PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.031
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Reko je vjv sredinom veljace dostava BR.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jebinjo kaže...
7.10

 

Hvala puno na odgovoru.

Bi li htio ovdje staviti screenshotove narudžbe sa vidljivim datumom? Zacrni ime i kraj broj narudžbe, recimo 2 zadnje znamenke. Učinio bi veliku uslugu nama koji smo naručili prije. Npr. 06.10, kao ja.

I ako je moguće ovu novu prepisku za nadoplatu. Mene nit su zvali, niti pisali. Niti ponudili nadoplatu. Toliko o redoslijedu.

Hvala!

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Također narucena 6.10 digitalka nitko zvao niti mail poslao sve mi to jako smrdi....
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja 5.10. i isto nitko nis ne javlja

 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo
 
3 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam slao mail di je konzola i hoce li doc posto je ovo zadnji tjedan sijecnja,pa mi je xovjek odgovorio telefonski
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maat kaže...
Jebinjo kaže...
7.10

 

Hvala puno na odgovoru.

Bi li htio ovdje staviti screenshotove narudžbe sa vidljivim datumom? Zacrni ime i kraj broj narudžbe, recimo 2 zadnje znamenke. Učinio bi veliku uslugu nama koji smo naručili prije. Npr. 06.10, kao ja.

I ako je moguće ovu novu prepisku za nadoplatu. Mene nit su zvali, niti pisali. Niti ponudili nadoplatu. Toliko o redoslijedu.

Hvala!

 

Toliko o famoznim redovima! To im treba i staviti pred lice svaki put kad copy pasteaju!

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Krenuli slati konzole i sad odjednom cekat cete 3. mjesec, pa koliko oni iz sonya cesto salju konzole ovlastenom zastupniku, svakih par mjeseci, u 3. mjesecu ce biti pola godine kako sam narucio, alo POLA GODINE

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Karlito_100 kaže...
Također narucena 6.10 digitalka nitko zvao niti mail poslao sve mi to jako smrdi....

 Meni isto jos uvijek pise rezervacija ali dobio sam mail.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Aha, znači sad nakon dva mjeseca, nadoplati i onda "VJEROJATNO" sredinom veljače...užas
 
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja ću lagano poslati prijavu inspektoratu pa nek se j... s njima malo kad već nas sve skupa prcaju.
 
4 1 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
icanic kaže...
Karlito_100 kaže...
Također narucena 6.10 digitalka nitko zvao niti mail poslao sve mi to jako smrdi....

 Meni isto jos uvijek pise rezervacija ali dobio sam mail.

 Kolega, mozes li to pojasniti?
Mislim kakav si mail dobio, potvrdu da ti salju ili sto?

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Poštovani,
Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu!
Još jednom, želimo Vam se zahvaliti na strpljenju i primite naše isprike radi dužeg čekanja isporuke.
Ovom prilikom Vas obavještavamo da će pošiljka sa Vašom PS5 konzolom biti predana kurirskoj službi u srijedu 27.1.2021. a isporuka na adresu se očekuje u roku do 3 radna dana iza tog datuma.
Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.
Želimo Vam bezbrižne sate ugodne zabave uz PlayStation 5!
Srdačan pozdrav,
Vaša Sancta Domenica
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
icanic kaže...
Karlito_100 kaže...
Također narucena 6.10 digitalka nitko zvao niti mail poslao sve mi to jako smrdi....

 Meni isto jos uvijek pise rezervacija ali dobio sam mail.

Edit: nvm hvala! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 16:17 (m4st4).
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ova ekipa iz SD nas bas zavlači... Trutine s podrškom na razini nekog China second hand shopa

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Ja ću lagano poslati prijavu inspektoratu pa nek se j... s njima malo kad već nas sve skupa prcaju.

 Pa jel jedan lik koju stranicu ranije screenshoto kako im je reko da ukoliko mu ne posalju uskoro konzolu da ce ih prijavit nadleznim inspekcijama i poslali mu par dana poslije (jos u 12 mjesecu, a prednarucio je 06.10.)

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nadam se da ce vam konzole sto prije stici, jer ovo je stvarno vise za nepovjerovat, al danas da nisam vidio na svoje oci da ocito ima manipulacije.

 

Danas isao sa braticem( radi kuhinje po narudzbi), kod covjeka namontirat kuhinju jer mu je radnik bolestan pa je pitao mene da mu pomognem. Dosli kod covjeka , namontirali sve i vidim ima covjek ps5 kraj qleda 85'' ( vidi se covjek ima para). 

 

I krenuo ja u pricu kad je narucio, di, kolko je cekao , kad meni covjek kaze uzeo prosli tjedan u SD (nije uopce napravio prednarudzbu).

 

Wtf mislim u sebi pa kak je to moguce. Uglavnom lik je ostavio 100Kn u SD u prosincu jer je opremao stan i sve zivo sta je mogao kupio kod njih. Prosli tjedan odlucio da kupi ps5, posto nije znao za prednarudzbe jer to nije pratio, a od buduce zene mali bi htio ps5, on laganini nazvao SD i dobio plejku (br verziju).

 

Tako da ima istine sto je netko prije objavio, da su kolicine dosle dovoljne, ali su se podijelile prijateljima, kumovima i sl, a vi obicni pucemcekajte i dalje.

Moj PC  
11 0 hvala 5
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Nadam se da ce vam konzole sto prije stici, jer ovo je stvarno vise za nepovjerovat, al danas da nisam vidio na svoje oci da ocito ima manipulacije.

 

Danas isao sa braticem( radi kuhinje po narudzbi), kod covjeka namontirat kuhinju jer mu je radnik bolestan pa je pitao mene da mu pomognem. Dosli kod covjeka , namontirali sve i vidim ima covjek ps5 kraj qleda 85'' ( vidi se covjek ima para). 

 

I krenuo ja u pricu kad je narucio, di, kolko je cekao , kad meni covjek kaze uzeo prosli tjedan u SD (nije uopce napravio prednarudzbu).

 

Wtf mislim u sebi pa kak je to moguce. Uglavnom lik je ostavio 100Kn u SD u prosincu jer je opremao stan i sve zivo sta je mogao kupio kod njih. Prosli tjedan odlucio da kupi ps5, posto nije znao za prednarudzbe jer to nije pratio, a od buduce zene mali bi htio ps5, on laganini nazvao SD i dobio plejku (br verziju).

 

Tako da ima istine sto je netko prije objavio, da su kolicine dosle dovoljne, ali su se podijelile prijateljima, kumovima i sl, a vi obicni pucemcekajte i dalje.

 

Hvala puno za ovo. Pa mnogi od nas neće skoro. Ili netom prije nego bude na policama trgovina.

Jbga, ja im se tu zamjeram po forumu. Normalno da neću dobit, kad ima ljudi koji ostave 100k kn u trgovini. To je VIP stranka hahaha, zašto bi se takvi zamarali s preorderima.

A stoka sitnog zuba ako treba može čekat i do 6 mjeseci. Da sam znao imalo što će bit ne bih prodao PS4, a bome ne bi ni u SD naručio. Dobra škola.

Problem je što mi trebao početni ulog za PS5, da nisam prodao PS4 ne bih mogao ni ovo naručit...iz istog razloga sam preorderao tek 06.10. lol, jer tjedan dva prije se nisu ni mogle digitalke preorderat a 18.09. još nisam imao novac. Haha. Al lijepo je znat kad imaš para da se može i bez preordera. Tko mi kriv što nemam na bacanje.

 

Disclaimer, da sad ne bude flameanja što sam uopće prodavao PS4: mislio sam da je bolje prodat ps4 prije nego ps5 izađe na police, ako mislim imat ikakav početni ulog iz toga za ps5. Mislio sam da će po izlasku ps5 dramatično past cijena rabljenom ps4, pa da neću jako jako dugo moć skupit za ps5.

Greška. Lol.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 20:42 (Maat).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma gadljivo vise, al bar smo naucili da u sancte vise nista ne uzimamo.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A cuj, nije lijepo, ali da, takvi kupci uvijek imaju prednost, i za njih se "stvori" i ono cega nema, jer je alternativa da ce otici u drugu trgovinu.....

Nadam se da je mukama ipak kraj, i da svima konzole stizu....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma sony je za sve kriv, napravili su unaprijed puno previse BR verzija dok su zanemarili digitalke. Bas citam po stranim blogovima i forumima, ducani dobivaju po restocku 80% BR verzija dok samo 20% digitalnih, ako i toliko. Gomilaju lovu jer znaju da sve vise ljudi prelazi na all digital soluciju di oni na posljetku gube 100€ profita. Na nama "budalama", koji zelimo imat konzolu sto prije ce zaradit pare jer znaju da cemo im dat tih 100€ ekstra da dobimo konzolu sto prije. Tek kad vecinski broj ljudi koji su uopce zainteresirani u kupovinu PS5 konzole ju kupi, ce doc digitalke. Oni namjerno rade omjer konzola (BR/Digitalnih) kako im pase. Sve je u parama.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 22:14 (Jebinjo).
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ne vjeruj zeni koja pusi drinu bez filtera, i tipovima koji se tekstualno smiju....

;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ryobi kaže...
Marcek555 kaže...

Nadam se da ce vam konzole sto prije stici, jer ovo je stvarno vise za nepovjerovat, al danas da nisam vidio na svoje oci da ocito ima manipulacije.

 

Danas isao sa braticem( radi kuhinje po narudzbi), kod covjeka namontirat kuhinju jer mu je radnik bolestan pa je pitao mene da mu pomognem. Dosli kod covjeka , namontirali sve i vidim ima covjek ps5 kraj qleda 85'' ( vidi se covjek ima para). 

 

I krenuo ja u pricu kad je narucio, di, kolko je cekao , kad meni covjek kaze uzeo prosli tjedan u SD (nije uopce napravio prednarudzbu).

 

Wtf mislim u sebi pa kak je to moguce. Uglavnom lik je ostavio 100Kn u SD u prosincu jer je opremao stan i sve zivo sta je mogao kupio kod njih. Prosli tjedan odlucio da kupi ps5, posto nije znao za prednarudzbe jer to nije pratio, a od buduce zene mali bi htio ps5, on laganini nazvao SD i dobio plejku (br verziju).

 

Tako da ima istine sto je netko prije objavio, da su kolicine dosle dovoljne, ali su se podijelile prijateljima, kumovima i sl, a vi obicni pucemcekajte i dalje.

 hahaha, samo naivni retard može povjerovat u ovu priču, a fala bogu ima ih u ovoj temi

 

Ja neznam kojih ti problema imas u zivotu, ali nemoj vrijedjat, ja sam rekao kako sam ja dozivio danas, i sta je meni covjek sam rekao, jos se cudio kada sam mu rekao da se za konzolu trebalo prednarucit sto smo svi napravili, ali ocito neki imaju ''povlastice''

 

I jos jedno da te pitam, sta ja imam od toga da izmisljam pricu, kakvu bih korist imao od toga, ocito covjek nesmije vise podijeliti svoje misljenje/iskustvo a da ne naidje na nekog kao sto si ti koji jos pritom vrijedja

Moj PC  
9 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Poslao sam im malo "oštriji" mail, uz nadu da ću dobiti konkretniji odgovor od "molimo vas na strpljenje", jer ovo zavlačenje kupaca, preskakanje kronologije prednarudjbi, kupovina bez iste, nadoplate za BR kako im se hoće itd. nimalo nije profesionalno od strane SD, a da ne pričam što čekamo konzole više od 3 i pol mjeseca, ko da očekujemo zlatnu koku da snese jaje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 8:15 (Nightyx).
 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...
ryobi kaže...
Marcek555 kaže...

Nadam se da ce vam konzole sto prije stici, jer ovo je stvarno vise za nepovjerovat, al danas da nisam vidio na svoje oci da ocito ima manipulacije.

 

Danas isao sa braticem( radi kuhinje po narudzbi), kod covjeka namontirat kuhinju jer mu je radnik bolestan pa je pitao mene da mu pomognem. Dosli kod covjeka , namontirali sve i vidim ima covjek ps5 kraj qleda 85'' ( vidi se covjek ima para). 

 

I krenuo ja u pricu kad je narucio, di, kolko je cekao , kad meni covjek kaze uzeo prosli tjedan u SD (nije uopce napravio prednarudzbu).

 

Wtf mislim u sebi pa kak je to moguce. Uglavnom lik je ostavio 100Kn u SD u prosincu jer je opremao stan i sve zivo sta je mogao kupio kod njih. Prosli tjedan odlucio da kupi ps5, posto nije znao za prednarudzbe jer to nije pratio, a od buduce zene mali bi htio ps5, on laganini nazvao SD i dobio plejku (br verziju).

 

Tako da ima istine sto je netko prije objavio, da su kolicine dosle dovoljne, ali su se podijelile prijateljima, kumovima i sl, a vi obicni pucemcekajte i dalje.

 hahaha, samo naivni retard može povjerovat u ovu priču, a fala bogu ima ih u ovoj temi

 

Ja neznam kojih ti problema imas u zivotu, ali nemoj vrijedjat, ja sam rekao kako sam ja dozivio danas, i sta je meni covjek sam rekao, jos se cudio kada sam mu rekao da se za konzolu trebalo prednarucit sto smo svi napravili, ali ocito neki imaju ''povlastice''

 

I jos jedno da te pitam, sta ja imam od toga da izmisljam pricu, kakvu bih korist imao od toga, ocito covjek nesmije vise podijeliti svoje misljenje/iskustvo a da ne naidje na nekog kao sto si ti koji jos pritom vrijedja

 Kolega pa vec si 5 god ovdje meni je mj dana registracije

 bilo dovoljno da shvatim da te se gleda kao buntovnika

 kad izneses svoje misljenje/kritiku/nezadovoljstvo

 jer kad sagledas forum ispada da 70% ekipe radi za sve te 

 megakorporacije i ne smijes ti taknut boga kojem se oni klanjaju.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

 ma tih 10% nek si gurnu u guzicu. radije nek ljudima poklone neku igru za ps5 ili
 + pretplatu za godinu dana koliko su ih jebali s cekanjem.

 Da, to bi s pozicije kupca bilo ok. S njihove pozicije je vjerojatno "neka budu sretni, barem su dobili konzolu". 

 

Priča kolege o liku s kuhinjom i konzolom je slična priči koju sam nedavno čuo, a isto se tiče PS5 i prodaji ispod pulta. Mislio sam da je to samo priča no kako se svako malo javi netko sa sličnom pričom u stanju sam povjerovati. Uostalom, s obzirom gdje živimo ništa nas ne bi trebalo iznenaditi. Ako možeš otići u bolnicu na pregled i operaciju preko reda/veze, gdje onda ne bi mogao kupiti PS5 preko veze. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Nazalost tako je, to je samo dokaz koliko nam sustav ne valja.

jer bez veze cekas pregled 6 mj. Kao npr. ja gastroskopiju 

da nisam imao vezu cekao bi ravno 9mj 🤣

 

Anyway back to ps, meni frend iz svijeta medija nema nikakav

info, jos sam mu reko kak me zajebao kad mi je rekao da plejke

stizu oko bozica, na kraju plejki nigdje a ja ekipu ( tu vas i sebe ) nabrijao.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Siječanjska deprica. Poslao sam i ja jučer taj famozni 'oštriji' mail. Baš mi dosadio konstantni povuci-potegni. Veselim se generičkom korporativnom fuckoffu. Javim kako je prošlo.
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Siječanjska deprica. Poslao sam i ja jučer taj famozni 'oštriji' mail. Baš mi dosadio konstantni povuci-potegni. Veselim se generičkom korporativnom fuckoffu. Javim kako je prošlo.

 

Također

6 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pratim ovaj forum već dulje vrijeme jer mi je nažalost postao jedini izvor informacija, ranije uz PlayStation Hrvatska grupa na FB.

Prednaručio sam u SD 08.10. jer nisam imao sreće prilikom prva dva vala u 9. mjesecu, a zašto nisam ranije u 3. valu naručio sam si sam kriv (posao, beba...)

Međutim činjenica je da si svaki dan malo izrigam u usta kada se sjetim da ekipa mahom casual gameri udaraju uricu na dan PS5 a naručili su preko teleoperatera ili SD tek 19.11. i naravno dobili prije Božića.

 

Imam PSN frenda s kojim sam često udarao MW2 na PS3, i koji me je prednaručio za PS4 kada je izlazila - sistem plati 500, uštediš 300 (ili 200 više se ne sjećam).

Njegov zadnji update koji mi je dao jučer je taj da "zna da u 2. mjesecu dolaze količine koje će zatvoriti sve preordere".

Neću dalje u detalje jer ne želim čovjeka staviti u bilo kakav nepovoljan položaj, a mislim da ima ekipe i iz SD koja prati ove forume, pa i ovu temu.

 

Neka svatko uzme ovu informaciju kako želi - kažem to jer vjerujem da vam je kao i meni već puna kapa onih "znam čovjeka u SD" priča, a s druge strane vam je puna kapa copy paste odgovora od strane Web podrške SD.

 

Meni je utoliko lakše što znam da se moram još cca mjesec dana strpiti i onda će to valjda stići.

 

Također sam im u zadnjem mailu kada su od siječanjskih obećanja za isporuke prešli na "nadamo se kako ćemo imati početkom veljače konkretne informacije" rekao da bih mogao potegnuti prema inspekcijama ako do sredine drugog mjeseca ne bude konkretnih informacija o isporuci jer je u najmanju ruku suludo da nabava (a i prodaja) jednog ovlaštenog uvoznika Sony i Playstation brendova ne zna ništa - dakle ili lažu, ili im je svejedno i ne trude se dovoljno, ili ne žele iznijeti istinu prema nama jadnicima. Uglavnom katastrofalan pristup.

 

Svačije je zakonsko pravo prijaviti nekoga/nešto inspekciji, paleta zakona je široka - a kad tad će doći i PS6 i opet ćemo biti svjedoci gaženja stoke sitnog zuba, prljavih i mutnih poslova, nepravde, daj rođi i pajdi i sličnih načina "poslovanja".

Sapienti sat.

 

Za kraj: Oni koji krive Sony a brane SD, jadni vi.

Radi se o tome da je prilikom prednarudžbi uredno pisalo da će isporuke biti odrađena sistemom "tko prvi".

Ako je i istina da je Sony naredio Sancta Domenici da će dobiti količinu konzola alociranu samo za Day1 prednarudžbe, u tom je slučaju SD trebao odigrati fer i korektno te nam dati do znanja da postoji rizik da kao prednaručitelji nećemo dobiti PS5 do kraja godine kako je rečeno, ali da hoćemo ukoliko napravimo prednarudžbu 19.11. - u ovom slučaju bi im se zahvalio i napravio novu narudžbu 19.11.

No to u SD znači da bi se jako puno novaca moralo vraćati ekipi koja bi otkazala prednarudžbe (koje su plaćene i već su ušle u nekakav poslovni rezultat 2020. godine), pa je lakše pokupiti dodatne pare jer su svjesni koliko će prednarudžbi sjesti što će ponovno ući u kasu za 2020. godinu. Majke mi ostavio bih im plaćenu prednarudžbu od 08.10. da im ne kvari rezultate ako je to jedini način, i ponovno platio 19.11. Samo su se trebali potruditi i odigrati fer i korektno.

 

 
9 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice