PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.993
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Ja prodao tlou2 za 300kn otisla je za 2 sata od kad sam stavio na njuskalo. Likovi i dalje drze od 350kn pa nadalje cijene, moja je bila najniza. Meni super. Platio sam je 389kn. 

 

A što si doručkovao?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Ja prodao tlou2 za 300kn otisla je za 2 sata od kad sam stavio na njuskalo. Likovi i dalje drze od 350kn pa nadalje cijene, moja je bila najniza. Meni super. Platio sam je 389kn. 

 BeLLicus

A  jesi prodao grafičku?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
BeLLicus kaže...

Ja prodao tlou2 za 300kn otisla je za 2 sata od kad sam stavio na njuskalo. Likovi i dalje drze od 350kn pa nadalje cijene, moja je bila najniza. Meni super. Platio sam je 389kn. 

 

A što si doručkovao?

 Čokolino. Za ručak grah, i sad jedno 5 palačinki sa nutellom.

 

Hummer nisam. Sve ponude su bile neprihvatljive. Nedam je ispod 3000 nema sanse. A i nije mi neka hića.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 18:17 (BeLLicus).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Mapa je zamagljena ali velika, sto se tice istraživanja, ima dosta toga za naci i pokupiti, lokacije su uglavnom gradovi i kampovi, jako je raznolika mapa, ima tu rijeka, polja sa cvijecem, zlatne šume. Ja se vise fokusiram na priču, side misije su dobre, imas dojam da vise produbljuju pricu nego da su side content, to mi je super. Nema farmanja levela kao u Odyssey.

 
Stvarno ne znam o kojem farmanju levela pričaš. Doslovno sam u Odysseyu uvijek bio taman level koji je trebalo. Nikad nisam dobio osjećaj da je level bitan osim kod par top level mercenarya, a i njih sam pobjedjivao dok sam bio 10 levela manji.

 

ja isto nisam imao nikakvih problema s time, čak štoviše većinom sam bio viši level nego main quesst. Radio sam stvari sa strane, ali ne zato što moram, nego što su mi bile zabavne. uvijek mi je bilo zabavno ući u fort i ubiti polemarcha. Radio sam i side questove, ali ne baš svaki nego kako mi se htjelo. 


Možda su problem imali speedrunneri ili ekipa koja piči samo main quest

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

bok svima

 

gdje online nabavljate povoljno igrice? koja je najbolja opcija? preptplata ili imaju nekakve stranice na kojima se mogu povoljno kupiti?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
parapapa kaže...

bok svima

 

gdje online nabavljate povoljno igrice? koja je najbolja opcija? preptplata ili imaju nekakve stranice na kojima se mogu povoljno kupiti?

 

 https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-GAMESPECIALOFF/1

 

Fizičke kopije na njuškalu pa ih možeš prodati kad odigraš.

9 godina
offline
PlayStation 4

Igrao sam Ghost of Tshushima bome do sada, krepan sam pa idem spavati. Najljepša igra koju sam vidio, čista uživancija, atmosfera fantastična. Iskreno nisam očekivao da će mi se ovoliko svidjeti. To je open world igra sa napretkom kakav želim vidjeti. Vidi se da je u sve uloženo puno energije i sve želim vidjeti i isprobati. Glavni zlikovac, odnosno mongolski khan je super lik. Jedini minus dosad mi je zapravo nešto vrlo trivijalno, a to je da nema animacije izvlačenja katane osim u standoffu. Ništa posebno ali volim takve detalje, malo mi bezveze izgleda kad mu se samo mač stvori u ruci.

 

Trebam i jednu pomoć, ekipa koja je prednaručila igru, znam da je Gogy7 među njima, jeste li dobili preorder bonuse i ako da - kako se dođe do njih? Jel se dobije neki kod posebno za to? Ako da ja ga nisam dobio

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2020 8:55 (Cansee).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

U igri se ne može key maping odraditi? Pogledao sam uvod u igru na hclu. Interakcija sa R2 mi neće baš lako ući u muscle memory i volim napadati sa R1 a ne sa kockom... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
To je i mene iznenadilo, ne znam kad sam zadnji put igrao igru gdje je kocka napad, ali sam se jako brzo navikao. Gle borba mi je toliko dobra da me uopće ne zanima, samo želim još
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Prestanite pricat o GOT jel morat cu ju kupit a imam ogroman backlog 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ps4 pro 1tb,2 jostica...Star 2mj 4 igre na dvd i 15ak na acc...realana cijena za trazit?
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam dobio kod na mail.
Nije nista posebno, avatar, dinamic theme i mini soundtrack od 4 skladbe.
Po pitanju animacije mača: ako bas zelis dozivljaj izvlačenja mača idi prstom udesno po touchpadu, tako se vadi i sprema mač na lijep način.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja sam dobio kod na mail.
Nije nista posebno, avatar, dinamic theme i mini soundtrack od 4 skladbe.
Po pitanju animacije mača: ako bas zelis dozivljaj izvlačenja mača idi prstom udesno po touchpadu, tako se vadi i sprema mač na lijep način.

 

odlično, hvala ti puno za info. Nisam dobio nikakav kod a igru sam prednaručio, pa ćemo vidjeti što je s tim. Mislim nije da me nešto to muči, ali mi se sviđa ta dinamička tema koja se dobije, a i na kraju krajeva ako je to dogovor i ako sam to platio red je da dobijem.

 

U svakom slučaju hvala

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je kod došao na papiriću u igrici, steelebook verzija. Samo cekam jutro da mogu napokon krenuti
na svadbi zovu me Svemirko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Isto dobio kod na mail Dan Dan nakon šta je došla igra.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Prestanite pricat o GOT jel morat cu ju kupit a imam ogroman backlog 

 Ja cekam da mi se frend pojavi u news feedu da je zaigrao prvi puta got. 

 Tak nam je bio dogovor on ce uzet got, ja tlou 2 a drugi frend ff. Pa da se shareamo.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Applovac kaže...
Meni je kod došao na papiriću u igrici, steelebook verzija. Samo cekam jutro da mogu napokon krenuti

 

Ja sam naručio iz Infomarka, poslao sam im email pa su mi rekli da uvijek šalju te kodove na email dan poslije dostave, kada dobiju informaciju da su paketi isporučeni i plaćeni. Što je naravno logično, samo ja to nisam znao.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
big_guy kaže...

Prestanite pricat o GOT jel morat cu ju kupit a imam ogroman backlog 

 Ja cekam da mi se frend pojavi u news feedu da je zaigrao prvi puta got. 

 Tak nam je bio dogovor on ce uzet got, ja tlou 2 a drugi frend ff. Pa da se shareamo.

 

svakako preporučam igru, i također preporuka da je audio na japanskom jeziku a titlovi hrvatski ili engleski. to baš doprinosi atmosferi

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je ovako nešto baš "krivo" igrati na engleskom. Bez obzira što se moram gnjaviti s titlovima.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam počeo na japanskom ali sam prešao na eng iz dva razloga.
1. Igra je radena na engleskom, japanski je dubbed pa je lip sync off
2. Igra je prelijepa, vise sam gledao u titlove nego u likove i scene.
Fokus mi je na priči i vise volim slusati pricu nego čitati
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Meni je ovako nešto baš "krivo" igrati na engleskom. Bez obzira što se moram gnjaviti s titlovima.

 

pa to sam i napisao, treba igrati na japanskom. Samo titlove naravno moraš imati


S tim da je Gogy u pravu, vidi se da je rađeno za engleski, ali iskreno skoro ni ne primjetim da se usta ne kreću savršeno uz zvuk

 

Ja igram sa japanskim zvukom i hrvatskim titlovima i stvarno mi je super.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mogao bih i ja tako... još nisam ni u jednoj igri isprobao naše titlove.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja nažalost moram na engleskom jer ju streamam na kanalu a publika je strana, igrao sam GoW na hrvatskom i kad se sjetim onih njihovih prijevoda bude mi bas loše. Tko se sjeca tinjajuce žeravice i one magle kako su je preveli lol. Zato uvijek na engleskom.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
bloodborne kaže...
big_guy kaže...

Prestanite pricat o GOT jel morat cu ju kupit a imam ogroman backlog 

 Ja cekam da mi se frend pojavi u news feedu da je zaigrao prvi puta got. 

 Tak nam je bio dogovor on ce uzet got, ja tlou 2 a drugi frend ff. Pa da se shareamo.

 

svakako preporučam igru, i također preporuka da je audio na japanskom jeziku a titlovi hrvatski ili engleski. to baš doprinosi atmosferi

 Vjerujem ti, ali mi se ne daje bas 500kn vise za nesto sto ce me drzat 2-3 dana, a vec vidim tlou 2 ide po 300kn.

 brzo ce i GoT na nize ( ako frend zajebe i ne kupi ).

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Far Cry 3 je baš baš jako retardirana igra.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

 

meni je fora kad ima hrvatske titlove, dosad mi je odgovaralo uvijek. 

 

I samo da kažem još neke stvari o igri, prvo što se tiče detalja oko izvlačenja i vraćanja katane, gogy je dobro rekao, touchpad u lijevo i sve super, i također kad stisneš kocku, odmah vadi katanu u udarac. Jedino kad stisneš parry (L1) onda ti se stvara u rukama ako već nije bila, a ja konj s time isprobavao vađenje. To je naravno samo detalj i većini nije ni bitno, ali eto

 

Onda, igra nudi dva izrazito različita pristupa igri, koje naravno možeš i kombinirati. Prvi je stealth, šuljaš se okolo i što tiše ubijaš sve što hoda, a drugi pristup je da doslovno dođeš na vrata Mongolima i izdereš se nek izađu van ak se usude. I onda kreće standoff koji mi neće nikad dosaditi, pa koljačina.  

 

Također samo da napomenem, pošto igram na ps4 pro imao sam izbor da stavim veću rezoluciju ili više fps-a, stavio sam veću rezoluciju i ide sve glatko kao maslac. Nisam još jedan trzaj ili zaštekavanje imao, baš je stabilno i čista uživancija. Ne znam kako su to izveli, pogotovo uz ovakvu grafiku. A konzolu uopće ne čujem, sad je li to što sam promijenio pastu prije par dana i očistio ju ili je igra takva, stvarno ne znam.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moze preporuka nekih slusalica?Da li su sony wireless gold najbolje u tom cjenovnom rangu ili ima kvalitetnijih za manje ili isto novaca?Trenutno 600 kn sa popustom me ispadnu u SD?Prednost wireless.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Far Cry 3 je baš baš jako retardirana igra.

 

Ma ja to nisam mogao igrati duže od uvodnog dijela. Poslije sam tek FC5 i New Dawn odigrao kompletno i bile su mi donekle ok u nedostatku ičeg boljeg takvog tipa (obje su mi stvarale preveliki motion sickness dok nisam podesio FoV, defaultni je očajan).

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ma ja sam podvukao crtu i do Cyberpunka ne kupujem ništa.
Nedavno sam švrljao po libraryju i iznenadio se koliko imam igara koje sam doslovno igrao 20-ak minuta.

Do 11. mjeseca imam za odraditi Monster Hunter World, FIFA 20 career mode, a možda zanemarim i neke sitnice koje su mi išle na živce u Bloodbornu, pa se otisnem i u to putovanje.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Moze preporuka nekih slusalica?Da li su sony wireless gold najbolje u tom cjenovnom rangu ili ima kvalitetnijih za manje ili isto novaca?Trenutno 600 kn sa popustom me ispadnu u SD?Prednost wireless.

 

Ako želiš loš zvuk bit će ti ok. Te slušalice su teško smeće, a to što su wireless vjerojatno dosta doprinosi tome.

Kupi poštene slušalice na žicu i upikneš i u kontroler, razlika je nebo i zemlja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice