozda nisu informirani pa misle da samo HG uzima narudzbe posto nigdje ne pise. Ja nisam imao pojma da mogu narucit konzolu. Prvo sta sam napravio je to sta sam iso ovdje citat i vidio da se drzim sta dalje HG-a. A vecina ljudi se ne ide informirat pa idu narucivat di god mogu. Neko prode bolje a neko gore jbg

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice