PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.281
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Chronosus kaže...
nike098 kaže...
Nijemi jasno zasto ljudi uopce prednarucuju konzolu kad sve igre koje su izasle mozes igrat na ps4 osim dark souls mozes na ps3 😀. A da danas svi ganjaju fps 4k. Ja cu uzest konzolu kad budem mogao otic u ducan i odnit je sa sobom kuci pa makar to bilo 2023, a do tada ce valjda izac bar jedna igra samo za novu generaciju konzole.

 

Možeš, ali upgrade i na starim igrama je itekako osjetan. Sve igre se izvode značajno bolje, brže učitavaju. Kontroler je također značajan upgrade.. I to kažem kao netko tko je prešao s PS4 Pro, a mogu misliti koja je tek razlika onima koji pređu s base PS4.

 

Meni to konkretno znači da puno više igram nego što sam na četvorci jer od paljenja konzole do igranja prođe 10-15 sekundi, a i svi in game loadings su suludo kratki (ili u slučaju Spider Man Remastered nepostojeći). Rocket League koji nije dobio nikakvu optimizaciju za PS5 se učitava valjda 3 put brže nego prije. Sad u svakoj pauzici upalim malo da završim neki sidequest ili odigram jednu partiju RL-a.

Po meni se već zbog toga isplati, ali i grafički je razlika značajna. Drugačije je kada gledaš videe po internetu i kada igraš. 60fps modovi sami za sebe toliko poboljšavaju iskustvo igranja, a onda još kad dodaš ray tracing...

 

E da, i tek sad sam skužio koliko je PS4 Pro zapravo bio glasan. :)

 Ja sam još na PS3 :D

3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nema više live chat-a na SD,svinje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hahhaha, ubili smo ih!!
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Šta su rekli na live chatu?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Uvijek isto, obratite se u poslovnicu u kojoj se uplatili, ko papagaji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kakva glupost. Pa od kud bi to prodavači trebali znati!? Prebacivanje loptice. A ovi teleoperateri zgrću lovu. Mislim da im još niti jedan mobitel nije donio toliko pretplatnika. Ps5 zlatna koka, drži ga dok ide, a poslije toga tek narodu u dućane....

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...
Uvijek isto, obratite se u poslovnicu u kojoj se uplatili, ko papagaji.

 A kad pitaš u poslovnici, tvrde da ne znaju da samo "središnjica" ima uvid u listu i sl. Riba smrdi od glave, tako da bi rekao da je glavni problem što vodstvo firme nije smislilo jedinstvenu komunikaciju za službu za korisnike i djelatnike u dućanu kada ljudi pitaju.

 

Da su strogo zabranili špekulacije i rekli da se isključivo komunicira određeni period kada bi konzole trebale doći, do ovog cijelog sranja ne bi došlo. Ako je već došlo do kašnjenja u isporuci trebali su isti dan svima komunicirati novi datum a ne neke nazvati, druge ne zvati (npr. ja nisam primio nikakav poziv kao niti moj brat, oboje prednaručili isti dan).

 

Svaki agent u službi za korisnike ti da drugu informaciju, a u 3 dućana dobiješ 3 potpuno različite informacije. To je očiti dokaz da vodstvo firme nije dalo nikakvu jasnu komunikaciju nego su ofrlje komunicirali čak i svojim zaposlenicima i tako ih doveli u situaciju gdje moraju, ni krivi ni dužni, trpiti (opravdani) bijes nezadovoljnih kupaca.

 

Ovo je *ebena PR katastrofa kakvu si niti puno manji lanci ne bi smjeli dopustiti a kamoli Sancta Domenica. Ali kada si jedini uvoznik i sve ide preko tebe, konkurencije nema, boli te kita. Slatko se smiješ i brojiš pare.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Imao sam slično iskustvo 17.9. gdje sam na stranici Caseking naručio (ne prednaručio, već naručio tada već izdan proizvod) RTX 3080 za 797EUR. Iako sam stisnuo checkout u 15:01:27 (release je bio u 15:00 a stranica je stekala) te je narudžba prošla, informiran sam od strane Casekinga da ja nisam u redu za ovaj val isporuka, a bogami nemaju pojma niti kada ću biti. Na moje upite kada bih mogao dobiti grafičku karticu odgovoreno mi je da nemaju nikakve informacije, iako su pare već uzete. Par dana nakon toga stornirao sam narudžbu i za 8000kn kupio s Njuške. Izašlo me 1500kn više nego recimo u Linksu, ali barem je imam. Mislim da ćete vi nažalost svi morati napraviti sličnu stvar sa Sancta Sramoticom i HG Šrotom (kojima je po mom jednom i jedinom iskustvu s njima trebalo puna 3 tjedna da mi dostave monitor iz ZG) i okrenuti se scalperima na Njuškalu, jer cijene stvarno nisu toliko više. Bezobrazno je preprodavati ali nažalost to vam je jedino sigurno, inače boga pitaj kada će vam doći. Kao što je netko već spomenuo ranije, nestašica čipova čini ovu situaciju previše nepredvidljivom. Jedino što možete biti sretni je što vaša konzola barem ne služi nekom kretenu u maminom podrumu za cryptomining pa cijene na Njuškalu nisu astronomski visoke.

Moj PC  
0 4 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

Kakva glupost. Pa od kud bi to prodavači trebali znati!? Prebacivanje loptice. A ovi teleoperateri zgrću lovu. Mislim da im još niti jedan mobitel nije donio toliko pretplatnika. Ps5 zlatna koka, drži ga dok ide, a poslije toga tek narodu u dućane....

 Jel se kod njij plejka moze isto uzeti jednokratno?

 ili bas mora na 24 mj pretplatu ? 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
Cncrokaj kaže...
Uvijek isto, obratite se u poslovnicu u kojoj se uplatili, ko papagaji.

 A kad pitaš u poslovnici, tvrde da ne znaju da samo "središnjica" ima uvid u listu i sl. Riba smrdi od glave, tako da bi rekao da je glavni problem što vodstvo firme nije smislilo jedinstvenu komunikaciju za službu za korisnike i djelatnike u dućanu kada ljudi pitaju.

 

Da su strogo zabranili špekulacije i rekli da se isključivo komunicira određeni period kada bi konzole trebale doći, do ovog cijelog sranja ne bi došlo. Ako je već došlo do kašnjenja u isporuci trebali su isti dan svima komunicirati novi datum a ne neke nazvati, druge ne zvati (npr. ja nisam primio nikakav poziv kao niti moj brat, oboje prednaručili isti dan).

 

Svaki agent u službi za korisnike ti da drugu informaciju, a u 3 dućana dobiješ 3 potpuno različite informacije. To je očiti dokaz da vodstvo firme nije dalo nikakvu jasnu komunikaciju nego su ofrlje komunicirali čak i svojim zaposlenicima i tako ih doveli u situaciju gdje moraju, ni krivi ni dužni, trpiti (opravdani) bijes nezadovoljnih kupaca.

 

Ovo je *ebena PR katastrofa kakvu si niti puno manji lanci ne bi smjeli dopustiti a kamoli Sancta Domenica. Ali kada si jedini uvoznik i sve ide preko tebe, konkurencije nema, boli te kita. Slatko se smiješ i brojiš pare.

Pa baš se pitam zar je toliki problem da svatko od nas složi par rečenica i pošalje ih sonyu? Već kad pljujemo po očito nesposobnoj firmi ajmo ih pljuvati pred onima koji su im dali zastupstvo. Nema veze, neka ništa ne bude ali nikome nije svejedno kada ti se netko požali na nekoga kome si dao posao.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Leoni das auto kaže...

Kakva glupost. Pa od kud bi to prodavači trebali znati!? Prebacivanje loptice. A ovi teleoperateri zgrću lovu. Mislim da im još niti jedan mobitel nije donio toliko pretplatnika. Ps5 zlatna koka, drži ga dok ide, a poslije toga tek narodu u dućane....

 Jel se kod njij plejka moze isto uzeti jednokratno?

 ili bas mora na 24 mj pretplatu ? 

 Možeš platit jednokratno, ps5 jel, ali samo uz novi ugovor ili produženje. Ne može se kupiti samo uređaj. To i je poanta. Dobiti što više klijenata na 24 mjeseca...

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
bloodborne kaže...
Leoni das auto kaže...

Kakva glupost. Pa od kud bi to prodavači trebali znati!? Prebacivanje loptice. A ovi teleoperateri zgrću lovu. Mislim da im još niti jedan mobitel nije donio toliko pretplatnika. Ps5 zlatna koka, drži ga dok ide, a poslije toga tek narodu u dućane....

 Jel se kod njij plejka moze isto uzeti jednokratno?

 ili bas mora na 24 mj pretplatu ? 

 Možeš platit jednokratno, ps5 jel, ali samo uz novi ugovor ili produženje. Ne može se kupiti samo uređaj. To i je poanta. Dobiti što više klijenata na 24 mjeseca...

 hmm, pa imam u stanu bnet koji ce mi svaki podstanar i nakon sadasnjih i dalje htjeti koristiti.
 tehnički bi mogao produžiti internet, ništa drugo me ne zanima. jedino je pitanje da li je to izvedivo
 tako kako sam si ja zamislio uz to da plejka dode unutar tih par dana kako su i dosad isporucivali.
 jedino pod ta dva "uvjeta" bi pristao na produljenje ugovora za internet. i naravno nista dodatno
 samo net. morat cu ja njih nazvat, da ne ispadne da sam se predbiljezio za k.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Moglo se uzet i bez ugovara u telemachu samo cijena nije bila 4500 nego 5300 negdje čini mi se na slici su 2 gamepada i 2 igrice spiderman i još jedna
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...

Pa baš se pitam zar je toliki problem da svatko od nas složi par rečenica i pošalje ih sonyu? Već kad pljujemo po očito nesposobnoj firmi ajmo ih pljuvati pred onima koji su im dali zastupstvo. Nema veze, neka ništa ne bude ali nikome nije svejedno kada ti se netko požali na nekoga kome si dao posao.

 Da ti iskreno kažem movie, niti će itko brže dobiti konzolu zbog toga niti će Sony otkazati njima ugovor jer će dobiti ovakvu prijavu.

 

Ako pogledaš malo po netu, nije SD jedini dućan sa ovakvim gafovima, bilo je toga po Europi i USA koliko hoćeš, pogotovo oko launcha. I vjerojatno je nekome već palo napamet pisati Sonyu, no sumnjam da su ovi otkazali ikakav ugovor.

 

Naravno, ako želiš, možeš ali možda trošiš vrijeme i živce na nešto što neće polučiti nikakav rezultat. Da se razumijemo, jesam ja za borbu, ali ne sa vjetrenjačama.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...
movie kaže...

Pa baš se pitam zar je toliki problem da svatko od nas složi par rečenica i pošalje ih sonyu? Već kad pljujemo po očito nesposobnoj firmi ajmo ih pljuvati pred onima koji su im dali zastupstvo. Nema veze, neka ništa ne bude ali nikome nije svejedno kada ti se netko požali na nekoga kome si dao posao.

 Da ti iskreno kažem movie, niti će itko brže dobiti konzolu zbog toga niti će Sony otkazati njima ugovor jer će dobiti ovakvu prijavu.

 upravo to jer je sony preduzeće poznato po "vrhunskim" poslovnim odlukama.
 da imam para ko elon musk firme poput sony-a bi kupio i uništio do temelja.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Leoni das auto kaže...
bloodborne kaže...
Leoni das auto kaže...

Kakva glupost. Pa od kud bi to prodavači trebali znati!? Prebacivanje loptice. A ovi teleoperateri zgrću lovu. Mislim da im još niti jedan mobitel nije donio toliko pretplatnika. Ps5 zlatna koka, drži ga dok ide, a poslije toga tek narodu u dućane....

 Jel se kod njij plejka moze isto uzeti jednokratno?

 ili bas mora na 24 mj pretplatu ? 

 Možeš platit jednokratno, ps5 jel, ali samo uz novi ugovor ili produženje. Ne može se kupiti samo uređaj. To i je poanta. Dobiti što više klijenata na 24 mjeseca...

 hmm, pa imam u stanu bnet koji ce mi svaki podstanar i nakon sadasnjih i dalje htjeti koristiti.
 tehnički bi mogao produžiti internet, ništa drugo me ne zanima. jedino je pitanje da li je to izvedivo
 tako kako sam si ja zamislio uz to da plejka dode unutar tih par dana kako su i dosad isporucivali.
 jedino pod ta dva "uvjeta" bi pristao na produljenje ugovora za internet. i naravno nista dodatno
 samo net. morat cu ja njih nazvat, da ne ispadne da sam se predbiljezio za k.

 Upravo na to i ciljaju. Nezadovoljstvo čekanjem konzole u poslovnici ili nemogućnost kupovine zbog nedostatka zaliha vodi do novi klijenata teleoperaterima. Ako se poslovanje operaterima isplati i nadalje mi bi mogli lagano idući mjesec dobiti novu informaciju da će zalihe za narudžbe kasniti još duže.

15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Uhvatili ste se operatera, a najjače od svega što se ne može niti kod njih kupiti već mjesec dana, gledam doslovno svaki dan jer gledam preko njih uzeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Joj ne znam što ste tako naivni. Nema ih u cijelom svijetu, svaki dan mi dolazi feed da se može pratiti restock na walmart, best buy, amazon... da bi se lakše došlo do vlastite konzole.

 

Što se tiče RH, dobili smo u prvom valu svi koji smo prednaručili odmah 16.09.2020. Poslije toga su dobivali sretni pojedinci i preko teleoperatera. Morate shvatiti da kad teleoperater naruči 3000 komada sigurno ima prednost jer će i za Božić 2021. naručiti 3000 komada, a vi ste tu jednu konzolu kupili direktno od njih sada i možda će se dio vas odlučiti na "pro" model za koju godinu, ali večina je "mirna" dok trenutna ne krepa ili izađe ps6, štogod dođe prije.

 

Naravno da svatko pametan proda odmah koliko ima operateru.

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Rhodin kaže...

Joj ne znam što ste tako naivni. Nema ih u cijelom svijetu, svaki dan mi dolazi feed da se može pratiti restock na walmart, best buy, amazon... da bi se lakše došlo do vlastite konzole.

 

Što se tiče RH, dobili smo u prvom valu svi koji smo prednaručili odmah 16.09.2020. Poslije toga su dobivali sretni pojedinci i preko teleoperatera. Morate shvatiti da kad teleoperater naruči 3000 komada sigurno ima prednost jer će i za Božić 2021. naručiti 3000 komada, a vi ste tu jednu konzolu kupili direktno od njih sada i možda će se dio vas odlučiti na "pro" model za koju godinu, ali večina je "mirna" dok trenutna ne krepa ili izađe ps6, štogod dođe prije.

 

Naravno da svatko pametan proda odmah koliko ima operateru.

Nemam ja ništa protiv prodaje teleoperaterima ali imam kada pojedincu uzmu kompletan iznos i kažu mu da konzola dolazi za mjesec dana i onda ga zavlače mjesec za mjesec. Budi korektan i reci da konzola dolazi za 3 mjeseca pa neka kupi tko želi. Laganje i obmanjivanje nemaju smisla niti su prihvatljivi s poslovne strane. Od kupca ne možeš raditi budalu.

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zašto bi dao kompletan iznos ?

Ja sam ostavio 500kn...
Svugdje je nestašica konzola, krivi su proizvođači čipova...stanje će sa vremenom biti samo gore...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
Rhodin kaže...

Joj ne znam što ste tako naivni. Nema ih u cijelom svijetu, svaki dan mi dolazi feed da se može pratiti restock na walmart, best buy, amazon... da bi se lakše došlo do vlastite konzole.

 

Što se tiče RH, dobili smo u prvom valu svi koji smo prednaručili odmah 16.09.2020. Poslije toga su dobivali sretni pojedinci i preko teleoperatera. Morate shvatiti da kad teleoperater naruči 3000 komada sigurno ima prednost jer će i za Božić 2021. naručiti 3000 komada, a vi ste tu jednu konzolu kupili direktno od njih sada i možda će se dio vas odlučiti na "pro" model za koju godinu, ali večina je "mirna" dok trenutna ne krepa ili izađe ps6, štogod dođe prije.

 

Naravno da svatko pametan proda odmah koliko ima operateru.

Nemam ja ništa protiv prodaje teleoperaterima ali imam kada pojedincu uzmu kompletan iznos i kažu mu da konzola dolazi za mjesec dana i onda ga zavlače mjesec za mjesec. Budi korektan i reci da konzola dolazi za 3 mjeseca pa neka kupi tko želi. Laganje i obmanjivanje nemaju smisla niti su prihvatljivi s poslovne strane. Od kupca ne možeš raditi budalu.

Osoba za pultom / osoba koja ti odgovara na mailove vjerojatno ni nema tocnu informaciju kada ce doci pa ti lupa vremenski okvir da te smiri vise nego ista drugo. Osobe koje znaju takve informacije su iz nabave i oni nemaju interakciju s kupcima. Gle, ja totalno kuzim vasu frustraciju, nije ni meni svejedno jer i ja bi kupio PS5. I kuzim da ste ljuti, i ja bi bio. Ali ovo nije sve jedna velika urota kako bi vas natjerala da kupite sve od teleoperatera. Znam jer sam za jednog radio do kraja prosle godine pa je bila ista ovakva situacija jednom kad se inicijalna kolicina prodala. HT i A1 imaju po 10 komada jednom u 3 mjeseca, Telemach također. Meni to ne izgleda kao da bas cvatu. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mkexx kaže...

Zašto bi dao kompletan iznos ?

Ja sam ostavio 500kn...
Svugdje je nestašica konzola, krivi su proizvođači čipova...stanje će sa vremenom biti samo gore...

 Ajde ne pričaj gluposti, nedostatak čipova, to je kao da kažeš nedostatak maski za pokrit lice, bilo ih je prvih mjesec dana nedostatak jer su ljudi kupovali po 20 kutija pa na njuškalu preprodavali, šta sad ako je "nevidljivi izmišljeni virus" kojim se manipulira ljudska glava i nameče im se da se moraju cijepiti ili će umrijeti kako bi se pobralo što više novaca sada predstavlja nekom problem da proizvodi tranzistore, kondenzatore, zavojnice i ostala sranja, totalna glupost. Sve rade planski pa tako i to da je nestašica svega u svijetu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...
mkexx kaže...

Zašto bi dao kompletan iznos ?

Ja sam ostavio 500kn...
Svugdje je nestašica konzola, krivi su proizvođači čipova...stanje će sa vremenom biti samo gore...

 Ajde ne pričaj gluposti, nedostatak čipova, to je kao da kažeš nedostatak maski za pokrit lice, bilo ih je prvih mjesec dana nedostatak jer su ljudi kupovali po 20 kutija pa na njuškalu preprodavali, šta sad ako je "nevidljivi izmišljeni virus" kojim se manipulira ljudska glava i nameče im se da se moraju cijepiti ili će umrijeti kako bi se pobralo što više novaca sada predstavlja nekom problem da proizvodi tranzistore, kondenzatore, zavojnice i ostala sranja, totalna glupost. Sve rade planski pa tako i to da je nestašica svega u svijetu.

Tako je. Pametnom dosta!

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
I mene prodavac u SD Rijeka nagovarao da uplatim cijelokupan iznos a ja sam mu lijepo rekao kad dođe ps5 onda cete dobiti ostatak
nije mu bas bilo pravo ali eto
na kraju je dobro ispalo

Ako ga kupim negdje drugdje sa ovih 500 kn pologa cu si kupiti dodatni kontroler
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...
mkexx kaže...

Zašto bi dao kompletan iznos ?

Ja sam ostavio 500kn...
Svugdje je nestašica konzola, krivi su proizvođači čipova...stanje će sa vremenom biti samo gore...

 Ajde ne pričaj gluposti, nedostatak čipova, to je kao da kažeš nedostatak maski za pokrit lice, bilo ih je prvih mjesec dana nedostatak jer su ljudi kupovali po 20 kutija pa na njuškalu preprodavali, šta sad ako je "nevidljivi izmišljeni virus" kojim se manipulira ljudska glava i nameče im se da se moraju cijepiti ili će umrijeti kako bi se pobralo što više novaca sada predstavlja nekom problem da proizvodi tranzistore, kondenzatore, zavojnice i ostala sranja, totalna glupost. Sve rade planski pa tako i to da je nestašica svega u svijetu.

Eto, ljudi nisu kupovali po 20 auti ali došlo je do jednakog kolapsa.

 

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/proizvodaci-automobila-gase-proizvodnju-zbog-nestasice-cipova-njemacka-zatrazila-pomoc-od-tajvana-20210125

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...
mkexx kaže...

Zašto bi dao kompletan iznos ?

Ja sam ostavio 500kn...
Svugdje je nestašica konzola, krivi su proizvođači čipova...stanje će sa vremenom biti samo gore...

 Ajde ne pričaj gluposti, nedostatak čipova, to je kao da kažeš nedostatak maski za pokrit lice, bilo ih je prvih mjesec dana nedostatak jer su ljudi kupovali po 20 kutija pa na njuškalu preprodavali, šta sad ako je "nevidljivi izmišljeni virus" kojim se manipulira ljudska glava i nameče im se da se moraju cijepiti ili će umrijeti kako bi se pobralo što više novaca sada predstavlja nekom problem da proizvodi tranzistore, kondenzatore, zavojnice i ostala sranja, totalna glupost. Sve rade planski pa tako i to da je nestašica svega u svijetu.

Pametnome dosta!


11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zanimljivo, čovjek napiše nešto pametno i onda se nađu pametniji koji pišu "pametnom dosta". Pa normalno, kinezi pustili virus sa ciljem da uspore globalno gospodarstvo, za njih će biti čipova ali za EU i US neće, gotovo sigurno. Uplatio ti 500kn, 3850kn ili 5000kn imat ćeš pravo na povrat novca ukoliko ti se konzola ne isporuči u roku koji je naveden na računu u mojem slučaju je to 01.05.2021. godine. Obzirom na ponudu i potražnju, uplatio ti na 10 različitih lokacija puni iznos od 3850kn za konzolu od jednom pa čekao i na svakom mjestu dobio u drugo vrijeme, uvijek ćeš ju moći prodati za 3850kn isti dan bilo kome na forumu tako da ne vidim ništa sporno u tome kako tko plaća. Poanta priče je da trgovci krivo informiraju kupce i lažu im, znači nije problem u nedostatku čipova ili konzola već je problem u tome što trgovci lažu ljude koji su prednaručili i koji čekaju krajnji proizvod. J... se meni dobio ja konzolu sljedeći tjedan ili u kolovozu ako mi u trgovini kažu da će isporuka biti ipak 25.08. a ne krajem ožujka ili početkom travnja.. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2021 17:51 (donzega).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo tako, čemu laganje, recite nema niš do 5,6 mjeseca pa tko voli nek izvoli.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vidiš, ja sam naručio konzolu 23.02. i meni su u startu napisali da mi ponuda vrijedi 311 dana ili do 31.12.2021. godine. I kao što sam rekao već tada su mi rekli da se ne nadam konzoli prije petog mjeseca dok su nekima pričali da će naručeno u drugom mjesecu isporučiti u trećem, pa onda u četvrtom i sada na kraju u petom mjesecu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
I ja sam naručio 23.2, ali meni piše da vrijedi 62 dana, i da će isporuka biti vjerojatno krajem trećeg mjeseca.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2021 19:23 (Cncrokaj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice