PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.733
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Znači sad su svi oni u 10-om i 11.om mjesecu trebali biti namireni , onda idu ovi preorderi iz dućana pa slobodna prodaja.Jel tako?

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Bezveze sad će ova ultra zabavna tema kroz tjedan, dva ići pod ključ.

Zašto? Pa prekjučer su otvorene nove narudžbe u SD a isporuka je jednom tijekom ove godine... znači dovoljno materijala za daljnju prepisku.

15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dodinho kaže...

Jel ima kakvih vijesti kada bi konzola mogla biti dostupna za slobodnu prodaju za nas obične smrtnike? Cura je zakasnila sa prednarudzbom pa sada čekamo slobodnu prodaju...

Možeš otići u prodavaonicu SD i naručiti konzolu.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Renato89 kaže...

Ovo ih čeka od mene u petak ujutro ukoliko ne dostave konzolu.

 Zašto uvjetovati? Ja planiram napisati iako sam svoju dobio. Bezobrazluk treba nagraditi.

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Stigla konzola, moram pohvaliti T-com naručio prošli tjedan u četvrtak i stiglo već danas znači ni sedam dana nije prošlo, sretan sam ko malo dijete ......

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Gle meni je lik 04.02. kad me nazvao obećao da ću dobit konzolu ovaj mjesec, to je ispunjeno i ja nemam više kaj s njima, da nije odmah bi napisao prijavu. Nemam se volje zajebavat s njima, tko voli nek izvoli.

Za sve koji misle raditi US acc, na CDkeys vam je trenutno 28,09$ 12 mjeseci ps+, ja baš sad kupio, stvarno povoljno.

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ima vec black friday akcija po grupama na fejsu. 🤣

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Bezveze sad će ova ultra zabavna tema kroz tjedan, dva ići pod ključ.

 Nece, mi iz hg spota ostajemo 😂

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...
bloodborne kaže...

Bezveze sad će ova ultra zabavna tema kroz tjedan, dva ići pod ključ.

 Nece, mi iz hg spota ostajemo 😂

 A cuj reko mi je dominik najkasnije sredina ozujka.

 Drzim ga za rijec, taman neki covjek prije 2 tjedna

 prodavao demon souls za 350kn koja sam ja budala

 umjesto da sam ga odma kupio. 😁

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Lilith90 kaže...
bloodborne kaže...

Bezveze sad će ova ultra zabavna tema kroz tjedan, dva ići pod ključ.

 Nece, mi iz hg spota ostajemo 😂

 A cuj reko mi je dominik najkasnije sredina ozujka.

 Drzim ga za rijec, taman neki covjek prije 2 tjedna

 prodavao demon souls za 350kn koja sam ja budala

 umjesto da sam ga odma kupio. 😁

 Ma nije meni u redu da cu ja iz 11 mjeseca dobiti nakon ovih sto su sad narucili. Ali jeb... ga takav je zivot. Samo neka vise dode lako za igre

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Lilith90 kaže...
bloodborne kaže...

Bezveze sad će ova ultra zabavna tema kroz tjedan, dva ići pod ključ.

 Nece, mi iz hg spota ostajemo 😂

 A cuj reko mi je dominik najkasnije sredina ozujka.

 Drzim ga za rijec, taman neki covjek prije 2 tjedna

 prodavao demon souls za 350kn koja sam ja budala

 umjesto da sam ga odma kupio. 😁

 Ja ti svojeg prodam, probao igrat al jednostavno nisam ja za to xd

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Poz, koje su prednosti US accounta nad HR i kako se napravi?

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Na slici ti je objašnjeno kako napraviti US acc, a prednost ti je novac, sve je jeftinije i stalno imaju neke popuste na igre.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Bezveze sad će ova ultra zabavna tema kroz tjedan, dva ići pod ključ.

 Ova tema ce ziviti sve dok ne dodje u slobodnu prodaju, a pitanje kada ce to biti, moj je prijedlog da kad zavrsi ova nestasica konzola i normalizira se sve, da se tema preimenuje u Xbox series X/S, pa da ispadne da imaju puno komentara

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...
bloodborne kaže...
Lilith90 kaže...
bloodborne kaže...

Bezveze sad će ova ultra zabavna tema kroz tjedan, dva ići pod ključ.

 Nece, mi iz hg spota ostajemo 😂

 A cuj reko mi je dominik najkasnije sredina ozujka.

 Drzim ga za rijec, taman neki covjek prije 2 tjedna

 prodavao demon souls za 350kn koja sam ja budala

 umjesto da sam ga odma kupio. 😁

 Ja ti svojeg prodam, probao igrat al jednostavno nisam ja za to xd

 A ježi ga sad moj vec u cijelosti placen. 😄

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
4 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

jeli tko dobio onaj bundle igri sto su govorili da ce se dobiti uz PS5 i ps+ , neznam vise o kojim je igrama bila rijec , ali bilo ih je dvadesetak ?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo sletila konzola, a ja na poslu do 19h, iščekivanju nikad kraja, ali bitno da je ona doma.

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Vlinders kaže...

jeli tko dobio onaj bundle igri sto su govorili da ce se dobiti uz PS5 i ps+ , neznam vise o kojim je igrama bila rijec , ali bilo ih je dvadesetak ?

 Da, dobijes oko 20 igara ako imas ps plus, dobra fora, uglavnom veci hitovi iz PS4 generacije, ilitiga igre koje ce sada portati na PC

7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
Vlinders kaže...

jeli tko dobio onaj bundle igri sto su govorili da ce se dobiti uz PS5 i ps+ , neznam vise o kojim je igrama bila rijec , ali bilo ih je dvadesetak ?

 Da, dobijes oko 20 igara ako imas ps plus, dobra fora, uglavnom veci hitovi iz PS4 generacije, ilitiga igre koje ce sada portati na PC

 A jel ih dobijes samo na koristenje ili u svoj library?
U smislu da ako otkažem tj. ne produljim ps+ kad istekne, ostaju li igre?

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ne, vezane su ti uz ps+.....

 

Dok imas pretplatu imas i te igre, ok je za odigrati neke stare naslove, ili ako nisi imao ps4, ali sve u svemu....ako se lista ne bude sirila opasno, lijepa gesta, ali nista posebno....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo i mene sada zove dostavljac da stize za 2min a ja na poslu do 15 sati. Ali ima tko ce preuzeti ☺️

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...

Ne, vezane su ti uz ps+.....

 

Dok imas pretplatu imas i te igre, ok je za odigrati neke stare naslove, ili ako nisi imao ps4, ali sve u svemu....ako se lista ne bude sirila opasno, lijepa gesta, ali nista posebno....

 

Ništa posebno?

 

  • Batman: Arkham Knight
  • Battlefield 1
  • Bloodborne
  • Call of Duty Black Ops III Zombies Chronicles
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  • Days Gone
  • Detroit: Become Human
  • Fallout 4
  • Final Fantasy XV
  • God of War
  • inFAMOUS: Second Son
  • The Last Guardian
  • The Last of Us Remastered
  • Monster Hunter: World
  • Mortal Kombat X
  • Persona 5
  • Ratchet & Clank
  • Resident Evil 7: Biohazard
  • Uncharted 4: A Thief's End
  • Until Dawn

 

Mislim da je pravo lijep paket. Da, last gen igre ali i dalje odlične i vrijedne igranja. Pogotovo ove boldane. Potpuno free ako se ima ps+ što realno većina korisnika ima. Naravno, ljudi koji su imali već PS4 većinu toga već imaju i odigrali su ali za nove korisnike predobar paket igara. Ne možemo očekivati valjda last gen igara da daju, na njima tek trebaju vratiti gubitke od proizvodnje konzola i zaraditi. 

15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dragi forumaši, pratim temu, ali se do sada nisam javljao.

Obzirom da je konzola ionako za sina, a GT7 je odgođen do sljedeće godine i nije me pretjerano bilo briga kad bu stigla (idealno bi bilo da je stigla nakon završetka školske godine, baš radi sina).

 

Dobio sam tel poziv početkom mjeseca gdje mi se čovjek pristojno ispričao na čekanju te me obavijestio da DE mogu očekivati u ožujku, ali ako želim BR mogu ga uz nadoplatu dobiti u veljači što sam odbio i rekao da ožujak nije problem.

Obzirom da sam i sam upoznat sa situacijom oko proizvodnje i distribucije elektronike rekao sam da ih razumijem i da shvaćam da nije problem do njih.

 

Vidio sam jučer da su neki od vas dobili obavijesti od GLS-a o dostavi.

 

Ja niti sam dobio kakvu obavijest, niti SMS. Ujutro me je nazvao čovjek i veli da ima dostavu iz SD za mene.

 

Eto, DE je stigao, naručen 07.10.2020.

 

Nadam se da će i vama stići vaše konzole i želim vam svima ugodno igranje.

 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
8 0 hvala 1
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pa to sam i rekao, za nove korisnike odlicno, za ps4 korisnike, vec vidjeno, no uvijek se moze odigrati s boljom grafikom, performansama....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
redrum781 kaže...

Dragi forumaši, pratim temu, ali se do sada nisam javljao.

Obzirom da je konzola ionako za sina, a GT7 je odgođen do sljedeće godine i nije me pretjerano bilo briga kad bu stigla (idealno bi bilo da je stigla nakon završetka školske godine, baš radi sina).

 

Dobio sam tel poziv početkom mjeseca gdje mi se čovjek pristojno ispričao na čekanju te me obavijestio da DE mogu očekivati u ožujku, ali ako želim BR mogu ga uz nadoplatu dobiti u veljači što sam odbio i rekao da ožujak nije problem.

Obzirom da sam i sam upoznat sa situacijom oko proizvodnje i distribucije elektronike rekao sam da ih razumijem i da shvaćam da nije problem do njih.

 

Vidio sam jučer da su neki od vas dobili obavijesti od GLS-a o dostavi.

 

Ja niti sam dobio kakvu obavijest, niti SMS. Ujutro me je nazvao čovjek i veli da ima dostavu iz SD za mene.

 

Eto, DE je stigao, naručen 07.10.2020.

 

Nadam se da će i vama stići vaše konzole i želim vam svima ugodno igranje.

 

 nisi napisao puno, a objasnio si sve.

 fino, pristojno i kulturno.

 

 takoder ugodno igranje kolega

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Napokon

 
12 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Renato89 kaže...

Napokon

 Prvobitno sam narucio digitalku, pa sam nadoplatio za blue ray da mi prije stigne (digitalku sam narucio tek 09.10. tako da mi nebi stiglo do travnja), pa svaki put kad vidim ovak digitalnu imam osjecaj kao da je to moja, hrpu mi bolje izgleda i kutija i konzola, a da ne pricam sto jos nisam ubacio niti jedan disk, a bome niti planiram, zato i guraju prodaju blue raya jer to odlazi u povijest lagano, a zarada na digitalka im je nikakva u startu kod prodaje...

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
Renato89 kaže...

Napokon

 Prvobitno sam narucio digitalku, pa sam nadoplatio za blue ray da mi prije stigne (digitalku sam narucio tek 09.10. tako da mi nebi stiglo do travnja), pa svaki put kad vidim ovak digitalnu imam osjecaj kao da je to moja, hrpu mi bolje izgleda i kutija i konzola, a da ne pricam sto jos nisam ubacio niti jedan disk, a bome niti planiram, zato i guraju prodaju blue raya jer to odlazi u povijest lagano, a zarada na digitalka im je nikakva u startu kod prodaje...

 Ja sam isti slučaj ne znam ako sam na PS4 ubacio par puta disk verziju, ali nekako mi je uvijek mantra , šta ako mi se desi da mi netko pokloni igru ili je bilo kako kupim slučajno ili ju netko pokloni , e onda bih popizdio da je nemam gdje staviti.Zato sam uzeo sad na prenarudžbi BR verziju (a i prije će doći) iako realno mi ne treba BR...

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni se br verzija vec do sada isplatila na igrama sta sam polovne kupio, ali digitalna mi izgleda lijepse xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blackcastle kaže...
Nightyx kaže...
Renato89 kaže...

Napokon

 Prvobitno sam narucio digitalku, pa sam nadoplatio za blue ray da mi prije stigne (digitalku sam narucio tek 09.10. tako da mi nebi stiglo do travnja), pa svaki put kad vidim ovak digitalnu imam osjecaj kao da je to moja, hrpu mi bolje izgleda i kutija i konzola, a da ne pricam sto jos nisam ubacio niti jedan disk, a bome niti planiram, zato i guraju prodaju blue raya jer to odlazi u povijest lagano, a zarada na digitalka im je nikakva u startu kod prodaje...

 Ja sam isti slučaj ne znam ako sam na PS4 ubacio par puta disk verziju, ali nekako mi je uvijek mantra , šta ako mi se desi da mi netko pokloni igru ili je bilo kako kupim slučajno ili ju netko pokloni , e onda bih popizdio da je nemam gdje staviti.Zato sam uzeo sad na prenarudžbi BR verziju (a i prije će doći) iako realno mi ne treba BR...

 Kažeš im da prihvaćaš samo bankovne transakcije, kakve diskove, UFOe 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice