PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.674
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Čovjek ništa puno ne očekuje od Ubisoft prezentacije i opet se razočara. Njima je vijest "wow ljudi moramo se pohvaliti PoP je našprvi remake!!" To je sad nešto pohvalno postalo? I onda prikažu pre-alpha footage za igru koja izlazi za 4 mjeseca, prikazano stvarno nije izgledalo baš dobro. I "tražili ste Aidena Pearcea u Watch dogs Legion -pa naravno da ćete ga dobiti i to u obliku season passa!! $$$

 

Gogy za Immortals Fenix Rising slažem se, izgleda zanimljivo iako samo još jedan open world/ARPG igra ipak mi djeluje privlačno zbog mitologije (malo me ovaj cartoony style brine). Čitao sam na HCL-u Zoranove komentare (imao je priliku igrati 2 sata), ako bude tako moglo bi biti dobro.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Sad kad sam pogledao trailer mislim da bi tih 50kn stvarno bilo presvise
ali onda sam vidio od Ubisofta logo pa mi je postalo jasnije. Mislio sam
da neki kvalitetniji studio stoji iza remake-a. tj ovog remastera

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 9:53 (bloodborne).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gledao sam yongyea preview malo. Izgledalo mi je fora do jednog dijela kad su ubacili nešto što oni smatraju humorom. Mislim da Zeus i Prometej komentiraju što upravo radiš i to je bilo toliko loše da mi je ubilo svaki interes.

A pošto je to Ubisoft biti će sigurno puno mtx smeća.

Čekam da dođe na ps+
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uslijedio je Ubisoftov odgovor na loš izgled Prince Of Persia Remake igre.

"we decided to go for a unique visual treatment to make this game standout from other games."

Znači nije to loša grafika već Unique visuals

Kako bi Apple rekao nije to Bug već New Feature 😄
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Sad kad sam pogledao trailer mislim da bi tih 50kn stvarno bilo presvise
ali onda sam vidio od Ubisofta logo pa mi je postalo jasnije. Mislio sam
da neki kvalitetniji studio stoji iza remake-a. tj ovog remastera

 Možda je ovo remake verzije za DOS .

 

 

Šalu na stranu, većina tih studija koristi remastere prvenstveno kao vid istraživanja tržišta. Napraviš remake da vidiš ima li smisla planirati novo poglavlje nekog serijala. Crash remaster je dobro prošao, eto nam Crash 4.

 

Ako nitko živ ne kupi remake, možda je bolje uložiti resurse u nešto drugo. Zato se i mnogi ne potrude baš oko remastera, tj. ne ulože dovoljno novaca da to stvarno izgleda kako treba jer im nije ni cilj neki ogroman profit iz toga. 

 

Osobno me remaster ne zanima previše, ali ako najave novi nastavak, zainteresiran sam. Makar je zadnji većim dijelom bio smećast. Ako vrate Princa, možda ni Sam Fisher nije daleko od povratka iz penzije. Makar kroz remaster. To bih već kupio.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Uslijedio je Ubisoftov odgovor na loš izgled Prince Of Persia Remake igre.

"we decided to go for a unique visual treatment to make this game standout from other games."

Znači nije to loša grafika već Unique visuals

Kako bi Apple rekao nije to Bug već New Feature 😄

Jedini Princ od Perzije kojeg priznam. 

 

https://archive.org/details/4D_Prince_of_Persia

5 godina
offline
Re: PlayStation 4
i sad netko kaže da su igre skupe... evo maloprije pokupio sa tiska...260kn
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
i sad netko kaže da su igre skupe... evo maloprije pokupio sa tiska...260kn

 

Igre stare 7-8-9 godina nisu skupe :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
igre koje nisi odigrao su UVIJEK NOVE...meni su ovo nove igre...nikad do sada nisam igrao niti Killzone...niti GOW...niti TLOU

i što je najbolje radi se o među najboljima svoje vrste

evo imaš uskoro remaster od Princa za 40€...igra izašla još za vrijeme PS2...6.studenog.2003...stara 17 godina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 22:28 (HCMAA).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
igre koje nisi odigrao su UVIJEK NOVE...meni su ovo nove igre...nikad do sada nisam igrao niti Killzone...niti GOW...niti TLOU

i što je najbolje radi se o među najboljima svoje vrste

 

No, tržište ne funkiconira na takav način.

Ne znaju oni da HCMAA nije odigrao te igre, pa snize cijenu da ih uopće prodaju nekome. Jer ih nitko ne kupuje više.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ma razumijem ja to Hex, ali mislim da stvarno nije upitno da se u ovo vrijeme remake-ova, remastera

ljudi nisu zazeljeli igara poput PoP, Splinter, itd... Bilo sequela ili remastera/remakeova.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 22:40 (bloodborne).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam za remake svih dobrih igara iz prošlosti, zasto ne odigrati igru iz djetinjstva u novom i ljepšem izdanju.
Spyro, Crash i Resident Evil 2 su super ispali. 😄
8 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja sam za remake svih dobrih igara iz prošlosti, zasto ne odigrati igru iz djetinjstva u novom i ljepšem izdanju.
Spyro, Crash i Resident Evil 2 su super ispali. 😄

 Kaj je najbolje takve igre djeluju svjeze iako su zapravo stare. RE 2 mi je bio vrhunski :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Tekken 3 remake 😂 nfs underg 1,2 bila bi poduza lista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
i sad netko kaže da su igre skupe... evo maloprije pokupio sa tiska...260kn

 I ja bi uzeo od njih igre ali je strahota da u 2020 nemaju webshop...a kod mene ovi mali tisak kioski nemaju ps4 igre.

13 godina
offline
PlayStation 4

Meni su ti remasteri bili fora kad je tek krenulo ali sam onda shvatio da mi samo upropaste sjećanja na igre kakve su bile originalno. I shvatim da te igre nisu bile toliko ekstra dobre koliko smo mi bili djeca i u svakoj i najprosječnijoj igri smo uživali.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
HCMAA kaže...
i sad netko kaže da su igre skupe... evo maloprije pokupio sa tiska...260kn

 I ja bi uzeo od njih igre ali je strahota da u 2020 nemaju webshop...a kod mene ovi mali tisak kioski nemaju ps4 igre.

 Mislim da je pislio pokupio preko tisak paketa na kiosku. 😁

 Killzone nisam vidio u ducanima vec ohoho

5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imate u Elipsa igre na sniženju od PS4...vidio kod sebe...valjda su se "zabunili" pa naletite na koju dobru cijenu među tim igrama.

Što se tiče remastered...može ali cijena 1/33 od nove igre...A nakon godinu dana 1/7 od nove:)

Medievil...CTR...Crash trilogija...Crysis...to bi volio sve ponovno odigrati...čak mi je crash 3 bila prva legalna igra koji sam u životu kupio PS1...300kn i to je dobio u običnoj cd kutiji...Ali Max im mogu dati 10€..s obzirom na moje psihopatsko strpljenje:)...budem to uzeo i za manje:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja sam za remake svih dobrih igara iz prošlosti, zasto ne odigrati igru iz djetinjstva u novom i ljepšem izdanju.
Spyro, Crash i Resident Evil 2 su super ispali. 😄

Ispao ti Medievil s liste 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

+ Mafia i crysis koji tek stizu. Puno tih starih igra je bilo bolje nego pola ovih sto imamo danas.

😁🍿

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hoces li igrati Mafiu? Ja se nekako dvoumim, 200tinjak kuna je ali neznam, drag mi je bio original, neznam dali mi se da opet igrati
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Čekam da vidim što sve će uspjeti uprskati. Priča prve Mafie mi je i dalje među dražima, valjda to neće dirati. A gameplay tko zna... navodno će biti i neki hardcore mod sa identičnom težinom originala koja je bila dosta brutalna.

Ali kako god bilo, 40 eura bez popusta za one koji već imaju original je smećast potez. Čekati ću sale ako ispadne ok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kad će Rocket League biti ftp? Najavili ga još prije dva mjeseca...Fall Guysi mi već dobrano dopi*dili.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rekli su ovo ljeto no cini se da su pomaknuli na "do kraja 2020"
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
i sad netko kaže da su igre skupe... evo maloprije pokupio sa tiska...260kn

 GOW remastered-50 kn

Gow 4-80 kn

TLOU- 50 kn

Killzone-50 kn

230 kn

Vidiš da su za tebe i skuplje 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
245+15(Tisak)...sad neću moći spavati...nisi mi morao pokazivati cijene
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Rekao bih ti Gogy da budem, ali zapoceo sam horizon davno stao na 2h gameplaya,

zapoceo tomb raider DE cca 5h, medievil prosao mozda pola igre, tlou2 12h, ace combat 7 

isto dosao do pola, sekiro ubio tek 2 bossa, crash rijesio pola, spyro nisam ni poceo, ctr igrao nesto

sitno MP... E sad da kupim mafiu i tony hawka ja te igre uz ove gore necu dovrsit do izlaska Ps6 

Iako ja Mafiu nikada bas nisam ni igrao nesto sitno jedinicu, ali sam odigrao godfathera kao klinac..

Gledao sam par walkthrough-a za Mafiu 1 izgleda kao jako dobro odraden remake.

Ne znam ni iskreno zasto odustanem, mozda jer zapocnem previse igara odjednom i onda

mi se na kraju vise nista ni ne igra, ili kad udem ni ne znam di sam i sta sam.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Rekao bih ti Gogy da budem, ali zapoceo sam horizon davno stao na 2h gameplaya,

zapoceo tomb raider DE cca 5h, medievil prosao mozda pola igre, tlou2 12h, ace combat 7 

isto dosao do pola, sekiro ubio tek 2 bossa, crash rijesio pola, spyro nisam ni poceo, ctr igrao nesto

sitno MP... E sad da kupim mafiu i tony hawka ja te igre uz ove gore necu dovrsit do izlaska Ps6 

Iako ja Mafiu nikada bas nisam ni igrao nesto sitno jedinicu, ali sam odigrao godfathera kao klinac..

Gledao sam par walkthrough-a za Mafiu 1 izgleda kao jako dobro odraden remake.

Ne znam ni iskreno zasto odustanem, mozda jer zapocnem previse igara odjednom i onda

mi se na kraju vise nista ni ne igra, ili kad udem ni ne znam di sam i sta sam.

 

od svega ti je najveća greška što sekira nisi nastavio, meni najbolja igra na listi, ondad mi ide HZD a ove ostale me ne interesiraju baš

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Nabrijao sam se bio full na sekiro, ali dok registriram pol itema, pa mini boss na svakih 2 metra.

Pa me svaki kurac zna deflectat umori me to izgubim 2h pomaknem se 2 metra.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sekiro je bas posebno iskustvo, steta sto GoT nije imao istu mehaniku. Onaj zvuk kad deflektas par napada u nizu pa se osjećaš bad ass. Zato mi je borba protiv Genichira najbolji boss fight ikad. Netko je u Bloodborne temi napisao da je Ishin najteži boss u from software igrama, meni nije, daleko teži mi je bio Vatreni Demon, ishina sam rijesio brzo. Kad igras protiv Genichira 20 puta i shvatis mehaniku igra postaje Masterpeace. Orin i Ema su mi dvije stilski najljepše boss borbe. Tako fluidne i brze. Ahhhh Sekiro 😄
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice