PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.436
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam 1.12. i rekli su da ovaj petak ili sljedeci sad cemo vidit nadam se da su u pravu haha

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zvala sam prije par dana Hg spot i dobila info od lika da bi im trebale doci neke konzole ovaj petak ili kroz sljedeci tjedan.
Inace ja sam narucila 1.12, tako da ne znam hoce se to cudo uopce dogoditi i koliki broj konzola ce doci da namiri svu ekipu.
Ugl sretno svima!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Ima li ko kakvu info iz hg spota? Naručeno 15.02

 Još nisu riješili 12 mjesec prošle godine.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam narucio 21.1 HG cijeli iznos povukao pare do pologa i uplatio u SD polog u 5mj i kako se stvari odvijaju siguran sam da cu iz SD dobit prije. 

bego
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nikoga ni dns izgleda nisu zvali iz Sancte -.-

 
0 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nije bilo rečeno da će ovaj tjedan bi isporuka u petak? Meni i dalje tvrde kraj 5.mjeseca.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pratim ovu raspravu više od mjesec dana i nisam htio ništa pisati jer nisam imao nikakvih informacija, 05.05. sam poslao mail poslovnici u Rijeci vezano za informacije i koji sam na listi jer su ljudi gore pisali poruke koji su u redu. Dobio sam malo prije odgovor da je u 5 mjesecu isporuka, ali da sam pri samom vrhu. Plejka je naručena 23.02. Ima nade hehe

 

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vjerujem da posalje neko ko je narucil polovicom treceg mjeseca da je pri vrhu. :D

Meni su prije mjesec dana rekli da sam na vrhu i da se ocekuje u sljedecoj isporuci.

Jos uvijek nista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ctmnz kaže...

Vjerujem da posalje neko ko je narucil polovicom treceg mjeseca da je pri vrhu. :D

Meni su prije mjesec dana rekli da sam na vrhu i da se ocekuje u sljedecoj isporuci.

Jos uvijek nista.

 I meni su tako rekli i isto ništa.

Jučer su mi odgovorili da sam 27 na listi za narudžbu 22.02. i sigurno ulazim u iduću isporuku.

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Još malo, samo strpljivo valjda bude.😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MaDoCRO kaže...

Nije bilo rečeno da će ovaj tjedan bi isporuka u petak? Meni i dalje tvrde kraj 5.mjeseca.

 Ta informacija je došla od mene. Dobio sam je u jednoj poslovnici SD. Informacija je glasila ovaj tjedan u petak ili idući tjedan u petak.

11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Prema zadnjem popisu stanovništa, Hrvatska ima 1 519 038 kućanstava. SD ima 13 fizičkih poslovnica i ako uzmemo u obzir da je tek svako tisućito kućanstvo napravilo preorder za konzolu u periodu od 22.02. do 25.02., doći ćemo do brojke od 1500 konzola, što bi bilo cc 115 konzola na poslovnicu odnosno 40 po danu za svaku poslovnicu, ne znam meni to zvuči kao iznimno mala brojka. Koliko će oni konzola dobiti? To je jako dobro pitanje, znači ako dobe sad za isporuku cc 2000 konzola što kad pogledaš i nije tako mali broj u ovakvoj situaciji, jedva će se pokriti oni koji su naručili od 22.02. do 25.02. ako uzmemo u obzir da je 40 osoba po danu napravilo preorder. Da stvar bude zanimljivija ako poslovnica radi 12 sati na dan, to je cc 3 i pol konzole u prosjeku na sat, što čak i ima nekog smisla po prodajnom mjestu. Nekako mi to sve govori da će opet ljudi koji su bili na listi za isporuku 24.02-25.02. ostati visiti za sljedeći mjesec. Osim ako im ne dođe tipa 5-10k konzola.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2021 21:34 (donzega).
 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

U Rijeci je između 20.2 i 26.2 u jednoj poslovnici naručeno 30 konzola, barem su mi tako rekli.

 

Naravno, ZG ce npr imati više, ali i neki manji grad će imati manje konzola od toga naručenih.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Donzega
Sta ti laprdas
Pa danas je 12.5
Kako su mogli naruciti 22.5 ???
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Napisao je da dolazi iz budućnosti
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Oče to od predugog čekanja plejke, ljudi pomalo psihički pucaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Navigator one kaže...

Donzega
Sta ti laprdas
Pa danas je 12.5
Kako su mogli naruciti 22.5 ???

 Ma mislio sam na veljaču :D

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Cncrokaj kaže...

Oče to od predugog čekanja plejke, ljudi pomalo psihički pucaju.

 Baš suprotno, pustio me hype totalno. Imam neke

 ljude oko sebe kažu skuplja prašinu imaš 3-4 igre za odigrat

 i to je to. Ljeto je na vratima, sunce, more, stiže novi bicikl,

 šta se mene tiće sad mi više do jeseni ni ne treba plejka.

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...
Cncrokaj kaže...

Oče to od predugog čekanja plejke, ljudi pomalo psihički pucaju.

 Baš suprotno, pustio me hype totalno. Imam neke

 ljude oko sebe kažu skuplja prašinu imaš 3-4 igre za odigrat

 i to je to. Ljeto je na vratima, sunce, more, stiže novi bicikl,

 šta se mene tiće sad mi više do jeseni ni ne treba plejka.

 Ja imam poznanika koji se usred ljeta pokupio s mora jer mu je išlo na živce vrućina i turisti i otišao doma kupio dvije exkluzive koje nije igrao , spustio rolete , klima , pizza i catering i udri 

2 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...
Division Bell kaže...
Cncrokaj kaže...

Oče to od predugog čekanja plejke, ljudi pomalo psihički pucaju.

 Baš suprotno, pustio me hype totalno. Imam neke

 ljude oko sebe kažu skuplja prašinu imaš 3-4 igre za odigrat

 i to je to. Ljeto je na vratima, sunce, more, stiže novi bicikl,

 šta se mene tiće sad mi više do jeseni ni ne treba plejka.

 Ja imam poznanika koji se usred ljeta pokupio s mora jer mu je išlo na živce vrućina i turisti i otišao doma kupio dvije exkluzive koje nije igrao , spustio rolete , klima , pizza i catering i udri 

 Pa dobro nisam ti ni ja bas osoba koja ode na more

 i 24/7 je na plazi, primarno idem zbog bolje polovice.

 dok se ona przi na suncu, ja u apartmanu na balkon

 piva, cigareta, muzika, poker i uzivam u svjezem morskom

 zraku. A ako je pjescana plaza onda mogu provest dan na

 plazi. 😃

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Division Bell kaže...

 Baš suprotno, pustio me hype totalno. Imam neke

 ljude oko sebe kažu skuplja prašinu imaš 3-4 igre za odigrat

 i to je to. Ljeto je na vratima, sunce, more, stiže novi bicikl,

 šta se mene tiće sad mi više do jeseni ni ne treba plejka.

 Ja je imam od kraja siječnja. Igram je svaki vikend, preko tjedna pomalo jer ne stignem ali uhvatim svakih par dana prije spavanja barem sat vremena.

Ima bezbroj igara. Imam ogroman backlog sa PS4 još. Igara ima, ne znam što fali PS4 igrama, mnoge rade bolje, neke izgledaju i ljepše nego na PS4. 

Još sam uvijek oduševljen uređajem i drži me hype :D

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 9:33 (Maat).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako se zvijezde poravnaju sutra poziv!!
 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
LesGod23 kaže...
Ako se zvijezde poravnaju sutra poziv!!

 Treba ciganku zvati 

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maat kaže...
Division Bell kaže...

 Baš suprotno, pustio me hype totalno. Imam neke

 ljude oko sebe kažu skuplja prašinu imaš 3-4 igre za odigrat

 i to je to. Ljeto je na vratima, sunce, more, stiže novi bicikl,

 šta se mene tiće sad mi više do jeseni ni ne treba plejka.

 Ja je imam od kraja siječnja. Igram je svaki vikend, preko tjedna pomalo jer ne stignem ali uhvatim svakih par dana prije spavanja barem sat vremena.

Ima bezbroj igara. Imam ogroman backlog sa PS4 još. Igara ima, ne znam što fali PS4 igrama, mnoge rade bolje, neke izgledaju i ljepše nego na PS4. 

Još sam uvijek oduševljen uređajem i drži me hype :D

 

 Ja sam ps5 dobio u 12 mjesecu. Odigrao Astro, Demon's Souls, Miles Moralesa, TLOU2 i dio Hollow Knighta. 

Ghost od Tsushimu kupio, odigrao 2 sata i konzola mi skupljala prasinu 2 mjeseca. Prodana neki dan. Ne kazem da se nema sta igrat, al dolazi ljeto i rade vrijeme provest vani.

Razmisljam je narucit ponovo u 7-8 mjesecu, taman da mi dode oko 12og.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
LesGod23 kaže...
Ako se zvijezde poravnaju sutra poziv!!

Išao sam nešto kupiti u SD u arena centar pa već kad sam bio pitam lika. Ne znaju oni ništa za sutra niti im je itko rekao da će nešto doći baš sutra. Najava je možda nešto do kraja mjeseca. Kaže lik kad im dođe da im dođe desetak konzola. Neki put dvije, neki put pet, ništa značajnog. Sad si misli kad je realno da dođeš na red. Rekoh mu da sam iz drugog mjeseca po svemu na redu za dobijanje, samo je slegnuo ramenima i rekao, nadaj se. Možda dođe do kraja mjeseca ali oni službeno nemaju nikakvu potvrdu za to. Mislim na ove u dućanu. Znaju kao i mi.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
LesGod23 kaže...
Ako se zvijezde poravnaju sutra poziv!!

Išao sam nešto kupiti u SD u arena centar pa već kad sam bio pitam lika. Ne znaju oni ništa za sutra niti im je itko rekao da će nešto doći baš sutra. Najava je možda nešto do kraja mjeseca. Kaže lik kad im dođe da im dođe desetak konzola. Neki put dvije, neki put pet, ništa značajnog. Sad si misli kad je realno da dođeš na red. Rekoh mu da sam iz drugog mjeseca po svemu na redu za dobijanje, samo je slegnuo ramenima i rekao, nadaj se. Možda dođe do kraja mjeseca ali oni službeno nemaju nikakvu potvrdu za to. Mislim na ove u dućanu. Znaju kao i mi.

 Dostava za druge poslovnice SD-a u Hrv je petkom, općenito, bez obzira na PS5, vjerojatno je na to mislio. Za Zagreb ne znam točno, ali prošli tjedan su konzole imali još u utorak u poslovnici arena zg, a ljude zvali srijeda/četvrtak.

3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Navodno samo dvojica znaju točnu isporuku konzola(vojna tajna).

I onda kad im na kraju mjeseca netko dođe u poslovnicu i sjeti im se rodbine, bu bilo nismo znali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

 Dostava za druge poslovnice SD-a u Hrv je petkom, općenito, bez obzira na PS5, vjerojatno je na to mislio. Za Zagreb ne znam točno, ali prošli tjedan su konzole imali još u utorak u poslovnici arena zg, a ljude zvali srijeda/četvrtak.

 Znači ovaj tjedan onda ništa jer nemaju niti jednu konzolu u poslovnici. Ako nešto bude bit će krajem mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 18:07 (movie).
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo ovako, znam da ima jedan kolega ovdje koji jos nije dobio odgovor koji je na listi cekanja, da skratim pricu, 13.03 ili 14.03 sam narucio konzolu (ne znam vise ni sam) , rekli su mi da sam 66 na listi cekanja, poslije one mizerne isporuke od 2 konzole u cijeloj hr sam zavrsio 64. Na listi cekanja.

Poslao sam im mail jucer s pitanjem jesam li ja u cijeloj hrvatskoj trenutno 64. Na listi cekanja ili samo u vasoj poslovnici (Arena centar Zagreb) na sto su oni odgovorili u cijeloj Hrvatskoj.

 

Evo slike kao dokaz

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pas mater,ja san bia pita za broj na toj "listi",a nisam dobia odgovor,odgpvorili bili samo do kraja svibnja da će doć konzole 

24.2 preorderana

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 17:51 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice