PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.272
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Na prvo čitanje, oni su ovdje zaštićeni jer su ponudili povrat novca kad su se maknuli iz prosinca, a kupac ima pravo na kamate u svakom slučaju, ukoliko dođe do povrata novca.

 Kupac ima pravo i na kamate i ako dobije robu, a rok isporuke je dulji od mjesec dana, a dao je avans, prema ovome

 

8.Unaprijed ste platili dio ili ukupnu cijenu proizvoda, vrijeme isporuke je prošlo, a proizvod niste dobili.

Prije eventualnog raskida ugovora, na koji, u slučaju nepravodobne isporuke, imate zakonsko pravo, morate trgovcu pružiti mogućnost da ispuni ugovor u naknadnom primjerenom roku. Za sva avansna plaćanja koja uvjetuje trgovac a za koja je rok isporuke dulji od mjesec dana , imate pravo na kamate za uplaćena sredstva za period od uplate do isporuke, bez obzira je li došlo do kašnjenja u isporuci ili ne.

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:kQ9mAgNUivoJ:potrosac.mingo.hr/hr/potrosac/clanak.php%3Fid%3D12494+&cd=2&hl=hr&ct=clnk&gl=hr&client=firefox-b-d

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam prihvatio zamjenu za BR ali sam rekao da mi daju za manju cijenu jer sam čekao DE 4 i po mjeseca. Rekli su javiti u četvrtak vezano za to. Ipak u konačnici dobivam nešto slično ali još moram nadoplatiti, što i nije ono što sam u startu htio pa me zanima hoće li biti susretljivi i korektni.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Ja sam prihvatio zamjenu za BR ali sam rekao da mi daju za manju cijenu jer sam čekao DE 4 i po mjeseca. Rekli su javiti u četvrtak vezano za to. Ipak u konačnici dobivam nešto slično ali još moram nadoplatiti, što i nije ono što sam u startu htio pa me zanima hoće li biti susretljivi i korektni.

 Meni su ponudili nadoplatu po akcijskoj cijeni BR-a, tj. 750,00 kn, hvala im puno, evo cekam vec jedno 4-5 mjeseci, a na kraju cu dobiti nesto sto nisam prvobitno ni prednarucio i jos (ne)moram nadoplatiti za nešto samo da uopce dobijem konzolu. Naravno, ništa od toga se ne mora, ali kad ti pricvrlje previdjanje dolaska narucenog, ne ceka mi se jos par mjeseci, ne znam dal cu uopce koristit disk, ne vidim razloga za to, jer bilo kakav disk nisam ubacio nigdje vec 10-15 godina...

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nevjerojatno mi je da se usude punu cijenu tražiti za nadoplatu nakon svega! Umjesto da ponude 50-70% posto cijene kao ispriku! Trash trasheva.

Meni je BR prioritet jer skupljam filmove i već imam podosta 4k koje nisam ni doživio, a od igara volim uzeti u caseu kad je neka bitnija. Imam osjećaj da zbilja imam nešto što sam masno platio, ovako je negdje u zraku, na serveru, čeka da Sony makne sa Storea za par godina ili što već. Znam da je i to iluzija jer sve nestaje s vremenom, ali eto, moj neki stav. Da ne govorim kako je veličina diska koma.

Svejedno, moram priznati da sam u prošloj generaciji masu igara uzeo digital i vidim prednosti. Dobro je imati opcije!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da, meni su isto pitali 750 kn što mi je apsurdno davati za nešto što ne koristim. Imao sam PS4 i sve su mi bile digitalne osim one koju sam dobio uz PS i prodao. Realno bi bilo da nam daju BR po cijeni digitalne ili gratis nešto što vrijedi (dodatni kontroler, igru ili sl.)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma samo nek je daju više i da završimo tu priču. A više od njih ni spajalicu ne namjeravam kupiti.

 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
čeka da Sony makne sa Storea za par godina ili što već.

 Mogu maknuti sa storea, ali ne mogu iz tvog libarya

4 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Hvala ezzel na informaciji da e-kupi omogucuje nadoplatu sa digital na BR i da u cetvrtak dobijaju konzole.  Ja sam 07.10 napravio prednarudzbu digitalke na e kupi , pa sam isto danas brze bolje zatrazio nadoplatu i dobio sam nadoplatu na BR.  

 

 

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava
Uzmite u obzir da je Sony podigao cijenu igara za novu generaciju konzola i da je tek pocetak, tako da ako zelite nesto novo odigrat sad, morate platiti po punoj cijeni. U tom slucaju verzija s diskom ima velikih prednosti za kupit igru, odigrat i prodat dalje tako da igru prakticki odigrate za 100 kn.
U prosloj generaciji sam i ja skupio 100injak digitalnih igara i samo 4-5 igara na disku, ali razlog tome je dosta kasno ukljucivanje u gaming na PS4 u 2017-oj godini, kad se vec dosta digitalnih igara moglo nac iz tjedna u tjedan na popustu.
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma sve u svemu, jako loša organizacija od Sonya pa do naših trgovaca ili bolje rečeno SD koja je napravila kaos iz vjerojatno samo njima poznatog razloga.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Još samo dva dana do (nadam se) redemption arca za sve nas.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

-Halo Bing? Stižu da, sutra!

-Tko, ovi sakeri što još čekaju? Zanemari te budaletine!

-Cijena? Prava sitnica!

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ekipa, dok se čeka ps5 zamolio bih da mi netko malo objasni kako funkcionira prodaja igri, tj. ako kupim digitalnu verziju igre, mogu li je dalje prodati kad završim igrati? Također, ako kupim fizičku verziju igre, koliko sam popratio po netu, ona se iskopira na disk u playstation pa se igra lokalno na disku. Šta onda sa cd-om? On samo stoji ili ga se može prodati nekome? 

 

Znam da sve ovo mogu na netu pročitati, ali evo malo da izgubimo monotoniju postova oko čekanja ps5 :) ..... Zadnji play koji sam imao je PS2 tako da zato pitam ove stvari....

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
I dalje ti treba disk za igru, kao i prije. Što se tiče digitalnih igara, kupuješ licencu koja se onda vezuje za tvoj account, ne možeš prodati ni giftati digitalnu igru.
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Znači kad kupiš digitalnu onda nemaš šta više sa njom. A kad je igra na cd-u onda je nakon igranja možeš prodati?

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tako je. Tvoja je, imaš licencu, možeš ju replayati, ali pokloniti ili prodati ne.
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Javili su iz Svijeta Medija da bi digitalne trebale biti u veljači, ali za BR verzije nemaju uopće okviran termin isporuke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Eto... Ekupi dobit ce vise br, svijet medija vise de, sd svega pomalo... Ali tek je srijeda... 😬
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Znači da pošiljka za Svijet medija nema veze sa SD. SD i Ekupi su jedna isporuka, a ovi neka druga...

Najjače mi je kad kažu 'u veljači', kao da traje još ne znam koliko i kao da nemaju okvirni datum kad im dolazi pošiljka.

Jučer sam prvi puta ovdje konkretno čuo, Ekupi, za SD, 18. veljače.

Kao pokvareni telefon pa svi napeto slušaju jebote. Kad poštar donese plej neću više ni podložak za miš uzeti od te bande.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 8:55 (m4st4).
 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam pristao na BR, tako da je vjerojatno u ponedjeljak kod mene. eKupi ih sutra dobiva i priprema za slanje.
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tko ima rezervaciju konzole u HG šrotu nek ih nazove i provjeri, upravo su me zvali i odgodili isporuku za 4mj. Znači lažu me cijelo vrijeme da ide isporuka u 2 mj. Klošari

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
herya kaže...

Tko ima rezervaciju konzole u HG šrotu nek ih nazove i provjeri, upravo su me zvali i odgodili isporuku za 4mj. Znači lažu me cijelo vrijeme da ide isporuka u 2 mj. Klošari

 Kad si uplatio preodrer?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 11:08 (user2206).
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ako nam danas jave iz SD da se sutra konzola predaje kurirskoj sluzbi onda ju mozda dobijemo u petak, ako to bude tek sutra, onda vjerojatno ponedjeljak/utorak

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Herya, kad si preorderao?

Nighty, ako je zbilja to sutra u SD, a onda i Ekupi, danas je vjerojatno u carinskom procesu. Trebat će im dan-dva za primitak robe, izdavanje računa itd.

Računam pon-uto na pragovima. Što koriste oni, GLS ili UPS?

Treba pitat onog SD lika na drugom forumu situaciju. Tuhy mislim da se zove. Za carinu odmah apdejtaju kad je u Velikoj Gorici. Posebno za tako ogromne isporuke tehnike.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 11:21 (m4st4).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Napravio preorder 6.1

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Herya, kad si preorderao?

Nighty, ako je zbilja to sutra u SD, a onda i Ekupi, danas je vjerojatno u carinskom procesu. Trebat će im dan-dva za primitak robe, izdavanje računa itd.

Računam pon-uto na pragovima. Što koriste oni, GLS ili UPS?

Treba pitat onog SD lika na drugom forumu situaciju. Tuhy mislim da se zove. Za carinu odmah apdejtaju kad je u Velikoj Gorici. Posebno za tako ogromne isporuke tehnike.

 zadnji put sam narucio dualsense iz SD i pisalo je pod free dostava klasična, pretpostavljam HP, a ako nadoplatim mislim 15 kn onda ide GLSom, odabro sam besplatna dostava i stiglo svejedno GLSom :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
herya kaže...

Napravio preorder 6.1

 nznam zasto se cudis onda, jer vec danima trube da ce isporucit sve narudjbe zakljucno sa 20.11., ostale ce jos cekat

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Herya, ne opravdavam HG Šrot, posebno jer uzimaju narudžbe lijevo i desno, samo daj para i bit će... Ali siječanjske narudžbe budi sretan ako bude travanj. Tko god ti je rekao veljača tamo je za ludaru.
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pa ne izmišljam ja datume sam, prenosim kako su oni govorili, vjerovatno je bila ta priča samo da uzmu pare.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
herya kaže...

Pa ne izmišljam ja datume sam, prenosim kako su oni govorili, vjerovatno je bila ta priča samo da uzmu pare.

 

Naravno. I koliko znam uzimaju ih i dalje... Isporučivat će konzole iz tih narudžbi do ljeta, ako ne i kasnije. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice