PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.395
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa to i ja mislim, pričekati još tjedan dana i ak se nikaj ne pokrene, otkazujem prednarudžbu....
Mislim, Amazon je dobio frišku pošiljku, kao i pola hebene Europe, čak su javno objavili i datum iduće isporuke, a kod nas kifla i od informacija i od plejke....
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam poslo upit SD, prednarucio dugitalnu 09.10., cak sam im poslao i upit kako to da su mi odbili zahtjev za nadoplatu prednarudjbe u standardnu, bas mi cudno sto ovdje neki pisu da su uspijeli promjeniti...da se razumijemo, radje bi digitalnu, ali ako ce standardna doc ove godine, rado bi nadoplatio..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ViktorPS kaže...
Zvao danas Tele2. Pitao ih ima li nekakvih novosti možda o tome kada dolazi blu-ray verzija naručena 19.11. Odgovore mi da skinem Moj Tele2 aplikaciju i pogledam status narudžbe, naravno aplikaciju nisam skidao nego pogledao status preko njihove stranice i još se nije ništa nije promijenilo, jel možda nekom je?

 Njje, a ni ne ocekujem uskoro promjene. Pisalo je na stranici prilikom narudzbe da je isporuka tijekom prosinca. S obzirom na debakl s isporukom konzola iz "prvog vala", ne ocekujem isporuku ove godine

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jos da netko pita t-com.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Vjerojatno su unaprijed rasprodali sve sto im stize pa ti ne mogu zamijeniti narudzbu ni uz doplatu

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pitao sam ih na službenoj Facebook stranici. Kažu tijekom 12 mjeseca da idu narudžbe
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Korisnik1251 kaže...

Vjerojatno su unaprijed rasprodali sve sto im stize pa ti ne mogu zamijeniti narudzbu ni uz doplatu

 Razumijem to, ali kako je onda moguce da su zamjenili nekima? To je problem, a isti odgovor sam dobio od njih kao sto si ti napisao

14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tko ce otkazivati prednaruzbu neka ju proslijedi k meni, ako je to moguce

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
Korisnik1251 kaže...

Vjerojatno su unaprijed rasprodali sve sto im stize pa ti ne mogu zamijeniti narudzbu ni uz doplatu

 Razumijem to, ali kako je onda moguce da su zamjenili nekima? To je problem, a isti odgovor sam dobio od njih kao sto si ti napisao

 Imas pravo, zamijenila sam te s Viktorom koji je narucio u tele2 pa sam mislila da pricate o razlicitim ducanima, sad vidim da ste obojica narucili u sd

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
sprajotti kaže...
Pitao sam ih na službenoj Facebook stranici. Kažu tijekom 12 mjeseca da idu narudžbe

 pretpostavljam standardna verzija, a digitalna pocetkom 2021? -,-"

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Naručeno 8.10. na eKupi.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Naručeno 8.10. na eKupi.

 Koja verzija? Digitalna ili sa Blu Ray?

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Digital.
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Znaci, gledajuci dane i datume, neces dobiti ove godine.... Tek tamo mozda 4-5.01.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ViktorPS kaže...
Ezel94 kaže...
Naručeno 8.10. na eKupi.

 Koja verzija? Digitalna ili sa Blu Ray?

 vidis da je to odgovor jos od 22.11. , od onda se štošta promjenilo glede isporuka...

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Što se promijenilo ako se već neko vrijeme govori da digitalne stižu iduće godine, a to su i danas rekli kolegi koji je uspio digitalnu zamijenit za Bluray?
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja isto čisto sumnjam da ću dobiti ove godine...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel probao itko zvat 01 775 7104?

 

To im je oficijalni kao broj za Playstation Hrvatska.

 

Mogli bi se zalit na Santu ili njima ili tipa Playstation Europeu za nekomunikaciju i katastrofalno odrađen launch. Pogotovo jer su neki platili prije vise od 2 mjeseca punu sumu i dobili su 0 informacija ako nisu isli molit na support.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
foofajter kaže...
Što se promijenilo ako se već neko vrijeme govori da digitalne stižu iduće godine, a to su i danas rekli kolegi koji je uspio digitalnu zamijenit za Bluray?

 Zanima me kako je to uopce uspio...ja sam pokuso, ali su me odbili uz eksjuz da nemaju ni sandardnih dostupnih tako da nista od toga, a logicno da nemaju, nemaju niti jedne...iako sam htio promjeniti prednarudjbu a ne da mi posalju plejku instant

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kurjeoko kaže...

Prednaruceno iz Hgspota, disk verzija, pa da vidimo dokle ce se cekat

 


 

 I ja 27.11 s obzirom da oni nisu htjeli nikakav datum spominjat kontam da cemo se nacekat

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam iz hg narucio i za datum jos u 9 mj su mi rekli da ce biti ili na datum izlaska konzole ili 3 4 tjedan poslje
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ima li itko ovdje da je iz Harvey Normana naručio. 25.09 plaćeno, preuzimanje u trgovini, a bit će do kraja godine, disk edition. Tako da vi svi ostali, preko operatera ste super brzo dobili. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Samo prosljedujem info iz jedne Facebook grupe. Decko je narucio Standard verziju 8.10 i prije mjesec dana mu je recena isporuka ovaj mjesec. Danas je dobio drugu informaciju

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Info za one kojima je korisna.

Svijet Medija. Digitalna verzija naručena 25.9.

 

"Poštovani,

druga isporuka bi trebala stići kroz prosinac, ali još uvijek nemamo točnu informaciju od dobavljača.

Srdačan pozdrav"

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo dobio odgovor od SD.. narucio 19.11

Poštovani,

Hvala Vam još jednom što ste naručili PlayStation 5 konzolu u Sancta Domenici!
Ovom prilikom Vas obavještavamo kako se isporuka Vaše narudžbe koja sadrži PS5 Standard Edition konzolu očekuje tijekom prosinca 2020.  
Nove izrazito ograničene količine PS5 Standard Edition konzola su najavljene za dolazak od proizvođača na naše skladište krajem sljedećeg tjedna, te će prvi sljedeći radni dan po dolasku biti predane kurirskim službama, a isporuku na adresu možete očekivati u tjednu pred Božić (od ponedjeljka 21.12. nadalje)
Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti Mailom/SMS porukom o tijeku isporuke.
 
Srdačan pozdrav,

Vaša Sancta Domenica

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo dobio mail bez da sam slao upite 🙂

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 13:47 (foofajter).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Danas poslano.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ipak nesto malo konkretnije nego do sada, super....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Naruceno 19.11.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Onda vjerovatno tu istu posiljku dobiva i HT i salje tako nama

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice