PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.362
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

A jebemu ja sam novi zagreb sveta klara valjda ce ubrzo

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Napokon xd

Moj PC  
10 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mm4993 kaže...

Ima tko kakvu informaciju o dostavi za narudžbe iz 11. mjeseca kod HT-a? Ima li smisla nadati se da će doći ove godine?

 Po do sada pročitanom, vjerojatno će BR verzije biti isporučene prodavačima tijekom prosinca (kupcima do kraja ove godine), a digitalna verzija tek od siječnja jer ih je naručeno više nego što je dostupno

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

jel ko od vas dobio ovo od tele 2

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ne, sve stiglo u perfektnom stanju(vanjska i unutarnja kutija). Ma najbolji dostavljaci i teleoperater! 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 16:51 (Sideswipe).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni taj mail dostavili nakon sto sam dobio konzolu

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sada kontaktirao i pitao, rekli su mi da mi mogu potvrditi da sam i ja na listi korisnika koji ce dobiti popust i igru :D Jupiii :D
Isto stigao danas, Dualsense je cudo, prezadovoljan konzolom :)

14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

jel ko od vas dobio ovo od tele 2

 Wow...pa to je skroz u redu od njih šta je je.

 

btw. ja nisam još dobio taj mail. Al bitno da je konzola stigla

12 godina
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stiglo i meni. Narucio 22.9. Teletina

 
6 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ima kakvih novosti za SD prednarudbe drugi val neda mi se vise jebeno cekat haha

10 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam im jucer poslao poruku u vezi narudzbi od 19.11. , nisu nista odg....

13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kalacini kaže...

Ima kakvih novosti za SD prednarudbe drugi val neda mi se vise jebeno cekat haha

 Nope. Rekli su oko 15~20.12 tako da vjerujem da ce tako i biti.

10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Prednaruceno iz Hgspota, disk verzija, pa da vidimo dokle ce se cekat

 


 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dakle, onda je sigurno da digitale tek na godinu? Ili su se pojavile neke novosti? Uzeo sam iz svijet-medija.hr 25.9

LP
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 17:46 (zabbax21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mislim da cemo cekati jos samo iduci tjedan, već onaj slijedeći tjedan 14-20 cemo poceti dobivati obavjesti od prodavača. Tad ce slati Amazon i vece strane trgovine nadajmo se da ce i naši dobiti posiljke i poceti slati. 😄
Amazon salje vec krajem ovog tjedna tako da je to znak da bi idući tjedan mogle doci posiljke trgovcima.
Strpimo se jos malo.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 9:03 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ne znam dali to vrijedi i za digitalne,narucio iz SD 18.09. Jos nista ,jednom su mi odgovorili dostava u Q1/2021 i vise se ne javljaju...ne odgovaraju na mailove,telefonski sam odustao nemoguce...
Sta ke stvarno moguce da nemaju konzole do tada? Naruceno u prvom valu...jer ko dobio vec digitalnu?
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Amazon isporučuje između 7 i 9.12, HT je rekao da je isporuka najkasnije do 15.12. Tele2 govori da im dolazi krajem godine. SD govori da od 15.12 kreće isporuka. Ovo su informacije za disc verziju. Digitalna koliko čujem dolazi početkom godine. Naravno sa prijašnjim iskustvima znamo kako ne treba vjerovati ni jednoj ovoj informaciji, jer ni oni sami ne znaju kad im dolazi, ovo samo govore da ne ispada da ništa ne znaju, i kako bi izbjegli raskidanje ugovora i otkaz narudžbe. Pratite status narudžbe svakih par dana, možda počnite malo aktivnije pratit poslije 15 ili 20. Treba imat strpljenja. Konzola mora doći sad kada će doći nije ni do HT, ni Tele2 ni Amazona ni SD nego do Sonya. Ako treba slušat neke informacije o dostavi i kada dolazi konzola našim operaterima, onda treba slušat Sony i to je to. Ako netko ipak možda ima neke provjerene informacije, molim vas podijelite s nama. 🙂🙂

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Treba sljedeći tjedan od srijede do petka spamati SD da nam kažu info za obje verzije, vjerujem da već sada imaju info samo ih ne žele podijeliti, po meni nema razloga da digitalna verzija dođe poslije standardne baš iz razloga jer su se unaprijed dva i pol mjeseca od sonija naručivale konzole, ista fora kao za prvi dan izlaska. Inače naručio sam digitalnu 05.10. u SD, jednom sam pitao kad bi moglo stići, odg su da nemaju pojma. Meni nije mi toliko bitno kada će doći, ali bi je volio vidjeti prije Božica pod borom... i srijedu šaljem upit u SD pa ćemo vidjet odgovor

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
don4ld kaže...
Kompa, digitalne još nisu dobili ni svi iz prve runde prednarudžbi. Sony je gadno zajebao i nisu očekivali toliki broj digitalnih. Zato su u Americi ljudima u kutije ubacivali konzole s blurayom jer nemaju dovoljan broj digitalnih. Naravno to se kod nas neće desiti jer im je HR nebitna kaj se tiče tržišta.

A tvoj prijedlog spamanja, ja da radim u trgovini s guštom bi takve stavio na block/ignore pa šaljite upite kolko god hoćete.

Možda jesu naši trgovci nekorektni kaj se tiče ovoga, ali to sigurno nije do njih već do Sonya.

Uostalom, naručio si 5.10. kad je na stranici lijepo pisalo da se ne zna datum isporuke, tako da se nemaš kaj žalit. Može ti doći do Božića, a može i na ljeto, ti si na to pristao kupnjom, kao i ja.

 Kaj se mene tiče, a to sam i napiso, nije mi bitno kad dođe, stići će, meni je bitno da sam osigurao primjerak, samo sam reko da bi bilo super da stigne do Božića. Znam ja da naši trgovci ne mogu utjecati na sony... a kaj se tiče spamanja, nisi me skužio, pod to sam mislio da svi pošaljemo upit pa da usporedimo odgovore, nisam budala da pošaljem sto mailova, jedan upit i očekujem konkretan odg, ako kažu, očekujte konzolu na ljeto, sve 5 prihvaćam, to je info, a ne odg kao ljudima koje su muljali u prvom krugu. Reci ti meni sad jednu stvar ako smatraš da je to u redu kaj rade trgovci, oni su uzeli tko zna koliko prednarudžbi, a nisu bili sigurni da će to moći ispoštovat, da li to smatraš korektno? Isto tako, i ja i ti smo uzeli u drugom krugu, danas dva mjeseca, zar ne misliš da je to jako puno vremena da oni od sonya saznaju da li će dobiti konzole ili ne? Ponavljam, živo me zaboli kada će doći, ali kao kupac koji je nešto platio unaprijed i nešto kaj ne košta malo (nečija mjesečna plaća), smatram i očekujem konkretan odgovor.

 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

ima kakvih novosti jebemu di je taj play vise digital

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel netko danas pitao HT agenta kada salju da ne moram ja 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Rano je jos... pusti jos par dana, tek tamo iduci ponedeljak.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mene su danas nazvali iz SD ( narucio sam digitalnu 18.09. ), ali nisam se javio. Sada ih nazovem i kaze agent da su me zvali
u vezi prednarudzbe PS5, te da će me njegov kolega kontaktirati danas.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
@Renato89
Kaj se toga tiče, slažem se...
Također (pred)naručio u 10-om mjesecu, točnije 06.10, nisam ih gnjavio niti slao 100000 poruka i upita, poslao sam jedan i to u petak (04.12.20), a odgovor s njihove strane je bio: do kraja godine, možda, najvjerojatnije, nadamo se, pratite nas za daljnje obavijesti.....

Možda bi i pratio da daju ikakvu obavijest ili što već, ali stranica od Playstation 5 je apsolutno prazna i nema niti jedne informacije.
Toliko o web stranici, osvježavanju i održavanju iste, te brige o klijentima...
Hebeš takvu firmu i generalnog zastupnika ukoliko nisu u stanju dati barem nekakav konkretan odgovor.
Mojne me batje da baš NIŠTA ne znaju!?
Da sam znao da će biti takvo sranje, uzeo bih na Amazonu i šlus.
Već bih odavno igrao....
Ali naravno, šu..i od hrvatskih prodavača, zbuksali sebi po par primjeraka pa prodaju na Njuškalu da zarade, a mi koji smo uredno prednaručili i platili, sviramo k...u.

Nikad više SD....
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mene su zvali iz SD danas,isto prednarucio digitalu 18.09.
Kazu nece ih bit sigurno do kraja godine,sony ih nema...
Promjenio sam narudzbu u BR disc verziju uz nadoplatu,rekli su da bi moglo do bozica biti
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zvao danas Tele2. Pitao ih ima li nekakvih novosti možda o tome kada dolazi blu-ray verzija naručena 19.11. Odgovore mi da skinem Moj Tele2 aplikaciju i pogledam status narudžbe, naravno aplikaciju nisam skidao nego pogledao status preko njihove stranice i još se nije ništa nije promijenilo, jel možda nekom je?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Cijela ta prica je nejasna, pocevsi od toga "sony ih nema", pa nadalje....

 

Ok nema ih, desi se, no, onda su trebali limitirati prednarudzbe na ono sto u tom momentu stvarno IMAJU. Na dan kad su otvorili prednarudzbe, znali su koliko konzola imaju spremnih za isporuku. U tom momentu, plus dodatna 2-3 mjeseca prije release datea. 

 

Svaka proizvodnja, pa tako i sony, radi plan. Plan moze podbaciti, zbog nepredvidjenih okolnosti, vise sile ili nesto trece, no za 10-20%, ne moze za 90%, to si ni mala proizvodnja eksera nece dozvoliti, a kamoli jedan sony. 

 

Kao da izdaju limited edition od 1000 komada, a prime narudzbe za 4566 komada. Zasto im se to ne desi? Jednostavno, jer je kolicina limitirana, prema tome, ne moze se desiti da se proda niti jedna preko tog broja.

 

Kako je SD ovlasteni zastupnik, a ne lokalna piljarnica, cijela prica dodatno smrdi. Da netko iz korisnicke podrske nezna, to vjerujem. Da nitko u SD nezna, to ne vjerujem.

 

Ili je situacija dovoljno losa da bi neka "sluzbena" objava izazvala enormno povlacenje novaca i otkazivanje narudzbi, sto si oni ne zele dozvoliti, ili postoje neki visi ciljevi i motivi za ovo "nitko nista nezna"....vidjet cemo.

 

Jako je malo vjerovatno da sony ovlastenim distributerima za regije ili zemlje nije pruzio apsolutno nikakvu informaciju.

 

S druge strane, njuskalo je puno konzola. Od privatnih prodavaca preko raznih second hand trgovina, pojedine imaju i vise komada, cijena prava prilika. Vjerovatno bi neki teoreticar zavjera i od ovoga mogao sloziti odlicnu pricu. 

 

S trece strane, kada bi netko bas isao brojati koliko konzola je podjeljeno, dosao bi do poprilicnog broja, opet teoreticari zavjere bi ovdje nasli materijala zasto se dijeli sakom i kapom, svakome pa i njegovoj babi, a konzola nema ni za lijeka. 

 

I dalje nema pomoci, vec samo strpljenje i cekati da konzole ipak stignu, i pocme distribucija, no kako jos nisu podmirene ni sve prednarudzbe, situacija svakako nije bajna za nas koji smo narucili na release date.....

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 14:29 (Damir22).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dream0n kaže...
Mene su zvali iz SD danas,isto prednarucio digitalu 18.09.
Kazu nece ih bit sigurno do kraja godine,sony ih nema...
Promjenio sam narudzbu u BR disc verziju uz nadoplatu,rekli su da bi moglo do bozica biti

 Kako je procedura za to isla disi nadoplatio.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...

Cijela ta prica je nejasna, pocevsi od toga "sony ih nema", pa nadalje....

 

Ok nema ih, desi se, no, onda su trebali limitirati prednarudzbe na ono sto u tom momentu stvarno IMAJU. Na dan kad su otvorili prednarudzbe, znali su koliko konzola imaju spremnih za isporuku. U tom momentu, plus dodatna 2-3 mjeseca prije release datea. 

 

Svaka proizvodnja, pa tako i sony, radi plan. Plan moze podbaciti, zbog nepredvidjenih okolnosti, vise sile ili nesto trece, no za 10-20%, ne moze za 90%, to si ni mala proizvodnja eksera nece dozvoliti, a kamoli jedan sony. 

 

Kao da izdaju limited edition od 1000 komada, a prime narudzbe za 4566 komada. Zasto im se to ne desi? Jednostavno, jer je kolicina limitirana, prema tome, ne moze se desiti da se proda niti jedna preko tog broja.

 

Kako je SD ovlasteni zastupnik, a ne lokalna piljarnica, cijela prica dodatno smrdi. Da netko iz korisnicke podrske nezna, to vjerujem. Da nitko u SD nezna, to ne vjerujem.

 

Ili je situacija dovoljno losa da bi neka "sluzbena" objava izazvala enormno povlacenje novaca i otkazivanje narudzbi, sto si oni ne zele dozvoliti, ili postoje neki visi ciljevi i motivi za ovo "nitko nista nezna"....vidjet cemo.

 

Jako je malo vjerovatno da sony ovlastenim distributerima za regije ili zemlje nije pruzio apsolutno nikakvu informaciju.

 

S druge strane, njuskalo je puno konzola. Od privatnih prodavaca preko raznih second hand trgovina, pojedine imaju i vise komada, cijena prava prilika. Vjerovatno bi neki teoreticar zavjera i od ovoga mogao sloziti odlicnu pricu. 

 

S trece strane, kada bi netko bas isao brojati koliko konzola je podjeljeno, dosao bi do poprilicnog broja, opet teoreticari zavjere bi ovdje nasli materijala zasto se dijeli sakom i kapom, svakome pa i njegovoj babi, a konzola nema ni za lijeka. 

 

I dalje nema pomoci, vec samo strpljenje i cekati da konzole ipak stignu, i pocme distribucija, no kako jos nisu podmirene ni sve prednarudzbe, situacija svakako nije bajna za nas koji smo narucili na release date.....

 

 

 Blago rečeno lažu nam. Ako Amazon zna točan datum, kako to da onda naši ne znaju. Nismo mi veliko tržište kao Amazon.DE ali nas ima dosta kupaca. Ne vjerujem da bi nas Sony zanemario pa poslao kasnije ili nešto u tom smislu. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma ja vjerojatno čekam još tjedan dana i onda ako ne dođe odustajem.
Naručio sam 6.10.2020 BluRay verziju u SD.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 14:46 (icanic).
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice