PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.384
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
arnes_king kaže...

Je li ko od vas igrao Hollow Knight? Ja sam poceo i pravo se zarazio, bas dobro odradjena indie igra.

 

to sam čuo da je super, pogotovo za from software fanove, ali nisam probao

 Ja probao cisto da vidim jer znam da je popularna i totalno me igra uvukla u svoj svijet. Ima poseban charm, a kazu da je nesto kao 2D DS. U pocetku mi je bila bas teska dok nisam skontao kojim tempom se igra i na koji fazon, sad ide dosta dobro.

Hexfire kaže...
arnes_king kaže...

Je li ko od vas igrao Hollow Knight? Ja sam poceo i pravo se zarazio, bas dobro odradjena indie igra.

Dobar je. Nije mi možda tako drag ko neki drugi slični indie naslovi, ali isplati se odigrati. Nastavak je u planu ili možda već izašao... Nisam u toku.

 Nije jos izasao nastavak, ali jeste mnostvo besplatnog DLC sadrzaja. Imam oko 10ak sati i bas uzivam igrajuci, samo me vuce da idem dalje.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
Gogy7 kaže...
Prodajem Ps4 Pro s 2 gamepada, star 2-3 godine, ne sjecam se točno, mislim da mu je za mjesec dana 3 godine. Sve je ispravno. Koliko da tražim? Jel 2000kn ok?

 Ja sam svojeg slim sa dva joysticka i igrom kupio za 2000kn... Prije 2g.

 Bacio sam malo oko po njušci ima svega. Al evo jedan primjer star god dana 1600kn.

 1400 mozda ? Mozda i manje posto je usao u trecu godinu. Dodatan kontroler doduse dize malo cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 18:45 (bloodborne).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ima netko iskustva sa Sat media - link?

Dosta su jefitniji od Santa Domenice / Links / Elipso, no ne mogu pronaći nikakve komentare o njima po netu.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bukva kaže...

Ima netko iskustva sa Sat media - link?

Dosta su jefitniji od Santa Domenice / Links / Elipso, no ne mogu pronaći nikakve komentare o njima po netu.

 

od njih sam naručio dvije igre i sve je prošlo u najboljem redu. Ove sve što si naveo, ja bi ih se bolje klonio osim ako nemaju baš neke akcije na nešto što te zanima. 

 

Oni koji uvijek imaju ok cijene su Zelda, Infomark i Gamershop. Taj gamershop sam namjerno stavio link jer oni doslovno stave za novu novcatu igru 400 kn uključujući i dostavu. Infomark i gamershop nemaju svoje trgovine nego piče samo dostave što im naravno onda omogućava niže cijene

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Bukva kaže...

Ima netko iskustva sa Sat media - link?

Dosta su jefitniji od Santa Domenice / Links / Elipso, no ne mogu pronaći nikakve komentare o njima po netu.

 

Ja sam čak bio i u njihovom shopu, kupovao klincu Nintendo New 3DS XL. Lijepi dućančić, baš za gamere.

Preporučam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Meni je jos santa okej znaju imati solidne popuste.

U elipsu na igre i konzole ne znam da li sam ikada i vidio popuste.

Narucio sam ja jednu igru od njih ( sat ) proslo sve okej.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 9:53 (bloodborne).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Meni je jos santa okej znaju imati solidne popuste.

U elipsu na igre i konzole ne znam da li sam ikada i vidio.

Narucio sam ja jednu igru od njih proslo sve okej.

 

Santa nekad ima odlične popuste ali su redovito skupi. 

 

Treba gledati trgovine kojima je glavni biznis igre i konzole, oni su puno svjesniji i cijena i koliko neka igra trenutno realno vrijedi. A u Elipsima i Emmezetama i takvima se samo možeš zajebati, grozne su im cijene, nedavno sam bio u Tisak mediji i slučajno vidim za PS4 Metal Gear Solid V, ali ne Phantom Pain, nego Ground Zeroes, koji je zapravo uvod u glavnu igru i traje 2 i pol sata, cijena 399 kn. Igra kad je izašla je koštala 300 kn i to 2014. Katastrofa

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ja u zadnje vrijeme najcesce i uzimam u santi i svijetu medija.

Elipso i emezetta su mi ducani koji "imaju" sve, a zapravo "nemaju" nista.

Tisak media je li-la sa popustima kako kad zna se i kod njih naci, ali rijetko.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
arnes_king kaže...

Je li ko od vas igrao Hollow Knight? Ja sam poceo i pravo se zarazio, bas dobro odradjena indie igra.

to sam čuo da je super, pogotovo za from software fanove, ali nisam probao

Stavite si na wishlistu i Death's Gambit.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam problem sa kupovinom ps plus.Kad hocu kupiti izbaci mi ovaj error  ws-43689-0.Ima tko rješenje?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
oglasi...oglasi..evo izgleda da za 260kn dobijem:
Gow3+Gow+Tlou1+Killzone sve na diskovima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kupuješ na Storeu ili unosiš voucher kod?
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Kupuješ na Storeu ili unosiš voucher kod?

 Na storeu,kao i do sada

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
AC Valhalla je Xbox Series S Launch Naslov. Izlazi 10.11.2020 za Pc, Ps4 i Xbox. Ps5 verzija dolazi kasnije
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Bok, igrajući plejku spremio sam popriličan broj screenshota, a pogotovo sad igrajući GoT. No vidim da su isti "loše" kvalitete, nema opće veze s prikazanim u igri. Da li netko ima isti problem, kako dobiti "bolje" screenshote?

Vidim po netu da neki pišu da treba promjeniti format iz .jpg u .png, ali ne znam ako to daje bolji rezultat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 8:50 (GeraltTheWhite).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
GeraltTheWhite kaže...

Bok, igrajući plejku spremio sam popriličan broj screenshota, a pogotovo sad igrajući GoT. No vidim da su isti "loše" kvalitete, nema opće veze s prikazanim u igri. Da li netko ima isti problem, kako dobiti "bolje" screenshote?

Vidim po netu da neki pišu da treba promjeniti format iz .jpg u .png, ali ne znam ako to daje bolji rezultat.

 

Vjerojatno daje, jer jpeg je kompresirani format, a png je lossless.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

Veceras je otkrivanje PoP Sands of Time Remakea, prodaja ove igre će ovisiti o tome hoćemo li dobiti novu PoP igru ili ne. Svojevrsni vibe check da Ubisoft provjeri dali im se isplati ulagati u nove igre ili su završili s PoP IP-em.

Pratite Ubisoft Forward večeras u 21.00 za više informacija :) Ja sam ljubitelj Prince Of Persia igara, joj kad se sjetim warrior withina i soundtracka uffff...

Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Veceras je otkrivanje PoP Sands of Time Remakea, prodaja ove igre će ovisiti o tome hoćemo li dobiti novu PoP igru ili ne. Svojevrsni vibe check da Ubisoft provjeri dali im se isplati ulagati u nove igre ili su završili s PoP IP-em.

Pratite Ubisoft Forward večeras u 21.00 za više informacija :) Ja sam ljubitelj Prince Of Persia igara, joj kad se sjetim warrior withina i soundtracka uffff...

 

Ja sam volio Prince of Persia Sands of time, super fora sa vraćanjem u prošlost, takve developerske originalne ideje i igranje s mehanikama baš danas fale. U svakom slučaju ću pratiti danas Ubisoft forward da vidim šta će biti iako nisam nešto posebno nabrijan, najviše me zanima Valhala. U svakom slučaju remakeovi me baš i ne zanimaju

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Najbolje da stave punu cijenu i to od 69.99€...i još da kažu da ako se proda manje od 10 milijuna kopija da od novog princa neće biti NIŠTA..jer ipak ubisoft nije tu radi nas nego mi radi njega
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Napravio sam teaser od onog sto je leakano do sada, sudeci po ovome vise se radi o Remasteru nego Remakeu.



Cijena će biti 40$
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

za mene osobno remaster max. 200kn remake max. 300kn.
sve iznad mi je previse novaca za reinkarnaciju bilo koje igre.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

za mene osobno remaster max. 200kn remake max. 300kn.
sve iznad mi je previse novaca za reinkarnaciju bilo koje igre.

 

Dosta okrugle brojke imaš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pitanje za wireleas headset.Kad se pune slusalice u rest modu na plejci,da li slusalice moraju biti na poziciji 1ili 2 ili se mogu puniti i kad su na OFF?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 16:14 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

jednostavno ih iskopcas i stavis punit preko noci ili kad ne igras u standby modu. standby je namjesten da 3 sata puni gamepade i slicno.

jer ako su upaljene kad ps4 prestane punit nakon 3 stata ce se praznit vjerovatno

 

ako si na to mislio

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 16:37 (Gemmy).
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

za mene osobno remaster max. 200kn remake max. 300kn.
sve iznad mi je previse novaca za reinkarnaciju bilo koje igre.

 

Dosta okrugle brojke imaš.

 Haha jesi vidio zamisli ovu PS5 3000kn. Ili ajde da bude po ps-u korektno 2999,99 HRK

15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 Haha jesi vidio zamisli ovu PS5 3000kn. Ili ajde da bude po ps-u korektno 2999,99 HRK

 

Ma smiješne su mi te spikice "dao bih max 300kn i ni kune više".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 17:33 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ac Valhalla na Ps4 u 30fps, a na Ps5/XboxSeries X u 4K 60fps
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

 Haha jesi vidio zamisli ovu PS5 3000kn. Ili ajde da bude po ps-u korektno 2999,99 HRK

 

Ma smiješne su mi te spikice "dao bih max 300kn i ni kune više".

 Zasto ?

15 godina
online
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 Zasto ?

 

Zato što da ti se igra dao bi i više. A ako ti se ne igra preskupo je i 50kn :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Immortals Fenyx Rising je Day One Buy za mene 😄 Odusevljen sam igrom
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice