PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 958.940
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo sa fb grupe odgovor od Hgspota.

Znaci izgleda iduci tjedan dobivaju prednarudzbe samo do 20.11. Falin te boze sto spadam u njih 😀😀😀

 

 

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako oni dobivaju iduci tjedan... Znaci da sd ima vec danas... 🤔 I sad dok svim ostalim trgovinama namire dio, mi koji smo narucili direkt preko SD, dobit cemo konzolu zadnji. Ako je tomu tako, stvarno nakuraS 😭
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 18:43 (starblack).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
starblack kaže...
Ako oni imaju tek iduci... Znaci da sd ima vec danas... 🤔 I sad dok svim ostalim trgovinama namire dio, mi koji smo narucili direkt sa sda, dibit cemo najkasnije? Ili? 😭

 Neznam sto ste se svi uvatili te sd. Cini se meni da su po svemu i najgori. Nitko ko je uzea bilo di drugdi 9. 10. Misec se nezali da nije dobija (kontam vece poznatije ducane ili operatere a ne neke male gradske ducancice koji imaju 10 kvadrata prostora u cjeloj hr), jedino vi iz sd. Iman kolegu s posla u tele 2 je narucia 20.11. I dobia je prije bozica. Svi su ocito do 1.11. Iz hg spota namireni a sada ce iduci ostatak. Bar je jasno da idu po redu. Zao mi je vas iz sd jer su vas stvarno oprali masno cini se i najvise se rugaju ljudima od svih

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neocide021 kaže...

Evo sa fb grupe odgovor od Hgspota.

Znaci izgleda iduci tjedan dobivaju prednarudzbe samo do 20.11. Falin te boze sto spadam u njih 😀😀😀

 

 

 Do 20.11. Lol, ja platio 01.02. dobro sam prognozirao

 necu ja demon souls zaigrat do bozica.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mi u SD čekamo fakin 6.,7.,8. i 9.10.! Alo, cijeli mjesec prije. Ima da dignemo apokalipsu ako krenu neke spike sljedeći tjedan. Ja sam si rekao da zovem u srijedu 17.2. i dok netko s vrha ili blizu skladišta ne bude na slušalici ne skidam se s linije.
 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Neocide021 kaže...

Evo sa fb grupe odgovor od Hgspota.

Znaci izgleda iduci tjedan dobivaju prednarudzbe samo do 20.11. Falin te boze sto spadam u njih 😀😀😀

 

 

 Do 20.11. Lol, ja platio 01.02. dobro sam prognozirao

 necu ja demon souls zaigrat do bozica.

 Moja ti je osobna prognoza iskreno po svemu mozda 5. Mjesec najprije

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neocide čudno su formulirali drugi dio poruke, što im znači ovo 4-6 tjedana... za avanse nakon 20.11.? A prije ovaj mjesec?

I je li SD dobavljač baš svima njima kako to ide?
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 18:58 (m4st4).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Neocide čudno su formulirali drugi dio poruke, što im znači ovo 4-6 tjedana... za avanse nakon 20.11.?

 Da. Da te ne zbuni ovo je odgovor nekom u fb grupi a ne meni. Ja ga po ovoj poruci dobivam al osoba ciji je upit ocito ne.

 

Sra se tice te nabave da li je iz sd neznam. Ali nebi me cudilo i da nije

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 18:59 (Neocide021).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kužim, thanks. Editirao sam gore, SD svima njima šalje dio konzola, oni su početna stanica? Jer ako je tako valjda prvo namire svoje sad. Jebemu. 😁

Edit: Sad ima smisla... 🤟
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 18:59 (m4st4).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

To kad budem budala onda cu ponudit vise od cijene koju je

smece od sonya propisalo. Do tad nedam ni lipe vise od 3850kn 

za isto.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tu konzolu si nekome mogao uzeti iz prednarudžbi jer si platio više?

Stavljam upitnik na kraju, ali znam gdje živimo. Više kao tišina nakon naivnog what-the-fuck.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2021 5:14 (m4st4).
 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Tak sam mogao i ja do frenda otić i slikat svoj nick pokraj konzole, prijatelju kako kaže naše ministarstvo financija "bez računa se ne računa".

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma da. Ovo je situacija ili troll ili živa istina. I oboje legitimno u našoj državi. Ništa me ne bi začudilo. Događaju se i gore stvari od malo 'skalpa' za komad plastike.
 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ionak vec 15 min sjedim cekam curu da se spremi

da krenemo na posao. Pa da se zabavimo malo 😎

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2021 7:30 (bloodborne).
Moj PC  
9 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
Neocide021 kaže...

Evo sa fb grupe odgovor od Hgspota.

Znaci izgleda iduci tjedan dobivaju prednarudzbe samo do 20.11. Falin te boze sto spadam u njih 😀😀😀

 

 

 Do 20.11. Lol, ja platio 01.02. dobro sam prognozirao

 necu ja demon souls zaigrat do bozica.

 Zato sam i savjetovao ovdje, bolje cekati da SD otvori narudjbe jer ce brzo stizati konzole, sad narucis, dobijes roku 2 tjedna (karikiram), HG spot ima tonu narudjbi i dok oni to sve rijese proce puno vremena, bas zato sto su im narudjbe stalno otvorene, obecavat ce i obecavat i tako pokusat zadrzat kupce sto duze, dok neki ne puknu i ne odustanu, ako si uplatio samo avans, prati SD da ulovis narudjbu i onda trazi povrat od njih, jer neces tak skoro dobit od HG spota i to sam vec puno puta napomenio, ako si ti narucio 01.02. sta mislis kolko je ljudi ispred tebe onda?

12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dakle to je katastrofa, strašno.

 

@bloodborne baš dobro da si im poslao, treba na face stavit kao objavu.

I na SD stranicu i Sony.hr.

Ako je istina a ne sumnjam da jeste, nebi im više konzole poslao.

 

 

 

 

 

 
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Zasad sam dobio seen. Vec sat vremena smisljaju

ili "provjeravaju propust" 😀

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neocide021 kaže...

Evo sa fb grupe odgovor od Hgspota.

Znaci izgleda iduci tjedan dobivaju prednarudzbe samo do 20.11. Falin te boze sto spadam u njih 😀😀😀

 

 

 Upravo mi unisten dan... Ja sam 27.11. I vise se nemam cemu ni nadati. 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo novi razgovor s hgspotom. Po ovome mi ispada da dobijaju direkt od sonya a ne sd? Kazu dobivam  sredina iduceg tjedna ako sony nezajebe 😀😀😀

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neocide021 kaže...

Evo novi razgovor s hgspotom. Po ovome mi ispada da dobijaju direkt od sonya a ne sd? Kazu dobivam  sredina iduceg tjedna ako sony nezajebe 😀😀😀

 Drago mi je zbog tebe. Ja mislim da ce prije dobiti oni koji su akontaciju s malim iznosom ostavili da bi mogli isplatiti ostatak. Oni sto su cijeli iznos platili mogu cekat. Poludit cu. Dode mi da odem tamo i uzmem onaj izložbeni primjerak pa nek se j... 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...
Neocide021 kaže...

Evo novi razgovor s hgspotom. Po ovome mi ispada da dobijaju direkt od sonya a ne sd? Kazu dobivam  sredina iduceg tjedna ako sony nezajebe 😀😀😀

 Drago mi je zbog tebe. Ja mislim da ce prije dobiti oni koji su akontaciju s malim iznosom ostavili da bi mogli isplatiti ostatak. Oni sto su cijeli iznos platili mogu cekat. Poludit cu. Dode mi da odem tamo i uzmem onaj izložbeni primjerak pa nek se j... 

 I onda iman srece jer sam ostavio samo 300 kn 😀😀

A za tebe bas bed, a tako blizu. Bice iduci mjesec onda izdrzi jos to xD

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lilith90 kaže...
Neocide021 kaže...

Evo sa fb grupe odgovor od Hgspota.

Znaci izgleda iduci tjedan dobivaju prednarudzbe samo do 20.11. Falin te boze sto spadam u njih 😀😀😀

 

 

 Upravo mi unisten dan... Ja sam 27.11. I vise se nemam cemu ni nadati. 

 Totalno te kuzim, isti osjecaj kod mene u 12. mjesecu kad sam skonto nist od konzole, pa u prvom i evo sad bi trebo dobit u drugom, jos gore kad ti neko kaze, bit ces u sljedecoj rundi, 3. mjesec vjerojvatno, iovak smo se nacekali svi lol

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Al sto sam rekao gore vec. Bar im svaka cast jer idu po redu. Nema nitko iz 10. Mj ili boze sacuvaj 9. da nije dobio kao u sd. Sada ide 1.11. Do 20.11. Naci iduci ce biti valjda 20.11. Do 10.12. Oni ce sada ovom turom rjesiti sve prednarudzbe, cak i pinku vise [prednaruzbe kontam su do 19.11. Dalje su narudzbe]. Nit sam cuo da je itko dobio preko reda. Tako da neka uzimaju narudzbe stalno ali po svemu mi se cine i najvise fer

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jos tada muz pita jel ja to kupujem sebi za rodendan, a ja njemu ne nego za Bozic. Tocno me baksuz ureko. (rođendan u 4.mjesecu)

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo odg.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Evo odg.

 Pa nismo drugo ni ocekivali, naravno da nece priznati da su pogriješili ako jesu, nisu ludi navuci sebi probleme. Ovako se otarase svih jer dokaza odnosno racuna nema na slici. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2021 10:52 (Lilith90).
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja poslao poruku hgspotu. Šta mislite, ima smisla da platim avans? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Hvala Maat! Usred svega što se događa u svijetu, na kraju i s nestašicom plejki, lako se prepustiti osjećaju da je 'tako kako je' i da 'samo moramo biti strpljivi' i da 'budemo sretni ako uopće dobijemo'... Ali ne smijemo zaboraviti da je to apsolutni bullshit kada znamo koliko je vremena prošlo, što se sve izdogađalo u međuvremenu i da su dužni. So yeah, veselim se sljedećem tjednu kako god jer me silno zanima kako će se odvijati daljnja priča.

 

Nadam se da je bilo dovoljno pritiska i najave posljedica da se ne usude (barem za preordere više) nastaviti s tom praksom muljanja i da budete sretni kad dobijete i ako ikad. 

Ako se drznu opet povlačiti za nos i izigravati vas znate što vam je poduzeti. Nema blefiranja i popuštanja više. Vjerujem da su ozbiljno shvatili situaciju od prije 2 tjedna i da će barem riješiti preordere.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maat kaže...
m4st4 kaže...
Hvala Maat! Usred svega što se događa u svijetu, na kraju i s nestašicom plejki, lako se prepustiti osjećaju da je 'tako kako je' i da 'samo moramo biti strpljivi' i da 'budemo sretni ako uopće dobijemo'... Ali ne smijemo zaboraviti da je to apsolutni bullshit kada znamo koliko je vremena prošlo, što se sve izdogađalo u međuvremenu i da su dužni. So yeah, veselim se sljedećem tjednu kako god jer me silno zanima kako će se odvijati daljnja priča.

 

Nadam se da je bilo dovoljno pritiska i najave posljedica da se ne usude (barem za preordere više) nastaviti s tom praksom muljanja i da budete sretni kad dobijete i ako ikad. 

Ako se drznu opet povlačiti za nos i izigravati vas znate što vam je poduzeti. Nema blefiranja i popuštanja više. Vjerujem da su ozbiljno shvatili situaciju od prije 2 tjedna i da će barem riješiti preordere.

 Nego, reci kako radi taj PS5, jel cekamo uzalud ili se isplati? :D

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

 Nego, reci kako radi taj PS5, jel cekamo uzalud ili se isplati? :D

 

Isplati se!

Tih je, nečujan, za razliku od bivšeg PS4 slim koji je zujao kao omanji helikopter. Učitavanje brzo, milina. Nisam još osim Astro igrao nikakve druge PS5 igre. Astro je fenomenalna i zabavna. Najveći junak je definitivno kontroler sa novim vibracijama i trigerima. Suptilno je i brzo se navikneš. Onako neprimjetno se uživiš bez da razmišljaš o tome jer stvarno daje dojam različitih materijala/otpora i slično. Jednostavno nije samo vibracija koju osjetiš već je ni ne primjetiš a doprinosi uživljenosti jer stvara dojam o svijetu i radnjama. 

Trenutno igram Spidermana, PS4 verziju, i predobra je. Učitavanje je nevjerojatno brzo, igra leti bez ikakvih štucanja. U starim igrama naravno nema tih naprednih vibracija i razlika u njima toliko ali očekivano.

Siguran sam da nitko neće biti razočaran konzolom.

Baterija kontrolera dugo drži, imam spojene slušalice na njega kad igram i imam dojam da traje 30% duže nego na dualshocku prije.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice