PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.395
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Nekad smo mi bili klinci koji su nabavljali piratske igre, sada nasi klinci nabavljaju piratske igre.

 A o čemu ti pričaš i u kojem stoljeću živiš? Tko to danas išta piratizira? To je potpuno zamrlo i gotovo nitko se s time ne bavi.

Sve najpopularnije igre su online i ni ne mogu se igrati sa nekakvim krekovima.

 

Ne možeš uspoređivat period prije 10-15 godina, tada je bilo normalno u trgovini kupiti PS2 s chipom, i recimo igrat krekovane igre na PC-u jer - originale nisi ni mogao kupiti!

Nije bilo webshopova i servisa kao danas, nije bilo brzog interneta, nije bilo online igranja, nije bilo raznih servisa za prodaju keyeva, igre su bile ultra skupe, itd.

 

Taj period se nikako ne može uspoređivat s ovim danas kad ti je apsolutno sve dostupno za sitne novce i 2 klika mišem, igre, filmovi, glazba...

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lenovo33 kaže...
Damir22 kaže...
Nekad smo mi bili klinci koji su nabavljali piratske igre, sada nasi klinci nabavljaju piratske igre.

 A o čemu ti pričaš i u kojem stoljeću živiš? Tko to danas išta piratizira? To je potpuno zamrlo i gotovo nitko se s time ne bavi.

Sve najpopularnije igre su online i ni ne mogu se igrati sa nekakvim krekovima.

 

Ne možeš uspoređivat period prije 10-15 godina, tada je bilo normalno u trgovini kupiti PS2 s chipom, i recimo igrat krekovane igre na PC-u jer - originale nisi ni mogao kupiti!

Nije bilo webshopova i servisa kao danas, nije bilo brzog interneta, nije bilo online igranja, nije bilo raznih servisa za prodaju keyeva, igre su bile ultra skupe, itd.

 

Taj period se nikako ne može uspoređivat s ovim danas kad ti je apsolutno sve dostupno za sitne novce i 2 klika mišem, igre, filmovi, glazba...

 PS3 Jailbreak i Wi Softmode si zaboravio?

7 godina
offline
PlayStation 4
Pocet cu pricu s time da igram samo na Playstationu igre i ne piratiziran niti kupujen uopce igre na diskovima, samo digitalne.

E sad ovako, potjecen iz familije koja nije bila dobro stojeca. Krov nad glavon i za jest i pit san uvik ima, ali nismo imali previse para i nisan nikad dobiva skupe poklone. Ima san svoj deparac i nagradivalo me se za petice u skoli ili npr. oprat auto, sa po 5 kn. Sve skuplje sta san tija mora san sam sebi kupit, ne zato sta moji to nisu meni tili kupit, nego najcesce nisu mogli, tako da sam kupija sebi izmedu ostalog i tv i Playstation 2, cipiran naravno.

Poanta price je da sigurno ima roditelja koji bi zeljeli usrecit svoju djeci i kupili bi im polovni ili novi PS4, jailbrakeali ga, da mogu igrat vise igara. Da svaka igra kosta 50 kn, da ih kupe 20 to je 1000 kn, a kad se nema svaka kuna znaci. Ne podrzavam piratstvo, ali u nekim slucajevima ga razumin.
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zaboravio je i ps4 exploit....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Lenovo33 kaže...
Damir22 kaže...
Nekad smo mi bili klinci koji su nabavljali piratske igre, sada nasi klinci nabavljaju piratske igre.

 A o čemu ti pričaš i u kojem stoljeću živiš? Tko to danas išta piratizira? To je potpuno zamrlo i gotovo nitko se s time ne bavi.

Sve najpopularnije igre su online i ni ne mogu se igrati sa nekakvim krekovima.

 

Ne možeš uspoređivat period prije 10-15 godina, tada je bilo normalno u trgovini kupiti PS2 s chipom, i recimo igrat krekovane igre na PC-u jer - originale nisi ni mogao kupiti!

Nije bilo webshopova i servisa kao danas, nije bilo brzog interneta, nije bilo online igranja, nije bilo raznih servisa za prodaju keyeva, igre su bile ultra skupe, itd.

 

Taj period se nikako ne može uspoređivat s ovim danas kad ti je apsolutno sve dostupno za sitne novce i 2 klika mišem, igre, filmovi, glazba...

 Na PC-u mozda?

 

Takoder, Wii U, 3DS i PS3 su zadnje koje su se mogle igrati cak i online bez problema s piratskim igrama (bez da das kune za igru), kakav PS2. Cak se moze i sa Switchom, neki dan danas igraju s piratskim online (cak i uze cheatove) ali dosta je teze u odnosu na nekada jer moras paziti sto i kako radis, inace ti ne gine ban (btw mnogi koji probaju popiju ban). BTW preko "LAN" emulacija, pirati mogu igrati online s drugim piratima, a to se moze na X360, PS3, 3DS, Switch, cak i na PS4 itd..... za PC da ne govorim. Takoder i preko emulatora "Netplay" mozes igrati online s drugima na gotovo svim emulatorima za starije konzole..... takoder ima nesto poput "Parsec-a" koji je kompatibilan i s najnovijim konzolama.... npr. mozes coop igrati s nekim koji uopce ne treba imati novu konzolu/igru (bitno je samo da ti imas kao host).

 

BTW postoji Jailbreak za PS4 OFW 7.02..... osim toga, ne igraju svi da bi igrali "online", nekima je dovoljno single player iskustvo. Imam hrpetinu konzola (nove i stare), npr. jedan PS4 mi "jaikbreak-an", drugi mi je za legalne igre i online. Neke igre koje sam "preskocio", a ne traze novi FW recimo, stavim na jailbreak-anu jer me multiplayer komponenta ne zanima. MP me samo kod odredenih igara zanima (novo/nadolazece i starije) dok mi je kod drugih dovoljna SP komponenta.

 

Takoder zaboravljas da su negdje u svijetu igre i konzole papreno skupe (1400 - 1600 + dolara za PS3 u Brazilu anyone?), na takvim i slicnim mjestima, ljudi se itekako oslanjaju na piratske igre. Ne vrti se sve oko europe i rvatske.

 

EDIT: donedavno si mogao gotovo sve Steam igre igrati s krekanim igrama i Steam emulatorima (Voksi i Team Revolt)... cak i danas mozes neke, a ti govoris o nekakvom PS2 lol

 

Sve u svemu..... malo promisli sljedeci put prije nego nekoga napadnes bezveze.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 1:55 (lovac82).
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prije par godina sam igrao sa crackanom konzolom ps3 online igre. (Nikad me nisu bannali, sve je normalno radilo)
Jos je imam ali je nisam upalio par godina.
I dan danas taj account koristim na ps4. Tako da valjda kako te potrefi 🤷‍♂️
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayStation 4

Tako je, kod nesto novijih je bilo zeznutuje zbog eboot-a pa ako ne pazis, mogao si puno lakse popiti ban.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lovac82 kaže...
Takoder, Wii U, 3DS i PS3 su zadnje koje su se mogle igrati cak i online bez problema s piratskim igrama (bez da das kune za igru), kakav PS2. Cak se moze i sa Switchom, neki dan danas igraju s piratskim online (cak i uze cheatove)

 

BTW postoji Jailbreak za PS4 OFW 7.02.....

 Daj nauči čitati postove s razumijevanjem.

Nitko nije rekao da je potpuno nemoguće bilo što hakirat, pa eto i PS5 će za par mjeseci netko probiti i onda se glupirat s nekakvom piraterijom.

To je sve teška manjina i piratstvo kakvo je nekada bilo je umrlo s PS2 jer je ta konzola bila isključivo offline, to je činjenica.

Ne kužim šta ti sad meni izvlačiš neke primjere kako se nešto može, to uopće nitko ne dovodi u pitanje, ali broj ljudi koji se s time bave je zanemariv.

Pa danas ljudi čak paze na kojoj regiji im je account i odakle kupuju igre, a ne da igraju pirate, moraš ima HR acc, sve se kontrolira i sve je online, a to što će par entuzijasta uvijek nešto eksperimentirat to je totalno nebitano za ovu raspravu.

 

Piratstvo je danas na marginama dok je nekada bilo sasvim normalno i očekivano da igraš takve igre, i na konzoli i na PC-u.

Samo je to poanta, a ne da se javljaju neki biserei i da tvrde kako se to može, no shit sherlock da se može.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 10:47 (Lenovo33).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Lenovo33 kaže...
lovac82 kaže...
Takoder, Wii U, 3DS i PS3 su zadnje koje su se mogle igrati cak i online bez problema s piratskim igrama (bez da das kune za igru), kakav PS2. Cak se moze i sa Switchom, neki dan danas igraju s piratskim online (cak i uze cheatove)

 

BTW postoji Jailbreak za PS4 OFW 7.02.....

 Daj nauči čitati postove s razumijevanjem.

Nitko nije rekao da je potpuno nemoguće bilo što hakirat, pa eto i PS5 će za par mjeseci netko probiti i onda se glupirat s nekakvom piraterijom.

 

 

 Kad vec tako napadas sve i svakoga na raznim temama, evo i ja cu se malo ukljucit. Ti si to reka, i ocito ne citas svoje postove s razumijevanjem.

 

Lenovo33 kaže...
 A o čemu ti pričaš i u kojem stoljeću živiš? Tko to danas išta piratizira? To je potpuno zamrlo i gotovo nitko se s time ne bavi.
Sve najpopularnije igre su online i ni ne mogu se igrati sa nekakvim krekovima.

 

3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Citiraš me i svejedno ne znaš pročitati napisano, rekao sam gotovo nitko, a uvijek ima par hakerčića koji nešto pokušavaju.

Stvarno treba nacrtati sve.

 

Bezveze spamate po PS4 temi o nekakvoj pirateriji koja zanima 2 čovjeka, sami ju ne koristite ali eto, imate potrebu pisati o tome.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 11:56 (Lenovo33).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovaj kenjavac33, rijetko iritantan forumaš.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cekaj, pa ti si prvi poceo o piratima, jeftinim igrama i tezom da onaj tko nema 100kn za igru ne zasluzuje da igra.

Covjek je pitao, dobio odgovor, i vise se ne javlja, tu bi sve stalo, da nisi uletio sa moralom, financijama, i tvrdnji da je piratstvo marginalno.

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa da li postoji nekakva(provjerena)stranica koja prodaje DLC u obliku redeem codea jeftinije nego sto je na ps store?Konkretno zanima me season pass za cod ww2 ali ovih skoro 400 kn na ps storu je fakat previše

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shvatite da nema provjerenih ili legalnih stranica koje prodaju ps store igre. Sony striktno brani prodaju igara izvan ps storea. Jedini legalan nacin za kupiti kod igre ili dlca je od izdavaca ili developera. Sve drugo je siva zona.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Odeš na stranicu kao što je psprices.com i registriraš se za akcije i dođe ti mail kad padne cijena i to je to.
5 godina
offline
PlayStation 4

Gogy moze pitanje vezano za US account. Imam PS plus na HR accountu. Da li mogu napraviti US account  i kupiti jednu igru na US. Nakon toga igrati na HR accountu? Ili moram imati PS plus bas na US? Htio bi just dance 2021 PS5 cijena mu je 30$

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 9:12 (djhuby).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Ovaj kenjavac33, rijetko iritantan forumaš.

 Ne mogu ti odgovoriti na poruku, kaze da ne dozvoljavas da ti se salju poruke 😁

Uzela sam externi hdd (recertified) na wd storeu

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 9:16 (Korisnik1251).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mozes ju kupiti u US i igrati na HR acc.
Ps Plus bi ti bio potreban da se radi o popustu vezanom uz ps plus. Mozes kupiti i bez psplusa.
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Mozes ju kupiti u US i igrati na HR acc.
Ps Plus bi ti bio potreban da se radi o popustu vezanom uz ps plus. Mozes kupiti i bez psplusa.

 Da evo bas kupujem amazon us card. Vidim jedino da na PS5 nema opcija activate as primary sada se drukcije to zove. Onda ne treba activate as primary za US account?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne moras vise. Sony je promjenio taj dio, sve je sad dio family sharea. Samo dodaj US Account i sve ce raditi. Tj. Prvo sam dodao Hr account pa onda US Account i nisam morao nista podesavati.
5 godina
offline
PlayStation 4

Skinuo sam sa US accounta i radi sve na HR accountu. Jedino nisam uspio kupiti psn kodove na amazonu jer kao ne zivim u US i neki problem sa adresom. Kodove sam kupio na G2A

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Javi se meni kad ti treba kod s Amazona da ne plaćaš naknadu.
9 godina
offline
PlayStation 4

Stigao mi je ps5 pa bih ps4 proslijedila necakinji. Sve sam postimala sto se tice roditeljskih zabrana, ali me zanima da li joj mogu omoguciti pojedinu igricu bez da povecavam dozvoljeni rating? Npr, trenutno je dozvoljeno level 4 (10-12 godina) i blokiran joj je rocket league, da li ga se moze nekako odobriti bez da povecavam level na 5, 6 ili ne znam koji?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Ne kuzim sto ce vam te roditeljske zabrane i slicne postavke koje ogranicavaju konzolu, najjednostavnije ako smatras da neka igra nije primjerena za dijete - nemoj mu je kupiti i amen.

 

Nije bas da djeca imaju svoje kartice, pa ce si kupiti nesto sto nije primjereno dobi, da bi morao onemogucavati to na nivou konzole da igra.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Stigao mi je ps5 pa bih ps4 proslijedila necakinji. Sve sam postimala sto se tice roditeljskih zabrana, ali me zanima da li joj mogu omoguciti pojedinu igricu bez da povecavam dozvoljeni rating? Npr, trenutno je dozvoljeno level 4 (10-12 godina) i blokiran joj je rocket league, da li ga se moze nekako odobriti bez da povecavam level na 5, 6 ili ne znam koji?

 Korisnik1251

Nemoj postavljati nikakve zabrane jer neće moći igrati skoro ni jednu igru.

Bitanga je već par puta objašnjavao da ima previše ograničenja.

9 godina
offline
PlayStation 4

Radi se o tome da bih joj omogucila da igra igre koje sam vec kupila/platila, a ne vidim kako drugacije to napraviti. Ako joj dam konzolu sa mojim accountom, moci ce si instalirati bilo koju igricu koju sam kupila (ukljucujuci i one koje ne zelimo da igra) i jos ce moci kupovati sto hoce jer mi je za account vezana i kartica

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa maknes karticu, to ti rjesava jedan dio problema.

Jednostavno to ne funkcionira onako kako bi zeljeli, orevise je tu restrikcije, nije vrijedno.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Glupost, znaci da bih dala djetetu konzolu, svaki put kad zelim nesto kupiti moram nanovo ukucavati karticu... Nice 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Možeš ograničiti potrosnju ili maknuti karticu. Nije velik problem upisati podatke kartice prilikom kupnje. Bolje i to nego da ti necakinja potrosi hrpu para na neki šljokičasti jednorog autić u rocket leagueu. 😄
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Korisnik1251, hvala puno. Sad pogledao i našao sam od 3tb za 50 eura, ti si vjerovatno neku akciju čekala pa uhvatila 4tb za 300 kn. Koliko te došla poštarina?

Sad kužim zašto mi nitko ne odgovara na poruke

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 15:14 (mariclius).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice