PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Šteta, izgleda da je Maneater samo za PS5 ps+. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
drshapes kaže...

Šteta, izgleda da je Maneater samo za PS5 ps+. 

 

Zanimljivo je da na našem storeu ni ne nalazim PS4 & PS5 verziju, samo PS5 verziju.

Dok na US storeu postoje obje.

 

Zakomplicirali su nam život s tim verzijama, više nemam pojma što je što.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 19:04 (Bitanga).
14 godina
offline
PlayStation 4

Evo ako će nekome biti od koristi informacija da sam bez problema aktivirao PS+ 12-mjesečno članstvo unosom
12-znamenkastog koda sa kupona koji je kupljen u Sancta Domenici sredinom 2018 godine. Znači prije 2.5 godine.
Koliko inače vrijede ti kuponi da znam za ubuduće jer na njemu osim serijskog broja i koda ne pronalazim taj podatak??

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kile84 kaže...

Evo ako će nekome biti od koristi informacija da sam bez problema aktivirao PS+ 12-mjesečno članstvo unosom
12-znamenkastog koda sa kupona koji je kupljen u Sancta Domenici sredinom 2018 godine. Znači prije 2.5 godine.
Koliko inače vrijede ti kuponi da znam za ubuduće jer na njemu osim serijskog broja i koda ne pronalazim taj podatak??

Ako se dobro sjećam, na voucherima piše datum do kada ih je potrebno iskoristiti.

14 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi, vi koji imate ps4 pro, igre kao ac odyssey i far cry 5 (zahtjevnije open world igre) imaju 1080p 60 fps ili to varira od igre do igre ?

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
1080p 30fps
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

Ljudi, vi koji imate ps4 pro, igre kao ac odyssey i far cry 5 (zahtjevnije open world igre) imaju 1080p 60 fps ili to varira od igre do igre ?

Ako napišem da od zahtjevnijih igara ništa nije 1080p/60fps ne vjerujem da sam fulao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nisam nikad imo ps4, jucer sam kod frenda probao neke novije igre (ps4 slim), tipa fenyx rising, ghost of tsushima etc, moze se igrati, ali fps je katastrofa, nznam valjd se vrti u 30 fpsa, al meni to bas kvari igru, ne mogu se osjecati ugodno dok igram, nadam se da ce na PS5 biti uvijek opcije za 60 fpsa, jer ovo mi je neigrivo, vidi se da je ps4 odradio svoje za neke vece kapacitete

 
0 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nightyx kaže...

Nisam nikad imo ps4, jucer sam kod frenda probao neke novije igre (ps4 slim), tipa fenyx rising, ghost of tsushima etc, moze se igrati, ali fps je katastrofa, nznam valjd se vrti u 30 fpsa, al meni to bas kvari igru, ne mogu se osjecati ugodno dok igram, nadam se da ce na PS5 biti uvijek opcije za 60 fpsa, jer ovo mi je neigrivo, vidi se da je ps4 odradio svoje za neke vece kapacitete

 A što si očekivao od konzole stare skoro 8 godina? Ja sam doma do nedavno imao PC sa R9 380x grafičkom koju sam kupio 2016. i već prošle godine (dakle nakon 4 godine) sam morao igrati sve na low detaljima i 1080p da bi dobio 30 fpsa u novom igrama. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nightyx kaže...

Nisam nikad imo ps4, jucer sam kod frenda probao neke novije igre (ps4 slim), tipa fenyx rising, ghost of tsushima etc, moze se igrati, ali fps je katastrofa, nznam valjd se vrti u 30 fpsa, al meni to bas kvari igru, ne mogu se osjecati ugodno dok igram, nadam se da ce na PS5 biti uvijek opcije za 60 fpsa, jer ovo mi je neigrivo, vidi se da je ps4 odradio svoje za neke vece kapacitete

A što je konkretno neigrivo? 

 

Neke igre možda čak i bolje izgledaju u 30 nego 60 fps jer izgledom daju kinematografski efekt.

 

Svatko preferira nešto, PS4 se za konzolu izdanu prije malo manje od 8 godina sasvim dobro drži. Čak i na 4K.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 18:05 (robogo).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...

A što je konkretno neigrivo? 

 

Neke igre možda čak i bolje izgledaju u 30 nego 60 fps jer izgledom daju kinematografski efekt.

 

Svatko preferira nešto, PS4 se za konzolu izdanu prije malo manje od 8 godina sasvim dobro drži. Čak i na 4K.

 

Kinematografski efekt je za gledanje, a ne za igranje :-) U igranju se to zove input lag :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 18:44 (Bitanga).
13 godina
offline
PlayStation 4

Evo netko je tražio PS+ na popustu.

https://www.playstation.com/hr-hr/ps-plus/

 

Ponuda vrijedi do 18. siječnja. Dostupna je samo za one koji još nisu članovi. Primjenjuju se svi uvjeti: playstation.com/legal/janplus.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 19:29 (hummer0).
Moj PC  
3 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Evo netko je tražio PS+ na popustu.

https://www.playstation.com/hr-hr/ps-plus/

 

Ponuda vrijedi do 18. siječnja. Dostupna je samo za one koji još nisu članovi. Primjenjuju se svi uvjeti: playstation.com/legal/janplus.

 Super,taman mi je istekao ps+ prije mjesec dana.

Hvala!

 

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Evo netko je tražio PS+ na popustu.

https://www.playstation.com/hr-hr/ps-plus/

 

Ponuda vrijedi do 18. siječnja. Dostupna je samo za one koji još nisu članovi. Primjenjuju se svi uvjeti: playstation.com/legal/janplus.

 Koja glupost. Iako sam uzea za bf godinu, uzea bi sad ponovo. Mislim, ne radi mi radi razliku, bit ce opet na akciji za sve, al nije mi jasna ta politika odbijanja zaradivanja novaca. Sta misle da cemo mi koji imamo uzet po punoj cijeni?

3 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

meni ne da uzeti ps plus na godinu dana na popustu, pise mi "owned", a istice mi pretplata sutra...jel zna tko u cemu je stvar?

 

EDIT: vidim sada da je to samo za one koji nisu clanovi, ali eto, sutra mi istice, a ponuda vrijedi do 19.01. tako da stignem uzeti na popustu :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 7:31 (Nightyx).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

 Koja glupost. Iako sam uzea za bf godinu, uzea bi sad ponovo. Mislim, ne radi mi radi razliku, bit ce opet na akciji za sve, al nije mi jasna ta politika odbijanja zaradivanja novaca. Sta misle da cemo mi koji imamo uzet po punoj cijeni?

Zato što ta promo ponuda nije namijenjena tebi kao postojećem korisniku PSN-a nego su primarna ciljana skupina korisnici kojima stižu PS5-ice na isporuku (ili su stigle ovih dana).

 

Godišnja članarina svakih nekoliko mjeseci bude 328 kn i za postojeće PSN članove, tako da samo treba pričekati malo. 

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Tututuru kaže...

 Koja glupost. Iako sam uzea za bf godinu, uzea bi sad ponovo. Mislim, ne radi mi radi razliku, bit ce opet na akciji za sve, al nije mi jasna ta politika odbijanja zaradivanja novaca. Sta misle da cemo mi koji imamo uzet po punoj cijeni?

Zato što ta promo ponuda nije namijenjena tebi kao postojećem korisniku PSN-a nego su primarna ciljana skupina korisnici kojima stižu PS5-ice na isporuku (ili su stigle ovih dana).

 

Godišnja članarina svakih nekoliko mjeseci bude 328 kn i za postojeće PSN članove, tako da samo treba pričekati malo. 

 Znam, i napisa sam da mi nije problem pricekat jer ne gubim nista. Poanta mi je bila da nebi izgubili nista da su stavili za sve, mogu samo dobit. Jer nitko normalan ionako nece uzet po punoj cijeni.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imate Little Nightmares 2 demo na ps storeu, pa probajte
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Captain Tsubasa demo dostupan na ps storeu, ima offline versus mode.

Ocito nam slijedi jos jedna godina krcata odgodama. Vec su odgodene Far Cty 6, PoP remake, Hogwarts Legacy i Riders Republic te par indie naslova. Ratchet i Clank je bio predviđen kao PS5 release window naslov za 1-3 mj 2021, no ocito je pomaknut na Q1 fiskalne godine 3-6 mj. Bit ce sigurno jos odgoda.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Znači ostajem na PS4 i igram PES2021 sa kumom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Grrrrrr baš sam se radovao Fry Cry 6. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mozete se registrirati za Closed Beta za Resident Evil Village
https://www.residentevil.com/village/us/topics/25th-cbt/
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Opa evo našao sam vremena, volje i hrabrosti da rastavim PS4PRO i očistim je.

Nakon sastavljanja sam je uključio radi probe i sve radi. 

Nisam probao u igri jer je žena gledala Mentalista. 

 

P.S. plejka je zvučala kao avion.

Kad sam je kupio bila je tiha.

P.S.S. evo i video po kojem sam radio netko ga je tu linkao prije.

Nemojte pokušavati sami ako vam to neide od ruke.

Sa priključkom napajanja sam se malo mučio teško sam ga otkopčao prašina se vidi, pasta je bila u banani..

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 22:59 (hummer0).
Moj PC  
13 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Jedno pitanje, planiram prodati ps4, i prodao bih s njim i digitalne igre koje imam na svom accountu. No, zanima me kako maknuti svoj mail, podatke i ostaviti samo igre s novim accountom?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mmafan kaže...

Jedno pitanje, planiram prodati ps4, i prodao bih s njim i digitalne igre koje imam na svom accountu. No, zanima me kako maknuti svoj mail, podatke i ostaviti samo igre s novim accountom?

 

Kako ćeš maknuti svoj mail sa accounta, ako je taj account ustvari na tvoj mail vezan?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna li itko može li se sa USB sticka prebaciti video na PS4 disk i sa njega gledati? Glupo mi je svaki put koristiti USB, a imam mjesta na disku.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

Zna li itko može li se sa USB sticka prebaciti video na PS4 disk i sa njega gledati? Glupo mi je svaki put koristiti USB, a imam mjesta na disku.

 

Ne može.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
mzopg kaže...

Zna li itko može li se sa USB sticka prebaciti video na PS4 disk i sa njega gledati? Glupo mi je svaki put koristiti USB, a imam mjesta na disku.

 

Ne može.

 Toga sam se i bojao, bez veze.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sto, zar se vise ne moze promjeniti mail vezan uz account?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mislio sam maknuti svoj mail, da mi ne dolaze obavijesti i da kupac slozi svoj mail. A da igre ostanu. Ne moze se to?
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice