PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.989
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa koja je zainteresirana za Elden Ring (sljedeća igra From Softwarea)

 

Nadali smo se da će ovo ljeto biti nešto prikazano, po mogućnosti gameplay i datum izlaska, ja sam bio uvjeren da će nečega biti, pogotovo na Gamescomu koji je idući tjedan, 27. kolovoza.

 

Nažalost, ništa od toga zasad. From Software nije davao apsolutno nikakve informacije vezane za igru od lipnja 2019., ali neke neslužbene informacije kapnu. Uspio sam se uvući u jedan discord server gdje je i onaj glavni insider za From Software, Omni. Uglavnom, on je potvrdio da Elden Ring neće biti na Gamescomu idući tjedan, nego najvjerojatnije na Game Awardsu krajem godine. Tamo bi trebali dobiti i gameplay trailer i datum izlaska, za koji se nagađa da bi trebao biti neka sredina 2021. Dalje priča ide da development igre ide sasvim normalno i da su imali trailer koji je bio potpuno spreman za prikazivanje prije nekoliko mjeseci, ali da su ipak odlučili da ne prezentira igru onako kako oni žele. Dosta im je utjecala koronavirus na sve, pogotovo na poslove koje outsorsaju, a koliko sam shvatio Japanci to vrlo redovito rade u game developmentu.

 

U svakom slučaju nema razloga za brigu što igra nije prikazana, navodno je da ide sve sasvim ok.

Moj PC  
4 0 hvala 6
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Ekipa koja je zainteresirana za Elden Ring (sljedeća igra From Softwarea)

 

Nadali smo se da će ovo ljeto biti nešto prikazano, po mogućnosti gameplay i datum izlaska, ja sam bio uvjeren da će nečega biti, pogotovo na Gamescomu koji je idući tjedan, 27. kolovoza.

 

Nažalost, ništa od toga zasad. From Software nije davao apsolutno nikakve informacije vezane za igru od lipnja 2019., ali neke neslužbene informacije kapnu. Uspio sam se uvući u jedan discord server gdje je i onaj glavni insider za From Software, Omni. Uglavnom, on je potvrdio da Elden Ring neće biti na Gamescomu idući tjedan, nego najvjerojatnije na Game Awardsu krajem godine. Tamo bi trebali dobiti i gameplay trailer i datum izlaska, za koji se nagađa da bi trebao biti neka sredina 2021. Dalje priča ide da development igre ide sasvim normalno i da su imali trailer koji je bio potpuno spreman za prikazivanje prije nekoliko mjeseci, ali da su ipak odlučili da ne prezentira igru onako kako oni žele. Dosta im je utjecala koronavirus na sve, pogotovo na poslove koje outsorsaju, a koliko sam shvatio Japanci to vrlo redovito rade u game developmentu.

 

U svakom slučaju nema razloga za brigu što igra nije prikazana, navodno je da ide sve sasvim ok.

 

Ufff, dobro je, nisam mogao spavati zbog toga :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 11:29 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

 hehehehe znam da ti nisi zainteresiran, ali sigurno ima koji jesu. Meni je to najiščekivanija igra trenutno

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...
Vandit kaže...

Na Netflixu je izašao vrlo dobar dokumentarac o povijesti video igara naziva High Score. 

 

S obzirom da nas ovdje ima starijih koji smo i igrali neke od igara koje se pojavljuju u dokumentarcu, vjerujem da će vam biti zanimljivo gledati. 

 

Meni se dogodila baš zgodna slučajnost da sam upravo na godišnjem pročitao "Hey Listen! A Journey Through The Golden Era of Video Games" (https://www.amazon.co.uk/Hey-Listen-journey-through-golden/dp/1472261364/). Par dana kasnije Netflix pustio "High Score" i sve događaje i ljude koji su opisani u knjizi sad opet gledam u dokumentarcu. 

 

Zanimljivo je za pogledati, iako je mene kompletna era Nintenda i Sege promašila, nikad kao klinac nisam imao nikakvu konzolu niti sam ikad u životu zaigrao npr. Super Marija. Mene su za to vrijeme držali Spectrum, C64 i Amiga.

 

Da, tak i ja. Nisam nikad kužio tog super maria ko klinac. Igrao sam skroz druge igre na C64.

 Evo gledam, sad će me oprati nostalgija... opet. 

 

Kod mene je krenulo sa ZX Spectrum, pa C64, C128, Amstrad Schneider, Amiga 500, PC 386 SX 1MB RAM  poslije za 80 njemačkih maraka uzeo još 1 MB...

Od konzola Atari, Nintendo, SNES, PS1, XBOX 360, Nintendo Wii, PS3, PS4... sad će PS5.

 

Bila je i nekakva strana emisija, to bi gledao preko satelita gdje bi igrali i predstavljali nove igrice, to se redovito snimalo na VHS. 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Ekipa, kakav vam je bio far cry 4 u odnosu na trojku? Odigrao 10-ak misija, poprilično dosadno, a likovi nezanimljivi, blizu odustajanja sam.

Jest da mi je trojka pojela sve živce, ali mi je naspram četvorke puno zanimljivija.

A baš sam se narajcao da izredam sve koji su izašli na ps4.

 To se igra na HARD...ali polako taman da ubrzaš otkucaje srca...

 

Znači prije nego što pokrenemo Crysis Remaster moramo vezati konzolu lancem(ps4pro)...jerbo postoji mogućnost da od brzine okretaja ventilatora odleti...i kad već izbacuju remaster neka izbace complet edition koji obuhvaća sve nastavke...i neka uz very hard bude i Extreme hard..

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 14:01 (HCMAA).
9 godina
offline
PlayStation 4

 

novi Batman, odnosno Gotham Knights od WB Montreala, evo trailer i gameplay. Iskreno mi izgleda razočaravajuće, kao crtić, ne igramo s Batmanom, i izgleda toliko generično i prožvakano i još je live service igra

 

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Očito malo po malo SP igre će postati artefakti...možda još ova sljedeća generacija konzola bude classic...nakon toga sve nas koji budemo i dalje bili SP only gledati će kao na žive fosile kojima je došlo vrijeme da odu u muzej...ništa čudno...desilo se to i glazbi i filmu...desit će se i igrama...budućnost pripada fast food igrama
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

novi Batman, odnosno Gotham Knights od WB Montreala, evo trailer i gameplay. Iskreno mi izgleda razočaravajuće, kao crtić, ne igramo s Batmanom, i izgleda toliko generično i prožvakano i još je live service igra

Meni izgleda dobro.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Cansee kaže...

 

novi Batman, odnosno Gotham Knights od WB Montreala, evo trailer i gameplay. Iskreno mi izgleda razočaravajuće, kao crtić, ne igramo s Batmanom, i izgleda toliko generično i prožvakano i još je live service igra

Meni izgleda dobro.

 

nadam se da sam ja  krivu.

 

Evo i trailer za sljedeću igru Rocksteadya, Suicide Squad

 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Najavili su dvije praktički identične igre. Preskačem obje, jbmti co-op.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Najavili su dvije praktički identične igre. Preskačem obje, jbmti co-op.

 

ma meni isto sumnjivo u pm, ne privlači me nimalo

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni je co-op okej, ali probao sam arkam knight nisu mi bas sjele kontrole, zbunjen mi je bio cijeli svijet u igrici.

Skillovi, upgrade, combat tako da ju na kraju nisam ni prosao. Ovo arkam knights mi je batgirl ? Batman je batman.

 

Ali godfall mi djeluje zabavno to bi se vec moglo zaigrati. 😃

 

P.s. dokumentarac onaj o igrama na netflixu mi se svida pogledao sam prve dvije ep. zasad

I zanimljivo je vidjeti pocetke svega toga ponajvise jer je moj prvi doticaj sa videoigrama bila sega i

nintendo. 😃

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 13:15 (bloodborne).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Ak nekoga zanima imam PS4 controlera - oglas pod ostalo ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Najavili su dvije praktički identične igre. Preskačem obje, jbmti co-op.

 

Ja isto čim vidim co-op uglavnom preskočim, osim ako se može sasvim lijepo igrati i solo. Vjerojatnost da će netko od mojih prijatelja u ovim godinama (pa čak i moj rođeni brat) igrati istu igru i da ćemo sinkronizirati obaveze i game time da zajedno prolazimo neku kampanju ravna je ne nuli, nego nekom solidnom minusu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Hexfire kaže...
Najavili su dvije praktički identične igre. Preskačem obje, jbmti co-op.

 

Ja isto čim vidim co-op uglavnom preskočim, osim ako se može sasvim lijepo igrati i solo. Vjerojatnost da će netko od mojih prijatelja u ovim godinama (pa čak i moj rođeni brat) igrati istu igru i da ćemo sinkronizirati obaveze i game time da zajedno prolazimo neku kampanju ravna je ne nuli, nego nekom solidnom minusu. 

 

ma zato i ja to mrzim. pa nismo se mogli uskladiti u srednjoj a u isti razred išli, evo sad ćemo, zaposleni s obiteljima

14 godina
offline
PlayStation 4

Vidiš meni je bila fora ona igra A Way Out u coop, odigrao s frendom i baš smo guštali. Vidjet ćemo kako će to izgledati u ovim DC igrama, ali ako će biti dobro izvedeno nemam ništa protiv.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sta ce te dvije igre biti iskljucivo coop ili ce se moc igrat single player,sa umjetnom inteligencijom suboraca?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ljudi, susjeda traži za klince Farming Simulator 2017, di ima najjeftinije da nije preko nekog vpn-a?
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Edit: evo ima i za ps4 😃

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2020 6:56 (bloodborne).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Thx, treba za PS4, zato sam tu i pitao :)
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bas na storeu? Zakon. Hvala!
If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

 

ekipa jel igrao netko Nier Automata na PCu? Mislio sam je uzeti na Steamu ali sam čuo da port nije baš sjajan, pa razmišljam jel mi bolje na PS4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

yes ps store. njuskalo i nabava izbacuju preskupe, jedino neki shop izvana. al za 70kn mislim da bolje uzet onda na storeu.

12 godina
offline
PlayStation 4

PSN umro? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

ekipa jel igrao netko Nier Automata na PCu? Mislio sam je uzeti na Steamu ali sam čuo da port nije baš sjajan, pa razmišljam jel mi bolje na PS4?

Super je na PC-u samo ovi što kukaju su probali piratiziranu igru, devovi su to riješili na top način. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
Cansee kaže...

 

ekipa jel igrao netko Nier Automata na PCu? Mislio sam je uzeti na Steamu ali sam čuo da port nije baš sjajan, pa razmišljam jel mi bolje na PS4?

Super je na PC-u samo ovi što kukaju su probali piratiziranu igru, devovi su to riješili na top način. 

 

gledao sam recenzije igrača na steamu, i velika većina je super, samo sam vidio da je jedan tip napisao (a ima oko 100 sati) da daje igri ocjnu 6.5/10 na PCu, a 9.5/10 na PS4. Rekao je da je port loš i da je bez modova jako loše igrati, pa sam otišao guglati i vidio da je bilo nekih problema na početku, znači sada bi trebalo biti sve ok? ti si baš igrao na PCu?

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Jesi pogledao koji gameplay? Igra nije za svakog jer je od bolesnih kineza, čisti mindfuck.

 

Skroz drukčija igra...posebna..ja sam je platinirao na ps4 ali sam je u isto vrijeme i volio i mrzio.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Jesi pogledao koji gameplay? Igra nije za svakog jer je od bolesnih kineza, čisti mindfuck.

 

Skroz drukčija igra...posebna..ja sam je platinirao na ps4 ali sam je u isto vrijeme i volio i mrzio.

 

jel nisu to japanci? I platinum games i square enix? Uglavnom, vidim da je igra dobila ogromne hvale, želim ju isprobati. Priča se spominje kao next level

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Osobno nisam imao volje prolaziti igru tri puta samo da vidim kompletnu priču. Bilo je fora trenutaka i zanimljivih likova, ali combat mi nije sjeo toliko dobro da bih tako dugo igrao. Svakako bih preporučio barem probati igru jer malo je third person hack n slash, pa se pretvori u 2D platformer, pa u 2D shoot em up pa natrag u TPS i sve dosta dobro funkcionira. Osim što kameru istovremeno voliš i mrziš.

Odigrao na XboxX pa ne mogu komentirati performanse, ali ako je na ps4 30fps lock radije bih igrao na pc-u.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice