PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.112
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma on jos na ps2 igra pa nas dosao zafrkavati ovdje

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

"There are rumors that PS5 restock will happen between January 14 and January 21, especially in Europe and for the UK. As for the US, restock seems to be occurring sporadically via Walmart, Target, Best Buy, etc., and there is mention of Sony bringing in a huge shipment (“100% larger than the first 2 combined”) at some point in this first quarter."

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Update

 

''But a major PS5 restock has been tipped to arrive soon. It was expected to arrive last week, but now it looks like more PS5 stock will start to arrive on January 14. PS5 UK Stock - Instant updates on Twitter has also said Sony plans to deliver 3 million PS5 every month worldwide up to April, so that's promising news on PS5 restocks.''

 

Source:  Roland Moore Coyler

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 14:52 (KobeHOF-).
 
3 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kontam da ce BR verzije namirit u cijelosti sto se tice prednarudjbi, jer ih je ostalo kud i kamo manje nego digitalnih, ali za digitalne nisam siguran, ovisi koliko ih je naruceno, ja sam prednarucio zadnji dan 09.10. tak da ako ja dobijem, dobit ce svi vjerojatno

 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Čitam najnoviji rumor da je Sonyev plan isporučivati 2,5-3 milijuna PS5 konzola svaki mjesec prema EU do travnja. Travanj, koji se i ovdje često spominjao u raznim kontekstima, bi trebao biti period kada možemo očekivati da se PS5 i zadrži na policama trgovina. Dakle, siječanj, veljača, ožujak... Drip restock. Do kraja siječnja ćemo znati sve mi s prednarudžbama, samo još malo strpljenja. 🤟 *Danas sam dobio novi mail od SD, rečeno je da još ništa ne znaju i da mogu otkazati narudžbu ako želim. Nisam naravno. Tako da je lažan info da vraćaju pare i te spike. Znali smo, ali evo iz prve ruke. ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 15:23 (m4st4).
 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Double post

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 15:25 (m4st4).
 
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo upravo bio dostavljač, božić je malo zakasnio ali su zato stigle obje konzole koje sam prednaručio:

 

https://abload.de/img/ps5k8jb1.jpg

 

Jedna za igranje, a druga možda za prodaju

 
4 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bluesky1, baš mi je drago da Vam je stiglo.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 17:08 (iDelete).
 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nadam se da će nam svima uskoro stići. Sve Vas molim da u buduće napišete kada, od kud ste naručili i koji model, kako bismo imali info mi koji čekamo. Ok, za Bluesky1 znamo da je naručio digitalnu i BR ali ne znamo od kuda i kada je prednaručio.

Lp.
 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Moje mišljenje je da ćemo vjerojatno dobiti konzole krajem siječnja/početkom veljače. Tada konzole izlaze u Indiji te će Sony vjerojatno istovremeno poslati treći val kojim će namiriti prednaruđbe u Indiji i ostatku svijeta.

 

Ovo ne temeljim na nikakvim insajderskim informacijama već si razmišljam da bi to bilo logično s obzirom da Sony nije zasada ništa službeno objavio vezano uz okvirni datum trećeg vala.

 

Ja sam prednaručio PS5 BR 07. listopada u SD-u i jučer mi je došao AC Valhala za PS5 tako da željno iščekujem dolazak PS5-ice...bilo bi super kada bi treći val započeo 14. siječnja no uzevši u obzir šutnju Sony-a sumnjam u taj datum.

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
MDrakon kaže...

Moje mišljenje je da ćemo vjerojatno dobiti konzole krajem siječnja/početkom veljače. Tada konzole izlaze u Indiji te će Sony vjerojatno istovremeno poslati treći val kojim će namiriti prednaruđbe u Indiji i ostatku svijeta.

 

Ovo ne temeljim na nikakvim insajderskim informacijama već si razmišljam da bi to bilo logično s obzirom da Sony nije zasada ništa službeno objavio vezano uz okvirni datum trećeg vala.

 

Ja sam prednaručio PS5 BR 07. listopada u SD-u i jučer mi je došao AC Valhala za PS5 tako da željno iščekujem dolazak PS5-ice...bilo bi super kada bi treći val započeo 14. siječnja no uzevši u obzir šutnju Sony-a sumnjam u taj datum.

 Ti ces dobit sigurno ovaj mjesec, jer su namirili sve BR do 06.10., prakticki si prvi na redu, e sad ja koji sam narucio 09.10. digitalnu a nisu isporucili tek nekoliko njih, vec mi je upitno

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damn, ja naručio 6.10.BR i otkažem da bi promijenio način plaćanja 8.10., također BR. Nadam se onda da će podmiriti i nas BR i Digital soonish.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jel tko dobio uopce digitalnu iz SD? Ja sam narucio 18.9 u 6 ujutro i jos nista.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Double post.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 19:04 (MDrakon).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
MDrakon kaže...

Moje mišljenje je da ćemo vjerojatno dobiti konzole krajem siječnja/početkom veljače. Tada konzole izlaze u Indiji te će Sony vjerojatno istovremeno poslati treći val kojim će namiriti prednaruđbe u Indiji i ostatku svijeta.

 

Ovo ne temeljim na nikakvim insajderskim informacijama već si razmišljam da bi to bilo logično s obzirom da Sony nije zasada ništa službeno objavio vezano uz okvirni datum trećeg vala.

 

Ja sam prednaručio PS5 BR 07. listopada u SD-u i jučer mi je došao AC Valhala za PS5 tako da željno iščekujem dolazak PS5-ice...bilo bi super kada bi treći val započeo 14. siječnja no uzevši u obzir šutnju Sony-a sumnjam u taj datum.

 Ti ces dobit sigurno ovaj mjesec, jer su namirili sve BR do 06.10., prakticki si prvi na redu, e sad ja koji sam narucio 09.10. digitalnu a nisu isporucili tek nekoliko njih, vec mi je upitno

 

To bi bilo odlično :) Namjerno nisam uzeo Ac Valhalu za PS4 jer sam ju htio od prve igrati na next gen konzoli pa sam malo nestrpljiv no vjerujem da će nas uskoro Sony sve namiriti.

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
theutti kaže...
Jel tko dobio uopce digitalnu iz SD? Ja sam narucio 18.9 u 6 ujutro i jos nista.

 Mislim da su digitalnu dobili samo oni koji su prednarucili day one i dobili na dan izlaska, jer digitalki je bilo ekstremno ograniceno, svi poslije koji su narucili jos niko nije dobio, ni 9. ni 10. mjesec

3 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam svoje 2 konzole (digital+BR) prednaručio 14.10., mislim da je to bio zadnji dan kad se moglo naručit, i evo danas došle....

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Bluesky1, ma i ja sam 5.10. naručio digitalnu u SD. Ali niste napisali gdje ste prednaručili?
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 20:08 (iDelete).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sancta domenica sigurno nije jer oni salju obavijest prije nego sto salju

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Well...

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
7 0 hvala 4
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Još dima: According to the PS5 Stock Central Twitter account, the next PS5 shipment is bigger than the first two waves combined.

"With the constant restocks in US, it can be very disheartening to some people in the UK and Ireland," reads a PS5 Stock Central tweet. "PS5’s are about to flood the European market. The shipments are 100% larger than the first 2 combined. Sony’s about to come in clutch Q1 2021."

In a follow-up tweet, the site suggests that Argos could start taking pre-orders from January 13. Smyths is also said to be expecting stock.

"Argos are expecting a shipment by the end of Jan, they could start taking orders as early as Wednesday 13th January. I was told it will be around 9/10pm. Smyths are expecting stock too!"
 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ovaj mjesec ce garant rjesit sve prednarudzbe, pa  ozda cak i otvorit  ove, mislim da ce se sada sve manje i ma je cekati na nove posiljke

Moj PC  
4 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
to i ja mislim
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja danas dobio mail sa Playgame.si da se veće pošiljke očekuju u 2. ili 3. mjesecu a možda i kasnije ( prednaručio digital edition još u 9. mjesecu )nadam se iskreno da je to samo za digitalne konzole i da će uskoro stići veća pošiljka Bluray verzija pa da si ućipim jednu jer mi je već stvarno dopizdilo čekanje. Britanci su polako krenuli sa preorderima i navodno isporuka ide od 31.1. nadam se da će biti nešto i za nas balkance 

 

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Update

 

Razgovarao sam s prijateljem koji radi u SD-u te mi je rekao kako isporuka digitalnih konzola ,,naginje'' više veljači nego siječnju. Tvrdi kako već sada, sredinom siječnja nemaju nikakve konkretne informacije ili dojave o kojima bi se već razgovaralo u ,,firmi''. Opet svaki info pa čak i onaj ,,iznutra'' treba uzeti s dozom skepticizma. 

 

Nadam se da je u krivu, iako je već sada iščekivanje u malo negativnijem tonu. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 14:54 (KobeHOF-).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KobeHOF- kaže...

Update

 

Razgovarao sam s prijateljem koji radi u SD-u te mi je rekao kako isporuka digitalnih konzola ,,naginje'' više veljači nego siječnju. Tvrdi kako već sada, sredinom siječnja nemaju nikakve konkretne informacije ili dojave o kojima bi se već sada razgovaralo u ,,firmi''. Opet svaki info pa čak i onaj ,,iznutra'' treba uzeti s dozom skepticizma. 

 

Nadam se da je u krivu, iako je već sada iščekivanje u malo negativnijem tonu. 

 Pa sigurno je da ce sljedeci tjedan dobiti vecu kolicinu konzola za isporuciti, e sad, hoce bit digitalki i koliko i da li ce uspijeti sve namiriti to je vec upitno, cudi me da oni ne posalju sonyu prednarucenu kolicinu i ne dobivaju nikakve povratne info o tome koliko ce im i kojih konzola stici na stanje, malo mi to nevjerovatno zvuci kao nacin poslovanja, da im se odjednom samo ukaze kamion sa konzolama koje niko nit je trazio nit zna koliko ih je stiglo i onda ga prebrojavaju zajedno sa vozacem da ne ispadne da je usporucio manje, preglupo mi to sve zvuci, valjda znas koliko ti je kolicina prednaruceno, koliko trebas traziti od dobavljaca i koliko ih treba stici i kada, takvo poslovanje mi trebalo tako i funkcionirat, ne kuzim kako ispada sve tako naletno i slucajno...

 

Zapravo vise mi se cini da znaju da ne mogu jos namirit sve prednarudjbe ili da ce proslijedit hrpu kojekakvim rođama okolo i prijateljevim prijateljima, pa onda znaju da ce hrpa njih izvisit i "nazalost" morat pricekat sljedecu isporuku koja ce biti boktepitajkad

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 14:56 (Nightyx).
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Najgore od svega kaj 3 i pol mjeseca čekam digitalnu konzolu, a naručio je prije mnogih koji se već dva mjeseca igraju na BR, a klošari iz SD ne žele izaći u susret i ponuditi nadoplatu, nego ko vas j, čekajte ko zadnji majmuni i još na to nemaju nikakvih informacija, teški fail sonya, da sam znao nikada je ne bi prednaručio, čeko bi kad dođe u dućan i kupio, a ne ovako se sam nerviram zbog hrpe plastike

 
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
KobeHOF- kaže...

Update

 

Razgovarao sam s prijateljem koji radi u SD-u te mi je rekao kako isporuka digitalnih konzola ,,naginje'' više veljači nego siječnju. Tvrdi kako već sada, sredinom siječnja nemaju nikakve konkretne informacije ili dojave o kojima bi se već sada razgovaralo u ,,firmi''. Opet svaki info pa čak i onaj ,,iznutra'' treba uzeti s dozom skepticizma. 

 

Nadam se da je u krivu, iako je već sada iščekivanje u malo negativnijem tonu. 

 Pa sigurno je da ce sljedeci tjedan dobiti vecu kolicinu konzola za isporuciti...

 Odakle informacija da će SD sljedeći tjedan dobiti veću količinu za isporučiti?

 

Čitam vezano za UK i tamo su portali najavljivali veliku isporuku 7. siječnja i ništa...pa su tvrdili da velika pošiljka stiže 14. siječnja i ništa...sada samo čekam da kažu da velika pošiljka stiže 21. siječnja...jednom će i biti u pravu😂

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako te tjesi i ja sam narucila 6.10 i to BR, jos je cekam. I da slazem se s tobom, glupo nerviranje radi hrpe plastike
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Eh... Ako do 20. ne bude konkretnih mailova iz SD, piši kući propalo... Do veljače, valjda.

I sve izglednije da će slobodna prodaja zbilja biti tamo neki travanj/svibanj.
 
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice