PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 36.902
|
čitano: 4.748.433
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4
11 godina
Re: PlayStation 4
tandara kaže...
Uzeo sam EA Play za 30,00 kn za odigrati Fallen Order, isprobati NHL, NFL, UFC 3 i NFS Heat. Nimalo loše. Sve te igre želio sam nabaviti, ali mi se nije plaćalo toliko za njih. Tako da je ovo odlično za mene.

Bolje da si kutiju cigara kupio za te novce 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
18 mjeseci
PlayStation 4

Ja sam zaboravio da li se preko EA passa racunaju trofeji

ja bi isto isprobao heats onak malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 tjedna
Jel Mafia I i Mafia II imaju povezane radnje? Dvojka je na akciji na US storeu, za jedinicu mi se baš ne daje 200 kn.

Je*ote tek se riješim jahanja na RDR-u i krenem Ghost of Tsushimu i onda me tu jebu s jahanjem, da ne velim da na misiju putujem 20 minuta jer su me 3x putem zaklali. Bolje da napravim lagani delete i upalim sjednicu sabora.

1 0 hvala 0
9 godina
Nisu povezane. Dvojka nije bio upola tako dobra.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
bloodborne kaže...

Ja sam zaboravio da li se preko EA passa racunaju trofeji

ja bi isto isprobao heats onak malo.

Računaju, naravno.

3 tjedna
US store

The Last of Us 2 30$
Fifa 21 35$
Nba 2k21 30$
Crash Team Racing 14$
Crash 4 39$
Mafia II 15$
Tony Hawk 30$

To su neke igre koje bih izdvojio, a da mislim da je cijena dost povoljnija nego inače
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 10:47 (don4ld).

4 0 hvala 0
6 godina
Napravio sam kratki video da vam pokažem koliko je jeftin Ps Store India.
Pogledajte njihove cijene pa usporedite s našima
Moj PC  
7 1 hvala 2
11 godina
don4ld kaže...
Jel Mafia I i Mafia II imaju povezane radnje? Dvojka je na akciji na US storeu, za jedinicu mi se baš ne daje 200 kn.

Je*ote tek se riješim jahanja na RDR-u i krenem Ghost of Tsushimu i onda me tu jebu s jahanjem, da ne velim da na misiju putujem 20 minuta jer su me 3x putem zaklali. Bolje da napravim lagani delete i upalim sjednicu sabora.

Također,ja sam Ghostu dao priliku nekih 3-4 sata,svaki quest koji sam dobio je bio:prati tragove jaši 3 dana.Za mene katastrofa igra,možda poslije bude.bolja ali tu monotonost i dosadu nisam mogao pregrmit.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
3 godine
PlayStation 4

Šta Ghost of tsushima stvarno ima toliko praznog hoda? Dvoumim se nabaviti igru ili ne, pogotovo sada kad je na popustu...

U RDR2 me ubilo u pojam to jahane. 

0 0 hvala 0
12 godina
PlayStation 4

Pa nije valjda da je od toliko očekivane igre godine ispala takva dosada?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
PlayStation 4

ja ju bas mislio uzet sad na ovom popustu, sad nakon ovih komentara cu dobro razmislit. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 tjedna
Nemam pojma kaj da vam velim. Odigrao sam 6 questova, to je otprilike četvrtina igre. Ima jahanja, čak bi rekao da se na rdr-u taj dio brže odvija. Zasad je kak kolega veli, dođi na misiju, prati tragove ili nekoga, ubij par Mongola, spasi ljude, idemo dalje. Ali vidio sam da mi na jednu lokaciju nudi fast travel, tako da pretpostavljam da će se taj broj kroz napredovanje povećati pa će se jahanje smanjiti.

Igram preko frenda za 0 kn tak da ću vjerojatno i odigrat do kraja, ali da bi dao 40-50$ ili kolko već je na US storeu, nema šanse.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 7:29 (don4ld).

0 0 hvala 0
12 godina
Gogy7 kaže...

Zahvaljujem za pomoć jučer. Mozda bih koju kunu jeftinije prošao da sam sutra kupovao kada je bolji tečaj na revolutu ali ovo je super. 

PS+ 191kn

TLOU2 193kn

3 tjedna
E da sam bar prije vidio za indijski psn. Ovak smo se frend i ja jučer dogovorili da napravimo zajednički US acc pa ćemo po pola uzimat igre i dijelit. Dobro, i ovak nas svaka igra upola jeftinije košta, ali na indijskom smo mogli još koju kunu uštedit.

0 0 hvala 0
8 godina
Gogy7 kaže...

A gdje kupujes indijske bonove za ubacit na svoj wallet, dali je bitna regija koju stavis, ja imam americki i nas, jeli se moze i treci stavit🤣

6 godina
Isto kako radiš za američki tako i za indiju. Kupujem preko amazon indija s adresom u indiji, gift card ti dolazi na mail. Brzo i jednostavno.
10 godina
Vandit kaže...

Šta Ghost of tsushima stvarno ima toliko praznog hoda? Dvoumim se nabaviti igru ili ne, pogotovo sada kad je na popustu...

Bitanga kaže...

mar123 kaže...

ja ju bas mislio uzet sad na ovom popustu, sad nakon ovih komentara cu dobro razmislit. 

Izgleda da samnom nešto nije uredu ja sam igru kupio drugi put i sad je igram ispočetka jer mi save nije radio.

P.S. ima fast travel.

P.S.S. možda ja nisam mjerodavan Days Gone sam kupio 3x dva puta sam ga odigrao. Sviđaju mi se takve igre.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 10:34 (hummer0).
3 godine
PlayStation 4

Ja vjerujem da je igra dobra, ali nemam više neograničeno vrijeme za igranje, pa onda kada imam sat vremena u danu za igranje radije potrošim na nešto dinamičnije nego da jašem pola sata. :)

Jedino su mi takve stvari bile zanimljive u GTA5. 

0 0 hvala 0
12 godina
hummer0 kaže...
Vandit kaže...

Bitanga kaže...

mar123 kaže...

Izgleda da samnom nešto nije uredu ja sam igru kupio drugi put i sad je igram ispočetka jer mi save nije radio.

P.S. ima fast travel.

P.S.S. možda ja nisam mjerodavan Days Gone sam kupio 3x dva puta sam ga odigrao. Sviđaju mi se takve igre.

Da, ja isto volim takve, u RDR2 mi je više smetalo padanje s konja, umiranje kod pada s konja i umiranje konja, i oni iznenadni ambushi pa se ne možeš opustiti ni sekunde, ali samo jahanje kroz prirodu mi je inače bilo ok.

Sad i u Valhalli guštam.

A onda pokrenem onaj enormno hvaljeni Hollow Knight što sam škicao već godinama i mogu reći - dobro da je bio besplatan, dobro da ga nisam platio.

Pa šta je to, već sam nakon pol sata obrisao koliko puta sam zginuo zbog zabagiranog jumpa. Stisnem gumb za jump na vrijeme i padnem ko budala, čudi me da netko uopće izda takvu igru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
Bitanga kaže...

Pa šta je to, već sam nakon pol sata obrisao koliko puta sam zginuo zbog zabagiranog jumpa. Stisnem gumb za jump na vrijeme i padnem ko budala, čudi me da netko uopće izda takvu igru.

Nisam imao takva iskustva, odlična je igra. Kontrole nisu savršene kao Ori ili Super meat boy, ali dovoljno su precizne i responzivne. Backtracking je naporan, ali tako je sa većinom metroidvania igara.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

Nisam imao takva iskustva, odlična je igra. Kontrole nisu savršene kao Ori ili Super meat boy, ali dovoljno su precizne i responzivne. Backtracking je naporan, ali tako je sa većinom metroidvania igara.

Valjda sam se navikao na drugim igrama da možeš skočiti kad god poželiš sve dokle god dodiruješ površinu. Ovdje je to nekako nekonzistentno, na istom egdeu skačem malo prije malo kasnije i većinom primi, ali nekad ne. A u igri koja kažnjava svaku pogrešku to mi je neprihvatljivo.

Probao sam i s drugim kontrolerima koje imam, tako da nije do kontrolera.

Backtracking mi nije problem, čak se se navikao i na puno rigoroznije kao npr u Dead Cellsu, al ovo mi nije nikako leglo. No, nema veze, ima se šta za igrati :-)

9 godina
Vandit kaže...

Ovisi što netko očekuje od igre i koji mu je pristup (slobodno vrijeme i volja). Meni je to jahanje u RDR2 bilo prava terapija, uživao sam u tom dijelu igre. Nekome je gubljenje vremena, jer želi što prije odraditi misiju i završiti igru. Isto kao i s filmovima, netko traži akciju od početka do kraja, a netko uživa u sporom razvoju radnje i likova.

9 godina
mzopg kaže...

Ovisi što netko očekuje od igre i koji mu je pristup (slobodno vrijeme i volja). Meni je to jahanje u RDR2 bilo prava terapija, uživao sam u tom dijelu igre. Nekome je gubljenje vremena, jer želi što prije odraditi misiju i završiti igru. Isto kao i s filmovima, netko traži akciju od početka do kraja, a netko uživa u sporom razvoju radnje i likova.

Ne znam kakve veze ima dosadno jahanje sa sporijim razvojem radnje. Da iz igre izbaciš sve dijelove gdje jašeš osim onih gdje te netko prati to nikako ne bi utjecalo na Arthura kao lika, a još manje na radnju same igre.

9 godina
Hexfire kaže...
mzopg kaže...

Ne znam kakve veze ima dosadno jahanje sa sporijim razvojem radnje. Da iz igre izbaciš sve dijelove gdje jašeš osim onih gdje te netko prati to nikako ne bi utjecalo na Arthura kao lika, a još manje na radnju same igre.

Pa valjda za povezivanje i ufuravanje u ulogu. Najbolje je sve takve "sitnice" izbaciti i ostaviti samo udarnu akciju. Kao što rekoh meni je to jahanje kao i sloboda koju imam u toj igri ono što je čini drugačijom i ono što mi se sviđa.

10 godina
Hexfire kaže...
mzopg kaže...

Hexfire jel postoji koja igra da ju nisi popljuvao.

Slabom jebcu i dlake smetaju stara narodna.

2 godine
ovaj BF je za K... skuplje digitalne igre na popustu 70 i više % nego disk verzija na njuškalu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.

2 0 hvala 0
11 godina
HCMAA kaže...
ovaj BF je za K... skuplje digitalne igre na popustu 70 i više % nego disk verzija na njuškalu

Hahaha pa no,no sad ce te ekipa nagovorit da napravis kineski racun jer je tamo 89 kn jeftinije.I ako im pokušaš reći da za iste ili manje novaca imaju disk sa njuškala proglase te ludim

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
10 godina
PlayStation 4

RDR2 - 155 sati - doslovno uživanja na divljem zapadu - 100% completion... Ako izađe patch za ps5, možda ću opet

2 0 hvala 0
10 godina
HCMAA kaže...

HCMAA

Pa i na njuškalu je BF.

9 godina
O čemu ti pričaš? Pa RDR2 je među najboljim igrama generacije.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice