PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 957.292
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maat kaže...
Nightyx kaže...

 Nego, reci kako radi taj PS5, jel cekamo uzalud ili se isplati? :D

 

Isplati se!

Tih je, nečujan, za razliku od bivšeg PS4 slim koji je zujao kao omanji helikopter. Učitavanje brzo, milina. Nisam još osim Astro igrao nikakve druge PS5 igre. Astro je fenomenalna i zabavna. Najveći junak je definitivno kontroler sa novim vibracijama i trigerima. Suptilno je i brzo se navikneš. Onako neprimjetno se uživiš bez da razmišljaš o tome jer stvarno daje dojam različitih materijala/otpora i slično. Jednostavno nije samo vibracija koju osjetiš već je ni ne primjetiš a doprinosi uživljenosti jer stvara dojam o svijetu i radnjama. 

Trenutno igram Spidermana, PS4 verziju, i predobra je. Učitavanje je nevjerojatno brzo, igra leti bez ikakvih štucanja. U starim igrama naravno nema tih naprednih vibracija i razlika u njima toliko ali očekivano.

Siguran sam da nitko neće biti razočaran konzolom.

Baterija kontrolera dugo drži, imam spojene slušalice na njega kad igram i imam dojam da traje 30% duže nego na dualshocku prije.

 Ovo sa slusalicama mi je drago cuti, jer kontam koristi svoje razerice i na PS5, tako da thx na info

16 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
markic3323 kaže...

Evo do sada sam doslovno igrao pa nisam mogao javit prije, ugl vidio sam prije par dana da se vrti vijest da u sophoslabu ima konzola naravno prvo nisam vjerovo ali onda se stvorio post gdje čovjek doslovno ima i račun na taj datum, išao sam do dućana nešto pa reko ništa me ne košta doć do sophoslaba i pitat. Došao sam do čovjeka i pitao da li možda imaju ps5 konzola slobdodnih, kaže da imaju 20 komada u skladištu ali da su sve za ispunit prednaruđbe, ugl dogovorili smo ze sa malo veću cijenu i opala konzola prodana :D I evo zaljepio sam tu sliku sa svojim bug imenom da nebi bilo da lažem, tako da nazovite i pitajte imaju konzola. Isto tako čuo sam da elipso i hgshop rade identičnu stvar, ko ponudi više njegova.

 

Po kojoj cijeni si platio? 

 

Da li si dobio ikakav racun?

 

Cuo si i za elipso i hgspot? Jos nekog mozda? 

 

Pitam jer mi je apsurdno kako netko uvijek zna nesto, dok svi ostali pojma nemaju. I onda krene prosipanje po forumima, rajcanje ekipe gladne konzola. Sad me zanima za koje novce su oni tamo ispali blesavi da u sred trgovine prodavaju van reda? Zar nije lakse prodilati preko oglasnika bez da itko sazna nego cekati markica da dopilota u trgovinu i da mu prodaju konzolu preko cijene?

 

Btw papiric sa nickom uz konzolu znaci sto? 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nema nista danas od slanja iz SDa.
Dakle, po meni, isporuka u zadnjem tjednu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Najzanimljivije šta su svi ovi sa profilima starim 12-17 dana dobili konzole preko reda i u poslovnicama.

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma pusti njih...oni su dobili ili nisu, preko reda ili ne.
Mi nismo dobili. Mi cekamo u redu. Mi strpljivi. Koji vise to ocito nismo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

 Nego, reci kako radi taj PS5, jel cekamo uzalud ili se isplati? :D

 

Ako imas srece da dobijes ispravan primjerak konzole, svakako se isplati 😁

 

Zajebanciju na stranu, konzola je odlicna, tiha, brza, meniji mozda traze malo privikavanja, al to je individualno.

 

Moj jedini problem je bila instalacija igre sa diska (Miles Morales za PS5) kad bi vadjenje diska iz konzole uzrokovalo da moras ponovo instalirati igru. To je rijeseno updateom.

 

Ljudi se zale na kontrolere, frend iz UK je vec triput mjenjao, ja za sada bez problema, mada mi je na CoD-u znao ispustati cudne zvukove prikom nisanjenja sniperom u SP kad se igra uspori (opcenito, u CoD svako oruzje daje razlicit otpor prilikom stiskanja trigera). 

 

Inace, preporuka je svima da za prvu igru izaberu Astro, tu cete najbolje osjetiti koliko je novi kontroler odlican. 

Nakon kontrolera, najveci sok je ssd, mada to ovisi od igre do igre. Miles Morales ubija, 3 sec iz dashboarda do ulaska ucitavanja, kliknes na save file i za 3 sec si u igri

 

Za PS4 igre sam si uzeo externi SSD i naravno da se i tu osjeti ubrzanje, mada je i tu sve od igre do igre. PS4 igre nisam stavljao na konzolin ssd, odlucio sam da ga necu trositit na to

 

Baterija kontrolera je jako dobra, a od Sony Pulse 3D sluski je zadovoljavajuca za moje potrebe, vjerujem da mogu odraditi 8 sati. Za zesce gamere mozda je ipak bolji izbor nesto jace baterije, meni je ovo dovoljno.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
starblack kaže...
Ma pusti njih...oni su dobili ili nisu, preko reda ili ne.
Mi nismo dobili. Mi cekamo u redu. Mi strpljivi. Koji vise to ocito nismo.

 

Sasvim je razumljivo da nisi strpljiv i ja bi ispalio da moram toliko cekati. Imao sam srecu sto mi je frend na vrijeme javio cim su se prvi put objavile cijene za hr i sto sam uletio u prvom valu. 

No, uvijek je kod nas bilo problema sa kolicinama pri pocetku prodaje. Jednostavno smo premala zemlja i nebitno trziste i tu zastupnik ne moze nista. Ovako je bilo jos i za vrijeme izlaska ps2, a kamoli kasnije, no tada gaming nije bio tako popularan kao danas. Ja cisto sumnjam da ce se kod nas prije kraja godine uopce moci uci i trgovinu i kupiti konzolu sa police, sve ce to ici po predbiljezbama i rezervacijama. Kamo srece da grijesim. 

Ili ce kod nas jednostavno prestati primati rezervacije da se postede svih ovih problema pa samo prodavati kako sto dodje, tko prvi uhvati, dobro uhvati.

No, sve je to zaqrac dok god sony ne proizvede vise konzola nego sto se traze

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Ja poslao poruku hgspotu. Šta mislite, ima smisla da platim avans? 

 Ima al ga ocekuj onda najprije tamo 5. Ili 6. Mjesec

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Evo dobio ponudu iz hgspota i tekst maila:

Poštovani,

 

predbilježba Playstation 5 konzole vrijedi uplatom avansa u minimalnom iznosu od 500,00 kn prema podacima sa ponude iz privitka maila.

Sljedeću Isporuku konzola sa čitačem za plaćene avanse u siječnju I veljači očekujemo kroz 6 – 8 tjedana  te odmah po zaprimanju javljamo kupcima za plaćanje preostalog iznosa i šaljemo na dostavu.

Isporuka konzola digitalne verzije za plaćene avanse dolazi tijekom travnja (Sony ne može isporučiti konzole prije)

Plaćanje avansa po ponudi je isključivo virmanski kao I preostalog iznosa konzole nakon javljanja informacije o isporuci.

Nakon uplate avansa, ljubazno molimo da povratno pošaljete potvrdu o uplati.

 

Cijena konzole sa čitačem za gotovinu/jednokratno plaćanje virmanom je 3849,00 kn.

Cijena konzole digitalne verzije za gotovinu/jednokratno plaćanje virmanom je 3099,00 kn.

 

 

Za obročno plaćanje cijene su više 5% od navedenih I obročno plaćanje je moguće izvršiti isključivo osobnim dolaskom u HGSPOT poslovnicu.

 

 

Za sva pitanja, stojim Vam na raspolaganju.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Evo dobio ponudu iz hgspota i tekst maila:

Poštovani,

 

predbilježba Playstation 5 konzole vrijedi uplatom avansa u minimalnom iznosu od 500,00 kn prema podacima sa ponude iz privitka maila.

Sljedeću Isporuku konzola sa čitačem za plaćene avanse u siječnju I veljači očekujemo kroz 6 – 8 tjedana  te odmah po zaprimanju javljamo kupcima za plaćanje preostalog iznosa i šaljemo na dostavu.

Isporuka konzola digitalne verzije za plaćene avanse dolazi tijekom travnja (Sony ne može isporučiti konzole prije)

Plaćanje avansa po ponudi je isključivo virmanski kao I preostalog iznosa konzole nakon javljanja informacije o isporuci.

Nakon uplate avansa, ljubazno molimo da povratno pošaljete potvrdu o uplati.

 

Cijena konzole sa čitačem za gotovinu/jednokratno plaćanje virmanom je 3849,00 kn.

Cijena konzole digitalne verzije za gotovinu/jednokratno plaćanje virmanom je 3099,00 kn.

 

 

Za obročno plaćanje cijene su više 5% od navedenih I obročno plaćanje je moguće izvršiti isključivo osobnim dolaskom u HGSPOT poslovnicu.

 

 

Za sva pitanja, stojim Vam na raspolaganju.

 

 Kontaj da ces ga najprije dobiti 5. Mjesec. Ja sam 12.11. Prednarucio i izgleda da dobijam oduci tjedan al i to je upitno oce li biti. Ovi koji su narucili iza 20.11. Ce dobiti za jedno mjesec do mjesec ipo dana al i to kontaj da ce biti isporuka za avanse do negdi najvise sredinom 12. Mj. Tako da kontam ako uzmes sada 5. Mj ti je najprije moguce sto komotno mozes zaokruziti i na 6.

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
markic3323 kaže...

Evo do sada sam doslovno igrao pa nisam mogao javit prije, ugl vidio sam prije par dana da se vrti vijest da u sophoslabu ima konzola naravno prvo nisam vjerovo ali onda se stvorio post gdje čovjek doslovno ima i račun na taj datum, išao sam do dućana nešto pa reko ništa me ne košta doć do sophoslaba i pitat. Došao sam do čovjeka i pitao da li možda imaju ps5 konzola slobdodnih, kaže da imaju 20 komada u skladištu ali da su sve za ispunit prednaruđbe, ugl dogovorili smo ze sa malo veću cijenu i opala konzola prodana :D I evo zaljepio sam tu sliku sa svojim bug imenom da nebi bilo da lažem, tako da nazovite i pitajte imaju konzola. Isto tako čuo sam da elipso i hgshop rade identičnu stvar, ko ponudi više njegova.

 Zasto ne postas racun?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Konzola je super al je zsto dualsense ocekivano smece.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nisi u pravu, kontroler je jedan od najboljih na tržištu, Haptic i Adaptive triggers su super, da ne govorim o mikrofonu koji je bolji od vecine onih iz slusalica. Duplo je bolji od Ds4, baterija drzi jako dugo, ne trebaju ti dva komada kao prije, izdrzi on skoro cijeli dan igranja.
16 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Konzola je super al je zsto dualsense ocekivano smece.

 

Probao si ili je komentar na osnovu komentara drugih? Ja sa svojim problema nemam, ako je kontroler ispravan, dozivljaj je vrhunski, ako je neispravan, jebiga, nista drugaciji od bilo kojeg drugog neispravnog 🤷🏻‍♂️

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jučer sam se čuo sa SD telefonski i lik je rekao da konzole još nisu došle (to smo pretpostavljali), da se očekuju u veljači (znači imaju deset radnih dana fore da se to ostvari) te da mi ostavlja mail s upitom 'otvoren' te da će mi osobno javiti kad mi pošalju. I da, rekao je budući da sam bluray da se očekuje da će svi takvi biti riješeni.

Nije puno, ali eto da znate. Eyes on the goal, još malo. Mislim da i oni drhte sad da Sony opet nešto ne zajebe, žele ovo riješiti više nema uzmaka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2021 7:27 (m4st4).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zaboli me drhte li.
Mail su poslali. Veljaca.
Ne bude li, bit ce veselo.
Ponude nisu slali nikakve nego - veljaca.
Nemaju 10, imaju 7 dana, dostava je 3 dana za RH.
Ima da pakiraju svi, od direktora do cistacice taj dan, da im unuci printaju naljepnice za dostavne sluzbe, ne zelim niti jedan newsletter od 15.02. do 28.02.
Veljaca.
Hvala.
Moj PC  
3 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Starblack imaš pravo, sedam dana!
I umro sam od smijeha skoro kavu prolio... 🤣😂🤣🤟

Slažem se, samo ga stavi pred prag i gtfo. Ne treba mi mašnica, isprike i kuponi od 15%.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2021 8:15 (m4st4).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa jbt!
Pare su dobili, mi svoje nismo.
Ako treba, idemo po izložbene primjerke, pa nek se hvale onima koji uđu u trgovine kako su dase za PlayStation 5 ali bez istih... ☕
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
STINGer kaže...
bloodborne kaže...

Konzola je super al je zsto dualsense ocekivano smece.

 

Probao si ili je komentar na osnovu komentara drugih? Ja sa svojim problema nemam, ako je kontroler ispravan, dozivljaj je vrhunski, ako je neispravan, jebiga, nista drugaciji od bilo kojeg drugog neispravnog 🤷🏻‍♂️

 https://ffa.hr/vijesti/imate-li-i-vi-problem-s-driftanjem-ps5-kontrolera/56360/

 

 Sony je precijenjeno govno od firme. I nazalost ne koristim

 njihove proizvode od jucer.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bloodborne u pravu si za DualSense i class action je pokrenut da se istraži drift kod velikog broja korisnika... Međutim u pravu je i ekipa kad kaže da je gamepad puno bolji spram DS4, to osjetim i sam bez da sam vidio što radi u igrama. Djeluje više premium u startu, uostalom kao i sama konzola.

A ovo s driftom... Switch također ima problema, DS4 je imao tih problema. Ja ne kužim kako takve banalije uspiju proći testiranje.

Ne bih se složio da su 'smeće' firma ipak. Imaju svojih manjkavosti kao i svaka megalomanska, ni MS, a posebno Nintendo nisu sveti.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa drift onda imaju svi kontroleri na tržištu, iz razloga jer ga svi thumbsticki imaju u odredenom postotku i koliko ce biti izražen. Ako ga ima par dualsensea to je vec dovoljno da se kaze da ga ima. Po meni nebitan podatak sve dok se ne pokaze da ih vecina ima.
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava
Dualsense bi u teoriji trebao imati istih problema sa driftom kao i Dualshock 4, posto su koristeni identicni dijelovi.
Same funkcije gamepada su najvece osvjezenje koje trenutno ova konzola pruza, to ce te svi vidit kad/ako budete igrali Astro's Playroom.
Evo vam dole ispod video o teardownu gamepada:

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Alrighty. Još je preostalo deset potencijalnih dana da prednaručene plejke 5.-9. listopada 2020. (navodno sve BR i dio digitalki) krenu prema Vašoj adresi! 

 

Pick your poison:

 

1. TJEDAN: 15. - 19. veljače

2. TJEDAN: 22. - 26. veljače

 

*s tim da sam uz starblacka, dakle pošta u RH putuje tri dana (uključujući i dan slanja), tako da je tehnički preostao osam potencijalnih dana, inače odlazimo u prvi tjedan ožujka!

 

Pravila igre: biraš dva datuma - prvi, datum dolaska maila iz SD i drugi, datum dolaska konzole na kućni prag!

 

Moji datumi: 

 

1. mail iz SD: 24. veljače

2. dolazak konzole: 26. veljače (Na knap!)

*prve informacije o pošiljci na forumu u 1. TJEDNU...

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 10:52 (m4st4).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...

Alrighty. Još je preostalo deset potencijalnih dana da prednaručene plejke 6.-9. listopada 2020. (navodno sve BR i dio digitalki) krenu prema Vašoj adresi! 

 

Pick your poison:

 

1. TJEDAN: 15. - 19. veljače

2. TJEDAN: 22. - 26. veljače

 

*s tim da sam uz starblacka, dakle pošta u RH putuje tri dana (uključujući i dan slanja), tako da je tehnički preostao osam potencijalnih dana, inače odlazimo u prvi tjedan ožujka!

 

Pravila igre: biraš dva datuma - prvi, datum dolaska maila iz SD i drugi, datum dolaska konzole na kućni prag!

 

Moji datumi: 

 

1. mail iz SD: 24. veljače

2. dolazak konzole: 26. veljače (Na knap!)

*prve informacije o pošiljci na forumu u 1. TJEDNU...

 Meni su rekli za 10 dana, a to ispada petak 19.02, kako radim za vikend čini mi se da tad i dolazi, jer eto zašto bi uživao tri dana kad mogu raditi. S tim da je kod mene osobno preuzimanje bez dostave. A onda sretnima ili subota 20.02 ili ovima malo manje ponedjeljak 22.02 pa dalje.

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
starblack kaže...
Zaboli me drhte li.
Mail su poslali. Veljaca.
Ne bude li, bit ce veselo.

 A šta će biti kad ne bude?

Evo ja ću ti reći, nikakvu konzolu nećeš dobiti u veljači, a ti ćeš i dalje kmečiti po forumu jer jedino to i možeš.

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mali ispravak, od 5.10. su uzimali prednarudžbe, kako je meni reko da 17.02. očekuje dolazak konzola onda ja očekujem 18.02. mail, 19.02. da pošalju, 23.02. na rođendan da dođe i nitko sretniji od mene :D

 
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Renato89 kaže...

Mali ispravak, od 5.10. su uzimali prednarudžbe, kako je meni reko da 17.02. očekuje dolazak konzola onda ja očekujem 18.02. mail, 19.02. da pošalju, 23.02. na rođendan da dođe i nitko sretniji od mene :D

 

E hvala ti, ispravio sam!  

Za sebe sam išao na najkasniji mogući datum ovaj mjesec pa se možda ugodno iznenadim ako bude prije.

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni je lik reko da će zatvorit sve BR narudžbe i da im ostaje još oko 70-ak ljudi sa digitalkama za ožujak koji nisu htjeli nadoplatit za BR, s time da svi koji su uzeli digital 5. i 6.10. će dobit ovaj mjesec, iskreno se nadam da će se to i ostvarit, ostaje još par dana sačekat i uživat nakon toga

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 11:09 (Renato89).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja ne očekujem ništa do ožujka ili čak travnja. Ovo su sve prazna obećanja već viđena prošla 2 mjeseca. Tako da kad dođe, dođe. Ionako mi nije više neki hype oko svega s obzirom na sve.
 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Ja ne očekujem ništa do ožujka ili čak travnja. Ovo su sve prazna obećanja već viđena prošla 2 mjeseca. Tako da kad dođe, dođe. Ionako mi nije više neki hype oko svega s obzirom na sve.

 

Kako želiš, nije ni meni više hype kao kad sam tek naručio. Zapravo sam već se polako i odvikao console gaminga sve ove mjesece čekanja. Ali nema šanse da im tek tako pustim ovaj mjesec kao što sam prošli. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice