PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.331
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kikoinho kaže...

Naručio sam u SD-u 21.2. i danas sam poslao mail s upitom o očekivanom datumu dostave. Odmah u upitu sam naglasio da me ne zamaraju s pričama o Suezu, nego da me isključivo zanima  datum dostave. Dobar neki dečko, poslušao me i odgovorio da sam odmah prilikom narudžbe bio upozoren da su moguća kašnjenja zbog... pazi sad... ni manje ni više nego Covida-19 :D :D nikakav konkretan datum dostave mi naravno nije dao, svu energiju je potrošio na uvjeravanje da se odgoda mogla i očekivati zbog Covida. Zanimljiva je ta ekipa iz SD-a, ne mogu se dogovoriti ni oko razloga kašnjenja.

 Pretpostavljam da te nisu zvali telefonski da te obavijeste o isporuci u svibnju, kao što su zvali ostale?

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kikoinho kaže...

Naručio sam u SD-u 21.2. i danas sam poslao mail s upitom o očekivanom datumu dostave. Odmah u upitu sam naglasio da me ne zamaraju s pričama o Suezu, nego da me isključivo zanima  datum dostave. Dobar neki dečko, poslušao me i odgovorio da sam odmah prilikom narudžbe bio upozoren da su moguća kašnjenja zbog... pazi sad... ni manje ni više nego Covida-19 :D :D nikakav konkretan datum dostave mi naravno nije dao, svu energiju je potrošio na uvjeravanje da se odgoda mogla i očekivati zbog Covida. Zanimljiva je ta ekipa iz SD-a, ne mogu se dogovoriti ni oko razloga kašnjenja.

 Pronađi temu o Hrvatskoj pošti i kašnjenju pošiljaka oko Božića i nakon njega.


Žalio sam se jer su debelo prekoračili rok dostave naručene robe.

 

I dobio odgovor (dajem samo završni dio):

Shodno navedenom Vaš je prigovor osnovan.

Međutim, člankom 56. stavcima 2. i 3. Zakona o poštanskim uslugama ( NN 144/12, 153/13, 78/15, 110/19 ) propisano je da davatelj poštanskih usluga u unutarnjem prometu ne odgovora za prekoračenje roka za prijenos i uručenje poštanske pošiljke kada su oni posljedica događaja koji se nisu mogli predvidjeti, izbjeći ili otkloniti odnosno više sile. Obzirom da je do prekoračenja roka za prijenos i uručenje Vaše pošiljke došlo zbog izravnog utjecaja posljedica pandemije izazvane Covidom – 19, te sukladno gore citiranom članku ne ostvarujete pravo na naknadu štete.

 

Eto, Covid-19 je standardni izgovor. Nije me zanimala nikakva naknada štete nego da mi konačno dostave naručeno.

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ne, nisu me zvali. Zato sam i odlučio poslati mail da provjerim misle li na mene. A na kraju nisam dobio nikakvu informaciju. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kikoinho kaže...

Ne, nisu me zvali. Zato sam i odlučio poslati mail da provjerim misle li na mene. A na kraju nisam dobio nikakvu informaciju. 

 Baš zato i pitam. Po kojem kriteriju su zvali ljude, a neke nisu. Jel ta odgoda za svibanj vrijedi za sve ili samo za one obavještene? Ja se još uvijek nadam da će biti neka manja količina da se pokrije manji dio narudžbi koje su po datumu prve za isporuku. I ja sam naručio 22.02. i isto tako nisam dobio nikakvu informaciju, poziv ili obavijest....

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Žena me nagovorila da još pričekam, ali izgubio sam svaku volju i veselje za plejkom.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
kikoinho kaže...

Ne, nisu me zvali. Zato sam i odlučio poslati mail da provjerim misle li na mene. A na kraju nisam dobio nikakvu informaciju. 

 Baš zato i pitam. Po kojem kriteriju su zvali ljude, a neke nisu. Jel ta odgoda za svibanj vrijedi za sve ili samo za one obavještene? Ja se još uvijek nadam da će biti neka manja količina da se pokrije manji dio narudžbi koje su po datumu prve za isporuku. I ja sam naručio 22.02. i isto tako nisam dobio nikakvu informaciju, poziv ili obavijest....

 Ja sam isto narucio 22.02 i zvali su me u cetvrtak iz sda da me pitaju da li mi jos uvijek odgovara da ce biti isporuka tijekom svibnja.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Neka netko potvrdi moju pretpostavku. 

Sve mi se cini da su samo nase konzole zapele na brodu, a za sve ostale drzave konzole su drugim putem dostavljane i nigdje nisu zapele... 

Dragi SD, nabijem te 😡

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

ajmo svi hebat majku sd-u....

 

ja i frendovi svi spamamo mailovima i zovemo zasto lazu da plejki nema a tele2 je ovaj vikend dobio od njih nove zalihe.

 

Uz pretplatu plejka dode za dan-dva...

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

reko sam vam ja plejke od operatera stigle amazonovim dronovima.

#prayforsantasramotika&hgšrot

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
amd freak kaže...

ajmo svi hebat majku sd-u....

 

ja i frendovi svi spamamo mailovima i zovemo zasto lazu da plejki nema a tele2 je ovaj vikend dobio od njih nove zalihe.

 

Uz pretplatu plejka dode za dan-dva...

  Pokusavam al me odjebavaju non stop al sad cu probat s tom info za tele2

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel tko pitao kako ide povrat kapare?

 

Dobijem 500 kn povrat na licu mjesta ili ide preko računa?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ne želim ih branit kao i ostali čekam,promjenio u bundle hg šrot,ali moguće da su ovi iz telemacha povukli iz bih ili srbije jer tamo nije baš pomama kao kod nas
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MrDD kaže...

Jel tko pitao kako ide povrat kapare?

 

Dobijem 500 kn povrat na licu mjesta ili ide preko računa?

 dobijes povrat istim putem kojim si i platio.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
dejo74 kaže...
Ne želim ih branit kao i ostali čekam,promjenio u bundle hg šrot,ali moguće da su ovi iz telemacha povukli iz bih ili srbije jer tamo nije baš pomama kao kod nas

 Znaci samo su konzole koje su bile namijenjene za hrv bile na onom brodu?? 

Ja sam im sad poslala mail pa cu vidjet na koji nacin ce me sad odjebat. 

Javim tu sta kazu ako ikad odgovore

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo ljudi malo dobre vijesti 

Napokon mi je netko drugi odg na mail i dobila sam vise info nego nemamo info bit cete obaviješteni 

Ima nade!! 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SiP98 kaže...

Evo ljudi malo dobre vijesti 

Napokon mi je netko drugi odg na mail i dobila sam vise info nego nemamo info bit cete obaviješteni 

Ima nade!! 

 Hahahahaha. Pa to vise nije normalno ne znam kome vjerovati vise.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SiP98 kaže...

Evo ljudi malo dobre vijesti 

Napokon mi je netko drugi odg na mail i dobila sam vise info nego nemamo info bit cete obaviješteni 

Ima nade!! 

 kojeg datuma je narucena konzola ?

 p.s. izgleda da su nabavili amazonove dronove ili posudili
 od operatera.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Slayer123 kaže...
SiP98 kaže...

Evo ljudi malo dobre vijesti 

Napokon mi je netko drugi odg na mail i dobila sam vise info nego nemamo info bit cete obaviješteni 

Ima nade!! 

 Hahahahaha. Pa to vise nije normalno ne znam kome vjerovati vise.

 Ma ja vjerujem ovom logicno jer je dobra info 🤣

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
SiP98 kaže...

Evo ljudi malo dobre vijesti 

Napokon mi je netko drugi odg na mail i dobila sam vise info nego nemamo info bit cete obaviješteni 

Ima nade!! 

 kojeg datuma je narucena konzola ?

 p.s. izgleda da su nabavili amazonove dronove ili posudili
 od operatera.

 23.2

12 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
SiP98 kaže...

Evo ljudi malo dobre vijesti 

Napokon mi je netko drugi odg na mail i dobila sam vise info nego nemamo info bit cete obaviješteni 

Ima nade!! 

 Mogu potvrditi da je i meni rečeno slično, konzole bi trebale doći unutar mjesec dana.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Iz njegovih usta u bozje uši 😂😂

Držimo fige i nada umire zadnja!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

ja ću ja mislin tek virovat u nešto kad budem potpisiva GLS-u i kad budu iz kombija vadili konzolu

 

do tada svaku "informaciju" Sancte Domenice obisit ću mačku o rep!

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2021 13:30 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lukaXXkralj kaže...

ja ću ja mislin tek virovat u nešto kad budem potpisiva GLS-u i kad budu iz kombija vadili konzolu

 

do tada svaku "informaciju" Sancte Domenice obisit ću mačku o rep!

 Sve narudžbe napravljene u SD neće ići nikakvom dostavom već će se podizati u SD dućanu gdje ste napravili narudžbu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
lukaXXkralj kaže...

ja ću ja mislin tek virovat u nešto kad budem potpisiva GLS-u i kad budu iz kombija vadili konzolu

 

do tada svaku "informaciju" Sancte Domenice obisit ću mačku o rep!

 Sve narudžbe napravljene u SD neće ići nikakvom dostavom već će se podizati u SD dućanu gdje ste napravili narudžbu.

 Ne mora biti. Mene su pitali želim li dostavu ili osobno preuzimanje. Osobno je brže 2-3 dana.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
lukaXXkralj kaže...

ja ću ja mislin tek virovat u nešto kad budem potpisiva GLS-u i kad budu iz kombija vadili konzolu

 

do tada svaku "informaciju" Sancte Domenice obisit ću mačku o rep!

 Sve narudžbe napravljene u SD neće ići nikakvom dostavom već će se podizati u SD dućanu gdje ste napravili narudžbu.

 De objasni mi ovo onda.

 

Poštovani,

 

Tako je. Mi ćemo Vas još kontaktirati prije same isporuke, te ćete isto tako i dan prije isporuke dobiti SMS poruku sa brojem prijevoznice od GLS dostavne službe.

 

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

meni je tak svejedno kojim putem ce doci, samo nek vise dode
da odigram demon souls taman do tad dode ljeto i onda
mogu stavit plejku pod prasinu i ic se opijat u prirodu.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

 Ne mora biti. Mene su pitali želim li dostavu ili osobno preuzimanje. Osobno je brže 2-3 dana.

Meni su rekli da ne može dostava već osobno moram doći po konzolu te su tražili broj moba kako bi me mogli obavijestiti da dođem po konzolu.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Slayer123 kaže...

 De objasni mi ovo onda.

 

Poštovani,

 

Tako je. Mi ćemo Vas još kontaktirati prije same isporuke, te ćete isto tako i dan prije isporuke dobiti SMS poruku sa brojem prijevoznice od GLS dostavne službe.

 

Nemam ti što objasniti osim da tamo radi hrpa debila. Lijepo sam pitao i lijepo su mi rekli da će se sve narudžbe napravljene u poslovnici,  u poslovnici i preuzeti, a sve narudžbe napravljene putem neta idu kurirskom službom. S obzirom da smo svi u drugom mjesecu narudžbu mogli napraviti samo u poslovnici onda mi je logično da su svima rekli isto što i meni te da ćemo svi u poslovnici preuzeti konzolu.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
Slayer123 kaže...

 De objasni mi ovo onda.

 

Poštovani,

 

Tako je. Mi ćemo Vas još kontaktirati prije same isporuke, te ćete isto tako i dan prije isporuke dobiti SMS poruku sa brojem prijevoznice od GLS dostavne službe.

 

Nemam ti što objasniti osim da tamo radi hrpa debila. Lijepo sam pitao i lijepo su mi rekli da će se sve narudžbe napravljene u poslovnici,  u poslovnici i preuzeti, a sve narudžbe napravljene putem neta idu kurirskom službom. S obzirom da smo svi u drugom mjesecu narudžbu mogli napraviti samo u poslovnici onda mi je logično da su svima rekli isto što i meni te da ćemo svi u poslovnici preuzeti konzolu.

 Ja uzeo u drugom mjesecu preko neta(tocnije preko emaila smo se sve dogovorili).Poslao mail pitao sta s ovima koji ne zive u gradu gdje ima poslovnica i rekli mi da ce mi poslat ponudu i tako sam uzeo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2021 14:46 (Slayer123).
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Slayer123 kaže...

 Ja uzeo u drugom mjesecu preko neta(tocnije preko emaila smo se sve dogovorili).Poslao mail pitao sta s ovima koji ne zive u gradu gdje ima poslovnica i rekli mi da ce mi poslat ponudu i tako sam uzeo.

 To je onda nešto drugo. Izašli su ti u susret iz objektivnih razloga i to je lijepo od njih.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice