PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.351
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...
Ekipa jucer san nakon dugo vrimena pokrenia COD MW,instalira updateove nove za sezonu 4,i u meniju me odma izbacilo iz igre uz poruku da je ps4 pregrijan-"system is too hot."
Imam PS4 Pro star godinu i po,nikad ciscen,i prije se on cuo ko Boeing 747,al jucer pogotovo...

 Otvori ga skroz, promijeni termalnu pastu i ocisti, kod mene kao druga konzola nakon toga a od prvog dana bio glasan.

 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...
posto mi je garancija istekla mislia san prominit termalnu pastu ali me strah da nebi sjeba nesto
Da kupin i onaj komprimirani zrak u spreju?

Probaj prvo samo s ispuhivanjem i usisavanjem.

Pa ako to nije dovoljno, onda tek kompletno raskapanje, jer je dobra sansa da ces nesto sj*bati, ako nemas iskustva/alata s elektronikom. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
PlayStation 4

Moje iskustvo sa višestrukim rastavljanjima i čišćenjima je da se ne isplati s tim za..bavat.

Rastavim i očistim sve u tančine i bude tiho tjedan dana i onda opet ista priča.

Najbolje kupit puhalicu i povremeno skinuti gornju oplatu i ispuhati. Nije tako učinkovito kao rastavljanje, ali je neusporedivo jednostavnije i risk free.

 

Nemam neke nade ni da će s PS5 biti puno bolje, jer je isto dizajniran kao uska kutija sa tim sitnim prorezima kroz koje ulazi prašina, ali zrak slabo cirkulira. 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 14:28 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...
posto mi je garancija istekla mislia san prominit termalnu pastu ali me strah da nebi sjeba nesto
Da kupin i onaj komprimirani zrak u spreju?

Pazi samo da ne završi ovako

9 godina
offline
PlayStation 4

Pade Sigrun iz 5 pokusaja. Hehehe

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Prati neki youtube tutorial, nemoj mijesat vijke dok ih rastavljas u serijama, zapamti koliko su otprilike bili stegnuti dijelovi oko samog procesora. I nemoj zuriti.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
možete se vi meni smijati..ali od kada koristim stolni ventilator... temperatura gornje plastike(ps4pro) je na opip dvostruko manja...s tim da sam ga držao privremeno u ormariću za tv...otvor je bio nekih dvostruko od volumena od konzole...otvoren s prednje strane...i bez mogućnosti cirkulacije zraka pa je ventilator napravio posao


a sad kad je na uradi sam zidnom postolju za tv...otvoren s svih strana
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
možete se vi meni smijati..ali od kada koristim stolni ventilator... temperatura gornje plastike(ps4pro) je na opip dvostruko manja...s tim da sam ga držao privremeno u ormariću za tv...otvor je bio nekih dvostruko od volumena od konzole...otvoren s prednje strane...i bez mogućnosti cirkulacije zraka pa je ventilator napravio posao


a sad kad je na uradi sam zidnom postolju za tv...otvoren s svih strana

 

Temperatura gornje plastike ne znači apsolutno ništa za unutarnje hlađenje, plus teško da rukom možeš procjeniti što je dvostruko manja temperatura :-P

Ali svakako da će ventilator pomoći za bolje cirkuliranje zraka u zatvorenom prostoru, pa time i hlađenje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

Platina je pala, prešao sam svaki djelić igre. Druga najbolja igra koju sam ikad igrao. 

Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Platina je pala, prešao sam svaki djelić igre. Druga najbolja igra koju sam ikad igrao. 

 BeLLicus

Čekaj koja ti je bila najbolja?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
BeLLicus kaže...

Platina je pala, prešao sam svaki djelić igre. Druga najbolja igra koju sam ikad igrao. 

 BeLLicus

Čekaj koja ti je bila najbolja?

 A Witcher 3 Wild Hunt koja će biti :D 

10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Otvoria sam jucer konzolu(gornji poklopac samo),nije bilo skoro uopce prasine na glavnom fan-u,to sam dobro stapicima za usi ocistia i sve,mislia san bice nesto bolje,manje ce se cuti...i maloprije me opet izbacilo sa COD MW(Warzone) menija sa istom porukom "ps4 is too hot.Shutting down"

 

Izgleda da cu morat  po onom yt videu skinit gornji i donji poklopac,i doci do hladnjaka i cpu-u da prominim termalnu pastu.

 

Ne izgleda komplicirano uopce,osim dijela kad se moraju odspojit oni kablovi sa maticne ploce,to cu pazit i nadam se ne sjebat....

 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisu kablovi na matičnoj problem. Problem je konektor napajanja na matičnoj koji je čvrst i ako ne paziš, otkineš ga s ploče.

Ili čupaj pažljivo ili ga otkači sa strane napajanja, ne ploče.

P.S. najširi flex (ribbon) kabel nije samo umetnut u slot na ploči nego prvo treba podići crnu plastičnu kopču prema gore.
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Zna neko postoji li način da sačuvam save sa igre koju streamam preko ps now, konkretno Red Dead Redemption? Dakle igra se streama, nije skinuta na plejku, pa me zanima postoji li način da se spremi save. Sad imam trial, a teško da ću stići završit u tjedan dana, pa reko da si ostavim save dok ne platim jedan mjesec.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa isplati li se kupiti gran turismo sport?Najvise me zanima singleplayer,kakav je po pitanju broja staza,auti i modifikaciji istih?I ono najvaznije moze li se normalno igrati sa kontrolerom da ne zadaje previse muke?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ekipa isplati li se kupiti gran turismo sport?Najvise me zanima singleplayer,kakav je po pitanju broja staza,auti i modifikaciji istih?I ono najvaznije moze li se normalno igrati sa kontrolerom da ne zadaje previse muke?

 Pa po broju staza i automobila je oke, modifikacije su gotovo nikakve. Sa kontrolerom se da odlicno vozit. Problem je kriminalno loš AI i nece ti bit zabavno vozit protiv njega.
GTsport moras gledat kao live service online igru na koju su dodali singleplayer "kamapnju" preko one stvari jer se hrpa ljudi žalilo na to.

Ak ipak mislis igrat online mislim da nema bolje igre trenutno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nemoran kupovat onaj komprimirani zrak,nie ni jeftin bas(30-ak kn),mogu samo ispuhat ustima?
I sony jbni je bas morao stavit TORX 8 vide,ja doma imam samo torx 10 pa nadalje...ima li neko ideju di da nabavin osmicu?
15 godina
online
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...
Nemoran kupovat onaj komprimirani zrak,nie ni jeftin bas(30-ak kn),mogu samo ispuhat ustima?
I sony jbni je bas morao stavit TORX 8 vide,ja doma imam samo torx 10 pa nadalje...ima li neko ideju di da nabavin osmicu?

 

Hehe kakvo pitanje, čestitam :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...
Nemoran kupovat onaj komprimirani zrak,nie ni jeftin bas(30-ak kn),mogu samo ispuhat ustima?
I sony jbni je bas morao stavit TORX 8 vide,ja doma imam samo torx 10 pa nadalje...ima li neko ideju di da nabavin osmicu?

 Odneseš na INA benzinsku i na kompresoru za pumpanje guma ispuši plejku ja tako radim sa kompjuterima.

P.S. ako baš možeš jako puhnuti ili kako bi ti reka punut probaj tako.

P.S.S.

Samo tako smo mi kad smo bili klinci i kad su počeli telefone uključivati po stanovima nazvali neki nepoznati broj i kad se javi gospođa rekli bi radi testiranja molimo vas da 3 puta puhnete u slušalicu.

Nakon što je gospođa puhnula rekli bi joj hvala što ste mi ohladili jaja, a jebiga bili smo bezobrazni klinci

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 11:12 (hummer0).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

I sony jbni je bas morao stavit TORX 8 vide,ja doma imam samo torx 10 pa nadalje...ima li neko ideju di da nabavin osmicu?

 Običan ravni odvijač ide bez problema.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
lukaXXkralj kaže...

I sony jbni je bas morao stavit TORX 8 vide,ja doma imam samo torx 10 pa nadalje...ima li neko ideju di da nabavin osmicu?

 Običan ravni odvijač ide bez problema.

 Pa zar nisu na PS4 security torx ? Imaju izbocinu na sredini da nemres gurnut ravni odvijac

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Da, security torx. I ja sam se izj*bo dok sam konacno nasao negdje za kupiti.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Da, security torx. I ja sam se izj*bo dok sam konacno nasao negdje za kupiti.

 Ja sam kupio ima vec par godina od ifixit-a kit i super je. Imo sam prije neki kineski i na njemu su mali bitovi pucali redovito, dok kod ovog jos nisam uspio nit jednog strgat :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel se možda sjećaš gdje si uzimao?
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
DeniZg kaže...
lukaXXkralj kaže...

I sony jbni je bas morao stavit TORX 8 vide,ja doma imam samo torx 10 pa nadalje...ima li neko ideju di da nabavin osmicu?

 Običan ravni odvijač ide bez problema.

 Pa zar nisu na PS4 security torx ? Imaju izbocinu na sredini da nemres gurnut ravni odvijac

 Jesu ali se moze odvrnuti i drugim, nisam ni ja imao torx 8 pa sam uspio sve raklopiti, odraditi i sklopiti.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam kupio na njuski prije par mj za 75kn i super stvar za PS4, bas radi nje sam i kupio, dobro sluzi! Sad su par kuna skuplji, zavisi gdje kupis! ✌️😊 Klik

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 13:51 (veseli007).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mene živo zanima šta će biti s ps+ kada dođe ps5. Sad kad bi uzeo godinu dana i kad bi u 12. mjesecu uzeo ps5 možda bi mi to vrijedilo onda odmah tamo? Vjerujem da ćemo se moći ulogirati sa trenutnim profilima na ps5
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Mene živo zanima šta će biti s ps+ kada dođe ps5. Sad kad bi uzeo godinu dana i kad bi u 12. mjesecu uzeo ps5 možda bi mi to vrijedilo onda odmah tamo? Vjerujem da ćemo se moći ulogirati sa trenutnim profilima na ps5

 Vrijedit će ti sigurno, nemaš brige. Ja sam koristio isti account na PS3, PS Vita i PS4. Svugdje ti vrijede bonovi i PS+ pretplata.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Jel se možda sjećaš gdje si uzimao?

 Pa direkt preko njihove stranice iz njemacke šalju

ovo sam kupio

https://eustore.ifixit.com/products/pro-tech-toolkit

no mozes i samo ovo

https://eustore.ifixit.com/products/mako-driver-kit-64-precision-bits

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice