PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.618
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Point-X kaže...
Filox kaže...
Point-X kaže...

Ne laže, vidio slike. zato mi nije jasno, kako?

Zašto TD, što sam krivo rekao?

 

 Cura ga je šarmirala. Ti nisi tako lijep, očito.

 

Live long and prosper.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Filox kaže...
Point-X kaže...
Filox kaže...
Point-X kaže...

Ne laže, vidio slike. zato mi nije jasno, kako?

Zašto TD, što sam krivo rekao?

 Cura ga je šarmirala. Ti nisi tako lijep, očito.

 

Hahaha, svašta je moguće.

Nije da mi se baš zavodi prodavače za šaku PlayStationa 5.

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Point-X kaže...

Hahaha, svašta je moguće.

Nije da mi se baš zavodi prodavače za šaku PlayStationa 5.

 Eto ga, i zato ti nemaš PS5, a cura ga ima i njen sin doma sad igra igrice, a ti ne.

 

Live long and prosper.
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Znači to je to, dve ,tri konzole po poslovnici.
A onda bu opet pozivi sorry, al bude siguno u šestom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Također naručio konzolu 22.2 u SD Zadar i ništa do sada. Platio samo 500kn kaucije. Zvao pa rekli da ce kroz peti mjesec možda biti.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 18:54 (Brenky).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zadnja informacija, sada su došle jako malo količine, te se očekuje kroz peti mjesec veća pošiljka, isključivo se čeka Sony.

Nitko nemože dobiti konzolu prije nekoga, pa taman bio zaposlenik, idu isključivo kronološki, bez obzira na polog.

 
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mkexx kaže...

Zadnja informacija, sada su došle jako malo količine, te se očekuje kroz peti mjesec veća pošiljka, isključivo se čeka Sony.

Nitko nemože dobiti konzolu prije nekoga, pa taman bio zaposlenik, idu isključivo kronološki, bez obzira na polog.

 Ma to je to.

 

Svi smo se iznenadili i ponadali da je to ta velika pošiljka koja se čeka u 5. mjesecu ali očito je ovo neki sitniš. Prava stvar će vjerojatno biti kroz tjedan-dva.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mkexx kaže...

Zadnja informacija, sada su došle jako malo količine, te se očekuje kroz peti mjesec veća pošiljka, isključivo se čeka Sony.

Nitko nemože dobiti konzolu prije nekoga, pa taman bio zaposlenik, idu isključivo kronološki, bez obzira na polog.

 Da ne zivim u Hrvatskoj jos bi i povjerovao, ovako tesko.

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Hodam danas po gradu i ispred lokalnog ducana djecijim igrackama osvane reklama ''Prednarudzba PS5 + 2 Igre''. Neda mi vrag mira, idem ja unutra pitat o cemu se radi. Nadem tamo zaposlenika i kaze on meni da zaprimaju prednarudzbe ali da ne znaju kada je tocan datum dostave. Malo caskamo i pita me lijepo da li da me zapise. Ja automatski kazem da moze. Na to on lista po papirima i ja vidim cijenu od 5999kn. Pitam ga, jel to ozbiljno cijena od 6 soma kuna. Odgovor, da... da... ali to je zbog dvije igre. Znam da nije on kriv, al skoro ga ja poslao u 3PM zajedno sa te dvije igre i 6000kn, da sam htio da me oderu otisel bi na njuskalo.

 

Dakle, svima je SD glavni ''izvor'' konzola. Kako ce sad tako jedan lokalni shop izaci na kraju sa ''prednarudzbama'' i ovom cijenom ako velika vecina vas ovdje, ukljucujuci i mene ceka svoju konzolu vec 100g. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SimeKZ kaže...

Hodam danas po gradu i ispred lokalnog ducana djecijim igrackama osvane reklama ''Prednarudzba PS5 + 2 Igre''. Neda mi vrag mira, idem ja unutra pitat o cemu se radi. Nadem tamo zaposlenika i kaze on meni da zaprimaju prednarudzbe ali da ne znaju kada je tocan datum dostave. Malo caskamo i pita me lijepo da li da me zapise. Ja automatski kazem da moze. Na to on lista po papirima i ja vidim cijenu od 5999kn. Pitam ga, jel to ozbiljno cijena od 6 soma kuna. Odgovor, da... da... ali to je zbog dvije igre. Znam da nije on kriv, al skoro ga ja poslao u 3PM zajedno sa te dvije igre i 6000kn, da sam htio da me oderu otisel bi na njuskalo.

 

Dakle, svima je SD glavni ''izvor'' konzola. Kako ce sad tako jedan lokalni shop izaci na kraju sa ''prednarudzbama'' i ovom cijenom ako velika vecina vas ovdje, ukljucujuci i mene ceka svoju konzolu vec 100g. 

 Mislim da po sili zakona tebi kupac ne bi smjeo prodati pod "silom" konzolu sa 2 igre koje nisu dio tog bundle packa službeno. Znači Tebe oni ne mogu obvezati da ti kupiš konzolu + 2 igre koje su odvojene, ako to rade, ja bi ih išao prijaviti inspektoratu a i onda dalje ovlaštenom uvozniku za RH pa isto tako i na više instance, jer to je besmisleno, konzola nema, igri imaju na lageru i sada jedini način da se riješe smeća je da te natjeraju da im platiš igru 1000kn po komadu, tko tu koga j.

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Najace sto jos oglasavaju prednarudzba pola godine nakon sto je konzola izasla, ali ovo je u pravu kolega, zna se sta je bundle, to sto oni sada forsiraju da kupis igre jer ih imaju na lageru i to po paprenoj cijeni je cisti lopovluk

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sjećam se kada sam kupovao PS4, doslovno bio je lunch day, došetao sam se u poslovnicu SD, pitao dali imaju PS4 na lageru, veli prodavač imamo i još uz to imamo i besplatno igru koju Sony poklanja uz konzolu bila je onaj Infamous ili šta već, nisam ju nikad ni ubacio u PS4 već sam ju poklonio iako ju nisam htjeo niti uzeti jer nije tip igre a i nije imala original kutiju već kao demo primjerak ali kompletna igra, sad ti prodaju maglu da imaju bundlove koje oni sami slažu, po meni je to onak, ne bi se volio pravit pametan ali da se nađem u situaciji da nisam prije 3 mjeseca napravio preorder bi iskreno kontaktirao mingo i postavio im pitanje pa bi isto tako slao i službeno žalbu Sony-u pa neka se očituju. Realno 3850kn je ok ali kad pogledaš da želiš kupit PS4 i onda ti npr uvale 2 igre i naplate karikiram 4999kn a ne da ih nećeš igrati već ih ne možeš ni prodati nema apsolutno nekog smisla, ja kao osoba koja igra doslovno Gran Turismo i na PS3 Box ne da neće igrati Spidermana i takve igre već ono :D da je npr MGS išao ili GOW kao ekskluziva ili recimo Gran Turismo novi mislim da se nitko ne bi žalio ali kad te ovako sa Spidermanom je... a prodaje se po 200kn novi na njuškalu i Facebooku je stvarno žalosno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 22:40 (donzega).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neznam postoji li neki zakon koji trgovcu brani da uzme sva, tri ili vise proizvoda, slozi ih u neki paket, i ponudi po zajednickoj cijeni.

Kao npr burek+jogurt, cevapi+pomfrit+coca cola....

Tacke, vrtne skare i rukavice..... Princip je isti.

Pa zasto xy trgovina nebi ponudila konzolu+2igre+always uloske po zajednickoj cijeni?

A cijena...slobodno trziste, i dok se namjerni dumping jos moze smatrati protuzakonitim, krajnju cijenu formira prodavac i nema limita koliko visoka ona moze biti.

Kao da netko ide prijaviti benzinsku jer prodaje coca colu po 25kn umjesto po 14 koliko je u svim trgovinama.....

Tko zeli i kome odgovara, kupit ce, drugi ce produziti dalje.

Naravno, ako je placen predujam za samu konzolu, onda nije u redu mjenjati uvjete i traziti ljude da nadoplacuju, ali ponuditi od nule neki bundle koji nije offical, sumnjam da je to protuzakonito.

Bilo bi da je cijena fixna za sve prodavace, kao sto npr drzava formira cijenu cigareta i svugdje moraju kostati jednako.....sve ostalo je slobodno trziste....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 22:42 (Damir22).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja vjerujem da je odluka o tim igricama s konzolama ipak na razini Sonya, cisto da ih 'prodaju' vise...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Ja vjerujem da je odluka o tim igricama s konzolama ipak na razini Sonya, cisto da ih 'prodaju' vise...

Mislim da je netko pisao prije da sluzbeni bundle obicno dolazi u kutiji koja ima isprintanu tematiku te igre. Treba baciti oko na prodaju u USA, ako tamo nema tih bundleova onda se zna da naši to guraju.

5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bio sam danas u Sancta Domenici i čuo dvije zanimljive informacije od prodavača. Prva je da će prednost imati ljudi koji su kupili od njih (jer su dobavljač naravno), znači mi koji smo u ostalim trgovinama uzeli se možemo lagano j***t. Zar ne bi SD kao dobavljač bio dužan isporučiti konzole ostalim trgovinama koje su primale određen broj narudžbi? (Smijem sanjati zar ne...  )

 

Druga stvar koju mi je lik rekao je da ako sad naručim da sigurno neću dobiti prije 8. mjeseca. Kao da lik ima pogled u budućnost i zna da Sony neće možda poslat dovoljno konzola u nekom trenutku... smrdi mi tu nešto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...
Neznam postoji li neki zakon koji trgovcu brani da uzme sva, tri ili vise proizvoda, slozi ih u neki paket, i ponudi po zajednickoj cijeni.

Kao npr burek+jogurt, cevapi+pomfrit+coca cola....

Tacke, vrtne skare i rukavice..... Princip je isti.

Pa zasto xy trgovina nebi ponudila konzolu+2igre+always uloske po zajednickoj cijeni?

A cijena...slobodno trziste, i dok se namjerni dumping jos moze smatrati protuzakonitim, krajnju cijenu formira prodavac i nema limita koliko visoka ona moze biti.

Kao da netko ide prijaviti benzinsku jer prodaje coca colu po 25kn umjesto po 14 koliko je u svim trgovinama.....

Tko zeli i kome odgovara, kupit ce, drugi ce produziti dalje.

Naravno, ako je placen predujam za samu konzolu, onda nije u redu mjenjati uvjete i traziti ljude da nadoplacuju, ali ponuditi od nule neki bundle koji nije offical, sumnjam da je to protuzakonito.

Bilo bi da je cijena fixna za sve prodavace, kao sto npr drzava formira cijenu cigareta i svugdje moraju kostati jednako.....sve ostalo je slobodno trziste....

 Prijatelju moj ako ja zelim uz burek sok od jabuke da lakse proljev dobim necu htjeti bundle sa jogurtom, znaci mora postojati mogucnost da se kupi samo konzola, evo ti primjer ja zelim PS5 sa diskom jer cu gledati bluray filmove i ne zanimaju me igre, znaci moram kupit 2 igre i doplatit 1000kn? Nema smisla, netko ce napisati pa kupi bluray multimediju e pa hocu bas PS5 jer mogu, mislim da to tako ne bi smjelo ici ako vec i da to mora bit onda ful snizeno. A bundle i ne bundle ispod su slike.

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Iskreno ne vjerujem da Sony forsira ikakve bundleove, kako je već rečeno, pravi bundle ima grafiku na kutiji koja odražava dodatni sadržaj. Rekao bih prije da su ljudi svjesni da ima onaj PS5 collection pa da se ne moraju baš pretrgati kupovati igre pa SD i njima slični forsiraju kupnju preskupih, neoficijelnih "bundleova" jer znaju da su ljudi očajni za PS5, pa će progutati i takva s*anja samo da se domognu konzole.

 

Ruku na srce, igre kod nas koštaju 600 kuna što je suludo za HR standard. Ovakvo forsanje je valjda jedini način da prodaju igre koje se vjerojatno na Njuškalu već mogu za manje pare kupiti. Da ne spominjem koliko je jeftinije za one koji kupuju preko US accounta.

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

da mislim da je taj bundle samo izlika da uberu još više love.
kao što je kolega naveo kad nešto dolazi u bundle-u
drugačija je kutija, a nerijetko i sama konzola.

a falš bundle ćemo ovdje prepoznati po samom cd-u
tj kutiji na igrama koje dolaze u bundle paketu sa konzolom
piše "not to be sold separately". tako da je meni od starta
bilo jasno da je to sve obićna muljaža, a igre su samo
naknadno od strane prodavača ubaćene u kutiju.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kad vidim koliko se čeka na novu plejku sve mi se manje kupuje istu. Na početku sam bio nabrijan na nju, kao prva konzola koju bi kupio, ali nekako mi je sve to splasnulo.

 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nitko ne komentira bundle koji je bio u ponudi ps5 digital + controler. Za one koje ciljaju na digital ovo i nije tako loše...ako treba za povremeno zaigrat u dvoje neku igricu ili ako ti glavni kontroler počne driftat odmah imaš drugi...

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Nitko ne komentira bundle koji je bio u ponudi ps5 digital + controler. Za one koje ciljaju na digital ovo i nije tako loše...ako treba za povremeno zaigrat u dvoje neku igricu ili ako ti glavni kontroler počne driftat odmah imaš drugi...

 Nažalost kada uzmem u obzir da je početak generacije i cijene barem na našem store-u
 DE verzija mi ispada totalno neisplatljiva. tih 100 eura niža cijena za konzolu
 se prelomi kasnije kupnjom igara na store-u.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Nitko ne komentira bundle koji je bio u ponudi ps5 digital + controler. Za one koje ciljaju na digital ovo i nije tako loše...ako treba za povremeno zaigrat u dvoje neku igricu ili ako ti glavni kontroler počne driftat odmah imaš drugi...

To je bilo jako kratko vrijeme u ponudi, znam da sam slao mail valjda dan nakon što je netko na forumu napisao da je moguće naručiti i nije više bilo.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Nitko ne komentira bundle koji je bio u ponudi ps5 digital + controler. Za one koje ciljaju na digital ovo i nije tako loše...ako treba za povremeno zaigrat u dvoje neku igricu ili ako ti glavni kontroler počne driftat odmah imaš drugi...

 To je sasvim ok jer ce kontroler bit na cijeni, ak je u ducanu 599 ili 549, dobit ces 450-500 bez jebemti.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Imam neugodno iskustvo za podjeliti. Uskoro mi ističe A1 ugovor i zvao me operater za produženje. Nakon što više nema SK na A1 i ne mogu gledat englesku ligu mislio sam promjeniti operatera za tv. Jedino što me zanima u A1 je eventualno internet. Međutim operater mi je ponudio ok ponudu i pristao sam na to uz uvjet kupnje konzole, na što smo se i dogovorili, iako mi to ne odgovara, ali klinci me dave za PS5, pa ajde. Kada smo došli do konačnog dogovora (naćin plaćanja konzole) operater se na trenutak isključio i vratio nazad sa informacijom da "pošto je PS5 tražena roba moram uz to sve uzeti i mobilnu tarifu za 150 kn. Znači iznuđivanje na temelju "tražene robe", na što sam odmah odustao od svega. Znači već su praktički imali klijenta u rukama na još 2 god, ali im je draže izgubiti klijenta u potpunosti zbog dodatne pretplate jer je konzola "tražena roba". Gori su od skalpera. Totalno razočaranje. Tako da imam dvije informacije: prva je da A1 ima zalihe konzola, a druga je da budete spremni na guženje.... Puno mi lakše sada pada čekanje konzole u sd-u.

 
7 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

Imam neugodno iskustvo za podjeliti. Uskoro mi ističe A1 ugovor i zvao me operater za produženje. Nakon što više nema SK na A1 i ne mogu gledat englesku ligu mislio sam promjeniti operatera za tv. Jedino što me zanima u A1 je eventualno internet. Međutim operater mi je ponudio ok ponudu i pristao sam na to uz uvjet kupnje konzole, na što smo se i dogovorili, iako mi to ne odgovara, ali klinci me dave za PS5, pa ajde. Kada smo došli do konačnog dogovora (naćin plaćanja konzole) operater se na trenutak isključio i vratio nazad sa informacijom da "pošto je PS5 tražena roba moram uz to sve uzeti i mobilnu tarifu za 150 kn. Znači iznuđivanje na temelju "tražene robe", na što sam odmah odustao od svega. Znači već su praktički imali klijenta u rukama na još 2 god, ali im je draže izgubiti klijenta u potpunosti zbog dodatne pretplate jer je konzola "tražena roba". Gori su od skalpera. Totalno razočaranje. Tako da imam dvije informacije: prva je da A1 ima zalihe konzola, a druga je da budete spremni na guženje.... Puno mi lakše sada pada čekanje konzole u sd-u.

Dode operater, kešira generalnom zastupniku i svi sretni. Samo dokaz kolko pumpaju one gluposti sa supervodicima i ostalim sranjima kako konzola nema.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lik na forum.hr napisao da je prošlu srijedu 28. bio u SE-Marku i naručio konzolu bez kapare i rekli su mu da je isporuka ovaj ili idući mjesec.

Danas ga zvali da može pokupit konzolu.

Lijepa naša puna pljačkaša
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
Lik na forum.hr napisao da je prošlu srijedu 28. bio u SE-Marku i naručio konzolu bez kapare i rekli su mu da je isporuka ovaj ili idući mjesec.

Danas ga zvali da može pokupit konzolu.

Lijepa naša puna pljačkaša

 Ne mora bit istina, internet je pun ljudi koji žele ispast cool, pa pišu gluposti.

Live long and prosper.
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
Lik na forum.hr napisao da je prošlu srijedu 28. bio u SE-Marku i naručio konzolu bez kapare i rekli su mu da je isporuka ovaj ili idući mjesec.

Danas ga zvali da može pokupit konzolu.

Lijepa naša puna pljačkaša

 ono što sam ja primjetio kolega jest to da je svima tima
 koji "preko reda" dobivaju konzole začudo teško poslikat
 račun i samo prekrit osobne podatke koje nitko osim

 vlasnika ne mora znati. tako da nažalost slabo vjerujem
 takvima.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ulysses182 kaže...

 

Druga stvar koju mi je lik rekao je da ako sad naručim da sigurno neću dobiti prije 8. mjeseca. Kao da lik ima pogled u budućnost i zna da Sony neće možda poslat dovoljno konzola u nekom trenutku... smrdi mi tu nešto.

Ja sam prednaručio prije mjesec dana (prije Uskrsa), pa mi je rečeno u 7. mjesecu. Očito dodaju 3 mjeseca od trenutka prednarudžbe, pa što bude. 

 

Leoni das auto kaže...

Imam neugodno iskustvo za podjeliti. Uskoro mi ističe A1 ugovor i zvao me operater za produženje. Nakon što više nema SK na A1 i ne mogu gledat englesku ligu mislio sam promjeniti operatera za tv. Jedino što me zanima u A1 je eventualno internet. Međutim operater mi je ponudio ok ponudu i pristao sam na to uz uvjet kupnje konzole, na što smo se i dogovorili, iako mi to ne odgovara, ali klinci me dave za PS5, pa ajde. Kada smo došli do konačnog dogovora (naćin plaćanja konzole) operater se na trenutak isključio i vratio nazad sa informacijom da "pošto je PS5 tražena roba moram uz to sve uzeti i mobilnu tarifu za 150 kn. Znači iznuđivanje na temelju "tražene robe", na što sam odmah odustao od svega. Znači već su praktički imali klijenta u rukama na još 2 god, ali im je draže izgubiti klijenta u potpunosti zbog dodatne pretplate jer je konzola "tražena roba". Gori su od skalpera. Totalno razočaranje. Tako da imam dvije informacije: prva je da A1 ima zalihe konzola, a druga je da budete spremni na guženje.... Puno mi lakše sada pada čekanje konzole u sd-u.

 Zato sam odustao od prednarudžbe kod HT-a. Vezana trgovina. Nekome će to odgovarati i to je ok.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice