PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.275
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
online
Re: PlayStation 4
Kelam kaže...

Trenutno imam hrvatski račun sa par igrica i ps+ naslova unazad zadnja 4 mjeseca. Ako napravim novi US racun sta se dogada sa tim naslovima koje sam dobio u zadnje? 

 Ako se dobro sicam dok sam koristio ps4 to nije bilo bitno sve dok ti je primarni racun onaj koji ima ps plus aktivirn.

Neko od ekipe nek ti potvrdi nisam siguran,ali znam da 100% mores korostit svaki racun kao da imas ps plus dok god ti je na primarnom aktivan pa plus.

ja sam tako radio.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovisno o tome kako ces koristiti US račun. Ako nastavljas ps plus na njemu necem moci koristiti ps plus igre na hr računu nakon isteka ps plusa. Sve igre koje vec posjedujes mozes nastaviti igrati na hr računu pa i dodati one s US racuna
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ispast cu glup malo jer nisam dobro razumio...

Znači ako nastavim koristit US to znači da posto nisam uplatio na HR ps+ igre za hr necu moći koristit?

Razlika u cijeni je skoro duplo ali isto tako neke igre sa HR bas želim igrat. 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kelam kaže...

Ispast cu glup malo jer nisam dobro razumio...

Znači ako nastavim koristit US to znači da posto nisam uplatio na HR ps+ igre za hr necu moći koristit?

Razlika u cijeni je skoro duplo ali isto tako neke igre sa HR bas želim igrat. 

 

US kupljene igre i HR kupljene igre ćeš moći igrati uvijek, bez obzira imao li US PS+ ili HR PS+ pretplatu.

No, ako imaš US PS+ pretplatu moći ćeš igrati samo US PS+ igre, HR PS+ igre koje si aktivirao će ti biti zaključane ako nemaš HR PS+ pretplatu.

 

O kojoj razlici u cijeni pričaš?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa na US ps+ na 12 mjeseci je 26 dolara, a to je nekih 170 kn ako se ne varam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Pa na US ps+ na 12 mjeseci je 26 dolara, a to je nekih 170 kn ako se ne varam.

 

Ne znam, meni piše $60 pa zato pitam.

Meni se ne bi dalo razbijat PS+ library radi 100-200kn razlike, ali za nekog tko je tek uletio u PS ima smisla uzet isključivo US PS+.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
offline
Re: PlayStation 4
Filip720 kaže...
robogo kaže...
Filip720 kaže...

Imate li kakvih preporuka za neke zabavne igre, ono upališ odigraš malo bude zezancija i to je to. Nešto što je samo fun? 

 

Hvala pozdrav

Ratchet & Clank?

 

Neki od NFS-ova? Fortnite ili Apex Legends (partija-dvije-tri)?

 E pa tako neki žanr samo što sam r&c prešao 3 puta do sad i challenge mode i fali mi par glupih achievementa do platinuma, gledao sam kupit Crasha trilogiju, ali nije to to remastered po meni bar. Šta preporučaš od NFS-a, fortnite i te stvari nisu moj domet zamara me nekako nisam se pronašao u tome i kad je izašlo na PC. Gledam možda da uzmem CTR nitro-fueled cini se fun iako ce ispilit živce, ali Crash tema je uvijek zanimljiva, a i nije loša cijena 120kn na sale-u.

 CTR je super kad skužiš driftanje, u početku je teško i na normal mode-u a ako ideš na platinum i malo se pozabaviš sa time trialsima i hard ti bude lagan jako :D Topla preporuka za igricu stvarno je top i budi uspomene iz PSOne vremena

12 godina
offline
Re: PlayStation 4

E to me zanimalo HR PS+ igre koje imam znači neću moći ako imam US PS+.

Mislim da radi niti kune dnevno na godišnjoj razini se ne isplate takve stvari sada.

Da nisam imao već HR onda je to druga priča. 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
6 godina
offline
PlayStation 4

Počeo sam igrati Ghost of Tsushima. Skupio sam do sada negdje 10 sati gameplaya. Igra me još nije obuzela iako mi se sviđa posvećenost detaljima. Vizualno je igra lijepa, no proći će još dugo vremena dok ne nastane open world koji će moći konkurirati RDR2. Borba je dobra, zanimljiva i izazovna. 

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Horizon Zero Dawn besplatan u sklopu Play at Home akcije.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Horizon Zero Dawn besplatan u sklopu Play at Home akcije.

 Skida se HZD, free je do 14.05.2021

BE HAPPY 要開心 : )
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa jel se isplati mk11 ultimate(299 kn) u odnosu na standardnu verziju(149)?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ekipa jel se isplati mk11 ultimate(299 kn) u odnosu na standardnu verziju(149)?

 Po meni da, ali meni je ta igra odlična. Tebi ako se općenito ne svidi nećeš imati puno koristi od dodatnih likova koji dolaze s Ultimate izdanjem. 

 

Uvijek možeš naknadno kupiti kombat packove i ovaj story DLC, ali koštat će te više nego u paketu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ma imam digitalni mkxl i fora mi je igrat online pa bih uzeo sad dok je akcija.Jel bolji mk11 u odnosu na xl?Ovaj aftermath story me ne zanima toliko nego me zanima vrijedi li razlika u cijenu za te dodatne likove?Znaš možda da li ultimate sadržaj dolazi na disku ili je u obliku koda koji se upisuje u store?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 19:41 (big_guy).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ma imam digitalni mkxl i fora mi je igrat online pa bih uzeo sad dok je akcija.Jel bolji mk11 u odnosu na xl?Ovaj aftermath story me ne zanima toliko nego me zanima vrijedi li razlika u cijenu za te dodatne likove?Znaš možda da li ultimate sadržaj dolazi na disku ili je u obliku koda koji se upisuje u store?

 Imam digitalnu verziju MK11, ali pretpostavljam da je kod. Najčešće je tako.

 

Nisam igrao XL pa ne mogu uspoređivati. Prema viđenom na jubitou, XL je dosta brži.

 

Meni su Kombat pack 1 likovi svi odlični (Joker i Spawn posebno zabavni), ovi ostali nešto manje. Ali na kraju dana sve ovisi o tome koliko će ti neki lik sjesti. Plus što nisam igrao jedno vrijeme pa nisam baš u toku sa zadnjih promjenama.

 

Navodno dolazi i Kombat pack 3. Ukoliko ćeš i njega dobiti naknadno kupnjom Ultimatea, onda se svakako isplati.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima mozda trenutno kakav kod za popust za kupnju u Sancti zna li netko?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Battlefield V i Stranded Deep su PS+ igre za svibanj, dostupne od 4.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Lošija ponuda teško da je mogla bit.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ima mozda trenutno kakav kod za popust za kupnju u Sancti zna li netko?

 PS420 - vrijedi još sutra za kupovinu PS4 igara. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Hvala 😆

Narucio MK11 Ultimate za 239 kn 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
6 godina
offline
PlayStation 4

Battlefield V je kakva igrica ?

Sniper Elite 4 je kakva igrica?

Days Gone je kakva igrica ?

............................................

Battlefield V katastrofa...samo ruke vidim hahaha...

Sniper Elite ...Vrh ( u vrhu sam hehehe)

Days Gone,,, super,presao ju,fale tri trofeja do platine

...........

Obozavam igre tipa Sniper i Days gdje se vidi cijela osoba a ne mogu se zamisliti ni za 100 godina da bih igrao nesto tipa

Battlefield V ili War zone, mada nemam nist protiv takvih tipova igrice ali za mene je to nesto neusporedivo.

Kao da igram Gran Turismo pa stavim kameru da vidim samo volan iruke a ne cijeli auto...majko mila!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.5.2021 0:00 (CROatVU).
 
0 4 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uza sve kritike, Sniper Elite iV i Days Gone su mi bile iznenađujuće zabavne i vrijedne svake sekunde igranja, ne kužim hejt. Savršene igre? Nisu. Zabavne? Definitivno.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...

 

Battlefield V katastrofa...samo ruke vidim hahaha...

...

Kao da igram Gran Turismo pa stavim kameru da vidim samo volan iruke a ne cijeli auto...majko mila!

 

 

Pokušavam skužiti je li ovo trolanje ili si ozbiljan. Ne uspijevam. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Hvala 😆

Narucio MK11 Ultimate za 239 kn 

Nema na čemu. Uživaj. 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
ma kakvo trolanje ,)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...
ma kakvo trolanje ,)

 CROatVU

E onda nemoj miješati droge. 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
CROatVU kaže...
ma kakvo trolanje ,)

 CROatVU

E onda nemoj miješati droge. 

 

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moj PS4 pro je prva verzija - CUH-7016b . Prvi sam vlasnik .  Već na početku me šokirao taj zvuk ventilatora sličan zvuku usisavača. Slušalice ne volim koristiti ali sam morao radi tog zvuka. U zadnje vrijeme su izašle i zahtjevnije igre pa je i zvuk postao još glasniji. Ni slušalice više tu ne  pomažu. Najviše radi tog zvuka  uzeo bi PS5 da ga ima u trgovinama i po normalnoj cijeni. Lik 5 km daleko od mene prodaje na oglasniku PS5 ali nema šanse da dam toliko puno za to. Na ps4 pro sam već jednom davno promjenio pastu ali se nije ništa popravilo ali ni pogoršalo. Neki dan sam odlučio to ponovo učiniti ali mi je bili jasno da samo promjena paste neće pomoći. Zato sam tražio što bi još mogao učiniti. I naišao sam na jedan video koji je na španjolskom jeziku i samo u tom videu i niti jednom drugom je uputa koju sam primjenio i koja stvarno radi. U biti makne se limena zaštita na matičnoj i makne se gornja plastika od jedinice napajanja. Time se postiže da zrak laše cirkulira među komponentama . Isto tako sam ostavio poklopac playstationa  odškrinut na zadnjoj strani.Što se paste tiče ovaj put sam razmazao prema rubovima, a na sredini ostavio malo više jer ove stare paste nije bilo na ćoškovima . Tako da je i to možda pomoglo. Ovo oko napajanja neka ne radi nitko tko nije na ti sa strujom jer u njemu ima visokog napona  i kada nije priključen na struju. Rezultat je izvanredan . PS4 pro mi nikada nije bio toliko tih. Igram The last of us 2 bez slušalica. Ventilator se u tim zahtjevnim igrama još čuje ali u granicama normale. Sada trenutno više niti ne razmišljam o PS5 .

Link na video : Napomena - To neka ne radi ko nema iskustva sa električnim komponentama !

 

 

i am big fan and subscriber of J.Fla
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wox kaže...

Moj PS4 pro je prva verzija - CUH-7016b . Prvi sam vlasnik .  Već na početku me šokirao taj zvuk ventilatora sličan zvuku usisavača. Slušalice ne volim koristiti ali sam morao radi tog zvuka. U zadnje vrijeme su izašle i zahtjevnije igre pa je i zvuk postao još glasniji. Ni slušalice više tu ne  pomažu. Najviše radi tog zvuka  uzeo bi PS5 da ga ima u trgovinama i po normalnoj cijeni. Lik 5 km daleko od mene prodaje na oglasniku PS5 ali nema šanse da dam toliko puno za to. Na ps4 pro sam već jednom davno promjenio pastu ali se nije ništa popravilo ali ni pogoršalo. Neki dan sam odlučio to ponovo učiniti ali mi je bili jasno da samo promjena paste neće pomoći. Zato sam tražio što bi još mogao učiniti. I naišao sam na jedan video koji je na španjolskom jeziku i samo u tom videu i niti jednom drugom je uputa koju sam primjenio i koja stvarno radi. U biti makne se limena zaštita na matičnoj i makne se gornja plastika od jedinice napajanja. Time se postiže da zrak laše cirkulira među komponentama . Isto tako sam ostavio poklopac playstationa  odškrinut na zadnjoj strani.Što se paste tiče ovaj put sam razmazao prema rubovima, a na sredini ostavio malo više jer ove stare paste nije bilo na ćoškovima . Tako da je i to možda pomoglo. Ovo oko napajanja neka ne radi nitko tko nije na ti sa strujom jer u njemu ima visokog napona  i kada nije priključen na struju. Rezultat je izvanredan . PS4 pro mi nikada nije bio toliko tih. Igram The last of us 2 bez slušalica. Ventilator se u tim zahtjevnim igrama još čuje ali u granicama normale. Sada trenutno više niti ne razmišljam o PS5 .

Link na video : Napomena - To neka ne radi ko nema iskustva sa električnim komponentama !

 

 

 Ili prodaš staru i kupiš zadnju reviziju PRO koja je full tiha.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

pozdrav...idem mijenjat pastu jer me vie živcirao koliko kje moj PS4 pro bio glasan....i sve ide super...idem doslovno maknut napajanje prije ispuhivanja...i vidim da mi je konektor napajanja gotovo pa otpojen od matične.

Pretpostavljam da sam ga ja sje***...jel se to može popraviti ili je za smeće? konektor se još drži, ali jedva.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 12:01 (MasterG).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice