PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.283
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Imam kolegu koji je bio naivan, pa je rekao "Ma neću se uopće živcirati sa nardužbama oko Božića i redom čekanja, budem ja ljepo pričekao Uskrs, do tada će ih biti koliko hoćeš, pa ću otić u trgovinu ko čovjek i kupiti sinu za rođendan"

Ugl rođendan došo i prošo, još uvijek nije "prednaručio" , a tek dobivate vi koji ste uplatili u veljači... možda

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ak nekog zanima...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Han kaže...

Ak nekog zanima...

 Šta sad piše manja količina? Malo velika, malo mala količina. Svima kažu kroz 7-10 dana. To može biti u sad ponedjeljak, a može biti i 24.05., do kraja svibnja skoro, baš kak su rekli. Čekamo, pa vidimo.

10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ova mi se sankta igra opasno sa osjećajima...

 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...
Han kaže...

Ak nekog zanima...

 Šta sad piše manja količina? Malo velika, malo mala količina. Svima kažu kroz 7-10 dana. To može biti u sad ponedjeljak, a može biti i 24.05., do kraja svibnja skoro, baš kak su rekli. Čekamo, pa vidimo.

 Znam... ovo je više na relaciji veleprodaje prema mojoj firmi. To može značiti i da će im doći veća količina za sve "dugove" a onda mala količina ostaje za veleprodajne partnere. Bitnija je informacija da konzole stižu kroz 7-10 dana...dok se nove boje kontrolera očekuju sredinom lipnja.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
posro_ kaže...

Evo ovako, znam da ima jedan kolega ovdje koji jos nije dobio odgovor koji je na listi cekanja, da skratim pricu, 13.03 ili 14.03 sam narucio konzolu (ne znam vise ni sam) , rekli su mi da sam 66 na listi cekanja, poslije one mizerne isporuke od 2 konzole u cijeloj hr sam zavrsio 64. Na listi cekanja.

Poslao sam im mail jucer s pitanjem jesam li ja u cijeloj hrvatskoj trenutno 64. Na listi cekanja ili samo u vasoj poslovnici (Arena centar Zagreb) na sto su oni odgovorili u cijeloj Hrvatskoj.

 

Evo slike kao dokaz

 Pa to je još veća sramota jer onda niti nema toliko ljudi koji čekaju. Ja sam naručio dan, dva pred Uskrs i čekam tek nešto više od mjesec dana, ali neka je ukupno 200-300 ljudi, ma neka nas je i 500, to nije neki broj. Zato je sramota još veća. Znam, svugdje u svijetu je tako.

4 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Rhodin kaže...

Imam kolegu koji je bio naivan, pa je rekao "Ma neću se uopće živcirati sa nardužbama oko Božića i redom čekanja, budem ja ljepo pričekao Uskrs, do tada će ih biti koliko hoćeš, pa ću otić u trgovinu ko čovjek i kupiti sinu za rođendan"

Ugl rođendan došo i prošo, još uvijek nije "prednaručio" , a tek dobivate vi koji ste uplatili u veljači... možda

 Tako sam i ja razmišljao i to sam ovdje i napisao. Mislio sam, za Božić će biti gužva, a ljudi su prednaručili još u rujnu, pa nema smisla stati u red. Čekat ću Uskrs. I tako sam i napravio. I sada čekam kao i svi ostali. Godota.

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo friška:

Poštovani,

novosti oko točnog datuma nema, ali se svakako očekuje isporuka do kraja 5.mjeseca, nadamo se i prije.

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zelenapaprika kaže...
Rhodin kaže...

Imam kolegu koji je bio naivan, pa je rekao "Ma neću se uopće živcirati sa nardužbama oko Božića i redom čekanja, budem ja ljepo pričekao Uskrs, do tada će ih biti koliko hoćeš, pa ću otić u trgovinu ko čovjek i kupiti sinu za rođendan"

Ugl rođendan došo i prošo, još uvijek nije "prednaručio" , a tek dobivate vi koji ste uplatili u veljači... možda

 Tako sam i ja razmišljao i to sam ovdje i napisao. Mislio sam, za Božić će biti gužva, a ljudi su prednaručili još u rujnu, pa nema smisla stati u red. Čekat ću Uskrs. I tako sam i napravio. I sada čekam kao i svi ostali. Godota.

Puno ljudi je tako mislilo, i ja među njima. Sad ispada da je lakše bilo konzolu uzeti na launch day cijeli dan refreshajući ko manijak nego pričekati par mjeseci.

 

Ja sam voljan pričekati tamo negdje do kraja 9. mjeseca dok fifa ne izađe, ako do tada ne bude niš bolja situacija nabavit ću Series S pa za par godina nekakvi digitalni PS5 Pro koji će vjerojatno izaći.

14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni javljeno iz HG spota da jos nemaju nikakve informacije o dolasku konzola a narucio sam 10.12. tako da ju ne ocekujem u 5. mjesecu…mozda krajem 6. ako bude srece…
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Han kaže...
Leoni das auto kaže...
Han kaže...

Ak nekog zanima...

 Šta sad piše manja količina? Malo velika, malo mala količina. Svima kažu kroz 7-10 dana. To može biti u sad ponedjeljak, a može biti i 24.05., do kraja svibnja skoro, baš kak su rekli. Čekamo, pa vidimo.

 Znam... ovo je više na relaciji veleprodaje prema mojoj firmi. To može značiti i da će im doći veća količina za sve "dugove" a onda mala količina ostaje za veleprodajne partnere. Bitnija je informacija da konzole stižu kroz 7-10 dana...dok se nove boje kontrolera očekuju sredinom lipnja.

 Mene zanima samo zasto je taj famozni crveni skuplji.

 opet imaju te gluposti s cijenom kao i u pocetku

 dualshockovih boja. A od njihove "inspirirano svemirom"

 mi se da oprostite prisralo.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Javili mi prijatelji iz Poreca da su jucer par njh dobili od tcoma ps5

a nas tko jebe

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa što nisi uzeo preko T-coma.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A ja neki dan zvao T -com ,jel imaju plejke uz produljenje ugovora i rekli da nemaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
U tcomu su narucili 15.4 i jucer dobili
 
0 1 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Je li bilo ikako u Telemachu ponuđeno? Trebao bi produljiti ugovor a ne vidim ništa o ps5 na njihovoj stranici.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Chizle kaže...

Je li bilo ikako u Telemachu ponuđeno? Trebao bi produljiti ugovor a ne vidim ništa o ps5 na njihovoj stranici.

 https://telemach.hr/uredjaji/mobiteli/sony-playstation-5/601844

Roll it up and smoke it up
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
To ti je stari link,nemju više.
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

SD kaže da će nas razveseliti pozivom za isporuku u sljedećih 7-10 dana, a to su rekli prije 3 dana. Znači do idućeg vikenda će biti isporučeno. Ne znam koliko baš vjerujem u to, s obzirom na iskustvo u zadnja 3 mjeseca, ali se nadam, kao što sam i do sada tjedan za tjednom.

 
5 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

SD kaže da će nas razveseliti pozivom za isporuku u sljedećih 7-10 dana, a to su rekli prije 3 dana. Znači do idućeg vikenda će biti isporučeno. Ne znam koliko baš vjerujem u to, s obzirom na iskustvo u zadnja 3 mjeseca, ali se nadam, kao što sam i do sada tjedan za tjednom.

 Pa da razveselit će ljude novim datumom isporuke. :)

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa znaju oni,sad će ljeto pa bolje da smo vani nego da blejino u monitore, zdrav život i to.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ekipa, ušli smo u Veliki tijedan navodno. Sretno svima!
 
4 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vec vidim odgovor da je termin isporuke pomaknut pa da cemo opet trebat cekati nos 14 dana....ali naravno nadam se da ce nam svima doci sto je prije moguce

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadimak32 kaže...

Vec vidim odgovor da je termin isporuke pomaknut pa da cemo opet trebat cekati nos 14 dana....ali naravno nadam se da ce nam svima doci sto je prije moguce

 Šta sad i distributeri konzola bacaju fore ''Sljedeća dva tjedna su ključna''.

Roll it up and smoke it up
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 17:25 (atiHD).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sad dobio odgovor

 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Vidili da svit pusi baze pa eto zasto ne opet 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Navigator one kaže...
Sad dobio odgovor

 "Tokom tekućeg mjeseca" 😆😆 Pa danas je već 17.-ti. 😅

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tokom idućeg, daj me nemoj...
A sad vidim tekućeg da piše... Onda ok.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 14:28 (LesGod23).
 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kad su rekli "tokom svibnja" nisam baš mislio da će biti KRAJ svibnja...

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

Kad su rekli "tokom svibnja" nisam baš mislio da će biti KRAJ svibnja...

 Ako će uopće biti kraj svibnja. Nije mi jasno kako još uvijek komuniciraju prema kupcima da nemaju info o pošiljci i vremenu dolaska, ali dostava još uvijek vrijedi za 5. mjesec. Pa ako misliš isporučiti ovaj mjesec u kojem još ima 10-tak radnih dana moraš znati točno di ti se nalaze konzole u ovom trenutku. Mislim da bude opet pušiona i ovaj mjesec.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 15:41 (NathanDrek).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice