PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.648
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zar nije to odavno rijeseno, nitko vise ni ne spominje taj brod... oni su se sad to sjetili iskoristiti kao izliku?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo odgovora hahahaha.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pokusavala sam bas zvat SD u Rijeci jos prije, ista stvar. Nazvala sam onda SD centralu u Zagrebu i rekla mi zenska bas jako ljubazno kako ona nema tocne info i da je najbolje da nazovem SD gdje je uzeta konzola... nazvala sam opet neki dan al onda sam dobila neku nadrkanu žensku koja je bila jako nadobudna i bezobrazna i lijepo me odjebala
posro_ kaže...

Evo upravo sam zvao arena park sancta domenicu.

Da uzmemo u obzir prvo da se nikada nitko nije javljao na taj telefon.

zovem ih sad javlja mi se sekretarica na engleskom jeziku i kaze da ostavim poruku nakon tona. 
Tona nema nego sekretarica govori kako nije moguce ostaviti poruku jer im je govorna posta puna upita.

Tako da ne morate ni pokusavati zvati.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Slayer123 kaže...

Evo odgovora hahahaha.

 Svima govore vasa narudzba je na vrhu liste cini mi se... 

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da otkazemo svi konzole samo bi se magicno stvorile garant.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja ne mogu viseeeeeee ne znam sta da radim doslovno ne mozemo im nista a jebu nas ko male majmune 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 16:00 (SiP98).
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sorry for the spam

Sad gledajte kad ovi na njuskalu cuju i dignu cijene jos vise 😂

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

prije će izaći ps6 nego dobijemo peticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Baš se osjećam sad nekako debilno kad se sjetim da sam očekivao konzolu "krajem ožujka" i bio uvjeren da je to to. 😆😆

 
0 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Lagano svima copy paste odgovori i svi smo na vrhu liste :D

Obzirom da ne mogu van HR pričekat ću, pa dok dođe dođe. A u Sancti više kupoval ne budem pa makar negdje drugdje platil više, a bogami sam im dosta love ostavio zadnjih godinu dana.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Hahaha 3 dana brod nasuhan a kasnit ce mjesec ipo hahah pa stvorno.....mislin da su jedva cekali da se ovako nesto desi da imaju opravdanje,da se srusio avion bilo bi znate bas vas je bio na tome 🥲

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Ja baš zato ne kužim zašto onda SD ne kaže doći će taj i taj datum....i sve ok.

 

Mogli su mi kad sam naručio reći doći će  1.6 i ja bi rekao ok, barem znam. Dan vise manje nije problem, ali ovo 'mazanje očiju' je neozbiljno za službenog dobavljača.

 

 Mnogima bi se pojavila pjena na ustima, ako bi trgovac zakasnio 1 dan. Zato je bolje ne spominjati konkretne datume jer će se ljudi loviti za njih, a roba možda neće biti isporučena. Ja sam naručio PS5 u petak pred Uskrs, dobit ću ga u srpnju ili ranije ako bog da. Do tada ću lagano zaboraviti na PS5 jer ne mogu ništa napraviti u vezi toga, samo ću se gristi jer je netko plasirao lažnu vijest o dolasku PS5 od jetrvine zaove u petom koljenu čiji nećak radi na frankfurtskom aerodromu. Relax.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Nije nitko izmislio 'kraj ožujka-početak travnja' za nas koje smo u 2. mjesecu naručili.

 

Tu smo info dobili iz SD-a pa je normalno računati da će biti tako.

 

S obzirom da je tebi do njihovog datuma dostave 3 mjeseca je razumljivo da ćeš zaboraviti, ali ako ti ne dođe do srpnja ćeš biti 'lud' isto kao i mi sada.

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Gle ,kad sam kupovao auto, isto su rekli isporuka 6-8 tjedana i tak je bilo.Kad sam bio u SD-u su rekli kraj trečeg početak četvrtog mjeseca i sad kifla.

Ne bum ja umro bez plejke, samo mrzim da netko radi idiota od mene.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

SD je u mailovima slao odgovore da će isporuka biti "kraj trećeg/početak četvrtog", to je njihova informacija. Sada kada je to vrijeme oni isporuku produžuju na još 60 dana sa informacijom da bi većina narudžbi do 14.03. trebala biti isporučena do kraja svibnja. Ponavljam - VEĆINA narudžbi, što samo po sebi ostavlja prostora za dodatno vrijeme. A to da se ekipa smiri i da nema žurbe meni osobno ide na živce, jer svatko tko je naručio želi dobiti konzolu prije i očekuje isporuku. Kome se ne žuri taj neće niti naručivati, nego će čekati kad budu mogli kupiti normalno u dućanu.

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Moj šogi je ovih dana odnio kaparu za novi auto. 

Rekli mu kroz 2-3 mj prije ce auto friski iz tvornice doci

nego jedan mali komad sranja ps5.

 

Za mj dana ce opet biti ista prica, samo tada ce im fora

valjda biti avioni ne lete jer kompanije propadaju ili mozda

vozac je dosao do granice, ali ko za kurac ostala mu doma

u drugoj jakni covid putovnica pa mora nazad.

 

Treba njih sve kolektivno sterat na kurac potegnut pare 

pa da vidite brzinim svijetla ce se plejke pojavit na policama ducana.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Danas ujutro oko 9h zvoni mi mob. Nepoznati broj. Javim se. Ono, javi se lik predstavi se i kaže da zove iz arena centra u vezi moje narudžbe i pita jesam li po imenu i prezimenu taj lik. Meni oči zasvijetle i kažem jesam i već u glavi zbrajam kad će se žena vratiti da sjednem u auto i odem po PS5. Kad lik kaže super da ste vi jer je vaša narudžba punjača za apple laptop došla i možete doći po njega. Prošli tjedan su mi rekli da moram čekati 15 dana dok ga dobiju i kad me lik nazvao prvo mi na pamet pao PS5 a ne punjač. Kakvo trolanje, kakvo razočaranje kad sam shvatio da sam ispao magarac. Ništa, pobrao sam punjač. Bar nešto. Njima nije smetala kriza u sueskom kanalu pa im je roba došla prije predviđenog.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
greysaint0 kaže...

Kupio Days Gone i God of War na ovim Sonyevim akcijama. Kupio i DualSense charging station...

 

Još mi samo fali jedna sitnica koja se zove PS5 

 Days Gone i GoW su dio PS Plus kolekcije, zašto ih kupovati na zasebnim akcijama?! Dapače, Days Gone je travanjska igra za PS Plus i za PS4....

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

SD je u mailovima slao odgovore da će isporuka biti "kraj trećeg/početak četvrtog", to je njihova informacija. Sada kada je to vrijeme oni isporuku produžuju na još 60 dana sa informacijom da bi većina narudžbi do 14.03. trebala biti isporučena do kraja svibnja. Ponavljam - VEĆINA narudžbi, što samo po sebi ostavlja prostora za dodatno vrijeme. A to da se ekipa smiri i da nema žurbe meni osobno ide na živce, jer svatko tko je naručio želi dobiti konzolu prije i očekuje isporuku. Kome se ne žuri taj neće niti naručivati, nego će čekati kad budu mogli kupiti normalno u dućanu.

 Čekao sam ja od rujna, listopada 2020., kada su krenule prve prednarudžbe. Pa sam prema brojnim iskustvima ljudi koji su tada naručili PS5 i nisu ga dobili do Božića zaključio da ću čekati do proljeća da se situacija popravi. Došlo je proljeće, situacija je ostala ista, pa sam sada ipak stao u red i naručio. Pa kad dođe. A PS5 u dućanu bih dočekao možda za Božić ove godine. Ako. Zbog korone ne putujem izvan Hrvatske već točno godinu i pol, pa ne mogu računati ni da bih vani kupio PS5 u nekom dućanu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Hahah a sto bi bilo da je brod ostao 7 dana u kanalu,kasnilo bi 3miseca po njihovoj logici....kaki izgovori sramota

12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Rhodin kaže...

 Days Gone i GoW su dio PS Plus kolekcije, zašto ih kupovati na zasebnim akcijama?! Dapače, Days Gone je travanjska igra za PS Plus i za PS4....

 Kaj da ti kažem, neinformiranost sa moje strane.

 

Moja gaming karijera je stavljena on-hold 2015. godine kad sam dobio prvo dijete. Sad kad su mi klinci porasli i imam nešto vremena odlučio sam kupiti PS5 (prije sam imao PS4). Probao sam se informirati što više, ali informacija o PS5 Collectionu mi je promakla. Days Gone je kupljen nešto prije nego je izašla najava za PS Plus April.

 

Stavio sam obje igre u Njuškalo ispod cijene. Nema mi smisla plakati sad.

12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Slayer123 kaže...

Evo odgovora hahahaha.

 Kakvi retardirani idioti. Sad ispada da je sva roba za hrvatsku ( Plastationi, laptopi, mobiteli, auti, bakar, ulje, kava, monitori, grafičke, sol za ceste, sve isporuke iz Kine ) bila baš na tim brodovima..... kak dobar izgovor za naredne mjesece kašnjenja svega i svačega. Još damo čekam Plenkovića da kaže kak ove godine nećemo imat dovoljno turista zbog zastoja u Sueskom kanalu....

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Han kaže...
Slayer123 kaže...

Evo odgovora hahahaha.

 Kakvi retardirani idioti. Sad ispada da je sva roba za hrvatsku ( Plastationi, laptopi, mobiteli, auti, bakar, ulje, kava, monitori, grafičke, sol za ceste, sve isporuke iz Kine ) bila baš na tim brodovima..... kak dobar izgovor za naredne mjesece kašnjenja svega i svačega. Još damo čekam Plenkovića da kaže kak ove godine nećemo imat dovoljno turista zbog zastoja u Sueskom kanalu....

 A posiljke s ali expressa stizu u rekordno brzom roku. 🤣

 Sve ide, ali pas mater playstationi tak sporo putuju.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kakve su ovo pizdarije, ok jasno mi je donekle. Brod je bio zaglavljen 6 dana, sa obje strane je bilo 400 brodova koji su cekali prolaz i to im je trebalo nekih 5 dana da vrate u normalu. Na koju foru kasni po mj dana a ne max npr 12. Lazu samo tako, dobro je pa sam se naviknuo na cekanje jer bike cekam vec 5 mj i mozda ce doci iduci tjedan...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Rodić kaže...
Kakve su ovo pizdarije, ok jasno mi je donekle. Brod je bio zaglavljen 6 dana, sa obje strane je bilo 400 brodova koji su cekali prolaz i to im je trebalo nekih 5 dana da vrate u normalu. Na koju foru kasni po mj dana a ne max npr 12. Lazu samo tako, dobro je pa sam se naviknuo na cekanje jer bike cekam vec 5 mj i mozda ce doci iduci tjedan...

 Ja sam dosao do zakljucka da im je to neki normativ.

 Uvijek je mj. dana nikada 2 tjedna ili 2 mjeseca. 🤣

 na kraju se rastegnulo na gotovo 6 mjeseci. 🤣

 

 P.s. ja sam procitao da je brod bio zaglavljen 3 dana.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma bit ce da se samo grade jer neznaju tocno kad ce doci pa izvale mj dva.

Brod je bio od 23.03. do 29.03. nasukan
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja bi rekao da se netko za*ebao u SD i naredio da se službeno komunicira "kraj 3. ili početak 4. mjeseca" da se ljude nahajpa da što više naruče. Vjerujem da je to napravljeno bez da su imali ikakav snažan commitment od strane Sonya.

 

Kad je došla voda do grla, umjesto da kažu "isprike, došlo je do promjene planova konzole će kasniti, naša greška, tko želi, može odmah dobiti povrat", netko je rekao "pa nećemo valjda reći ljudima da je naša greška, ajmo reći da je do onog zaglavljenog broda, svi su čitali o tome, pa gle koliko kontejnera na njemu, sigurno ima i plejstejšna tamo!!!".

 

E moja SD, ovo je kako se kaže, "amateur hour". Neozbiljno za tako veliku firmu, ali niti prvi niti zadnji primjer neozbiljnog poslovanja u ovoj državi.

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zvali su me iz SD, uglavnom kazu nista prije svibnja
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni je sretan dan danas, stigao Digital Edition iz Austrije nakon skoro 2 tjedna.

Taman prije vikenda i rođendana, uglavnom bankrotirat će me jer sam i charging station, drugi kontroler, PS+ i nešto igara morao kupiti.

 

Sancta se stvarno izvlači na gluposti jer su sve konzole otišle operaterima.

HG Šrot neću ni spominjat.

Sretno svima

robimarko@gmail.com
Moj PC  
4 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kako je naručeno iz Austrije ako se smije znati? Mozda i ja narucim od tamo ako je moguće. 
robimarko kaže...

Meni je sretan dan danas, stigao Digital Edition iz Austrije nakon skoro 2 tjedna.

Taman prije vikenda i rođendana, uglavnom bankrotirat će me jer sam i charging station, drugi kontroler, PS+ i nešto igara morao kupiti.

 

Sancta se stvarno izvlači na gluposti jer su sve konzole otišle operaterima.

HG Šrot neću ni spominjat.

Sretno svima

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice