PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
3 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Može se mail promijeniti, ali se ne može account promijeniti. Digitalne igre su vezane za account.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
puzzle kaže...

Može se mail promijeniti, ali se ne može account promijeniti. Digitalne igre su vezane za account.

 Aha, okej. Nek ostane account. Hvala

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
mmafan kaže...
puzzle kaže...

Može se mail promijeniti, ali se ne može account promijeniti. Digitalne igre su vezane za account.

 Aha, okej. Nek ostane account. Hvala

Napravis novi mail. Povezes ga na postojeci PSN Account i kupcu das podatke od maila i PSN Accounta.

Prije toga naravno pobrisi sve privatne podatke koje imas na PSNu.

 

Najbitniji podatak na PSNu ti je datum rodenja koji si stavio, jer on sluzi za resetiranje passworda (ako nisi stavio jos koju metodu).

 

Jedino ne znam da li ces moci onda originalni email moci koristiti na novom PSN racunu, ako budes ikad radio.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 16:29 (Chaky).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
mmafan kaže...
puzzle kaže...

Može se mail promijeniti, ali se ne može account promijeniti. Digitalne igre su vezane za account.

 Aha, okej. Nek ostane account. Hvala

 

Nemoj prodavati account s konzolom... dobit ćeš skoro ništa para, a možda ti bude žao kasnije. Svi smo bili u toj situaciji već :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Nemoj prodavati account s konzolom... dobit ćeš skoro ništa para, a možda ti bude žao kasnije. Svi smo bili u toj situaciji već :-)

 slazem se. pogotovo ako ces neke igre moci igrat na ps5 a ima ga u planu uzimati

evo i moj primjer, prosle godine prodo ps4 bez accounta, prije par tjedana dobio ponovo plejku i evo imam opet sta igrat 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mmafan kaže...

 Aha, okej. Nek ostane account. Hvala

 

Još da dodam ovome što su drugi rekli, mislim da sam vidio negdje da ne možeš promijeniti PS Store regiju, ali nisam siguran. Pročitaj PSN terms of service prije prodaje.

 

BTW, ja sam prodao PS4 bez accounta, samo sam napravio factory reset, kasnije sam kupio PS4 Pro.

9 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, koliko se isplati PS plus članstvo? Gledam npr Doom2016 je 44kn, prednost je što je jeftin, mana je što kad pređem igricu ne mogu je prodat ili zamijenit.

 

Kakvi su vaši stavovi o članstvu, još je danas akcija za 328kn/12mj pa me zanima jel ima vrijednosti u tome?

 

Pozdrav!

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayStation 4
Filip720 kaže...

Pozdrav, koliko se isplati PS plus članstvo? Gledam npr Doom2016 je 44kn, prednost je što je jeftin, mana je što kad pređem igricu ne mogu je prodat ili zamijenit.

 

Kakvi su vaši stavovi o članstvu, još je danas akcija za 328kn/12mj pa me zanima jel ima vrijednosti u tome?

 

Pozdrav!

 Isplativost PS plus članstva ovisi generalno o tome koliko igraš multiplayer igrice. Na primjer meni PS+ služi primarno za FUT. Da igram samo singleplayer igrice PS+ mi se ne isplati. Također ovisi koliko si starijih naslova odigrao s obzirom na 2 mjesečne PS+ igre.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Filip720 kaže...

Pozdrav, koliko se isplati PS plus članstvo? Gledam npr Doom2016 je 44kn, prednost je što je jeftin, mana je što kad pređem igricu ne mogu je prodat ili zamijenit.

 

Kakvi su vaši stavovi o članstvu, još je danas akcija za 328kn/12mj pa me zanima jel ima vrijednosti u tome?

 

Pozdrav!

Prednosti: 

- dvije besplatne igre svaki mjesec koje su dostupne za igranje dok god je PS Plus članstvo aktivno

- backup save-ova u cloud

- online multiplayer

- besplatne teme, besplatni add-onsi i DLC-ovi, kao i posebni (dodatni) popusti ako je PS Plus članstvo aktivno

- SharePlay

 

Mane:

- dvije besplatne igre svaki mjesec - nekad su OK igre, nekad su žešći škart

- save-ovi u cloudu nisu tolika prevelika fora kad ih se može spremiti i na USB stick

- bez aktivnog članstva nema online multiplayera osim u free-to-play igrama

- popusti se, kako si i sam naveo, odnose samo na digitalna izdanja

- u osnovi plaćaš pretplatu da bi online multiplayer igre mogao igrati online

 

Meni je osobno okej. Igre budu solidne, a najviše ga koristim za Division 2 online multiplayer. Ako već imaš poveći library igara, moguće je da će besplatna mjesečna igra biti neka koju već imaš. Najveća je glupost što treba dodatno platiti za online multiplayer, ali što ćeš, kapitalizam na djelu. 

 

Ukratko: ako nemaš veliki library igara, želiš igrati online multiplayer - onda se isplati, definitivno. Godišnja članarina je uvijek najisplativija. Ako imaš puno igara i/ili te online multiplayer uopće ne zanima, kao niti besplatne mjesečne igre... onda ti možda nije presudan. 

 

Opet, 328 kn ti ispadne 27,34 kn mjesečno što stvarno nije puno. HRT pretplata je veća, a totalno beskorisna. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
crorockycro kaže...
Filip720 kaže...

Pozdrav, koliko se isplati PS plus članstvo? Gledam npr Doom2016 je 44kn, prednost je što je jeftin, mana je što kad pređem igricu ne mogu je prodat ili zamijenit.

 

Kakvi su vaši stavovi o članstvu, još je danas akcija za 328kn/12mj pa me zanima jel ima vrijednosti u tome?

 

Pozdrav!

 Isplativost PS plus članstva ovisi generalno o tome koliko igraš multiplayer igrice. Na primjer meni PS+ služi primarno za FUT. Da igram samo singleplayer igrice PS+ mi se ne isplati. Također ovisi koliko si starijih naslova odigrao s obzirom na 2 mjesečne PS+ igre.

 Tek sam ušao u novji PS svijet sa konzolom prije mjesec dana, pa mi je sad sve zanimljivo krenuo sam sa Ratchet and Clankom da mogu lakše easeat u malo naprednije igre, pa sam na Last of Us remastered trenutno i igrica je fantastična, frustrirajuće je bilo to što se nisam snalazio s kontrolama i joystickom jer se s tim nisam bavio od PS2 :), a od toga je prošlo nekih 10ak godina i više. Uglavnom ovo mi je nesto za slobodno vrijeme kad bas ubodem bez pritiska igrat. Ali eto npr Doom me jako privlači zbog nostalgije i sad gledam 100kn je minimum fizička verzija, a na storeu 44kn što je stvarno jako jeftino pa je teško za odlučit 

9 godina
offline
PlayStation 4

E da i pošto sam kupio na brzinu i za manje novce ovaj PS isti dan sam išao vidjet malo dezinficirat to pošto nisam imao nikakve igrice za njega osim onog nekog Watch dogs 2 pa sam htio riješit te neke sitnice, uglavnom nisam nikad to radio, ali je bilo zabavno iskustvo i malo napeto jer nikad ne znam oću uspjet popravit ili dodatno ujebat već ujebano kak bi rekao. Jedan kontroler je imao odlemljena oba motora za vibraciju i drugi se nije punio uopće jer se izvukao konektor (Obrazloženje: Djeca su koristila i vjerojatno je puno puta udarano od pod :))

 

Za servis matične i hladnjaka za grafičku sam koristio od Arctic coolinga padove i Mx4 klasika :) - Rezultati su fantastični, koju god igru sad igram na 4k ne buči više jer je prije bio kao Karcherov usisavač (bilo koji WD serije), jedina šteta je što je blebnuo na pod kad je bio potres, ali na svu sreću nije ga ništa dodatno poklopilo.

 

Neke slike u prilogu, pozdrav

Prije Prije
Poslije Poslije
Prije Prije
Poslije Poslije
Stari padovi Stari padovi
Novi i veći Arctic padovi Novi i veći Arctic padovi
Prije Prije
Poslije Poslije
Gumeni+valjci+za+umetanje+diska+obrisani+alkoholom Gumeni+valjci+za+umetanje+diska+obrisani+alkoholom
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 11:50 (Filip720).
Moj PC  
12 0 hvala 6
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Filip720 kaže...

 ...Uglavnom ovo mi je nesto za slobodno vrijeme kad bas ubodem bez pritiska igrat. Ali eto npr Doom me jako privlači zbog nostalgije i sad gledam 100kn je minimum fizička verzija, a na storeu 44knšto je stvarno jako jeftino pa je teško za odlučit 

Za 44kn nemas sta razmisljati. Kupis i udri.

Super slike obavljenog posla. A kao sto se vidi, "bez alata, nema zanata." 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Filip720 kaže...

E da i pošto sam kupio na brzinu i za manje novce ovaj PS isti dan sam išao vidjet malo dezinficirat to pošto nisam imao nikakve igrice za njega osim onog nekog Watch dogs 2 pa sam htio riješit te neke sitnice, uglavnom nisam nikad to radio, ali je bilo zabavno iskustvo i malo napeto jer nikad ne znam oću uspjet popravit ili dodatno ujebat već ujebano kak bi rekao. Jedan kontroler je imao odlemljena oba motora za vibraciju i drugi se nije punio uopće jer se izvukao konektor (Obrazloženje: Djeca su koristila i vjerojatno je puno puta udarano od pod :))

 

Za servis matične i hladnjaka za grafičku sam koristio od Arctic coolinga padove i Mx4 klasika :) - Rezultati su fantastični, koju god igru sad igram na 4k ne buči više jer je prije bio kao Karcherov usisavač (bilo koji WD serije), jedina šteta je što je blebnuo na pod kad je bio potres, ali na svu sreću nije ga ništa dodatno poklopilo.

 

Neke slike u prilogu, pozdrav

 Svaka čast za obavljeni posao, profi si to odradio. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Za 44kn nemas sta razmisljati. Kupis i udri.

Super slike obavljenog posla. A kao sto se vidi, "bez alata, nema zanata." 

 

mzopg kaže...

 Svaka čast za obavljeni posao, profi si to odradio. 

 Hvala momci, alat je skroz amaterski iz lidla i nešto sa tih takvih amaterskih trgovina, ali za moje svrhe hobiste ako se uopće mogu tako nazvat alat je realan :)

 

Nemam iskustva u lemljenju i slično, ali prijalo mi je jako samo tako uzet malo vremena kojeg nikad i nemam i popit kavu u međuvremenu i to vratit nazad u stanje. Vrlo impulzivno sam kupio taj PS samo da istestiram sebe da vidim jel mogu ja to nešto. Lijep osjećaj je bio kad je upalio iz prve. 

 

Sve najbolje, pozdrav 

16 godina
offline
PlayStation 4

Da nema Lidla, ne bi niti imao alata 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

gdje kupit US bon od 20$ al bas za 20$ 

koristio sam davno PC game supply al vidm da sad imaju 1,99$ neki activation fee, koji im je to kuki?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

gdje kupit US bon od 20$ al bas za 20$ 

koristio sam davno PC game supply al vidm da sad imaju 1,99$ neki activation fee, koji im je to kuki?

 

Da, to samo za PSN kodove imaju, i čak nije za sve mislim (bar nije prije bilo). Za Nintendo eShop to ne uzimaju.

Ja platim, ne da mi se razmišljat o 12 kn.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Spike1983 kaže...

gdje kupit US bon od 20$ al bas za 20$ 

koristio sam davno PC game supply al vidm da sad imaju 1,99$ neki activation fee, koji im je to kuki?

 

Da, to samo za PSN kodove imaju, i čak nije za sve mislim (bar nije prije bilo). Za Nintendo eShop to ne uzimaju.

Ja platim, ne da mi se razmišljat o 12 kn.

 

Nasao sam na G2A PSN bonove, ne uzimaju nis extra, uzeo 20$ za 19,73$  dosao kod odmah, ukucao, i sve 5 

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

gdje kupit US bon od 20$ al bas za 20$ 

koristio sam davno PC game supply al vidm da sad imaju 1,99$ neki activation fee, koji im je to kuki?

 Ja kupujem ovdje www.offgamers.com

 

Baš nekidan uzeo bon od 25 dolara i platio ga čak i manje od 25.

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zadnji Far cry kojinsam igrao je bio FC3.Isplati li se igrati po redu:4,5,New Dawn?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

gdje kupit US bon od 20$ al bas za 20$ 

koristio sam davno PC game supply al vidm da sad imaju 1,99$ neki activation fee, koji im je to kuki?

 

amazon.com

3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam prije koji mjesec odigrao trojku i bila mi dobra, reko idem nastavit dalje. Posudio od frenda četvorku, jedva odigrao 2-3 sata. Totalno nezanimljivo, a ostale nastavke nakon toga nisam ni pokušavao. Čekam Far Cry 6, to bi moglo bit oke
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

gdje kupit US bon od 20$ al bas za 20$ 

koristio sam davno PC game supply al vidm da sad imaju 1,99$ neki activation fee, koji im je to kuki?

 Američki amazon. Samo za adresu stavi neku od saveznih država koje nemaju dodatan porez (guglaj). Ja bon od 20$ nikad nisam platio ni centa više od toga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ps plus igre za veljaču su Control ultimate edition i Concrete genie. Za ps5 je Destruction AllStars. Napokon dobar mjesec. Control već jedno vrijeme pikiram.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Skoro kupio obje na January saleu 🤣
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Već neko vrijeme hoću prodat neke starije igre na Facebook Marketplace, a kontam da možda neće niišta bit od recimo FIFA18 s obzirom da je već 21 izišla. Kad eto, ugodno se iznenadim, tip želi Fifu, može li 70kn s pouzećem. Ja kažem može, ali napomenem da bi poštarina mogla bit skuplja od 15 kn, da bi mu bilo bolje Tiskom. Ne, hoće pouzećem, ok. Kad ono, vrati mi se igra. Zašto? Jer je bila 80kn a ne 70kn. Zato što mu je poštar dodao ekstra 10kn, on nije htio preuzeti igru. Mogao ju je uzet pa bi mu na račun uplatila tih pišljivih 10kn. 

 

Svašta sam doživjela, ali ovo je van pameti.  

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 12:01 (zeze88).
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
zeze88 kaže...

Već neko vrijeme hoću prodat neke starije igre na Facebook Marketplace, a kontam da možda neće niišta bit od recimo FIFA18 s obzirom da je već 21 izišla. Kad eto, ugodno se iznenadim, tip želi Fifu, može li 70kn s pouzećem. Ja kažem može, ali napomenem da bi poštarina mogla bit skuplja od 15 kn, da bi mu bilo bolje Tiskom. Ne, hoće pouzećem, ok. Kad ono, vrati mi se igra. Zašto? Jer je bila 80kn a ne 70kn. Zato što mu je poštar dodao ektra 10kn, on nije htio preuzeti igru. Mogao ju je uzet pa bi mu na račun uplatila tih pišljivih 10kn. 

 

Svašta sam doživjela, ali ovo je van pameti.  

 

katastrofa, ma ljudi su glupi ko k*.

 

zato treba fino uvijek prvo direktna uplata na račun pa onda slanje, sve drugo samo dovodi u probleme prodavatelja. A i ja sam se nagledao imbecila koliko ti srce hoće, jednom me je tip zvao za oglas, radni dan u 23:45 točno, nisam mu se javio, ali kad sam se ujutro probudio u 5 zvao sam ga 12 puta zaredom dok mi se nije javio  i onda sam ga fino pitao izvolite šta ste trebali. Nek jede govna konjusina

5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ovaj debil mi je isto odgovarao na poruke oko ponoć, srećom Messenger imam uvijek bez zvuka. Još ima obraza na kraju bit bezobrazan, kada sam mu rekla da sam sad radi njega samo potrošila 30kn, on na to "nije to ogromni iznos, što je to vama. Super." Kreten do bola. Još mu spustila cijenu kako bi sa svim ostalim bilo 70kn.

 

A to za Tisak, jedna kraljica me pitala mogu li joj ja poslat prvo PS4 pa će mi ona ODMAH uplatiti pare - da da, kako da ne, evo jučer se rodila pa ću nasjest na to   

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
zeze88 kaže...

Već neko vrijeme hoću prodat neke starije igre na Facebook Marketplace, a kontam da možda neće niišta bit od recimo FIFA18 s obzirom da je već 21 izišla. Kad eto, ugodno se iznenadim, tip želi Fifu, može li 70kn s pouzećem. Ja kažem može, ali napomenem da bi poštarina mogla bit skuplja od 15 kn, da bi mu bilo bolje Tiskom. Ne, hoće pouzećem, ok. Kad ono, vrati mi se igra. Zašto? Jer je bila 80kn a ne 70kn. Zato što mu je poštar dodao ekstra 10kn, on nije htio preuzeti igru. Mogao ju je uzet pa bi mu na račun uplatila tih pišljivih 10kn. 

 

Svašta sam doživjela, ali ovo je van pameti.  

 Na koji način je postar mogao nadodati 10 kn?  

http://trakt.tv/user/MjezZza
5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Nisam ni ja znala za to, raspitala se na FB grupi pa mi rekli:

Cijena za jednu igru, jer ide na vagu i po tome se računa iznosi 22.5 kn.
Dakle cijena igre + 20 kuna postarina = cijena otkupnine koju napisete.
Međutim, postar ce prilikom predaje igre kupcu od njega trazit jos dodatnih 9 kn, za plaćanje slanja novca. To dosta ljudi zaboravi i misli da je neka varka.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice