PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.737
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Na PS storeu ima 9 besplatnih igara, play at home inicijativa. Tko ima PSVR ima odličnih naslova: Astrobot, Moss, Rez infinite, Paper beast, Thumper. A ostatak je:Subnautica, Enter the gungeon, Abzu i The witness. I sancta domenica ima dobre akcije za igre. Ghost of tsushima je 299 kn, a uz kod MOJT20 imate 20% popusta pa ispadne 239 kn. Taj kod vrijedi za svaku igru koju imaju u prodaji. 

 
13 0 hvala 8
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ima li negdje AC Valhalla na akciji?

Bila je pred malo na Indijskom storeu za 270kn ali nema vise.
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
320 kn u Sancti
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo bas danas objavili easter popust na ps store-u
330kn (220kn ind store).

Jos ima nekih igara... pa bacite oko.

P.S popust vrijedi do 15.04
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2021 16:03 (Junior335).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Vi koji ste igrali jesu mafia 2 i 3 u sklopu trilogije vrijedne kupnje/igranja ?
ili da samo piknem jedinicu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Vi koji ste igrali jesu mafia 2 i 3 u sklopu trilogije vrijedne kupnje/igranja ?
ili da samo piknem jedinicu ?

Mafia 2 apsolutno preporuka, jako dobra igra. Mafia 3 je ultra dosadna, nisam je uspio odigrati duže od 10ak sati.

Moj osobni dojam je Mafia 1>Mafia 2>Mafia 3

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.4.2021 10:03 (user2206).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mafia - 10/10 (stara barem, valjda nisu remaster puno zbrljali)

Mafia 2 - 8/10

Mafia 3 - 6/10
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

mogu li sa us acc dijeliti ps plus?

 

napravio sam ga, prijavio, aktiviro kod sa ps plusom, postavio acc kao primarni pod postavkama ali na hr racunu na kojem imam sve igre a nemam ps plus ne mogu pokrenuti. traži me da obnovim ps plus pretplatu. radim nesto krivo ili sam kompletno krivo shvatio poantu svega?

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 5:26 (SuperDox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
SuperDox kaže...

mogu li sa us acc dijeliti ps plus?

 

napravio sam ga, prijavio, aktiviro kod sa ps plusom, postavio acc kao primarni pod postavkama ali na hr racunu na kojem imam sve igre a nemam ps plus ne mogu pokrenuti. traži me da obnovim ps plus pretplatu. radim nesto krivo ili sam kompletno krivo shvatio poantu svega?

Krivo si poentu shvatio kada je u pitanju ps plus. Mozes igrati online na hrv acc, ali su ti igre koji si do sada dobijao kada si imao preplatu na HRV acc vezane za preplatu koju uzimas preko tog HRV acc. Tako da sad kad si uzeo na US acc preplatu, tamo ces od sad dobijati igre koje dodju uz ps plus, mozes ih naravno skidati i igrati na HRV acc, ali igre na HRV acc koje si ranije dobijao preko preplate ce ti ostati zakljucane dok ne aktiviras preplatu na HRV acc.  

PSN J_Keziah
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Šogiju za rodendan mafia trilogy i AC stalak za igre. 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Šogiju za rodendan mafia trilogy i AC stalak za igre. 😃

A tebi pivica :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Šogiju za rodendan mafia trilogy i AC stalak za igre. 😃

A tebi pivica :-D

 A da cura me ne voli pa mi je kupila hajniken vodu. 😆

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nema do crvene petokrake.
9 godina
offline
PlayStation 4

Imate li kakvih preporuka za neke zabavne igre, ono upališ odigraš malo bude zezancija i to je to. Nešto što je samo fun? 

 

Hvala pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Filip720 kaže...

Imate li kakvih preporuka za neke zabavne igre, ono upališ odigraš malo bude zezancija i to je to. Nešto što je samo fun? 

 

Hvala pozdrav

Ratchet & Clank?

 

Neki od NFS-ova? Fortnite ili Apex Legends (partija-dvije-tri)?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dark Souls

Šalu na stranu, ima milijun takvih igara. Daj barem približno žanr.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 11:36 (Hexfire).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Filip720 kaže...

Imate li kakvih preporuka za neke zabavne igre, ono upališ odigraš malo bude zezancija i to je to. Nešto što je samo fun? 

 

Hvala pozdrav

Ratchet & Clank?

 

Neki od NFS-ova? Fortnite ili Apex Legends (partija-dvije-tri)?

 E pa tako neki žanr samo što sam r&c prešao 3 puta do sad i challenge mode i fali mi par glupih achievementa do platinuma, gledao sam kupit Crasha trilogiju, ali nije to to remastered po meni bar. Šta preporučaš od NFS-a, fortnite i te stvari nisu moj domet zamara me nekako nisam se pronašao u tome i kad je izašlo na PC. Gledam možda da uzmem CTR nitro-fueled cini se fun iako ce ispilit živce, ali Crash tema je uvijek zanimljiva, a i nije loša cijena 120kn na sale-u.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Dark Souls

Šalu na stranu, ima milijun takvih igara. Daj barem približno žanr.

 Pa ne znam konkretno evo bubni par igara koje igraš, ako igraš u tom nekom više zabavnom stilu. Naravno može i RDR2 bit zabavan i igram ga, samo to mi je više igrica koju igram kad baš uzmem vremena par sati za podarit se tome. Pozdrav

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Filip720 kaže...

Imate li kakvih preporuka za neke zabavne igre, ono upališ odigraš malo bude zezancija i to je to. Nešto što je samo fun? 

 

Hvala pozdrav

 rayman legends, concrete genie, rocket league, zakaj ti se ne svida crash trilogy ?

 odlican je remake bolji nego prince of perisa

 spiderman je takoder zabavan. hmmm

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Filip720 kaže...

 Pa ne znam konkretno evo bubni par igara koje igraš, ako igraš u tom nekom više zabavnom stilu. Naravno može i RDR2 bit zabavan i igram ga, samo to mi je više igrica koju igram kad baš uzmem vremena par sati za podarit se tome. Pozdrav

Zato i velim, zabavno je jako širok pojam :). Hoćeš tekmu FIFE, NBA, Football managera, fight u Mortal Kombatu, Tekkenu, jedan run po Riftu u Diablu 3, 5 krugova po Monaku u F1 2020 ili meč u Fall Guys, Rocket League... opcija je pregršt.

 

Odkad imam konzolu praktički sve igre mogu igrati po 20 minuta i ugasiti. I slijedeći put samo nastavim gdje sam zadnji put stao. Zadnje sam igrao Yakuza 6 i bilo je dana kad bih odigrao samo pola sata. 

 

Od igara koje su baš dizajnirane da ih se igra u kratkim sesijama: Dead Cells, Binding of Isaac, FTL, N++, Stardew Valley, Spelunky, Enter the Gungeon, Superhot. Sve top tier igre.  

 

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 rayman legends, concrete genie, rocket league, zakaj ti se ne svida crash trilogy ?

 odlican je remake bolji nego prince of perisa

 spiderman je takoder zabavan. hmmm

 Pozdrav, pa iskreno odigrao sam to na ps1 s prijateljem iz osnovne škole dok smo bili klinci i sad kad pogledam remastered taj nije mi to to nema taj štih kako bi ti objasnio haha pa si mislim da radije ostavim za neki noviji nastavak kad se snize cijene za onu četvorku i slično. Hvala ti za prijedloge čuo sam za naslove, proučit ću malo :) Pozdrav

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Zato i velim, zabavno je jako širok pojam :). Hoćeš tekmu FIFE, NBA, Football managera, fight u Mortal Kombatu, Tekkenu, jedan run po Riftu u Diablu 3, 5 krugova po Monaku u F1 2020 ili meč u Fall Guys, Rocket League... opcija je pregršt.

 

Odkad imam konzolu praktički sve igre mogu igrati po 20 minuta i ugasiti. I slijedeći put samo nastavim gdje sam zadnji put stao. Zadnje sam igrao Yakuza 6 i bilo je dana kad bih odigrao samo pola sata. 

 

Od igara koje su baš dizajnirane da ih se igra u kratkim sesijama: Dead Cells, Binding of Isaac, FTL, N++, Stardew Valley, Spelunky, Enter the Gungeon, Superhot. Sve top tier igre.  

 Ma jasno sve razumijem  Mortal Kombat 11 je dobar? Igrao sam na PS2 neki dio više se ne sjećam točno i bilo mi je odlično, vidio sam da ima i Street Fighter V. Hvala za preporuke

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MK11 mi je prvi fighter nakon dugo godina koju sam redovno igrao. Meni je zabavan. Igrao sam svakodnevno dok nisam prodao PS4 i nikad nije bilo problema s pronalaskom protivnika.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
MK11 mi je prvi fighter nakon dugo godina koju sam redovno igrao. Meni je zabavan. Igrao sam svakodnevno dok nisam prodao PS4 i nikad nije bilo problema s pronalaskom protivnika.

 Ja sam od tih fightera najvise volio soul calibur i bloody roar :D

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Zato i velim, zabavno je jako širok pojam :). Hoćeš tekmu FIFE, NBA, Football managera, fight u Mortal Kombatu, Tekkenu, jedan run po Riftu u Diablu 3, 5 krugova po Monaku u F1 2020 ili meč u Fall Guys, Rocket League... opcija je pregršt.

 

Odkad imam konzolu praktički sve igre mogu igrati po 20 minuta i ugasiti. I slijedeći put samo nastavim gdje sam zadnji put stao. Zadnje sam igrao Yakuza 6 i bilo je dana kad bih odigrao samo pola sata. 

 

Od igara koje su baš dizajnirane da ih se igra u kratkim sesijama: Dead Cells, Binding of Isaac, FTL, N++, Stardew Valley, Spelunky, Enter the Gungeon, Superhot. Sve top tier igre.  

 

 

 

Everspace, na sličnu foru tim igrama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa postoji li jeftinija opcija za PS+ OD OVE NA ST9REU (468KN)

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kelam kaže...

Ekipa postoji li jeftinija opcija za PS+ OD OVE NA ST9REU (468KN)

 Imas za US racun 33 dolara na G2A stranici.

 

Ako nemas napravi US i postavi ga kao primarni,onda ti je svejedno,a imas aktiviran ps plus za svaki racun na konzoli.

Origin_Steam: hrka11
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

3x godisnje je popust black friday iza bozica do prvog mjeseca i
mislim za state of play. ili eventualno da ga uzmes preko US/ brazilskog acc.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kelam kaže...

Ekipa postoji li jeftinija opcija za PS+ OD OVE NA ST9REU (468KN)

Postoji opcija da napraviš novi account (brazilski) i onda na brazilskom storeu kupuješ PS+ članstvo. 

 

Ili indijski. Ne znam na kojem je jeftinije.

 

Ili se registriraš na psprices.com i dodaš PS+ članstvo u favorite pa ti dođe mail svaki put kad je na popusti. Najniža cijena za 12 mjeseci je 328 kn. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Trenutno imam hrvatski račun sa par igrica i ps+ naslova unazad zadnja 4 mjeseca. Ako napravim novi US racun sta se dogada sa tim naslovima koje sam dobio u zadnje? 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice