PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.055
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
drshapes kaže...

Pozdrav ljudi, kupujem PS4 slim nećakinji za Božić pa ako netko prodaje sad zbog PS5 i da je ok cijena. Ako ima netko za prodati molim javiti na PM. Hvala.

 Evo po meni dva okej oglasa. Slim za 1000 ili pro za 1500.

 S tim da mislim da bi se za pro dalo malo jos i spustit cijenu.

 Navala je na ps5 pa mozes to iskoristit kao "pogodnost".

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ma ne treba pro, ionako će igrati samo minecraft i možda brat tu i tamo gran turismo. Slim je sasvim dovoljan. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
drshapes kaže...

Ma ne treba pro, ionako će igrati samo minecraft i možda brat tu i tamo gran turismo. Slim je sasvim dovoljan. 

 Mislim da je onda ovaj slim od 500gb sasvim dovoljan.

 + Plejka je stara 4 mjeseca za 1000kn mislim da novije

 i jeftinije od toga neces naci. Ako se odlucis javi

 pa ti sibnem profil od covjeka u inbox.

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tko još nije, neka skine Crypt of the Necrodancer sa Storea dok je još besplatna (ako je još uvijek besplatna).

Izgleda jednostavna, ali je zapravo prilično zanimljiva i zarazna igra, opako sam se nakačio :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Poz,

Povezem ps4 gamepad preko kabla,preko ds4 windows na pc i radi ok. Igram fifu 20. Sve radi ispravno.

Povezem preko bluetotha nece. Prepozna ga windows ali nece u fifi 20  da radi nikako.

Da li neko zna rjesenje?

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 18:58 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nema nikog, svi su u PS5 temi gdje prate pakete. 

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
goust78 kaže...

Poz,

Povezem ps4 gamepad preko kabla,preko ds4 windows na pc i radi ok. Igram fifu 20. Sve radi ispravno.

Povezem preko bluetotha nece. Prepozna ga windows ali nece u fifi 20  da radi nikako.

Da li neko zna rjesenje?

Hvala

 

Ja sam ispizdio sa DS4 na windowsima. Koristio sam prvo s običnim BT. Pa je malo radilo ok, malo ne. Pa se hoće uparit pa se neće uparit.

Onda sam kupio onaj njihov wireless adapter, onda je malo više radilo ok. Pa odjednom wireless adapter više ne radi. Prebacim ga u drugi port pa onda radi par tjedana pa opet više neće.

Uglavnom, odustao nakon duge i teške muke i kupio Xbox One Controller i preporodio se.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

Nema nikog, svi su u PS5 temi gdje prate pakete. 

 A mislim stvarno,ljudi se ponasaju kao da su kupili novi audi a5 s line

Vidio sam.oglas na njuskalu ps5-10,800 kn

Opalio bi mu isto toliko šamara

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
goust78 kaže...

Poz,

Povezem ps4 gamepad preko kabla,preko ds4 windows na pc i radi ok. Igram fifu 20. Sve radi ispravno.

Povezem preko bluetotha nece. Prepozna ga windows ali nece u fifi 20  da radi nikako.

Da li neko zna rjesenje?

Hvala

 

Ja sam ispizdio sa DS4 na windowsima. Koristio sam prvo s običnim BT. Pa je malo radilo ok, malo ne. Pa se hoće uparit pa se neće uparit.

Onda sam kupio onaj njihov wireless adapter, onda je malo više radilo ok. Pa odjednom wireless adapter više ne radi. Prebacim ga u drugi port pa onda radi par tjedana pa opet više neće.

Uglavnom, odustao nakon duge i teške muke i kupio Xbox One Controller i preporodio se.

 Koliko kosta xbox kontroler? Malo mi ne pase LS jer nije na mjestu na koje sam navikao? 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
goust78 kaže...

Poz,

Povezem ps4 gamepad preko kabla,preko ds4 windows na pc i radi ok. Igram fifu 20. Sve radi ispravno.

Povezem preko bluetotha nece. Prepozna ga windows ali nece u fifi 20  da radi nikako.

Da li neko zna rjesenje?

Hvala

Postavi kao Xinput kontroler u postavkama DS4Windows.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
goust78 kaže...
Bitanga kaže...
goust78 kaže...

Poz,

Povezem ps4 gamepad preko kabla,preko ds4 windows na pc i radi ok. Igram fifu 20. Sve radi ispravno.

Povezem preko bluetotha nece. Prepozna ga windows ali nece u fifi 20  da radi nikako.

Da li neko zna rjesenje?

Hvala

 

Ja sam ispizdio sa DS4 na windowsima. Koristio sam prvo s običnim BT. Pa je malo radilo ok, malo ne. Pa se hoće uparit pa se neće uparit.

Onda sam kupio onaj njihov wireless adapter, onda je malo više radilo ok. Pa odjednom wireless adapter više ne radi. Prebacim ga u drugi port pa onda radi par tjedana pa opet više neće.

Uglavnom, odustao nakon duge i teške muke i kupio Xbox One Controller i preporodio se.

 Koliko kosta xbox kontroler? Malo mi ne pase LS jer nije na mjestu na koje sam navikao? 

 

A iste su cijene ko i za DS4, zna se nać na akciji. Platio sam jedan oko 300kn čak.

Meni čak i više paše taj LS na tom mjestu, al nije problem. Lako se prebaciš s jednog layouta na drugi, nije neki bed.

Puno lakše nego sa Xbox/DS4 na Nintendo kontroler, gdje su A i B kompletno zamijenjeni, pa je back i next na drugim mjestima. To ubija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

goust78 
Ili jednostavno igras s zicom. Trosak 0kn.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Danas krece novi sale na ps store. Vjerojatno Black Friday
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 11:58 (Gogy7).
Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
online
PlayStation 4

Jedno pitanje oko PS Plus pretplate - kupio sam je prije oko godinu dana, i sad mi se 'prijete' da će je automatski produžiti (za 438 kn), što mi ne odgovara, jer će sad za black friday vjerojatno biti manje od 400kn. Trebam li otkazivati pretplatu (kako?), ili je dovoljno da kupim novi bon i obnovim pretplatu sam? Ima li tko sličnih iskustava?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

U opcijama playstation plusa isključi da ti ide automatska obnova pretplate.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 11:40 (kizo-vg).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Danas krece novi sale na ps store. Vjerojatno Black Friday

 Yep. Krenulo je. Ima dobrih popusta, čak je i novi Watch Dogs već na popustu. 

 

Ja ću si uzeti nešto, ali vjerojatno sa USA store-a. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Za nas sirotinju:
Spyro 105 kn
RE 2 108
AC Origins DE 128 (očekivao sam standardnu za 50-ak kuna, kad ono, ostavili na 549:) Razočaran)
CTR 105
GOW i U4 75
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cuphead je 120kn, to ću si upiknut.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Popusti,kao i izbor igara koji su  na popustu je totalno smeće.Npr,ne znam.zasto bi neko uzeo tlou2 digitalno.koje ne mozes prodati poslije,za 300 kn,kad se disk nađe i za manje.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayStation 4

Jel bi mi mogao malo pojasnit kako kupovat preko nekog drugog storea (tipa USA), znam da postoji ona fora da se napravi racunu s istom e-mail adresom samo se tocka stavi na drugo mjesto itd. Malo sam amater sto se sonya tiče..

 

EDIT: Nisam citirao

 

"Yep. Krenulo je. Ima dobrih popusta, čak je i novi Watch Dogs već na popustu. 

 

Ja ću si uzeti nešto, ali vjerojatno sa USA store-a. "

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 15:57 (crorockycro).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
@Hexfire, pripremi si i rezervni kontroler🤭.

Fenomenalna igrica btw.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Uzeo sam EA Play za 30,00 kn za odigrati Fallen Order, isprobati NHL, NFL, UFC 3 i NFS Heat. Nimalo loše. Sve te igre želio sam nabaviti, ali mi se nije plaćalo toliko za njih. Tako da je ovo odlično za mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
tandara kaže...
Uzeo sam EA Play za 30,00 kn za odigrati Fallen Order, isprobati NHL, NFL, UFC 3 i NFS Heat. Nimalo loše. Sve te igre želio sam nabaviti, ali mi se nije plaćalo toliko za njih. Tako da je ovo odlično za mene.

 Bolje da si kutiju cigara kupio za te novce 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam zaboravio da li se preko EA passa racunaju trofeji

ja bi isto isprobao heats onak malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisu povezane. Dvojka nije bio upola tako dobra.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ja sam zaboravio da li se preko EA passa racunaju trofeji

ja bi isto isprobao heats onak malo.

 Računaju, naravno.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Napravio sam kratki video da vam pokažem koliko je jeftin Ps Store India.
Pogledajte njihove cijene pa usporedite s našima
Moj PC  
7 1 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
don4ld kaže...
Jel Mafia I i Mafia II imaju povezane radnje? Dvojka je na akciji na US storeu, za jedinicu mi se baš ne daje 200 kn.

Je*ote tek se riješim jahanja na RDR-u i krenem Ghost of Tsushimu i onda me tu jebu s jahanjem, da ne velim da na misiju putujem 20 minuta jer su me 3x putem zaklali. Bolje da napravim lagani delete i upalim sjednicu sabora.

 Također,ja sam Ghostu dao priliku nekih 3-4 sata,svaki quest koji sam dobio je bio:prati tragove jaši 3 dana.Za mene katastrofa igra,možda poslije bude.bolja ali tu monotonost i dosadu nisam mogao pregrmit.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Šta Ghost of tsushima stvarno ima toliko praznog hoda? Dvoumim se nabaviti igru ili ne, pogotovo sada kad je na popustu...

 

U RDR2 me ubilo u pojam to jahane. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Pa nije valjda da je od toliko očekivane igre godine ispala takva dosada?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice