PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.333
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja mogao danas digital naručiti za 3500 sa dodatnim kontrolerom i neki kod 75 dolara vrijednosti za ps store, ali odustao jer nisam se htio vezati sa 2 godine ugovora za mobilnu pretplatu. Pogotovo jer imam spremno 4 milje za plejku pa mi nema logike da potpisujem neke ugovore. Ovo od kolege je meni super jer ima odlične igre, ali 5 milja je za mene previše trenutno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nije mi jasno da imas plejku i onda ides uzet jos koju. Odustani jbt i ostavi nekom ko ju ceka 100g. Da ne pricam o ovima kaj su u HGSpotu uzeli. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mariclius kaže...

Ja mogao danas digital naručiti za 3500 sa dodatnim kontrolerom i neki kod 75 dolara vrijednosti za ps store, ali odustao jer nisam se htio vezati sa 2 godine ugovora za mobilnu pretplatu. Pogotovo jer imam spremno 4 milje za plejku pa mi nema logike da potpisujem neke ugovore. Ovo od kolege je meni super jer ima odlične igre, ali 5 milja je za mene previše trenutno. 

 Slažem se...i ja čekam samo golu konzolu za 3849kn a nakon toga pravac njuška i ps5 igre po 200kn :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...
witcherj kaže...

Pa povoljnije je svaki bundle je 4900kn sa besplatnom dostavom slijedeći radni dan i dostupno odmah, rabljeni bundle nema ni mjesec dana a novi je došao danas, pa u tome i je problem šta se igre ne prodaju nikako ako mi prodaš rabljeni ps5 sa navedenih 6 igara za 5900kn sa dostavom onda ti mogu prodat svoj novi ps5 bez igara za 3917kn sa dostavom.

 daj ne kakaj...prodajes plejke sa svojim rabljenim igrama i scalper si kao i svi drugi na njuški.Uzeo si nekom klincu priliku da se igra. Čestitam.

 Tebi očito ne ide matematika ajde nađi nekog na njuškalu da ti nudi novi ps5 za 3917kn sa dostavom (dostava je 67kn) i ako misliš da je 5900kn sa dostavom previše za rabljeni ps5 koji je kupljen u bundlu i dodatno kupljenih 4 igara idi u trgovinu pa kupi ps5 bundle i nove igre za manje pa ćeš vidit da tvoja scalper teorija postoji samo u tvojoj glavi.

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
witcherj kaže...
amd freak kaže...
witcherj kaže...

Pa povoljnije je svaki bundle je 4900kn sa besplatnom dostavom slijedeći radni dan i dostupno odmah, rabljeni bundle nema ni mjesec dana a novi je došao danas, pa u tome i je problem šta se igre ne prodaju nikako ako mi prodaš rabljeni ps5 sa navedenih 6 igara za 5900kn sa dostavom onda ti mogu prodat svoj novi ps5 bez igara za 3917kn sa dostavom.

 daj ne kakaj...prodajes plejke sa svojim rabljenim igrama i scalper si kao i svi drugi na njuški.Uzeo si nekom klincu priliku da se igra. Čestitam.

 Tebi očito ne ide matematika ajde nađi nekog na njuškalu da ti nudi novi ps5 za 3917kn sa dostavom (dostava je 67kn) i ako misliš da je 5900kn sa dostavom previše za rabljeni ps5 koji je kupljen u bundlu i dodatno kupljenih 4 igara idi u trgovinu pa kupi ps5 bundle i nove igre za manje pa ćeš vidit da tvoja scalper teorija postoji samo u tvojoj glavi.

 A di to ti nudiš golu konzolu za onoliko koliko si je platio? Prodaješ nekakve bundlove sa korištenim igrama lol

 

Šta si uopce kupovao konzolu i sad je prodaješ? jer ti je jako dosadno u životu?

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ma lik je bolesnik, ne znam što raspavljate s njima.

 

A onaj tko kupi od njega je još veći pacijent.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jedno je kritizirati, ali nema potrebe da se vrijeđaju drugi forumaši.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Brzo ce doci ps5 na njusci jeftinije nego u ducanu sta je i normalno, jos malo...
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo dečki malo sam gledo oglase na nuški evo link https://www.njuskalo.hr/ps5-konzole/playstation-5-oglas-35084531

Lik traži 3800kn piše nova zapakirana garancija.

Lp

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 15:06 (Pero 7777).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tip nema konzolu već ako sam dobro razumio on negdje provuče karticu na 36 rata, a ti njemu pare i ti dobiješ potvrdu da je on platio. Tako nešto. Nije uopće rekao da ima konzolu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da komedija od kombinacije.

Njemu kao treba keš, pa on to provuče na rate, da tebi "popust", i onda skupa čekate konzolu :D i da riječ je o digitalnoj, tak da ne vidim tu nikakav popust niti razlog da naručim preko njega a ne direktno preko ekupi ili negdje di je povoljnija

 
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mariclius kaže...
Tip nema konzolu već ako sam dobro razumio on negdje provuče karticu na 36 rata, a ti njemu pare i ti dobiješ potvrdu da je on platio. Tako nešto. Nije uopće rekao da ima konzolu.

 Koji je to mudrac... Daje li popust 10-20-30% zbog dobivenog keša? Treba li se svatko veseliti trogodošnjem robovanju ratama? Što ako tip prijavi banci da mu je kartica ukradena (ili plati ukradenom), pa kupac naivac ostane bez keša i bez konzole?

 

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja ga nisam najbolje ni razumio, ali to jesam da on to na rate provlači i šalje potvrdu da je uplaćeno. Upali ti se 100 alarma kad tako nešto čuješ. Još da ga poznajem pa ajde, ali ovako...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mariclius kaže...
Ja ga nisam najbolje ni razumio, ali to jesam da on to na rate provlači i šalje potvrdu da je uplaćeno. Upali ti se 100 alarma kad tako nešto čuješ. Još da ga poznajem pa ajde, ali ovako...

 Prema pisanju pojedinaca u ovoj temi, PS5 više nije tako nemoguće nabaviti kao što je to bilo pred koji mjesec. Prema tome, mali je broj razloga zašto netko sam ne bi kontaktirao neku trgovinu i tamo naručio konzolu. Tim više jer cijene na čuvenom Njuškalu nisu bogzna kako povoljne i još se kupuje mačak u vreći.

16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

A evo links je fer i ima za malo više od 4900kn onaj bundle koji ekupi cijeni 5200....

 

Mada i ekupi ima jos na stanju...dakle evo vec cetvrti dan da se konzola moze kupiti po donekle "fer" cijeni.

 

Do kraja godine ako se ovako nastavi tesko ce ih i prodavati u trgovinama xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da li sam ja dobro shvatio da ovi šta su naručili ps5 u HG spot čekaju od prvog mjeseca?
Ili to samo čekaju na "gole" konzole bez tih dodatnih igri? Možda bigh kod njih uplatio 500 kn pa da čekam digitalnu + dodatni kontroler.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Danas preuzeo konzolu narucenu u hg-u 30.01.
 
6 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Romel470 kaže...
Danas preuzeo konzolu narucenu u hg-u 30.01.

 Treba te nagraditi za strpljivost.

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Uh 6 mj mi se baš i ne čeka. Ispada da su oni najgori.
10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kaj znači ovaj za 3800kn na nuški čisti šaneraj a sorry ekipa i meni je bilo čudno da oglas stoji drugi dan jeba... ga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.7.2021 22:57 (Pero 7777).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Sa takvim može samo roba lova on kada podigne konzolu ti njemu vulo nikako drugačije.

15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nakon što sam se pohvalio da mi nakon 6 mjeseci ne driftaju kontroleri, jedan od njih je čuo to i počeo driftati. Kupljen je u "svijet-medija" kako ide sa garancijom iz tih dućana ima li itko iskustva sa njima. Ili se odmah nosi u "Sanctu" jer iako je kupljen drugdje njihova je garancija?

Hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nemojte se bavit s ovim jadnicima s njuskala. Konzole narucene u SD/Ekupi dolaze u roku par tjedana, nekad i odmah, radije dajte novce direkt u trgovinu, racun u ruke i sigurni ste

 

A ovi "trgovci" nek se igraju na 3 plejke istovremeno koje su kupili kad su htjeli tako

 
6 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Definitivno bolje preko ekupi uzeti pa malo sačekati.

Eto ja u Telemachu uzeo kad su na kratko došle konzole i sad ovaj tjedan ih kontaktiram šta je s time i kažu da oni ne vide da sam ja išta naručio

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja narucio prije 14dana u telemachu u produljenju pretplats.

Dobio sam ps5 prosli tjedan.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.7.2021 10:38 (UAV).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo jos jedna potvrda: konzola narucena prosli tjedan, danas javljeno da dolazi do petka 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
encoding kaže...

Evo jos jedna potvrda: konzola narucena prosli tjedan, danas javljeno da dolazi do petka 

 gdje?

5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

ekupi

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Account se napravi preko kompa? Regiju odaberem koju želim, npr Amer'ka i onda možda još jedan acc sa hrvackim? Pa kupujem igre gdje je jeftinije, ako sam dobro shvatio.

 

Isto bi mi trebala ubrzo doći plejka. Prva, a peta.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Do petka dolazi do njih a onda oni salju.

Racunaj da je kod tebe oko 26.07.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice